Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Teo18

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Γειά σας θα είμαι Αθήνα Σάββατο έχετε να προτείνετε κανένα καλό στούντιο με ωραία κορίτσια?
 

faust_p

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2022
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
Γειά σας θα είμαι Αθήνα Σάββατο έχετε να προτείνετε κανένα καλό στούντιο με ωραία κορίτσια?
ανάλογα οι προτιμήσεις σου, δες τις ρεαλιστικές φώτο και διάλεξε αφού πρώτα δεις τις κριτικές για την κοπέλα που επέλεξες
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
https://*******/en/StudioWorker/12341-Natalie

νέο πρόσωπο στο Κασ.3 ισόγειο για αύριο Κυριακή.
Έχω την αμυδρή υποψία ότι είναι η ίδια που δούλευε παλιότερα στην παπατζοαλυσίδα - πριν την αθρόα εισαγωγή λατίνων το καλοκαίρι του 2022 - επίσης δηλωμένη γερμανίδα και με το ίδιο όνομα. Και μετά εμφανιζόταν ως Νάντια ανεξάρτητη. Έχω δίκιο;
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Κριτική "κομμένη" για αδιευκρίνιστο λογο:

Κατ' αρχην να επισημανω ότι δεν συχνάζω σε studios. Βρίσκω τις τιμές εξωφρενικές για αυτό που προσφέρουν (€50 για ένα χώσιμο και πίπα με;) ενώ το "προϊον" είναι συνήθως μπαμπάτσικες κυταριδοκώλες - πολύ μακρυά από τα γούστα μου. Προτιμώ να δίνω 150 για να εχω την παρέα μιας έσκορτ για μια ώρα ή, έστω, αν αυτό δεν είναι εφικτό, να δίνω ένα στα όρθια με ενα εικοσάρι. Δεν ξέρω όμως γιατί, χθες έκανα μια γύρα σε μερικά studios χωρίς να εντοπίσω τίποτα ενδιαφέρον μέχρι που βρέθηκα στο 82 της Ηλιού. 'Τελευταίο και πάω γραφείο' είπα με το νού μου. Εκεί μπήκα όμως στην Αλίσα - και δεν το μετάνοιωσα.
Η Αλίσα είναι μελαχρινή, κατά δήλωση της Ουκρανή, με σφικτό νεανικό σώμα, μικρό στήθος και στενόοο μουνάκι. Το πρόσωπο είναι από αποδεκτό έως όμορφο: πολύ μικρό στόμα, ανατολικοευρωπαικά ζυγωματικά, ίσια μύτη που εμένα είναι το καλύτερο μου. Μιλάει άπταιστα Ελληνικά.
Στην αρχή αντέδρασε αρνητικά στα κοπλιμέντα μου, ξέρετε, το στυλ αυτά μας τα είπαν κι άλλοι, κάτι που με έκανε να ανησυχήσω, αλλά γρήγορα χαλάρωσε και με άφησε να λέω ότι θέλω. Με όρους studio με περιποιήθηκε: φιλάκια, χαδάκια και μια πίπα όπως μου αρέσει: ούτε δόντια, ούτε αερόπιπα. Ούτε χλάτσα - χλούτσα, απλά και όμορφα, βαζοντας τόση πίεση με τα χείλη όση χρειάζεται για να κυκλοφορήσει το αίμα - ένα γλυκό μασάζ εκεί κατω. Από τα δίδυμα δεν πέρασε, αλλά δεν με χαλασε. Ακολούθησε στις στάσεις που διάλεγα και δεν ήταν κομοδίνο. Κάτσαμε κανα τέταρτο και δεν βιάστηκε να φύγει. Αν έκανε ξενοδοχείο θα την έπαιρνα με το 150αρι, αλλά μου είπε ότι δεν δουλεύει Αθήνα. Η τσα2 βέβαια μου συνέστησε να κοιτάω το πρόγραμμα: "Σε καμιά 'βδομάδα θα είναι πίσω".
Τώρα, επειδή μερικοί θα στραβώσετε με τα 9αρια, να επισημάνω ότι όλα κρίνονται στο πλαίσιο τους: Αν ήταν εσκορτ μπορεί να έβαζα χαμηλότερη βαθμολογία στη συμμετοχή, αλλά είναι studio, και παίρνει 9 για studio, κοκ. Θα την ξανάβλεπα.
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
107
Κριτικές
3
Like
695
Πόντοι
361
https://*******/en/StudioWorker/12341-Natalie

νέο πρόσωπο στο Κασ.3 ισόγειο για αύριο Κυριακή.
Έχω την αμυδρή υποψία ότι είναι η ίδια που δούλευε παλιότερα στην παπατζοαλυσίδα - πριν την αθρόα εισαγωγή λατίνων το καλοκαίρι του 2022 - επίσης δηλωμένη γερμανίδα και με το ίδιο όνομα. Και μετά εμφανιζόταν ως Νάντια ανεξάρτητη. Έχω δίκιο;
Ναι αυτή είναι, εγώ την είχα πάρει στο Λ. Αθηνών 373 και μου είχε παρουσιαστει από Αρμενία... Κατά τα λοιπά καλό καυλακι σκίνι και άνετη στο δωμάτιο..
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Το νεο μωρακι απο κηφισου 30 με ονομα Λουση το εχει παρει κανενας?αξιζει?
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
Το νεο μωρακι απο κηφισου 30 με ονομα Λουση το εχει παρει κανενας?αξιζει?
Δοκιμάστηκε μόλις. Πολύ ωραίο καλλίγραμμο κορμί θα μπορούσε να είναι στριπερ σε αλκα ή κινκυ με 2.5αρι βυζι στενή μεσουλα κ σφιχτό μικρό κωλαρακι. Στο πρόγραμμα μια υποτονική πιπα χωρίς περασμα γύρω περιοχής εναλλαγη στάσεων αδιαμαρτύρητα πρέπει να περάσαμε το 15λέπτο.κωλοτρυπιδα δουλεμένη το δάχτυλο έμπαινε άνετα το δίνει κιόλας στα 100. Σε πρόταση να της έδινα έξτρα 50 αρνήθηκε
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
Δοκιμάστηκε μόλις. Πολύ ωραίο καλλίγραμμο κορμί θα μπορούσε να είναι στριπερ σε αλκα ή κινκυ με 2.5αρι βυζι στενή μεσουλα κ σφιχτό μικρό κωλαρακι. Στο πρόγραμμα μια υποτονική πιπα χωρίς περασμα γύρω περιοχής εναλλαγη στάσεων αδιαμαρτύρητα πρέπει να περάσαμε το 15λέπτο.κωλοτρυπιδα δουλεμένη το δάχτυλο έμπαινε άνετα το δίνει κιόλας στα 100. Σε πρόταση να της έδινα έξτρα 50 αρνήθηκε
Ενδιαφέρον :coffee:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.728
Κριτικές
11
Like
13.719
Πόντοι
3.246
Δοκιμάστηκε μόλις. Πολύ ωραίο καλλίγραμμο κορμί θα μπορούσε να είναι στριπερ σε αλκα ή κινκυ με 2.5αρι βυζι στενή μεσουλα κ σφιχτό μικρό κωλαρακι. Στο πρόγραμμα μια υποτονική πιπα χωρίς περασμα γύρω περιοχής εναλλαγη στάσεων αδιαμαρτύρητα πρέπει να περάσαμε το 15λέπτο.κωλοτρυπιδα δουλεμένη το δάχτυλο έμπαινε άνετα το δίνει κιόλας στα 100. Σε πρόταση να της έδινα έξτρα 50 αρνήθηκε
+100 εξτρα το κωλαρακι? Πολλα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.728
Κριτικές
11
Like
13.719
Πόντοι
3.246
Μελισσα απο κασσανδρας 6, που δεν εχει καν φωτος ξερουμε κατι?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Ναι αυτή είναι, εγώ την είχα πάρει στο Λ. Αθηνών 373 και μου είχε παρουσιαστει από Αρμενία... Κατά τα λοιπά καλό καυλακι σκίνι και άνετη στο δωμάτιο..
Nai πρωην ναντια απο παπατζοαλυσιδα
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.728
Κριτικές
11
Like
13.719
Πόντοι
3.246
100 όχι συν 100
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλλά δεν ήθελε στην μέση του προγράμματος να συνεχίσουμε με συν 50
Α οκ τοτε στα 50 κανονικη τιμη, γιατι ετσι οπως το γραψες νομισα οτι ηθελε +100
Οπως καποιες χρυσοκωλες απ τα γραφεια
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
18
Like
15.449
Πόντοι
4.546
Α οκ τοτε στα 50 κανονικη τιμη, γιατι ετσι οπως το γραψες νομισα οτι ηθελε +100
Οπως καποιες χρυσοκωλες απ τα γραφεια
Τόσο πήγε η ταρίφα τώρα στα γραφεία, +100, καθιερώθηκε; Με +50 ή και λίγοτερα σε μερικά γραφεία(+30), γινόταν η δουλειά.
Ξέρω, ο πόλεμος στην Ουκρανία, οι Χούθι, ανάδρομος Ερμής, ανέβηκαν οι τιμές.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.728
Κριτικές
11
Like
13.719
Πόντοι
3.246
Τόσο πήγε η ταρίφα τώρα στα γραφεία, +100, καθιερώθηκε; Με +50 ή και λίγοτερα σε μερικά γραφεία(+30), γινόταν η δουλειά.
Ξέρω, ο πόλεμος στην Ουκρανία, οι Χούθι, ανάδρομος Ερμής, ανέβηκαν οι τιμές.
Στα γραφεια οτι τιμη θελουν βαζουν για το πρωκτικο γιατι τα εξτρα τα παιρνει η κοπελα οποτε βαζει οτι τιμη της κατεβει, απο 50 εως 100
Η ντασα πχ τον δινει 100ε τον κωλο μαλλον χεζει τριανταφυλλα :2funny:
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
Στα γραφεια οτι τιμη θελουν βαζουν για το πρωκτικο γιατι τα εξτρα τα παιρνει η κοπελα οποτε βαζει οτι τιμη της κατεβει, απο 50 εως 100
Η ντασα πχ τον δινει 100ε τον κωλο μαλλον χεζει τριανταφυλλα :2funny:
Η τιμή είναι παράγοντας να κόψει τους περισσότερους πελάτες να κονομησει περισσότερα από λιγότερους κ να σώσει τη σουφρα από το ξεχείλωμα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
18
Like
15.449
Πόντοι
4.546
100 όχι συν 100
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλλά δεν ήθελε στην μέση του προγράμματος να συνεχίσουμε με συν 50
Ίσως θέλει να ελέγξει η κοπέλα και να βεβαιωθεί ότι θα είναι λιγάκι καθαρή, ποιός ξέρει; Μπορεί και να κάνω λάθος.
Γενικώς στα στούντιο, ότι πρόγραμμα πάρεις στην αρχή, αυτό είναι, τουλάχιστον από την δική μου εμπειρία, δεν το αλλάζουν μετά στο δωμάτιο. Πόσες φορές έχω ζητήσει εκ των υστέρων 69 και μου αρνήθηκαν; Ίσως ήταν και θέμα καθαριότητας για το 69, προετοιμασίας, δεν έχω ιδέα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom