Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.952
Κριτικές
5
Like
11.924
Πόντοι
3.786
Ποια εθνικότητα γυναίκας προτιμάτε ;
Unpopular opinion για αυτό το νήμα,αλλά εγώ προτιμώ τις Ελληνίδες,και ας με κράξουν αρκετοί.Το πάθος και το ταμπεραμέντο της Ελληνίδας συνήθως σε μεσογειακές και λατίνες γυναίκες το συναντάς.Είναι άλλη αίσθηση όμως στη μητρική σου γλώσσα,είτε στο σεξ είτε στα υπόλοιπα της σχέσης,και ας μιλάω άπταιστα αγγλικά.Τώρα για τον χαρακτήρα που τις κράζουν οι περισσότεροι στο νήμα,έχω να πω πως δεν έχει να κάνει με την εθνικότητα,αλλά με το άτομο.Έχω δει bitches και σε άλλες εθνικότητες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Έσκασαν μύτη ξανά τα ραμολί. Ένας καλόγερος που επειδή δεν μπόρεσε να απαντήσει ακριβώς σε ότι του έγραψα βάση το πώς κινήθηκε, καταφεύγει σε στρεψοδικία και υποθετικά σενάρια
με γάμους κτλ.
Δείτε τι του απάντησα πριν εδώ και πόσο εκτός θέματος βγήκε. :2funny: Απλά πράγματα. Μέσα στο νταβαντούρι
ο γνωστός πουθενάς πορν γκάνγκστερ που σερνόταν
ξωπίσω μου με μια υπογραφή ότι πάνε παντού (εμμονή στον πληθυντικό ώστε να νιώθουν ισχυροί κάποιοι), μπουρδέλα, κωλόμπαρα και μασάζ, απαριθμώντας τις κριτικές του. :2funny: Μετά την απαξίωση που του έριξα όπου έκανε σαν υστερικός, την ξύλωσε. Γιατί την ξύλωσε; :2funny: τώρα ρωτάει τον χασοδικη αν είμαι
ο Πίκερ, έτσι ώστε να μειώσει τον πόνο που του έχω προξενήσει μιας που ο Πίκερ
η μόνη σχέση που εχει με γκόμενες, είναι να τις βλέπει να περπατούν στον δρόμο.:2funny:
Ο ίδιος το έλεγε.
Ελπίζω να περνάτε καλά όσοι μας διαβάζετε.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Ποιο πρόβλημα έχεις με το σπόνσορινγκ?
Το ότι δεν αντέχουν οι κομπλεξάρες που βλέπουν μόνο φρικιά των εξαρχείων
από αυτά που συχνάζουν σε καταλήψεις με χασικλήδες
να βλέπουν τις γκόμενες που χτυπάς με το σπόνσορινγκ .

Εγώ Κμαν , το έχω ξαναγράψει , χωρίς να σε ξέρω ΣΕ ΠΑΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ.

Η μόνες μου ενστάσεις για το σπόνσορινγκ που κάνεις είναι

1)ότι δαπανάς λεφτά τα οποία τα δουλεύεις, ιδρώνεις να τα βγάλεις , δεν είναι παθητικό εισόδημα ή εύκολο
2)ότι λόγω του (1) , δεν σου φτάνουν να το κάνεις πολλές μέρες το χρόνο . Πχ κάνεις σπόνσορινγκ 5-6 μέρεςς το μήνα ; Αυτό μας κάνει κάπου 70-80 στις 365 ;

Γενικά είσαι μάγκας πάντως. Και γαμάς μουνάρες.


Οι κομπλεξάρες, θα σχολιάζουν τα σώβρακα ... τα ρούχα ... το ότι δεν είσαι 1.95 ...
το ότι πας σε κοινά 5στερα και όχι τύπου άντλον ,τσιπριάνι κτλ ...

Βέβαια ποτέ μην ξεχνάς ότι

ΑΠΟ ΚΟΡΑΚΟΥ ΣΤΟΜΑ
ΚΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ !
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168
Αυτη παλι ποια ειναι?

 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Εγώ θά σού πώ τήν δική μου εικόνα, τήν προσωπική!!
Είμαι 55 χρονών, καί χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμάτος καί ο ωραίος,
σχεδόν όπου καί άν πηγαίνω μού μιλάνε οι γκόμενες!!
Οταν λέω μού μιλάνε τό εννοώ, αυτές μού μιλάνε πρώτα. Οχι πάντα αλλά πολύ συχνά!!
Δέν σημαίνει όμως ότι επειδή μού μιλάνε, ανοίγουν καί τά πόδια νά γαμηθούν. Απλά πολλές φορές...κάνουμε παρέα!!
-Τώρα βέβαια θά έρθει ο κάθε ένας, νά πεί καί τήν ανοησία του-
Καλά από ανόητους και μαλάκες (θα συμπληρώσω) εδώ μέσα, έχει πολλούς. :2funny:
Ωραία η δήλωσή σου. Σεβαστή! Ανδρίκια! Εγώ όταν έλεγα και λέω ότι την πέφτω και τρώω μπόλικα άκυρα μέχρι να βρω να γαμήσω, μου είπαν ότι λέω ψέμματα και δεν είναι έτσι. Γενικώς μου έχουν πει τα πάντα. Τους τίναξα όλους αυτούς :rockon:καλώντας τους να με διαψεύσουν λάιβ. Τους έδωσα τιτάνιο πλεονέκτημα να μου λένε αυτοί σε ποια θα την πέφτω. Δεν ήρθε ποτέ κανείς (άσε του πως θα φέρουν και τους κλώνους τους).
Μόνο έλεγαν ότι θα με συλλάβουν που ρίχνομαι λες και πάω με σουγιά. :2funny: Κάτι που κάνει κι άλλος κόσμος γύρω μας. Καμάκι.
Άρα δικαιούμαι
να τους λέω κότες. :2funny: Εσύ μπορείς να αποδείξεις αυτό που λες; σε καλώ να το αποδείξεις. Σε καλώ να πάμε όπου θέλω εγώ να αποδείξεις ότι λες και παράλληλα να αποδείξω κι εγώ ότι λέω πηγαίνοντας όπου θες εσύ. Όλο αυτό για αποφυγή νοθείας. Αν θες απαντάς.
Στο μεταξύ, πάω να φάω
τα μπισκότα μου. :2funny:
Βιολάντα με τρία υλικά. Αλεύρι, βούτυρο γάλακτος
και μέλι. Αυτά.

:rockon:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.438
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Τι ωραία και γαματα μουνια οι Ελληνιδες ρε :smitten::smitten::rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.623
Πόντοι
1.706
Καλά από ανόητους και μαλάκες (θα συμπληρώσω) εδώ μέσα, έχει πολλούς. :2funny:
Ωραία η δήλωσή σου. Σεβαστή! Ανδρίκια! Εγώ όταν έλεγα και λέω ότι την πέφτω και τρώω μπόλικα άκυρα μέχρι να βρω να γαμήσω, μου είπαν ότι λέω ψέμματα και δεν είναι έτσι. Γενικώς μου έχουν πει τα πάντα. Τους τίναξα όλους αυτούς :rockon:καλώντας τους να με διαψεύσουν λάιβ. Τους έδωσα τιτάνιο πλεονέκτημα να μου λένε αυτοί σε ποια θα την πέφτω. Δεν ήρθε ποτέ κανείς (άσε του πως θα φέρουν και τους κλώνους τους).
Μόνο έλεγαν ότι θα με συλλάβουν που ρίχνομαι λες και πάω με σουγιά. :2funny: Κάτι που κάνει κι άλλος κόσμος γύρω μας. Καμάκι.
Άρα δικαιούμαι
να τους λέω κότες. :2funny: Εσύ μπορείς να αποδείξεις αυτό που λες; σε καλώ να το αποδείξεις. Σε καλώ να πάμε όπου θέλω εγώ να αποδείξεις ότι λες και παράλληλα να αποδείξω κι εγώ ότι λέω πηγαίνοντας όπου θες εσύ. Όλο αυτό για αποφυγή νοθείας. Αν θες απαντάς.
Στο μεταξύ, πάω να φάω
τα μπισκότα μου. :2funny:
Βιολάντα με τρία υλικά. Αλεύρι, βούτυρο γάλακτος
και μέλι. Αυτά.

:rockon:
Μόνο ανώνυμα γράφω, γιά νά εμφανιστώ δημόσια δέν υπάρχει καμία περίπτωση...γιά προσωπικούς λόγους!! :sunglasses:
Ετσι καί αλλιώς στό μυαλό πολλών άν όχι όλων, είναι ότι πουλάω παπά, άς κρατήσω αυτό λοιπόν !!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Μόνο ανώνυμα γράφω, γιά νά εμφανιστώ δημόσια δέν υπάρχει καμία περίπτωση...γιά προσωπικούς λόγους!! :sunglasses:
Ετσι καί αλλιώς στό μυαλό πολλών άν όχι όλων, είναι ότι πουλάω παπά, άς κρατήσω αυτό λοιπόν !!
Λυπάμαι που θα στο πω αλλά το παίρνω ως γαργάρα σου. Γενικώς εδώ μέσα πέφτει πολύ γαργάρα. Δεν ξέρω γιατί.

:2funny:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.256
Like
10.772
Πόντοι
2.256
Τη χούφτα του. Εκτός και αν κάνει αιματηρές οικονομίες και μια στις τόσες πάει σε καμμιά πουτάνα.

Αυτός ο τρόπος ζωής αποκλείει τις γκόμενες. Και είναι να μη σου κάτσει καμμιά στραβή. Πχ. πρόβλημα υγείας χρόνιου χαρακτήρα. Αν τη πατήσεις, απλώς τελείωσες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.623
Πόντοι
1.706
Λυπάμαι που θα στο πω αλλά το παίρνω ως γαργάρα σου. Γενικώς εδώ μέσα πέφτει πολύ γαργάρα. Δεν ξέρω γιατί.

:2funny:
Πάρτο όπως θέλεις. Κανένα πρόβλημα!!
Αν δέν μέ είχε ρωτήσει ο Σάμπ γιά άσχετο θέμα κιόλας, δέν θά είχα απαντήσει!!
Θά μπορούσα νά μήν τό είχα πεί. Η νά τό έλεγα μέ διαφορετικό τρόπο.
Αλλά αυτό είναι κάτι τελείως διαφορετικό...μέ τήν πρόταση τήν δική σου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.623
Πόντοι
1.706
Τη χούφτα του. Εκτός και αν κάνει αιματηρές οικονομίες και μια στις τόσες πάει σε καμμιά πουτάνα.

Αυτός ο τρόπος ζωής αποκλείει τις γκόμενες. Και είναι να μη σου κάτσει καμμιά στραβή. Πχ. πρόβλημα υγείας χρόνιου χαρακτήρα. Αν τη πατήσεις, απλώς τελείωσες.
Πάει σέ Studio μία φορά τόν μήνα.
Βέβαια αυτό δέν είναι λύση...αλλά λέμε τώρα!!
-Αλλοι δέν πάνε ούτε εκεί-
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Πάρτο όπως θέλεις. Κανένα πρόβλημα!!
Αν δέν μέ είχε ρωτήσει ο Σάμπ γιά άσχετο θέμα κιόλας, δέν θά είχα απαντήσει!!
Θά μπορούσα νά μήν τό είχα πεί. Η νά τό έλεγα μέ διαφορετικό τρόπο.
Αλλά αυτό είναι κάτι τελείως διαφορετικό...μέ τήν πρόταση τήν δική σου.
Εγώ μάστορα διάβασα οτι έγραψες και ήρθα με πρόκληση. Δυστυχώς για σένα βγαίνω λαδι. Από εκεί και πέρα το θέμα έληξε. Δεν είμαι ανταγωνιστικός άνθρωπος ούτε και νομίζω να είσαι τόσο ηλίθιος σαν κάτι άλλους ξεφτιλισμένους που έχουν βιώματα. Αυτά ωραία
κι όμορφα.

:rockon:
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.325
Like
7.313
Πόντοι
1.056
Ρε σεις, μη λέτε παπάτζες κάποιοι...Καμία γκόμενα στο εξωτερικό δεν κάνει υπόκλιση σε κανένα γαμιά, αλλά ούτε και την έχει δει αφ' υψηλού. Είναι ισότιμοι και οι δύο. Αυτό σημαίνει ότι ο καθένας κοιτάει τις ανάγκες του, αν τις καλύπτει κάποιος/α, όλα καλά. Αν όχι, το διαλύουν με συνοπτικές διαδικασίες και πάνε στην επόμενη γκόμενα ή στον επόμενο.
Και βρίσκουν εύκολα επόμενη/ο γιατί δεν υπάρχουν τουπέ, μύτες ψηλά, likes σε insta, ούτε μπράτσα, φουσκωτοί, κλαρινογαμπροί από την άλλη. Είναι άλλη η λογική και η νοοτροπία.
αυτα δεν εχουν εθνηκοτητα.και εδω και στο εξωτερικο υπαρχουν και τα 2.βεβεα εδω εχει επηκρατησει και το εχω ξανα πει αυτο,η μαλακησμενη η ιλιθια λογυκη οτι ολλεσ σε κοιτανε στην τσεπη πραγμα το οποιο δεν υσχηει.υπαρχουν τετοιεσ ναι το ξερουμε.αλλα οχι οτι ειναι ολλεσ ετσι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
σου λενε οι αλλοι για μενα..με εχουν καλυψει
Τι λένε δηλαδή;
αφού πήραν τ αρχίδια μου πάλι οι καλόγεροι με τους πορν γκάνγκστερ.
Γίνε η ρομφαία του εαυτού σου μωρή κότα που περιμένεις από άλλους.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom