Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 373K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.074
Πόντοι
1.496
Δηλαδη αυτα που γραψανε μπροστα απο το μνημειο στον αγνωστο στρατιωτη, για ποσο λενε θα τα αφησουν; Μηνες;
Υπαρχει καποιος που δεν λυπηθηκε για το εγκλημα-δυστυχημα στο σιδηροδρομο;
Ας βαλουν μια επιγραφη με τα ονοματα των θυματων σε σιδηροδρομικους σταθμους.

Ζητησε συγνωμη η αντιδημαρχος Αθηναιων, γιατι οι υπαλληλοι καναν τη δουλεια τους, καθαρισαν. Και ειδα τωρα σε σαιτ οτι ζητησε συγνωμη και ο δημαρχος ο Δουκας.
Αμα ειναι ετσι η κυβερνηση θα τους αφησει να γραψουν και πανω στο Κοινοβουλιο, η ακομα καλυτερα, πανω στην Ακροπολη.
Γιατι ξαναγραψαν παρουσια της αστυνομιας φυσικα. Η κυβερνηση δεν θελει να οξυνει περαιτερω τα πραγματα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.236
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Δηλαδη αυτα που γραψανε μπροστα απο το μνημειο στον αγνωστο στρατιωτη, για ποσο λενε θα τα αφησουν; Μηνες;
Υπαρχει καποιος που δεν λυπηθηκε για το εγκλημα-δυστυχημα στο σιδηροδρομο;
Ας βαλουν μια επιγραφη με τα ονοματα των θυματων σε σιδηροδρομικους σταθμους.

Ζητησε συγνωμη η αντιδημαρχος Αθηναιων, γιατι οι υπαλληλοι καναν τη δουλεια τους, καθαρισαν. Και ειδα τωρα σε σαιτ οτι ζητησε συγνωμη και ο δημαρχος ο Δουκας.
Αμα ειναι ετσι η κυβερνηση θα τους αφησει να γραψουν και πανω στο Κοινοβουλιο, η ακομα καλυτερα, πανω στην Ακροπολη.
Γιατι ξαναγραψαν παρουσια της αστυνομιας φυσικα. Η κυβερνηση δεν θελει να οξυνει περαιτερω τα πραγματα.
Πες τώρα ότι είσαι και συ βαζελος χωρίς να μας πεις ότι είσαι βαζελος......
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.236
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακές....κανείς δεν έγραψε σε κανένα μνημείο ..τριμαλακες...και ναι δεν έπρεπε να τα σβήσουν την επόμενη ώρα,θα τα σβήσει ο καιρός,όλα τα σβήνει ο χρόνος άλλωστε....το κακό είναι ότι και αυτοί οι μαλακές σαν και εσάς του μαλακές εδώ τώρα που γράφετε αρλουμπες,δεν νιώθουν.....δεν νιώθετε ρε μαλακά....έχετε γίνει πάστα για καλους,αλοιφή ..δεν σας έχει μείνει τίποτα ανθρώπινο.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.236
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Τα έχω πει λέει εκεί που πρέπει....που ρε γαμιωλη....είναι από το χωριό δεν τους ξέρεις...
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Εχουμε περασει στην ζωνη του λυκοφωτος

πανε γραφουν οι αλλοι ονοματα των θυματων διπλα απο το μνημειο του του αγνωστου στρατιωτη
και γινεται θεμα οτι σβηστηκαν
και να ζηταει συγνωμη ο δημαρχος τι οι δημοσιογραφοι στα καναλια να ειναι και αυτοι "Αγανακτισμενοι"

οτι δηλαδη ρε τυποι ειναι λογικο 10 μετρα μπροστα απο το μνημειο του αγνωστου στρατιωτη να παραμεινει αυτο εκει περα


μιλαμε εχει περασει ο ιος της λακαμιας στον εγκεφαλο και εχουν καει ολοι
Ενω να βγαινει ο πρωην υπουργος συγκοινωνιων,ενα χρονο μετα το μεγαλυτερο δυστυχημα στην ιστορια του παγκοσμιου σιδηροδρομου οπου συνοδευτηκε απο εκρηξη τυπου μανιταρι,κουνωντας το δαχτυλο του στην επιτροπη και να μην τρεχει καστανο σου φαινεται λογικοτερο;
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Τα έχω πει λέει εκεί που πρέπει....που ρε γαμιωλη....είναι από το χωριό δεν τους ξέρεις...
Στην επιτροπη παντως ειπε "θα διατηρησω το δικαιωμα της σιωπης"

Στο αρθρο λεει "τα ειπα εκει που πρεπει"

Ολους μας επεισε ο τυπος
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.236
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Στην επιτροπη παντως ειπε "θα διατηρησω το δικαιωμα της σιωπης"

Στο αρθρο λεει "τα ειπα εκει που πρεπει"

Ολους μας επεισε ο τυπος
Στα παπαζωτα είναι μανουλες ....και τους άλλους τους ενόχλησε που γράψανε τα ονόματα των νεκρών μπροστά στη Βουλή....ρε βρίσκουν και τα κάνουν σε λέω....
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Μολις ειδα στο Τικ Τοκ του Alpha μια δημοσιογραφα να λεει πως το 20% του εκλογικου σωματος,δλδ τα 1.200.000 απ τα 6.000.000 που ψηφισαν περυσι,ζηταν μεσω της προτροπης της κας Καρυστιανου,να αρθει η ασυλια για εναν υπουργο ο οποιος δεν προκειται να ερθει ποτε ενωπιον ενος εισαγγελεα οπως ολος ο υπολοιπος κοσμος.

Αν ακομα αναρωτιεστε τι νοημα εχει να ψηφισεις ή αυτα κριθηκανε περυσι με τις εκλογες...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.031
Like
30.193
Πόντοι
6.056
Δηλαδη αυτα που γραψανε μπροστα απο το μνημειο στον αγνωστο στρατιωτη, για ποσο λενε θα τα αφησουν; Μηνες;
Υπαρχει καποιος που δεν λυπηθηκε για το εγκλημα-δυστυχημα στο σιδηροδρομο;
Ας βαλουν μια επιγραφη με τα ονοματα των θυματων σε σιδηροδρομικους σταθμους.

Ζητησε συγνωμη η αντιδημαρχος Αθηναιων, γιατι οι υπαλληλοι καναν τη δουλεια τους, καθαρισαν. Και ειδα τωρα σε σαιτ οτι ζητησε συγνωμη και ο δημαρχος ο Δουκας.
Αμα ειναι ετσι η κυβερνηση θα τους αφησει να γραψουν και πανω στο Κοινοβουλιο, η ακομα καλυτερα, πανω στην Ακροπολη.
Γιατι ξαναγραψαν παρουσια της αστυνομιας φυσικα. Η κυβερνηση δεν θελει να οξυνει περαιτερω τα πραγματα.
Τυπε η αρχη εγινε, την επόμενη φορα θα γράψουν πανω στο μνημείο και γιατι οχι και στους τσολιαδες.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.074
Πόντοι
1.496
Τυπε η αρχη εγινε, την επόμενη φορα θα γράψουν πανω στο μνημείο και γιατι οχι και στους τσολιαδες.
Και σε οσους δεν γουσταρουν να γινει αυτο, οι χαχολοι μαλακες θα βγουν να πουν <Συγκαλυπτετε το εγκλημα.>

Εχουν τερματισει τη μαλακια.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Τυπε η αρχη εγινε, την επόμενη φορα θα γράψουν πανω στο μνημείο και γιατι οχι και στους τσολιαδες.
Μονο εγω καταλαβα πως εγραψε εξω απ την βουλη π μπορουν να δουν απ τα "παραθυρα" οι πολιτικοι π ειναι μεσα;Συμβολικα δλδ κ εσεις το γυρισατε πως βεβηλωσαν το μνημειο του αγνωστου στρατιωτου;

Για πειτε και για το Ματι,καιρο εχω να σας ακουσω
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.267
Κριτικές
3
Like
10.734
Πόντοι
3.936
Δηλαδη δεν θες να με διαφωτισεις, ωστε μαζι να σωσουμε την Πατριδα;
Φυσικα εκανα το εμβολιο και για μενα ρε μαλακα, δεν στο εγραψα ; Κ
"Ναι εγω εκανα το εμβολιο, γιατι ξερω οτι η δημοσια υγεια , οπως την καταντησε ο Κουλης και ΟΛΟΙ οι προηγουμενοι (μνημονιακοι και μη) δεν θα μπορουσε να στοιβαξει ΚΑΙ εμενα στις εντατικες"
Προφανως λοιπον προσπαθησα να προστατεψω ΚΑΙ τον εαυτο μου ΚΑΙ τους αλλους , μην πιανοντας αλλη μια θεση στην εντατικη.
Δεν το εχεις με τη συνδιαστικη σκεψη ε;
Μα στην πλειοψηφία ήταν εμβολιασμενοι στην εντατική κ έπεφταν σαν τις μύγες. Ξέρω δεν το έλεγαν φανερά.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.267
Κριτικές
3
Like
10.734
Πόντοι
3.936
IMG_3823.jpeg
Τύποι ισχύει αυτό;
Τυχαία πράγματα
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.074
Πόντοι
1.496
Μονο εγω καταλαβα πως εγραψε εξω απ την βουλη π μπορουν να δουν απ τα "παραθυρα" οι πολιτικοι π ειναι μεσα;Συμβολικα δλδ κ εσεις το γυρισατε πως βεβηλωσαν το μνημειο του αγνωστου στρατιωτου;

Για πειτε και για το Ματι,καιρο εχω να σας ακουσω
Και στην Ακροπολη απανω, ας γραψουν τοτε. Εκει που τσιμεντωσαν, πιανει το σπρει. Θα το βλεπουν και πολλοι τουριστες.
Συμβολικα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.074
Πόντοι
1.496

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Και στην Ακροπολη απανω, ας γραψουν τοτε. Εκει που τσιμεντωσαν, πιανει το σπρει. Θα το βλεπουν και πολλοι τουριστες.
Συμβολικα.
Κυκλοφορεο αυτο στο ιντερνετ:

IMG_9943.jpeg


Μετα απ το επισημο

 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.959
Κριτικές
5
Like
11.941
Πόντοι
3.786
Κυκλοφορεο αυτο στο ιντερνετ:

IMG_9943.jpeg


Μετα απ το επισημο

Μια διόρθωση: Τα βίντεο δεν θα πάνε στη Γαλλία όπως γράφει το πρώτο μήνυμα,αλλά στο Λονδίνο που έχει την τεχνογνωσία των CCTV
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.074
Πόντοι
1.496
Κυκλοφορεο αυτο στο ιντερνετ:

IMG_9943.jpeg


Μετα απ το επισημο

Μου κανεις παραθεση που μιλαμε για το μνημειο που γραψανε, και αν καλα εκανε ο Δημος και τα εσβησε, με την ουσια του εγκληματος των Τεμπων.

Τη στιγμη που εχω γραψει εγω για αυτα, εχω γραψει για Βελοπουλο που απο τους πρωτους τα ειπαν, οταν αλλοι τον ειρωνευονταν.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.850
Κριτικές
6
Like
9.195
Πόντοι
1.686
άρθρο 73 παράγραφος 6 του συντάγματος.
για να δούμε τι θα δούμε από τα πουλημένα σκυλάκια σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ξανασπάστα και ξαναδιάβασε

αρ. 73 παρ. 6

****6. Με υπογραφή πεντακοσίων χιλιάδων πολιτών που έχουν δικαίωμα ψήφου, μπορούν να κατατίθενται έως δύο ανά κοινοβουλευτική περίοδο προτάσεις νόμων στη Βουλή, οι οποίες με απόφαση του Προέδρου της παραπέμπονται στην οικεία κοινοβουλευτική επιτροπή προς επεξεργασία και εν συνεχεία εισάγονται υποχρεωτικά προς συζήτηση και ψήφιση στην Ολομέλεια του Σώματος. Οι προτάσεις νόμων του προηγούμενου εδαφίου δεν μπορεί να αφορούν θέματα δημοσιονομικά, εξωτερικής πολιτικής και εθνικής άμυνας. Νόμος ορίζει τους όρους και τις προϋποθέσεις εφαρμογής της παρούσας παραγράφου.


Επιστημονική φαντασία !

500.000 υπογραφές ήταν μόνο για τις ταυτότητες , επί Χριστόδουλου ! Αλλά η παράγραφος αυτή τέθηκε στο Σύνταγμα

Βέβαια υπέγραψαν 1.500.000 τώρα , αλλά θα γίνει κάτι ;

Ελλάδα, η χώρα που έχει πρόβλημα με τη Δικαιοσύνη όπως είπαν στο Ευρωκοινοβούλιο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom