Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 831K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.823
Πόντοι
1.706
Τότε πώς κάνεις κριτική αφ υψηλού?Αν σου φαίνονται πεντάρια αυτές δείξε τα δικά σου τα οχτάρια το τελευταίο τρίμηνο.
Κριτική κάνω διότι βλέπω ασχημομέτριες γκόμενες. Πού εσύ καί οι περισσότεροι από εδώ...τίς βλέπουν γιά μουνάρες!!
Εγώ λέω τήν σκληρή αλήθεια. Τίποτα δέν δείχνω αυτά είναι προσωπικά θέματα. Αλλο πού δέν αντέχεις τήν γνώμη μου!!
Δέν είσαι καί ο πρώτος, είναι καί άλλοι...πού δέν αντέχουν στήν αλήθεια!! :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.795
Κριτικές
6
Like
9.056
Πόντοι
1.686
Πάντως αυτή τη στιγμή που πρώην ΕΣΣΔ έχει ουσιαστικά κλείσει λόγω του πολέμου η νούμερο ένα επιλογή στα μουνολίβαδα είναι η Βαρσοβία σαφώς.Απειρες ευκαιρίες.
Η μόνη καλύτερη ίσως εναλλακτική είναι ταξίδι Μόσχα ή Μόσχα-Μινσκ και χτύπημα γκόμενας επι τόπου στα κλαμπ αλλά έχει ρίσκο αποτυχίας.

Μολδαβία , πως σου φαίνεται ;

Υπερδνειστερία ;
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
591
Like
427
Πόντοι
26
Τυπάρα, μη μαζεύεις ακίνητα πουθενά. Τίποτε δεν αξίζουν . Όχι εσύ , όλοι μας.
Αφού δεν μπορούμε να πάρουμε βίλλα, στο μοναδικό μουνοπαράδεισο του κόσμου,
εκεί που αξίζει , τα άλλα όλα , είναι πράσινα δαμάσκηνα και ψιλές ελιές.

Για την Κύπρο λέω ....
μια βόλτα να κάνεις κατω στην πρωτεύουσα της Κύπρου θα νομίσεις ότι είσαι στην Καμπούλ.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.881
Like
4.479
Πόντοι
456
Κριτική κάνω διότι βλέπω ασχημομέτριες γκόμενες. Πού εσύ καί οι περισσότεροι από εδώ...τίς βλέπουν γιά μουνάρες!!
Εγώ λέω τήν σκληρή αλήθεια. Τίποτα δέν δείχνω αυτά είναι προσωπικά θέματα. Αλλο πού δέν αντέχεις τήν γνώμη μου!!
Δέν είσαι καί ο πρώτος, είναι καί άλλοι...πού δέν αντέχουν στήν αλήθεια!! :wink:

Ποια σκληρή αλήθεια?Για να κατηγορείς τον άλλον οτι γαμάει μπάζα πρέπει να γαμάς καλύτερες.Τα στάνταρτς τα καθορίζω εγώ.Τα στάνταρντς που ισχύουν για εμένα ισχύουν και για εσένα.Πρέπει να δείξεις επίδοση.Δεν μπορείς να κάνεις πολιτική όπως οι παλαιοί.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
23
Like
2.868
Πόντοι
3.820
Γιά εμένα αυτή η γκόμενα δέν είναι Λιθουανή. Εάν είναι, είναι τής τάξεως επιεικώς τού 5!!
Είναι δηλαδή μία ασχημομέτρια Λιθουανή, υπάρχουν καί αυτές φυσικά!!
Καί έκανες όλα αυτά τά έξοδα...γιά αυτή τήν γκόμενα ?
Τουρκία καί Ελλάδα ?
Ερωτευμένος είσαι ?
-Εμένα μού μοιάζει γιά Πολωνέζα-
τυπε μου επειδη εχω παει 10 φορες λιθουανια σε πληροφορω οτι βλεπεις οτι θες και δεν υπαρχει συγκεκριμενος τυπος..απο γιουβαρλακια μεχρι μοντελα απο μελαχροινες μεχρι καταλευκες.και σαν φατσα η συγκεκριμενη ειναι και ομορφουλα ,στο σωμα χανει λιγο
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
23
Like
2.868
Πόντοι
3.820
Τουρκία ήμουνα με τη Ρωσίδα.Αυτή την είχα Ελλάδα.Η τύπισσα είναι 22 ετών και έχει γαμώ τα σώματα.
Μάλλον δε θα την κρατήσω γιατί είναι παράξενη,φυσιολάτρης κι έτσι.Δεν είμαι εγώ για φύση,κυνήγια κτλ.
πως την βρηκες ελλαδα?τουριστρια η μενει εδω?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.342
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Βλέπω θες να δεις

wzGa9M.jpg
Βλεπω αναζητας με τροπο να τον αρπαξεις και σηκωνεις τα ποδαρακια σε συζυγικη σταση.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.342
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Κριτική κάνω διότι βλέπω ασχημομέτριες γκόμενες. Πού εσύ καί οι περισσότεροι από εδώ...τίς βλέπουν γιά μουνάρες!!
Εγώ λέω τήν σκληρή αλήθεια. Τίποτα δέν δείχνω αυτά είναι προσωπικά θέματα. Αλλο πού δέν αντέχεις τήν γνώμη μου!!
Δέν είσαι καί ο πρώτος, είναι καί άλλοι...πού δέν αντέχουν στήν αλήθεια!!
Ασε τον κοκοβιο να λεει τα δικα του ροτεισον κανει απο φωτο κονσερβα με εκδιδομενες νεραιδογεννητες που τις βαπτιζει γκομενες για ψ/χ θεραπεια δεν τον βλεπεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.625
Like
16.376
Πόντοι
3.656
H Λευκορρωσίδα που είχα τον Ιανουάριο Βαρσοβία.
Θα βγει ο έτσι με τα θρασ βινύλια ....
s-l1200.webp


και θα πει ότι δεν είναι λευκορωσίδα ...

Και ότι στις καταλήψεις των εξαρχείων με χασικλήδες που πάει , έχει καλύτερες ...
1709797323165.jpeg



Μπορεί να βάλει καμία φωτογραφία από την εποχή Μαλενκόβ , να δείξει πως είναι οι αληθινές λευκορωσίδες ...

1709797415822.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.625
Like
16.376
Πόντοι
3.656
δείξε τα δικά σου τα οχτάρια το τελευταίο τρίμηνο.
Αμάν κι εσύ. Το τελευταίο τρίμηνο .
Αν είναι από το 1964 που ανέλαβε ο Μικογιάν στο ΚΚΣΕ
ή το 1988 επί Γκρομίκο δηλ τι έγινε ;
Πως κάνετε έτσι πια αφού ....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.342
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Εγώ δέν είμαι Πορνοστάρ!!
Τόν τίτλο εσύ τόν έχεις, καί τόν τόν κρατάς...μέ τήν αξία σου!! :sunglasses:
Τι πορνοσταρ ωρε, με τσιμπηδακι των φρυδιων ψαχνει η αλλη το πουλακι του αναμεσα στα ποδια του. Ακομη και οι ψωλοτριχες πιο μεγαλες ειναι.:confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
361
Like
1.242
Πόντοι
201
Τι πορνοσταρ ωρε, με τσιμπηδακι των φρυδιων ψαχνει η αλλη το πουλακι του αναμεσα στα ποδια του. Ακομη και οι ψωλοτριχες πιο μεγαλες ειναι.:confused:
Όπως και να έχει, αυτός με ότι έχει είναι δραστήριος την ώρα που οι συνομήλικοι συμπατριώτες του έχουν παντρευτεί από τα 20 με καμία φακλάνα ή το χειρογλύκανο πάει σύννεφο.

Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα βρωμάει αγαμία..
Δεν υπάρχει πιο μεγάλη τύχη για ένα μπαζο να γεννηθεί Ελλάδα.
Όσο χάλια και να είσαι, οι προσκυνομουνάκηδες θα κάνουν ουρά..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.342
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα βρωμάει αγαμία..
Δεν υπάρχει πιο μεγάλη τύχη για ένα μπαζο να γεννηθεί Ελλάδα.
Όσο χάλια και να είσαι, οι προσκυνομουνάκηδες θα κάνουν ουρά..
Οκ συμφωνω εν μερη, γιατι ταριφες υπαρχουν παντου για ολους. Ασχετα αν τις φωτογραφιζουν κιολας ή οχι. Τωρα για την περιπτωση του λιγο ταπεινοτητα δεν βλαπτει, αυτος νομιζει οτι ειναι το nr.1 και οτι ειναι ο μοναδικος που ανακαλυψε την αμερικη-μεταφορικα.Ας ξεκαβαλησει λιγακι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
361
Like
1.242
Πόντοι
201
Οκ συμφωνω εν μερη, γιατι ταριφες υπαρχουν παντου για ολους. Ασχετα αν τις φωτογραφιζουν κιολας ή οχι. Τωρα για την περιπτωση του λιγο ταπεινοτητα δεν βλαπτει, αυτος νομιζει οτι ειναι το nr.1 και οτι ειναι ο μοναδικος που ανακαλυψε την αμερικη-μεταφορικα.
Τον κρίνεις πάντα πολύ αυστηρά.

Κάτι αφηρημένες έννοιες για το τι είναι "γκόμενες" ή κατά πόσο έχουν αξία σαν πληροφορία κάποια βιντεοκλίπ, του τα έχω πει και εγω.
Αλλά τρώει πολύ αμφισβήτηση ακόμη και για το αν είναι στο μέρος που λέει, ενώ είναι κάρτα ότι είναι εκεί.

Τον kman τον διαβάζουμε και για την ιδιοσυγκρασία του και τον τρόπο που γράφει.
Συγκεκριμένες πληροφορίες δε δίνει, αλλά σου δείχνει τι είναι εφικτό και αυτό αρκεί
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.342
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Τον κρίνεις πάντα πολύ αυστηρά.
Καλα θα προσπαθησω να ειμαι πιο επιεικης με τον τυπο. Ομως απ οτι εχω παρατηρησει το τελευταιο διαστημα εσυ ο volcano και κανα δυο αλλοι γραφετε πολυ πιο αξιοπιστες πληροφοριες που ειναι αρκετα κοντα στην πραγματικοτητα και στεκουν, διχως τυμπανοκρουσιες, επαρση κ' ποζερι- δε βαζετε σαλτσες και ουτε βαπτιζετε το ψαρι κρεας.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.881
Like
4.479
Πόντοι
456
Όπως και να έχει, αυτός με ότι έχει είναι δραστήριος την ώρα που οι συνομήλικοι συμπατριώτες του έχουν παντρευτεί από τα 20 με καμία φακλάνα ή το χειρογλύκανο πάει σύννεφο.

Όποτε κατεβαίνω Ελλάδα βρωμάει αγαμία..
Δεν υπάρχει πιο μεγάλη τύχη για ένα μπαζο να γεννηθεί Ελλάδα.
Όσο χάλια και να είσαι, οι προσκυνομουνάκηδες θα κάνουν ουρά..

Οντως.Για αυτό βλέπεις και τόσες πολλές ξένες τουρίστριες Ελλάδα ενώ Βαρσοβία είναι ελάχιστες.Σλαβικές χώρες είναι ψιλοσόκ για μεσογειακές.Ερχονται και απέρχονται.Μόνο η Πράγα τους αρέσει που παίζουν άπειροι ξένοι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
361
Like
1.242
Πόντοι
201
Καλα θα προσπαθησω να ειμαι πιο επιεικης με τον τυπο. Ομως απ οτι εχω παρατηρησει το τελευταιο διαστημα εσυ ο volcano και κανα δυο αλλοι γραφετε πολυ πιο αξιοπιστες πληροφοριες που ειναι αρκετα κοντα στην πραγματικοτητα και στεκουν, διχως τυμπανοκρουσιες, επαρση κ' ποζερι- δε βαζετε σαλτσες και ουτε βαπτιζετε το ψαρι κρεας.
Τα έχω κάνει και εγώ τα ποζεριλίκια μου όταν απότομα βρέθηκα σε θέση να κάνω πράγματα, ειδικά στην Τσεχία, που στην Ελλάδα ούτε καν..

Αυτό που έχω καταλάβει για το forum είναι ότι πως όταν κάποιος πασχίζει να πείσει για πράγματα, δεν έχει πείσει ούτε καν τον εαυτό του για όσα γράφει.

Ο βολκανος και ο Yorkie παλιότερα, είναι τα δύο μέλη που θα μπορούσαν να κάνουν τρελά ποζεριλικια, αλλά δεν το έκαναν γιατί απλά το ζούσαν και στα παπαρια τους τι λένε οι άλλοι.

Για το volcano έχω δεχθεί τόσα pm αν είναι γόνος, μέλος κυβερνητικών αποστολών ακόμη και πράκτορας:headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom