Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Babaldo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2021
Μηνύματα
13
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κύριοι! γνωρίζουμε αν η καρίνα είναι κανονικά στο πόστο της; επειδή σκοπεύουμε να έρθουμε από μακριά για την εν λόγω κυρία.. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
επίσκεψη στη Μαρίνα στο Black Angels,

πήρα το πρόγραμμα με γυμνό, 60€.

με το που κατεβαίνει απο το τακούνι, σώμα φουλ χαλαρό, κοιλιά φουλ χαλαρή και το ίδιο τα βυζιά.
πίπα 7/10, στο σεξ ανέβηκε για 2 λεπτά απο πάνω, κουράστηκε... και γυρνάει με την εξυπνάδα ελα γάμησε με..
την άρχισα άγριο σφυροκόπημα, στα 4, μετά απο μπροστά, όπου εκεί μου ήρθε μυρωδιά απο κάτω και ξενέρωσα.

ενώ στην αρχή βγάζει μια άγρια τρέλα και λες θα περάσω καλά, @@

δεν θα ξαναπήγαινα.
 

Diavata$

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ερώτηση: Η Ναταλί που σε κανει μούσκεμα δουλεύει ακομα?
Αν κάποιος ξέρει ας μας πει που... Και τι ώρες...
Νομίζω δούλευε στο Γκοντιβα... Πρωινό ωράριο...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Μαλακα Βαρβάρα,χάρη σε σένα έχω αποκτήσει και followers στο σάιτ ,ολόκληρο φαν κλαμπ ! :cheesy::cheesy::cheesy:
Να σαι καλά να μας γράφεις και άλλες μαλακίες να μας ανεβάζεις .
Το λες δημοσια δηλαδη οτι υπαρχουν κιαλλοι ηλιθιοι σαν εσενα? Ρε τι μας λες,πεφτω απ'τα συννεφα. Εγω παντως να ξες θα συνεχισω να γραφω κριτικες να ενημερωνο κοσμο οσο εσυ μανουριαζεις στο σαιτ. Μαλλον ζηλεια ειναι δεν μπορει. Σε βλεπω να μας λες σε λιγο καιρο οτι ξυρισες το κεφαλι σου γιατι θες να γινεις φαλακρος σαν εμενα.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Ερώτηση: Η Ναταλί που σε κανει μούσκεμα δουλεύει ακομα?
Αν κάποιος ξέρει ας μας πει που... Και τι ώρες...
Νομίζω δούλευε στο Γκοντιβα... Πρωινό ωράριο...
Εγώ όλες τις κριτικές και αναφορές που έχω δει ήταν για το Godiva τώρα εάν πήγε στα ξύλινα δεν έχω ιδέα Παρασκευή βράδυ που πέρασα το Godiva ήταν κλειστό
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Εγώ όλες τις κριτικές και αναφορές που έχω δει ήταν για το Godiva τώρα εάν πήγε στα ξύλινα δεν έχω ιδέα Παρασκευή βράδυ που πέρασα το Godiva ήταν κλειστό
Χθες Κυριακή ήταν κανονικά στο Godiva η Νάταλι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Το λες δημοσια δηλαδη οτι υπαρχουν κιαλλοι ηλιθιοι σαν εσενα? Ρε τι μας λες,πεφτω απ'τα συννεφα. Εγω παντως να ξες θα συνεχισω να γραφω κριτικες να ενημερωνο κοσμο οσο εσυ μανουριαζεις στο σαιτ. Μαλλον ζηλεια ειναι δεν μπορει. Σε βλεπω να μας λες σε λιγο καιρο οτι ξυρισες το κεφαλι σου γιατι θες να γινεις φαλακρος σαν εμενα.
Άλλο ανέκδοτο και αυτό !
Γράφει ο Βαρβάρας κριτικές και ενημέρωση που μπαίνει μια φορά τον μήνα να μας πει ποια δουλεύει από το γνωστό σάιτ!
Σουργελο !
Σε αφήνω στην κρίση του λαού πλέον ,εγώ έχω επιβεβαιωθεί και έχεις γίνει ρόμπα σε όλα τα νήματα που μπαίνεις να κάνεις τον έξυπνο .
Να μας γράφεις που και που να γελάμε ..πλέον δεν σε πιστευει κανένας .
Όλοι γράφουν πλέον ότι είσαι προμοτορας για κανένα κουπόνι έκπτωσης και γράφεις αρνητικά σχόλια για πουτανες που ούτε καν έχεις δει ..όπως έκανες παλιότερα και εδώ για την Νάταλι που δεν ήξερες ούτε τι χρώμα μαλλιά έχει .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Άλλο ανέκδοτο και αυτό !
Γράφει ο Βαρβάρας κριτικές και ενημέρωση που μπαίνει μια φορά τον μήνα να μας πει ποια δουλεύει από το γνωστό σάιτ!
Σουργελο !
Σε αφήνω στην κρίση του λαού πλέον ,εγώ έχω επιβεβαιωθεί και έχεις γίνει ρόμπα σε όλα τα νήματα που μπαίνεις να κάνεις τον έξυπνο .
Να μας γράφεις που και που να γελάμε ..πλέον δεν σε πιστευει κανένας .
Όλοι γράφουν πλέον ότι είσαι προμοτορας για κανένα κουπόνι έκπτωσης και γράφεις αρνητικά σχόλια για πουτανες που ούτε καν έχεις δει ..όπως έκανες παλιότερα και εδώ για την Νάταλι που δεν ήξερες ούτε τι χρώμα μαλλιά έχει .
Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαα. Για πες μας ρε τρολλ μιας και ανεφερες το ονομα της πολυ τοπ η Ναταλι ε? Οσο για το χρωμα μαλλιων μεχρι και το φβ της εχω. Μαλακα προσεχε τι λες γιατι εκτιθεσαι ακομα πιο πολυ κατακουζινα μου εσυ. Το μπεταντιν μην ξεχασεις να παρεις μαζι σου την επομενη φορα που θα περνας σουπερ με την ναταλι,παρε και κανα αδιαβροχο μαζι σου.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαα. Για πες μας ρε τρολλ μιας και ανεφερες το ονομα της πολυ τοπ η Ναταλι ε? Οσο για το χρωμα μαλλιων μεχρι και το φβ της εχω. Μαλακα προσεχε τι λες γιατι εκτιθεσαι ακομα πιο πολυ κατακουζινα μου εσυ. Το μπεταντιν μην ξεχασεις να παρεις μαζι σου την επομενη φορα που θα περνας σουπερ με την ναταλι,παρε και κανα αδιαβροχο μαζι σου.
Όλοι ξέρουν εδώ ότι την εκραζες και τουλάχιστον εγώ πήγα στην Ναταλί και όχι μόνο μια φορά και πέρασα και μια χαρά .
Πήγα και σε όλες τις άλλες και δοκίμασα .
Δεν κάνω τον έξυπνο και κριτική μέσω φβ και λοιπών σάιτ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Όλοι ξέρουν εδώ ότι την εκραζες και τουλάχιστον εγώ πήγα στην Ναταλί και όχι μόνο μια φορά και πέρασα και μια χαρά .
Πήγα και σε όλες τις άλλες και δοκίμασα .
Δεν κάνω τον έξυπνο και κριτική μέσω φβ και λοιπών σάιτ
Τι χανω δηλαδη......Τυφλα να χει η Mavie μπροστα στην Ναταλι.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Πέρασμα από Άντζελα bella dona.
Πολύ καλή,πολύ ευγενική,δεν φεύγει από το δωμάτιο αν δεν τελειώσεις δεν είπε σε τπτ όχι.Το δωμάτιο πολύ καθαρό.
Πολύ ευχαριστημένος.Απλο πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.698
Πόντοι
3.346
Μολις εγραψα κριτικη για Ελενιτσα (τριδυμα) δεν βαζω μυαλο..αν μπει κατι στο κατω κεφαλι δυσκολα το κουμανταρει το πανω :grin: ημουν και γεματος.. τι να εκανα; καπου επρεπε να φυγουν να ξελαφρωσω.

Στα λιγα που πηγα..δυστυχω δεν μπορουσα το μεσημερι να γραψω λογο δουλειας, αρα να ξερετε οσες γραψω ειναι στην πρωινη βαρδια.

Τριδυμα. στο πρωτο ειπαμε Ελεντισα, στο μεσαιο η εβελινα και στο τελευταιο μια θεια κανα 55 φευγα με παρα πολλα κιλα. Ηθελε και 30 :2funny:

Φριξου. Πηγα στα δυο που ειναι απενταντι απο το στουντιο της εφης.. νομιζω το ινσαιντ και σεξ εντ δε σιτι αν δεν κανω λαθος στα ονοματα.. στο γωνιακο ηταν μια λατινα προς το μαυρη.. καταλινα την λεγανε, ωραιο δυνατο κορμι με πλαστικ βυζους, αλλα δεν μ αρεσουν αυτου του στυλ η κοπελες, μπλακ δηλαδη. Στο αλλο κολλητα..μια ξανθια προ μιλφ με ωραιο σωμα λεπτο, πρωτη φορα την εβλεπα..ονομα δεν συγκρατησα. 40 αυτα τα δυο το απλο!

Ποιζον. Μια λιζα μου ειπε η τσα2 καντε κατι με τον φωτισμο εκει.. δεν βλεπεις καλα, η κοπελα και αυτην πρωτη φορα τη βλεπω..μαυρομαλα γυρω στα 30 λατιν μαλλον γιατι ειπε χολα! αρκετα τατου στα ποδια..σωμα δεν μ αρεσε φατσα μετρια. 40 απλο!

Πηγα και στο φριξου 13 και κατι ειναι εκει το μπλε;.. κλασικα ηταν η παλια απο ανδρεου γεωργιου 21 ξανθια βικτωρια την εχω παρει αρκετες φορες τοτε.. 30 το απλο!
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Εγώ το είχα πει ..
Αλλά αυτά τα περνάνε στα ψιλά μερικοί .:cheesy:
Έλενα - Ραισα την τιμάω και εγώ αρκετά .είναι όπως λες άμα βρεις λίγο τα κουμπιά της , περνάς πολύ καλά .
Έχει μια θέση άμυνας άμα δεν την ξέρεις και βγάζει τσαμπουκα αλλά άμα σε μάθει σου κάνει το καλύτερο γαμησι.
Διαφωνώ ντιου είναι σαν να πηγαίνουμε να πάρουμε καφέ οι δυο μας με 3 ευρώ για παράδειγμα εσένα να σε τον κάνει καλό και εμένα να τον κάνει βγαίνοντας να τον πετάξω! Η συγκεκριμένη έχει πολύ τουπέ πολύ μαγκιά που διώχνει τον πελάτη στην ουσία! Μακάρι να βλέπει τα μηνύματα μου και να αλλάξει!
Προσωπικά μου αρέσει παρά πολύ σαν σώμα και σαν φάτσα αλλά η συμπεριφορά με διώχνει μακριά!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Διαφωνώ ντιου είναι σαν να πηγαίνουμε να πάρουμε καφέ οι δυο μας με 3 ευρώ για παράδειγμα εσένα να σε τον κάνει καλό και εμένα να τον κάνει βγαίνοντας να τον πετάξω! Η συγκεκριμένη έχει πολύ τουπέ πολύ μαγκιά που διώχνει τον πελάτη στην ουσία! Μακάρι να βλέπει τα μηνύματα μου και να αλλάξει!
Προσωπικά μου αρέσει παρά πολύ σαν σώμα και σαν φάτσα αλλά η συμπεριφορά με διώχνει μακριά!
Έχεις δίκιο σε αυτό ,αλλά δυστυχώς αυτή για να περάσεις καλά πρέπει να πας με τα νερά της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom