Νέα

Κύμα ανατιμήσεων σε βασικά αγαθά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 195K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.956
Like
11.598
Πόντοι
3.656
Μπραβο τυχη που ειχαμε και πεσαμε στο 1% των περιπτωσεων :coffee:
Ξέρεις και εξέλ ;; μωρε κοιτα να δεις δεξιότητες που εχει ο μεσος χρηστης του μπου
Μια φορά δεν έγραψα σεντόνια που σκοπό έχουν τον αποπροσανατολισμό της συζήτησης προς όφελος μου και δεν με πίστεψε κανένας :coffee:

Ξέρω εξέλ, γουόρντ, υπολογιστές και εγγλέζικα γερμανία τι μισθό θα έπαιρνα? :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.986
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Μια φορά δεν έγραψα σεντόνια που σκοπό έχουν τον αποπροσανατολισμό της συζήτησης προς όφελος μου και δεν με πίστεψε κανένας :coffee:

Ξέρω εξέλ, γουόρντ, υπολογιστές και εγγλέζικα γερμανία τι μισθό θα έπαιρνα? :sunglasses:

Εμ γι αυτο εγραψα οτι θα πετάξεις σεντονι , για να απροσανατολισεις και να μπερδεψεις τα μέλη , ειναι γνωστες οι πρακτικες σου :coffee:

Αμα ξερεις και SAP βελτιωνεται πολυ η θέση σου :coffee:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.451
Like
10.998
Πόντοι
3.556
Μια φορά δεν έγραψα σεντόνια που σκοπό έχουν τον αποπροσανατολισμό της συζήτησης προς όφελος μου και δεν με πίστεψε κανένας :coffee:

Ξέρω εξέλ, γουόρντ, υπολογιστές και εγγλέζικα γερμανία τι μισθό θα έπαιρνα? :sunglasses:

Με ενα τοτοριαλ SQL πας για 2Κ ανετα, επαναδιαπραγματευσιμο μετα απο 6 μηνες :headbaning1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.986
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Με ενα τοτοριαλ SQL πας για 2Κ ανετα, επαναδιαπραγματευσιμο μετα απο 6 μηνες :headbaning1:

ο Σαουλ sql ;;;; Εισαι με τα καλά σου ;;;;;
Θα κάνει κανα query και θα ανατιναχτει καμιά βάση δεδομένων
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.451
Like
10.998
Πόντοι
3.556

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.956
Like
11.598
Πόντοι
3.656
Εμ γι αυτο εγραψα οτι θα πετάξεις σεντονι , για να απροσανατολισεις και να μπερδεψεις τα μέλη , ειναι γνωστες οι πρακτικες σου :coffee:

Αμα ξερεις και SAP βελτιωνεται πολυ η θέση σου :coffee:
Ναι αλλά 9 στις 10 πετυχαίνει αλλά και να μην πετύχει 1 δε πειράζει ο λαός θυμάται τις υπόλοιπες 9

τα ERP είναι για τις αδερφές


εγώ η πρώτη επαφή που είχα με αυτά ήταν σε κιτρινισμένο πισί windows xp με ληγμένη άδεια από το 2006 και ντοσικό γιουροφάσμα εμπορικό και γενική λογ. μαζί

ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.986
Like
68.427
Πόντοι
12.756
μαν εμείς 2Κ δίνουμε στα παιδακια που οδηγούν τα τράνσιτ :coffee:

απο εκει φαινεται οτι εχεις γυφτικη εταιρεία , ολες οι κυριλε τωρα εχουν τα Νισσαν τα nv τα ηλεκτρικα :coffee:
ΕΤΣΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΜΠΑ :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.956
Like
11.598
Πόντοι
3.656
απο εκει φαινεται οτι εχεις γυφτικη εταιρεία , ολες οι κυριλε τωρα εχουν τα Νισσαν τα nv τα ηλεκτρικα :coffee:
ΕΤΣΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΜΠΑ :coffee:
Αυτά είναι μικρά κάνουν μόνο για να βάλεις το σκύλο πίσω να τον πας βόλτα....και για να πηγαινοφέρνεις τους τουρίστες από το ελ βενιζέλος


εμείς θέλουμε άλογα και χώρους :coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.185
Πόντοι
21.896
Ναι, με τον μέσο μισθο δεν εχει να κάνει, είσαι σωστος σε αυτο ( απλά κατσε να διαβάσουμε και το σεντονι που ετοιμαζει ο Σαουλ και θα εχει μεσα τιποτα παγκοσμιες εξαιρεσεις )
Ακόμη κ η αγοραστική δύναμη δεν λέει την αλήθεια
Πχ εδώ στην Ελλάδα έχω παραπάνω έξοδα αφού χρειάζομαι λεφτά για θέρμανση κ για πουτανες σε αντίθεση με έναν στην Κολομβία που του βγαίνουν τζάμπα αυτα:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.185
Πόντοι
21.896
απο εκει φαινεται οτι εχεις γυφτικη εταιρεία , ολες οι κυριλε τωρα εχουν τα Νισσαν τα nv τα ηλεκτρικα :coffee:
ΕΤΣΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΜΠΑ :coffee:
Μεταξύ Γλυφάδα Βάρης Βούλας που ζουν περισσότεροι πλεμπεεοι ;;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.956
Like
11.598
Πόντοι
3.656
Νόμιζα ότι θα έλεγες ότι 2κ δίνεις στους πακιστανούς να σου καθαρίζουν τα τζάμια στις βιτρίνες
δεν έχουμε τζάμια ούτε παράθυρα για να μη βλέπουν οι εργαζόμενοι αν είναι μέρα η νύχτα και να μη ξέρουν τι ώρα είναι για να δουλεύουν παραπάνω
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
21
Like
9.935
Πόντοι
3.346
δεν έχουμε τζάμια ούτε παράθυρα για να μη βλέπουν οι εργαζόμενοι αν είναι μέρα η νύχτα και να μη ξέρουν τι ώρα είναι για να δουλεύουν παραπάνω
Αυτό θα πει επιχειρηματικό πνεύμα. Να υποθέσω τους έχεις απαγορεύσει στο διάλειμμά τους, το οποίο διαρκεί 5 λεπτά με το ρολόι, να τρώνε και να πίνουν για να μην τους έρχεται τουαλέτα και χάνουν άσκοπο χρόνο από τη δουλειά τους.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.986
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Αυτά είναι μικρά κάνουν μόνο για να βάλεις το σκύλο πίσω να τον πας βόλτα....και για να πηγαινοφέρνεις τους τουρίστες από το ελ βενιζέλος


εμείς θέλουμε άλογα και χώρους :coffee:
ε ναι , αφου εσυ κανεις μετακομισεις ,. αυτα ειναι για κυριλε εταιρίες , δεν φευγουν ετσι οπως τα δικα σου

download
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.956
Like
11.598
Πόντοι
3.656
Αυτό θα πει επιχειρηματικό πνεύμα. Να υποθέσω τους έχεις απαγορεύσει στο διάλειμμά τους, το οποίο διαρκεί 5 λεπτά με το ρολόι, να τρώνε και να πίνουν για να μην τους έρχεται τουαλέτα και χάνουν άσκοπο χρόνο από τη δουλειά τους.
Το διάλειμμα είναι υποχρεωτικό από τον νόμο και διαρκεί τουλάχιστον 15 λεπτά.

Οποίος εργαζόμενος ισχυριστεί ότι δεν έκανε διάλειμμα σε τίποτα επιθεωρήσεις και τέτοια εχω ειδική κάρτα που χτυπάνε όλοι πριν μπουν στις χέστρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom