Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 552K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
Προφανώς δεν έχεις πάει σε Πολωνία, Σλοβακία, Λιθουανία και νομίζεις ότι είναι μόνο αυτές τόσο καλές;
Εχω παει σε ολες σχεδον τις χωρες της Ευρωπης πλην Βαλτικης. Τι ωραιο ειχε η Σλοβενια δηλαδη περα απ φυση? Ποστοινα φοβερο σπηλαιο και η λιμνη Μπλεντ που προσωπικα ειναι οτι πιο hyped εχω δει. Η Σλοβακια? Ισως η Μπρατισλαβα ειναι οτι πιο hyped σε πρωτευουσα ενα Σοβιετικο μνημειο ολο και ολο που αξιζε και το καστρο που δεν αξιζει μια. Δεν ειναι καν καστρο αυτο το πραγμα. Μονο το καστρο Ντεβιν μου αρεσε αλλα ειναι εκτος πρωτευουσας.
Πολωνια Ποζναν και Βροτσλαβ δεν μου αρεσει απολυτως τιποτα εκτος απ τις γυναικες ακομα και η Πατρα καλυτερη ειναι. Η Κρακοβια εχει ενα φοβερο καστρο και αυτο ειναι ολο
Δεν συγκρινεται Πραγα,Βουδαπεστη με καμια αλλη πρωτευουσα. Αν βαλεις και την Βιεννη που ειναι κοντα για μενα ειναι η μονη τριαδα εντος Ευρωπης που αξιζει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Εχω παει σε ολες σχεδον τις χωρες της Ευρωπης πλην Βαλτικης. Τι ωραιο ειχε η Σλοβενια δηλαδη περα απ φυση? Ποστοινα φοβερο σπηλαιο και η λιμνη Μπλεντ που προσωπικα ειναι οτι πιο hyped εχω δει. Η Σλοβακια? Ισως η Μπρατισλαβα ειναι οτι πιο hyped σε πρωτευουσα ενα Σοβιετικο μνημειο ολο και ολο που αξιζε και το καστρο που δεν αξιζει μια. Δεν ειναι καν καστρο αυτο το πραγμα. Μονο το καστρο Ντεβιν μου αρεσε αλλα ειναι εκτος πρωτευουσας.
Πολωνια Ποζναν και Βροτσλαβ δεν μου αρεσει απολυτως τιποτα εκτος απ τις γυναικες ακομα και η Πατρα καλυτερη ειναι. Η Κρακοβια εχει ενα φοβερο καστρο και αυτο ειναι ολο
Δεν συγκρινεται Πραγα,Βουδαπεστη με καμια αλλη πρωτευουσα. Αν βαλεις και την Βιεννη που ειναι κοντα για μενα ειναι η μονη τριαδα εντος Ευρωπης που αξιζει.
Για γκόμενες δεν μιλάγαμε;
Τώρα έπιασες και τα μνημεία;

Βροτλαβ γαμαει πάντως σαν πόλη έχω πάει καμία δεκαριά φορές.
Έχει απίστευτη παλιά πόλη και αρκετά πράγματα να δεις.
Προφανώς δε γύρισες καθόλου.

Βιέννη, Βουδαπέστη, Πράγα οκ τέρμα τουριστικές, όλοι έχουν πάει.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Ναι.
ΒΑΛΚΑΝΙΕ θεέ, πάρε την ΠΑΕ !
Χωρίς Βαλκάνιο, ας τραβήξει κάποιος την πρίζα να τελειώνουμε.

Σποκ
Γειά σου φίλε Σποκ,
που δυστυχώς σε βλέπω διαγραμμένο...

Η Πράγα είναι πλέον για μένα ένας προορισμός αναψυχής και συνάντησης με φίλους.
Αν και έχω κρατήσει καλές επαφές με το χώρο, το πολύ να πάω σε κανά πάρτι ή σε κανά μαζατζίδικο.
Δε μένω πλέον στη χώρα που κάποιοι από εσάς ξέρετε, αλλά σε εκείνη με τα τυριά και τις σοκολάτες.

Στην Πράγα ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα, οπότε μιας και στα του πληρωμένου είχαμε ραγδαίες εξελίξεις, ας ρίξω ένα ραπόρτο.

O Andrej που ήταν ο ιδιοκτήτης του sex.cz(και άλλων πλατφόρμων) συνελήφθη με βαριές κατηγορίες, εκβιασμούς σε εκδιδόμενες και απειλές κατά ζωής.
Αυτό επέφερε αλυσιδωτές αντιδράσεις όπως το κλείσιμο πολλών site ακόμη και privat.
To sex.cz, όπως και ο περίφημος χάρτης είναι offline.
Τίμια και φιλικά προς τους τουρίστες ιδρύματα, όπως το privat grace,έβαλαν λουκέτο.

Γενικά η πληρωμένη σκηνή στην Πράγα, ειδικά μετά την πανδημία έχει πεθάνει, τουλάχιστον όσο αφορά το vfm της υπόθεσης και τον συσχετισμό τιμής/ηλικίας/εμφάνισης.

Ελευθέρας βοσκής τα γνωστά.
Αν είσαι μέχρι 25-28 xρονών και το ξέρεις το ΠΑΙΓΝΙΟ έχεις πρόσβαση σε όλες.
Αν είσαι μεγαλύτερος και μη μόνιμος αρχίζεις να ξεχνάς τις Τσέχες νεαρής ηλικίας.
Αν είσαι μόνιμος μέχρι 32-35, έχεις πιθανότητες για Τσέχα, αλλά όχι πολύ νέα ή από το πάνω ράφι.
Αυτές τις καπαρώνουν οι ντόπιοι.
Αν είσαι πάνω από 35 μέσης εμφάνισης και γουστάρεις γυναίκες που βλέπονται και κάτω από 30,
αρχίζεις και φλασάρεις.

Γενικά ο τουρίστας το πιο έξυπνο που μπορεί να κάνει είναι να παίξει μπάλα με τουρίστριες.
Μεγάλη απώλεια η απουσία του ρωσικού τουρισμού.
Στα θετικά οι μόνιμες κάτοικοι Ουκρανές που ολοένα αυξάνονται.

Το κόστος όσο αφορά διαμονή και εστιατόρια έχει αυξηθεί και συγκρίνεται πλέον με ακριβές δυτικοευρωπαϊκές πόλεις.

Αυτά από εμένα.
Καλά να περνάτε!
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ημουνα Πράγα αρχές Σεπτεμβρίου και εντυπωσιάστηκα.Οι Τσέχες σε φοβερή φόρμα,βλέπεις παντού μουνάρες.Εχουν επανέλθει οι παλιές εποχές.Λίγες χοντρές πλέον,πολλές γυμνασμένες.Την ποιότητα που βλέπεις Πράγα μόνο η Σουηδία την έχει.
Είχε και πολύ ωραίο καιρό ήταν φανταστικά να βολτάρεις.Οι ξένες τουρίστριες σαφώς κατώτερες από τις Τσέχες εμφανισιακά.Μόνο οι Ουκρανέζες κάτι έκαναν.
Με σπονσοράρισμα μπορείς να γαμήσεις μουνάρα αλλά από μικρή πόλη ή χωριό όχι πό Πράγα.Ο λόγος είναι οτι έχει πολλές εντυπωσιακές γκόμενες,Πολωνία βλέπεις πολύ λιγότερες αναλογικά.Επίσης Τσεχία είναι πολύ υψηλός ο μέσος όρος.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Φιλέτο στο Meat Eater,το συστήνω ανεπιφύλακτα.Βέβαια τσιμπημένη τιμή,στα 100 ευρώ ήρθε.

qGKPra.jpg


btY8GY.jpg


Μπριζολικά σε άριστο ιταλικό Michelin το La Veranda.Φοβερές γεύσεις γουστάρουν οι γκόμενες.

n0NACc.jpg


0kf4Wu.jpg

Εχουν και γαμώ τα γλυκά,οι γκόμενες μένουν ενθουσιασμένες.


g5hnYj.jpg


Σλαβική καυλούπολη.Δεν είναι δυνατό να μη γαμήσεις σε τέτοιο μέρος.

wEiv28.jpg


3xARiQ.jpg


LGNz4Z.jpg


abj5ob.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Πιστός στο ρεπορτάζ Πράγας και περιχώρων ξεκινώ με την σημερινή τιμή των πεπονιών

IMG_20231219_130958~2.jpg

για τους μερακλήδες low budget πορνοτουρίστες του site

Ακολουθεί φωτογραφία αφιερωμένη σε αδικοχαμένο nickname που μάλλον μας διαβάζει ακόμη

IMG_20231219_111547~3.jpg


Και ένα ολόφρεσκο chlebíček για να πάει η πρώτη μπύρα κάτω

IMG_20231219_111617~2.jpg


Θα ακολουθήσει τις επόμενες μέρες και το κανονικό πορνορεπορτάζ, μιας και η Πράγα είναι ήδη τίγκα για τα Χριστούγεννα και γίνεται του μουνιού το πανηγύρι
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Παράδεισος Πράγα λοιπόν...

Ξεκινάμε με τις γκόμενες ελευθέρας βοσκής.
Μεγάλη απώλεια η απουσία των πολυάριθμων τουριστικών γκρουπ από Ρωσία, όπου πετύχαινες κάτι γκόμενες 20-30 χρονών που η Πράγα ήταν το πρώτο ταξίδι τους εκτός Ρωσίας.
Στη θέση τους Γερμανοί,Αμερικάνοι,Άγγλοι,Κινεζοειδή..
Και Έλληνες:grin:
Πέτυχα ήδη δύο σχολεία, ζευγαράκια κάτων των 30 και τουριστικά γκρουπ με μεσήλικες.

Έφαγα μια Τσέχα από το παρελθόν πληρώνοντας ένα εισιτήριο για συναυλία και ένα γεύμα εδώ:
Špejle, bistro and tapas bar in Prague
Συναυλία 25 ευρώ εισιτήριο έκαστος και γεύμα για δύο σχεδόν 70 ευρώ, μάλιστα μέχρι σκασμού.
Θα ακολουθήσουν και άλλες κλήσεις σε γκόμενες από το παρελθόν,ειδικά τώρα με το ελβετικό status.

Έκανα πεσιματικές free style, κυρίως σε γκόμενες που τις βλέπω να κινούνται με google maps ή είναι κάρτα τουρίστριες. Έφαγα 6-7 άκυρα,αλλά πήρα 2 τηλέφωνα, μιας Ιρλανδής και μιας Αμερικάνας.
Την πέφτω μόνο σε πολύ καλά μουνιά, χρυσός και απαράβατος κανόνας αυτός.

Mε Τσέχες ελευθέρας βοσκής θα ασχοληθώ όταν βρεθώ σε ελεγχόμενο περιβάλλον και όταν θα είμαι ο μόνος ξένος μαζί με γνωστούς Τσέχους/ες ώστε να παίζω μπάλα από άλλη θέση και όχι σαν ακόμη ένας μαλάκας τουρίστας που την πέφτει χύμα στο κύμα και μένει με την ψωλή στο χέρι.
Έχω να πάω και σε δύο μεγάλα πάρτι που μάλλον θα είμαι από τους ελάχιστους ξένους.

Τσέχα νέο φρούτο που έχει βγει από αρχές Δεκέμβρη στο κλαρί θα τιμηθεί στο τέλος της εβδομάδας,
γύρω στο κατοστάρικο/ώρα στο χώρο μου.


v1.jpg


v2.jpg


Πληρωμένες γαμάω μόνο τέτοιας εμφάνισης και κάτω από 25 χρονών.
Μεγαλύτερες μπορώ και χωρίς λεφτά.

Θα πάω και σε κάτι λαδοκόρες να τις ασημώσω.
Στη μία θα προτείνω διακριτικά να έρθει και στο χώρο μου για κάτι παραπάνω.Το έχω ξανακάνει και με άλλες στο παρελθόν, αν και συνήθως τρως άκυρο.

Ένα πολύ τίμιο μασατζίδικο,tourists friendly, με πολύ καλά μουνιά και αληθινές φωτό/ηλικίες:
Professional and beautiful erotic masseuses in Prague - Rabbit Hall

Ο καιρός είναι μαλακός, η πόλη σφύζει από κόσμο και γενικά είναι από τις ωραιότερες πόλεις για Χριστούγεννα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Τύποι, εγώ μέσα από αυτό το tread θα σας ευχηθώ από τώρα καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά,
μιας και ο παρθένος καθυστέρας πέρα από ότι πήρε τόσες αθώες ζωές και έστειλε και μερικούς να χαροπαλεύουν στο νοσοκομείο, έριξε τα ρολλά, τουλάχιστον για το 2023, σε όλες τις χριστουγεννιάτικες και μη δραστηριότητες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Τύποι, εγώ μέσα από αυτό το tread θα σας ευχηθώ από τώρα καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά,
μιας και ο παρθένος καθυστέρας πέρα από ότι πήρε τόσες αθώες ζωές και έστειλε και μερικούς να χαροπαλεύουν στο νοσοκομείο, έριξε τα ρολλά, τουλάχιστον για το 2023, σε όλες τις χριστουγεννιάτικες και μη δραστηριότητες.
Κρίμα για τον κόσμο και ελπίζω να μην επηρεάσει και τις γιορτές σε άλλες χώρες μιας και πάω Πολωνία σύντομα.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Οι Σλάβοι το έχουν αυτό με τα mass killings,τους κατά συρροήν δολοφόνους και τις βομβιστικές επιθέσεις.Μεσογειακές χώρες είναι πιο σπάνιο φαινόμενο.Πολωνία δεν υπάρχει κίνδυνος,έχει πολύ λίγα γκάνια,οι Τσέχοι είναι πιο ιδιόρρυθμοι.Υστερα ο Πολωνός πιο πιθανόν να φάει κανά μουσλίμι ή αράπη παρά να ρίξει σε συμπατριώτες.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Ένα από τα πιο αστεία πράγματα στην Πράγα είναι:
α)Ανυποψίαστοι νορμάλ τουρίστες ή ζευγαράκια να μπαίνουν σε μαγαζιά όπου παίζουν γκόμενες μαύρη ζώνη
β)Αφελείς άντρες κάθε προέλευσης, που ενώ είναι κάρτα τουρίστες και υπάρχει τρομερό mismatch με τις γκόμενες που τους καρφώνουν,πιστεύουν ότι:"Επιτέλους ένα μέρος που οι όμορφες δεν είναι ψηλομύτες και
έχουμε και εμείς τύχη, όχι σαν τις μαλακισμένες στη χώρα μας"

ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

Επειδή αυτοί οι χώροι είναι σχεδόν όλοι στο κέντρο και μπορεί κάποιος να μπει κατά λάθος

ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ
1

1.jpg


2

2.jpg


3

3.jpg


Γκρίζα Ζώνη

4.jpg


Επίσης να πω ότι σε μέρη όπως το από πάνω και άλλα στην Πράγα, υπάρχουν γκόμενες τελείως casual ντυμένες που ψάχνουν θύματα.
Δεν είναι όλες κοκέτες ή κάρτα πουτανοειδή.

Χθες πέρασα από μαγαζί που δουλεύει γνωστή μου 25 χρονών σαν "σερβιτόρα",
αλλά η δουλειά της είναι να αρμέγει τουρίστες, πηγαίνοντάς τους μάλιστα από το χεράκι στο ATM.
Εννοώ ότι αν τη ρωτήσετε τι δουλειά κάνει, θα σας πει ότι τα μασάω από τουρίστες.

Στην Πράγα δεν κινδυνεύει η σωματική σου ακεραιότητα αν δεν κάνεις καμιά grande μαλακία.
Ούτε θα σε πάνε σε κανά καταγώγι όπου θα πληρώσεις την μπύρα για Dom Perignon και θα σε απειλήσουν
να σε πλακώσουν αν δεν πληρώσεις.

Αλλά αν δεν προσέχεις ή είσαι θύμα, παίζει να σε κλέψει η ταμίας στο supermarket,o τύπος που θα σου αλλάξει συνάλλαγμα,ο τύπος που θα σου πουλήσει χοιρινό με το βάρος και όχι με το τεμάχιο
και τέλος η γκόμενα που δήθεν ερωτεύτηκε τα ωραία σου μάτια.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Πράγα όντως σε κλέβουν αλλά πολύ έξυπνα,δεν το καταλαβαίνεις.Συνήθως παίζουν με τα δεκαδικά στους φόρους.Δεν έχουν αυτή την πρωτόγονη κλεψιά των Τούρκων που σε κάνουν να νιώθεις μαλάκας,σε εξαγριώνουν.
Επαρχία Τσεχία είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα,δεν κλέβουν σχεδόν καθόλου.Από ATM γενικά Πράγα δεν πρέπει να βγάζεις ποτέ λεφτά,κλέβουν σε όλα.Παντού πρέπει να πληρώνεις με κάρτα αλλά με το conversion που κάνει η δική σου τράπεζα,όχι η δική τους που και αυτό δεν είναι πάντα φανερό,παίζει να ξεχάσουν να σου δώσουν την επιλογή.

Πράγα το καλύτερο είναι να φέρεις γκόμενα από βαθιά επαρχία να γαμήσεις αν και πολλές Τσέχες δε χωνεύουν την Πράγα και τους κατοίκους της.
 

AlexKidd

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2016
Μηνύματα
32
Like
60
Πόντοι
0
Παίδες, παλιός συχνός τιμητής Πράγας (δείτε παλαιότερα ποστ αν θετε) και μόνιμος solo traveller. Τεσπα αν και διαβάζω οτι έχει ψιλοχαλάσει γενικά, επειδή βρήκα φτηνά εισιτήρια τα μπουμπούνιξα για Μάρτιο και μάλλον θα πάω στην παρακάτω expo για χάζεμα στις 8/3. Όποιος βρίσκεται στα περίχωρα εκείνον τον καιρό, πολύ ευπρόσδεκτος για καμια staropramen ή πέντε. Erofest.eu – Erotic Fair Prague 2024
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Παίδες, παλιός συχνός τιμητής Πράγας (δείτε παλαιότερα ποστ αν θετε) και μόνιμος solo traveller. Τεσπα αν και διαβάζω οτι έχει ψιλοχαλάσει γενικά, επειδή βρήκα φτηνά εισιτήρια τα μπουμπούνιξα για Μάρτιο και μάλλον θα πάω στην παρακάτω expo για χάζεμα στις 8/3. Όποιος βρίσκεται στα περίχωρα εκείνον τον καιρό, πολύ ευπρόσδεκτος για καμια staropramen ή πέντε. Erofest.eu – Erotic Fair Prague 2024

Που είσαι ρε Alex;:hi:
Όποτε γράφεις θυμάμαι εκείνο το 18χρονο τη Βίκυ:tits: από nove divky.

Δεν το είχα στο πρόγραμμα, αλλά θα δω αν μπορέσω να πεταχτώ.
 

AlexKidd

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2016
Μηνύματα
32
Like
60
Πόντοι
0
Ω, blast from the past. Διαβάζω παραπάνω δυστυχώς οτι έχει αλλάξει πολύ η φάση, και βλέπω επίσης οτι τα μισά παλιά μου favourites είναι πια dead links, κρίμα. Παρ'όλα αυτά θα έχει φάση στην expo και θα δω τι άλλο θα κάνω on the side. Έχεις pm.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Ω, blast from the past. Διαβάζω παραπάνω δυστυχώς οτι έχει αλλάξει πολύ η φάση, και βλέπω επίσης οτι τα μισά παλιά μου favourites είναι πια dead links, κρίμα. Παρ'όλα αυτά θα έχει φάση στην expo και θα δω τι άλλο θα κάνω on the side. Έχεις pm.
Άσε, ειδικά η πανδημία έφερε τα πάνω κάτω, μιας και η πόλη εξαρτάται τόσο πολύ από τον τουρισμό..

Δεν ξέρω καν αν υπάρχει εκείνο το ωραίο airbnb με την σοφίτα,δεν ξέρω αν θυμάσαι ποιο λέω.

Το δικό μου αγαπημένο airbnb σε έναν παράδρομο της Štěpánská, ξαφνικά εξαφανίστηκε από την πλατφόρμα και πήγα επιτόπου να δω τι παίζει και τελικά κατεδάφισαν όλο το νεοκλασσικό κτίριο..

08.03 θα είμαι στη Ρίγα με τη δουλειά,αλλά μπορεί να πεταχτώ έστω για μια μέρα μέσα στο ΣΚ.
 

billis23

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
0
Παράδεισος Πράγα λοιπόν...

Ξεκινάμε με τις γκόμενες ελευθέρας βοσκής.
Μεγάλη απώλεια η απουσία των πολυάριθμων τουριστικών γκρουπ από Ρωσία, όπου πετύχαινες κάτι γκόμενες 20-30 χρονών που η Πράγα ήταν το πρώτο ταξίδι τους εκτός Ρωσίας.
Στη θέση τους Γερμανοί,Αμερικάνοι,Άγγλοι,Κινεζοειδή..
Και Έλληνες:grin:
Πέτυχα ήδη δύο σχολεία, ζευγαράκια κάτων των 30 και τουριστικά γκρουπ με μεσήλικες.

Έφαγα μια Τσέχα από το παρελθόν πληρώνοντας ένα εισιτήριο για συναυλία και ένα γεύμα εδώ:
Špejle, bistro and tapas bar in Prague
Συναυλία 25 ευρώ εισιτήριο έκαστος και γεύμα για δύο σχεδόν 70 ευρώ, μάλιστα μέχρι σκασμού.
Θα ακολουθήσουν και άλλες κλήσεις σε γκόμενες από το παρελθόν,ειδικά τώρα με το ελβετικό status.

Έκανα πεσιματικές free style, κυρίως σε γκόμενες που τις βλέπω να κινούνται με google maps ή είναι κάρτα τουρίστριες. Έφαγα 6-7 άκυρα,αλλά πήρα 2 τηλέφωνα, μιας Ιρλανδής και μιας Αμερικάνας.
Την πέφτω μόνο σε πολύ καλά μουνιά, χρυσός και απαράβατος κανόνας αυτός.

Mε Τσέχες ελευθέρας βοσκής θα ασχοληθώ όταν βρεθώ σε ελεγχόμενο περιβάλλον και όταν θα είμαι ο μόνος ξένος μαζί με γνωστούς Τσέχους/ες ώστε να παίζω μπάλα από άλλη θέση και όχι σαν ακόμη ένας μαλάκας τουρίστας που την πέφτει χύμα στο κύμα και μένει με την ψωλή στο χέρι.
Έχω να πάω και σε δύο μεγάλα πάρτι που μάλλον θα είμαι από τους ελάχιστους ξένους.

Τσέχα νέο φρούτο που έχει βγει από αρχές Δεκέμβρη στο κλαρί θα τιμηθεί στο τέλος της εβδομάδας,
γύρω στο κατοστάρικο/ώρα στο χώρο μου.


v1.jpg


v2.jpg


Πληρωμένες γαμάω μόνο τέτοιας εμφάνισης και κάτω από 25 χρονών.
Μεγαλύτερες μπορώ και χωρίς λεφτά.

Θα πάω και σε κάτι λαδοκόρες να τις ασημώσω.
Στη μία θα προτείνω διακριτικά να έρθει και στο χώρο μου για κάτι παραπάνω.Το έχω ξανακάνει και με άλλες στο παρελθόν, αν και συνήθως τρως άκυρο.

Ένα πολύ τίμιο μασατζίδικο,tourists friendly, με πολύ καλά μουνιά και αληθινές φωτό/ηλικίες:
Professional and beautiful erotic masseuses in Prague - Rabbit Hall

Ο καιρός είναι μαλακός, η πόλη σφύζει από κόσμο και γενικά είναι από τις ωραιότερες πόλεις για Χριστούγεννα.
Φιλε μου σε αυτο το μασατζιδικο που πρότεινες,τα μασαζ φανταζομαι περιλαμβανουν και σεξ γιατι ειδα τιμες body t body γυρρω στο 80αρι για μια ωρα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.755
Κριτικές
178
Like
39.289
Πόντοι
21.896
Η Τσεχία έκανε ότι δεν έκανε η Ελλάδα: Το κοινοβούλιο απέρριψε τον γάμο και την τεκνοθεσία για ΛΟΑΤΚΙ+ ζευγάρια

Τους κοροϊδεύαμε κ τελικά μάς προσπέρασαν κ οικονομικά αλλά κ ηθικά .......ντεμεκ οι Τσέχες ήταν πουτανες πορνοστάρ κ εμείς ηθικοί ( κάποτε) κ τώρα εμείς γίναμε το μπουρδέλο δίχως αξίες κ ηθη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Φιλε μου σε αυτο το μασατζιδικο που πρότεινες,τα μασαζ φανταζομαι περιλαμβανουν και σεξ γιατι ειδα τιμες body t body γυρρω στο 80αρι για μια ωρα.
Κάνεις λάθος, δεν περιλαμβάνεται σεξ.
Όλα πλέον έχουν αλλάξει στο εξωτερικό.
Για αυτό λέμε ότι η Αθήνα είναι η πιο φτηνή πόλη για κόλπα.
Ακόμα και Τσεχία, Πολωνία, ζητάνε 80-100ευρώ για μασάζ και ένα handjob.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom