Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.644
Πόντοι
456
Eποχη Γεναρη νομιζω καλυτερα, λιγοτερες βροχες. 700 πολυ καλη τιμη. Καταρ πολυ καλη εταιρια, κοιτα ομως τι αναμονες εχεις στην αλλαγη στην Ντοχα.
Η Μπανγκοκ ειναι μια πολη που η, θατην αγαπησεις, οπως εγω, η, θα την μισησεις. Για πρωτη φορα βρισκω υπερβολικο τον μηνα, γνωμη μου πρωτη εβδομαδα Μπανγκοκ, δυο εβδομαδες Παταγια, και αν σου αρεσε η Μπανγκοκ επιστροφη 1 εβδομαδα παλι Μπανγκοκ, αν δεν σου αρεσε επιστρεφεις τις τελευταιες 2 ημερες.
Ξενοδοχεια Μπανγκοκ στον αξονα της οδου Σουκχουμβιτ, απο σοι (καθετος δρομος) 2 εως σοι 24.
Αν αποφασισεις για ενα μηνα Μπανγκοκ κοιτα για airbnb μπορει να βρεις και κανενα μιλφακι να σου το καθαριζει και να σου μαγειρευει.
Μικρες αναμονες (1.10h & 1.20h) εχει και φτανει και νωρις στο πηγαινε που το θελω.Για airbnb κοιταζω να ριξω λιγο το κοστος για να εχουν να τρωνε οι λαδοκορες :headbaning1:
Τύπε ότι είπε ο τύπος κωλογερος ,όμως διαφωνώ με την παραμονή σε παταγια/μπανγκοκ για ένα μήνα

Θα δώσεις τόσα λεφτά , πήγαινε σε κάνα νησί για δέκα μέρες , δέκα μέρες μπανγκοκ και τι τελευταίες δέκα μέρες όπου σε φωτίσει. Να μη δεις μόνο μουνια και τσιμέντα κρίμα είναι
Θα εξηγησω την λογικη να μην κανω γυριστρουλα πιο κατω*
Του απαντησα μονο για Παταγια-Μπανγκοκ επειδη αυτος το ανεφερε. Φυσικα σε νησι τουλαχιστον 10 ημερες ειναι καλυτερα απο Παταγια-Μπανγκοκ. Αν βρει και παρεα απο Μπανγκοκ η, απο Παταγια, ακομα καλυτερα. Εκτος αν παει Κο-Σαμουι που μπορει να βρει και εκει παρεα.
Θα εξηγησω την λογικη να μην κανω γυριστρουλα πιο κατω*
Να πας Νοέμβρη.
Εγώ βρήκα τέλειο καιρό τέτοια εποχή.
Επίσης εντελώς μαλακία να κάτσεις ένα μήνα στην πρωτεύουσα. Λάθος για πολλούς λόγους. Ακριβή ζωή, καυσαέριο, μεγαλούπολη κλπ.
Κάτσε 5 μέρες να δεις τους μεγάλους ναούς και μετά πήγαινε σε άλλα μέρη. Έχει τόσα όμορφα μέρη η Ταϊλάνδη.
Τι τουρίστας λες ότι θες να είσαι αν δεν πας επίσης σε κάποια από: Chiang Mai, Chiang Rai, Koh Tao, Kohpangan, Pipi islands, συν τα κλασικά Pattaya κλπ.

Όσο για την Qatar έχω ταξιδέψει μαζί τους και για Ταυλανδη και μέσα Ευρώπη.
Τι θες να μάθεις ακριβώς;
Είναι από τις καλύτερες αεροπορικές.
Τα 700 είναι με Qatar;
700 (670 με ενα κουπονι που εχει τωρα τον μαρτη) ειναι με qatar την εχω ακουστα την εταιρεια αλλα δεν ξερω κανεναν να εχει πεταξει με αυτην να μου πει μια γνωμη.Εχει τιποτε σοβαρο να δεις στην οθονη να περασει η ωρα?Οι χωροι στο καθισμα πως ειναι?Eιμαι big size :cool2:

*
Τωρα γιατι μονο μπανγκονγκ (ισως με ολιγην απο παταγια) ειναι μετα απο βαρια ,ασηκωτη σκεψη.
1)Ειμαι τυπος που το παει αργα ,θελω τον χρονο μου να δω τα αξιοθεατα δεν το μπορω το τρεχαλητο.Πηγα για μια εβδομαδα ρωμη και ειδα το 20% απο αυτα που ειχα στην λιστα.
Βαζω κατω τα βασικα αξιοθεατα στην μπανγκογκ και βγαινουν πολλα τα ρημαδια.
2)Χρονος και χρημα φευγουν ευκολα αν βαζεις πολλους προορισμους σε ενα ταξιδι.Μονο το chiang mai προσπαθησα να το χωσω μεσα στο προγραμα επειδη μου αρεσε πολυ αλλα δεν μου βγαινει.Εχω βαλει στοχο να ειμαι στα 1500€ για διαμονη και πηγαινε ελα.
3)Κακες εμπειριες ,οποτε εβαλα σε ενα ταξιδι πολλους προορισμους στο τελος δεν το ευχαριστηθηκα.
4)Εχω παρατηρησει στα ταξιδια μου οτι της τελευταιες μερες (που εχεις μαθει το μερος που εισαι) το χαιρεσαι περισσοτερο απο οταν εισαι ψαρακλας.
Ενα θεμα που εχω στην διαμονη ειναι οτι αν ειμαι κοντα στο "επικεντρο" δεν βρισκω κατι που να μου αρεσει ,ποσο ζορι ειναι οι μετακινησεις εντος της πολης?
Βρισκω καλη διαμονη 2-4 χιλιομετρα απο εκει που λεει ο κωλογερος ,παλευεται?
Ευχαριστω ολους σας για το ενδιαφερων :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Η Καταρ απο τις καλυτερες εταιριες που ταξιδευουν στην Ταυλανδη, εχω ταξιδεψει πολλες φορες, αν και τελευταια πηγαινω με τους Τουρκους επειδη με βολευει το ωραριο.
Αν επιλεξεις Μπανγκοκ στον αξονα που σου προτεινω, δηλ. στην οδο Σουκχουμβιτ, πιθανον να εχει και 3-4 χιλιαδες εργαζομενες, Σοι 4, Νανα πλαζα, Σουκχουμβιτ, σοι 11, Θερμαε καφε, σοι, 22, σοι 24, σοι καου μπου, αποκλειεται να μην βρεις καποια που να μην σου αρεσει.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Για Νοέμβρη έχω βρεί με Etihad 690€, 13 και 15 ώρες πάνε-έλα, και μάλλον για εκεί το βλέπω. Στις 30 μέρες θα το έσπαζα σε 8-9 μέρες Μπανγκοκ στο τέλος, 17 μέρες Πατάγια, και σχεδόν κάθε μέρα στο νησάκι Koh Larn, 30`απο το λιμάνι της Πατάγια και κόστος 2.5€ πάνε-ένα. Θα άφηνα 5 μέρες να πάρω ένα κορίτσι που θα μου άρεζε πολύ και θα πήγαινα σε κάποιο νησί όπως το Koh samet ή το Koh Chang. Λίγο πιό μακρυά. Χρονικά θα το έβαζα Παταγια-Νησί-Μπανγκοκ 17-4-9 μέρες. Υπ`οψιν οικονομικά η Μπανγκοκ είναι λίγο πιό δαπανηρή.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Μικρες αναμονες (1.10h & 1.20h) εχει και φτανει και νωρις στο πηγαινε που το θελω.Για airbnb κοιταζω να ριξω λιγο το κοστος για να εχουν να τρωνε οι λαδοκορες :headbaning1:

Θα εξηγησω την λογικη να μην κανω γυριστρουλα πιο κατω*

Θα εξηγησω την λογικη να μην κανω γυριστρουλα πιο κατω*

700 (670 με ενα κουπονι που εχει τωρα τον μαρτη) ειναι με qatar την εχω ακουστα την εταιρεια αλλα δεν ξερω κανεναν να εχει πεταξει με αυτην να μου πει μια γνωμη.Εχει τιποτε σοβαρο να δεις στην οθονη να περασει η ωρα?Οι χωροι στο καθισμα πως ειναι?Eιμαι big size :cool2:

*
Τωρα γιατι μονο μπανγκονγκ (ισως με ολιγην απο παταγια) ειναι μετα απο βαρια ,ασηκωτη σκεψη.
1)Ειμαι τυπος που το παει αργα ,θελω τον χρονο μου να δω τα αξιοθεατα δεν το μπορω το τρεχαλητο.Πηγα για μια εβδομαδα ρωμη και ειδα το 20% απο αυτα που ειχα στην λιστα.
Βαζω κατω τα βασικα αξιοθεατα στην μπανγκογκ και βγαινουν πολλα τα ρημαδια.
2)Χρονος και χρημα φευγουν ευκολα αν βαζεις πολλους προορισμους σε ενα ταξιδι.Μονο το chiang mai προσπαθησα να το χωσω μεσα στο προγραμα επειδη μου αρεσε πολυ αλλα δεν μου βγαινει.Εχω βαλει στοχο να ειμαι στα 1500€ για διαμονη και πηγαινε ελα.
3)Κακες εμπειριες ,οποτε εβαλα σε ενα ταξιδι πολλους προορισμους στο τελος δεν το ευχαριστηθηκα.
4)Εχω παρατηρησει στα ταξιδια μου οτι της τελευταιες μερες (που εχεις μαθει το μερος που εισαι) το χαιρεσαι περισσοτερο απο οταν εισαι ψαρακλας.
Ενα θεμα που εχω στην διαμονη ειναι οτι αν ειμαι κοντα στο "επικεντρο" δεν βρισκω κατι που να μου αρεσει ,ποσο ζορι ειναι οι μετακινησεις εντος της πολης?
Βρισκω καλη διαμονη 2-4 χιλιομετρα απο εκει που λεει ο κωλογερος ,παλευεται?
Ευχαριστω ολους σας για το ενδιαφερων :hi:
Φίλε απορώ με αυτά που γράφεις.
Η Qatar είναι από τις καλύτερες εταιρίες ΠΑΓΚΟΣΜΊΩΣ και λες ότι δεν ξέρεις κανέναν να την έχει χρησιμοποιήσει;
Βασικά αυτούς που ρώτησες μέχρι πού πετάνε; Μέχρι Πάρο και πίσω;

Μετά λες ότι ένας μήνας δε σου φτάνει να πας σε 2 πόλεις;
Σορυ αλλά κάτι κάνεις λάθος στον προγραμματισμό σου.
Τρεχαλα δεν έχεις σε 1 μήνα να δεις 2 μέρη. Και σιγά τα κόστη μέσα στην Ταϊλάνδη.
Άλλοι κάνανε 7 πόλεις σε 2 βδομάδες. Εκεί να δεις ταξίδι μέσα στην Ταϊλάνδη.
Για μένα η Μπανγκόκ είναι άθλια για πολύ καιρό. Ανέφερα τους λόγους παραπάνω. Ο τουρίστας δεν θα μείνει μόνο εκεί.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Για διαμονή χαμηλού κόστους στη Πατάγια, μπορείτε να μπείτε στο youtube και να τσεκάρετε τα βίντεο που ανεβάζουν 2 τύποι για ενοικιαζόμενα δωμάτια με τιμές /μήνα. Είναι ο everything pattaya, και ο redds. Eidik;a o 2ος κάνει αποκλειστικά αυτό, έχει ανεβάσει δωμάται απο 4500 baht /μήνα, φυσικά έχει να κάνει πα΄ντα με την περιοχή και την περίοδο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Με κοπέλες τουρίστριες γίνεται κατάσταση σε αυτά τα μέρη;
Στο Καοσαν στην Μπανγκοκ, παιζουν τα βραδια μιλφαρες Ευρωπαιες, Λατινοαμερικανες και Αυστραλεζες.
Επισης σε καποια νησια που γινονται φουλ-μουν παρτι, οπως στο Koh Phangan, εχει πολλες απο αυτες.

 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Στο Καοσαν στην Μπανγκοκ, παιζουν τα βραδια μιλφαρες Ευρωπαιες, Λατινοαμερικανες και Αυστραλεζες.
Επισης σε καποια νησια που γινονται φουλ-μουν παρτι, οπως στο Koh Phangan, εχει πολλες απο αυτες.

Τα σέβη μου μέγα παίκτη. Ακούω επίσης πολλά για γυναίκες που έρχονται να ξεσπάσουν από χώρες πρώην Σοβιετικής Ένωσης
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Τα σέβη μου μέγα παίκτη. Ακούω επίσης πολλά για γυναίκες που έρχονται να ξεσπάσουν από χώρες πρώην Σοβιετικής Ένωσης
Πιθανον, δεν εχω ασχοληθει με αυτο, το ταργκετ γκρουπ πια τα τελευταια χρονια ειναι τα Ταυλανδεζικα μιλφ, 35-45, που στην πλειοψηφια τους τα παιρνεις για 2 ωρες και σε παρακαλανε να κατσουν 15 μερες.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Πιθανον, δεν εχω ασχοληθει με αυτο, το ταργκετ γκρουπ πια τα τελευταια χρονια ειναι τα Ταυλανδεζικα μιλφ, 35-45, που στην πλειοψηφια τους τα παιρνεις για 2 ωρες και σε παρακαλανε να κατσουν 15 μερες.
Ακούω ότι το φαγητό σε αυτά τα μέρη είναι περίεργο ή τρώγεται;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Πράγματι, παίζει όμως και πολύ Scam
Σε τέτοια μέρη πάντα υπάρχουν και τέτοια. Δεν είναι να πας στα τυφλά. Θέλει και προσοχή επειδή έχει πολλούς Μπάμπηδες...
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Ακούω ότι το φαγητό σε αυτά τα μέρη είναι περίεργο ή τρώγεται;
Τα τελευταια χρονια οπως σου ειπα, μενω airbnb μαγειρευω εγω, η, μου μαγειρευει καποιο μιλφακι, αλλα αν εχεις ευαισθητο στομαχι αποφυγε τα στριτ-φουντ, βρισκεις πολυ πιο καλες και εξισου οικονομικες λυσεις σε μεγαλα εμπορικα κεντρα.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.828
Πόντοι
1.056
Δε συμφωνώ με όλα τα παραπάνω που διάβασα , αλλά ο καθένας έχει το στυλ του. Για μένα ,αμαρτία να μην πας στις παραλίες τους.

Όσο για τη Μπανγκοκ, εμένα με το που φτάνω μου σηκώνεται για κάποιο λόγο. Τη βρίσκω πολύ καβλιαρικη πόλη και για πλάκα θα εμένα εκεί μόνιμα. Τέτοια vibes τα έχω νιώσει μόνο στα χρυσά χρόνια του μπλοκ

Ούτε στη Λατινική Αμερική έτσι , γιατί εκεί παίζεις το νεφρό σου στοίχημα αν βγεις Μεντεγιν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η, μου μαγειρευει καποιο μιλφακι,
αυτά διαβάζω σε αυτό το γαμονημα και θέλω να κοιτάξω εισιτήρια
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Τα τελευταια χρονια οπως σου ειπα, μενω airbnb μαγειρευω εγω, η, μου μαγειρευει καποιο μιλφακι, αλλα αν εχεις ευαισθητο στομαχι αποφυγε τα στριτ-φουντ, βρισκεις πολυ πιο καλες και εξισου οικονομικες λυσεις σε μεγαλα εμπορικα κεντρα.
Οι παραλίες πως είναι εκεί; Με μέδουσες και παρατράγουδα ή κολυμπάς άνετα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

To thai food είναι ένας λόγος επίσκεψης αυτής της χώρας.
Υπάρχουν συγκεκριμένα πιάτα που προτείνεις; Έχουν κάτι με ρύζι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Σε τέτοια μέρη πάντα υπάρχουν και τέτοια. Δεν είναι να πας στα τυφλά. Θέλει και προσοχή επειδή έχει πολλούς Μπάμπηδες...
Οι Ταυλανδοι και ειδικα οι Ταυλανδεζες ειναι πολυ συντηρητικος λαος. Ποτε δεν θα δεις ζευγαρι Ταυλανδων να ερωτοτροπει και να φιλιεται στον δρομο. Γι αυτο λοιπον για να μην πεσουμε σε Μπαμπηδες, αποφευγουμε οτι ειναι προκλητικο ντυμενο, εντονα μακιγιαρισμενο, με καυτα σορτς που φαινονται κωλομερια και κουνιεται σαν βαρκα.
Κατα 99% τα Ταυλανδεζικα λειντι-μποις οταν τα ρωτησεις αν ειναι λειντι, η, λειντι μποι, θα σου πουν την αληθεια.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.313
Πόντοι
496
Οι Ταυλανδοι και ειδικα οι Ταυλανδεζες ειναι πολυ συντηρητικος λαος. Ποτε δεν θα δεις ζευγαρι Ταυλανδων να ερωτοτροπει και να φιλιεται στον δρομο. Γι αυτο λοιπον για να μην πεσουμε σε Μπαμπηδες, αποφευγουμε οτι ειναι προκλητικο ντυμενο, εντονα μακιγιαρισμενο, με καυτα σορτς που φαινονται κωλομερια και κουνιεται σαν βαρκα.
Κατα 99% τα Ταυλανδεζικα λειντι-μποις οταν τα ρωτησεις αν ειναι λειντι, η, λειντι μποι, θα σου πουν την αληθεια.
Στο κρεβάτι οι Ταυλανδέζες είναι καλές ή και εκεί συνεσταλμένες;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Δε συμφωνώ με όλα τα παραπάνω που διάβασα , αλλά ο καθένας έχει το στυλ του. Για μένα ,αμαρτία να μην πας στις παραλίες τους.

Όσο για τη Μπανγκοκ, εμένα με το που φτάνω μου σηκώνεται για κάποιο λόγο. Τη βρίσκω πολύ καβλιαρικη πόλη και για πλάκα θα εμένα εκεί μόνιμα. Τέτοια vibes τα έχω νιώσει μόνο στα χρυσά χρόνια του μπλοκ
Οταν βγαινω απο το αεροπλανο και τρεχω να παω απο τους πρωτους στον ελεγχο διαβατηριων, ενα συναισθημα που δεν περιγραφεται.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.059
Πόντοι
18.565
Στο κρεβάτι οι Ταυλανδέζες είναι καλές ή και εκεί συνεσταλμένες;
Συνεσταλμενες και τις κανεις οτι θελεις. Μην περιμενεις πρωτοβουλιες, δεν παμε στην Ταυλανδη για "σλαβικο" σεξ, μην πας αν περιμενεις κατι τετοιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom