Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 12M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 441 άτομα (44 μέλη και 397 επισκέπτες)

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
459
Κριτικές
1
Like
791
Πόντοι
81

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
174
Like
292
Πόντοι
21
ελα υπαρχουν αντρες που πληρωνουν μεχρι και να τοτς .. παμε παρακατω. Στο στι και τι πληρωνει ενας αντρας το γνωριζετε εσεις καλυτερα. εννοεις αν τα αγορια φοβουνται μγπως τους εκβιαζουμε; γιατι εμεις τους τραβαμε βιντεο
Τι εννοείς εσύ τους τραβάς? Εγώ γαμουσα μια με of και μου έλεγε ότι οι επιβήτορες τραβάνε αλλά με το δικό της κινητό. Η Δάφνη Κουνελη κάνει συνεδρίες?
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
125
Πόντοι
0
Τι εννοείς εσύ τους τραβάς? Εγώ γαμουσα μια με of και μου έλεγε ότι οι επιβήτορες τραβάνε αλλά με το δικό της κινητό. Η Δάφνη Κουνελη κάνει συνεδρίες?
εγω τρεβαω με το δικο ,επισης ρε μπρο λες αν πουλας το μουνι στο νετ,να σε νοιαζει αν ωφει προς τα εξω; αφου ηδη το εχεις δημοσιευσει .λιγο νοημοσυνη
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
174
Like
292
Πόντοι
21
εγω τρεβαω με το δικο ,επισης ρε μπρο λες αν πουλας το μουνι στο νετ,να σε νοιαζει αν ωφει προς τα εξω; αφου ηδη το εχεις δημοσιευσει .λιγο νοημοσυνη
Κάποια στιγμή ίσως να θέλεις να αλλάξεις ζωή( δύσκολο). Αυτά τα βίντεο θα είναι πάντα εκεί αυτό εννοώ. Ποια είναι η γνώμη σου για όσες έχουν παιδιά και πηδιουνται στο of?
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
125
Πόντοι
0
Κάποια στιγμή ίσως να θέλεις να αλλάξεις ζωή( δύσκολο). Αυτά τα βίντεο θα είναι πάντα εκεί αυτό εννοώ. Ποια είναι η γνώμη σου για όσες έχουν παιδιά και πηδιουνται στο of
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
125
Πόντοι
0
ρωτα με τι γνωμη εχω για τις γυναικοκτονιες,ενδοεοικογειανη βια για την βια στα σχολεια. Οταν λυσουμε αυτα θα σου ποσο με ενδιαφερει αν το μουνι μου παραμενει δημοσιο σε αυτη την ουτοπικη κοινωνια
οι μαναδες καλα κανουν και βγαζουν ετσι λεφτα,για να επελεξαν το οφ λογικα το κρατος δεν εδωσε πολλες επιλογες για κατι αλλο;)
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
174
Like
292
Πόντοι
21
Στα μισά συμφωνώ στα άλλα όχι. 30 χρονών είσαι σίγουρα έχεις επιλογές στη ζωή σου. Πιστεύω ότι μία μάνα μπορεί να πάει να σφουγγαριζει σκάλες ή να πάει να δουλέψει στην Λευκάδα, την Κρήτη, την Κέρκυρα ή την Σαντορίνη σερβιτόρα είναι πιο τίμιο και πιο σεβαστό. Εγώ πιστεύω ότι αυτές που πηδιουνται στις πλατφόρμες σίγουρα τα ίδια θα έκανε και στην ζωή της.
ρωτα με τι γνωμη εχω για τις γυναικοκτονιες,ενδοεοικογειανη βια για την βια στα σχολεια. Οταν λυσουμε αυτα θα σου ποσο με ενδιαφερει αν το μουνι μου παραμενει δημοσιο σε αυτη την ουτοπικη κοινωνια
οι μαναδες καλα κανουν και βγαζουν ετσι λεφτα,για να επελεξαν το οφ λογικα το κρατος δεν εδωσε πολλες επιλογες για κατι αλλο;)
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.155
Like
11.185
Πόντοι
2.256
Στα μισά συμφωνώ στα άλλα όχι. 30 χρονών είσαι σίγουρα έχεις επιλογές στη ζωή σου. Πιστεύω ότι μία μάνα μπορεί να πάει να σφουγγαριζει σκάλες ή να πάει να δουλέψει στην Λευκάδα, την Κρήτη, την Κέρκυρα ή την Σαντορίνη σερβιτόρα είναι πιο τίμιο και πιο σεβαστό. Εγώ πιστεύω ότι αυτές που πηδιουνται στις πλατφόρμες σίγουρα τα ίδια θα έκανε και στην ζωή της.
πρεπει να εχεις πολλα θεματα να λυσεις εσυ.... πηγαινε σε ψυχολογο αμεσα!!
 

Destroyer88

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
160
Like
533
Πόντοι
81
Καλα ρε στην Ελλάδα δε παίζει free account? Δεν έχουν καταλάβει ότι εκεί είναι τα λεφτά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom