Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (11 μέλη και 244 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.799
Πόντοι
3.246
Συνέχεια χθεσινής ενημέρωσης για βρωμερό Μετάξι:

Ιάσωνος 44, το 2ο στη σειρά. Κατάθεση στη Σανέλ :2funny::jerking:, ένα Ουκρανικό ψηλό μιλφ στυλιάρι
με συμπαθητικό πρόσωπο και περιποιημένα άκρα.
Ανακοινώθηκαν 2 προγράμματα. Απλό με 10 και γλυφομούνι με ΑΚΑ στοματικό στα 15. :jerking:
Φυσικά διαπραγματεύτηκα να περάσω στα 10 με γλυφομούνι κάτι που δέχτηκε τελικά
η κοπέλα. Έλεος πια με την αισχροκέρδεια! :angry:
Στο δωμάτιο έκανε τα συμφωνηθέντα, αλλά δεν δέχτηκε για γλύψιμο στο ξεσκισμένο
κωλοτρυπίδι της! :headbang: Σε ερώτησή μου, εάν το δίνει με έξτρα 10ρικο, σχεδόν με έβρισε στα Ρώσικα,
ότι και καλά ποιος νομίζω ότι είμαι που θα τη γαμήσω από κώλο με τόσα λίγα χρήματα! :2funny:
Άντε τώρα να εξηγήσω ότι στον συγκεκριμένο οίκο είχα ρίξει τον πρώτο μου πρωκτικό
κρεμπιέ στη Μαρία την Αλβανίδα (με τη χαρακτηριστική μύτη) και είχα ξεκωλιάσει
πολλάκις τη Μιλένα (γνωστή από Φυλής 74, κροκοδειλάδικο). Κι όλα αυτά χωρίς
έξτρα αμοιβή. Τέλος πάντων, τη βάζω στα 4 για δυνατό σφυρί, όπου κι έχυσα ακριβώς στο
10λεπτο. Φεύγοντας, η τσα2 με ρώτησε για την κοπέλα κι απάντησα ''καλούτσικη'', με αυτή
να μου φέρνει αντίρρηση, ότι τάχα είναι η καλύτερη. ''Εντάξει'', της λέω, ''αφού έχεις περάσει
στο δωμάτιο μαζί της, κάτι ξέρεις παραπάνω :2funny:''. Αφού την σκουπίδιασα λεκτικά, αποχώρησα
από την περιοχή με τυπικές εντυπώσεις. Αυτά! :hi:
Καλό ΠΣΚ!
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
21
Καλησπέρα έχω ρωτήσει ξανά αλλά μάλλον δεν υπάρχει αυτό π ρωτώ , από φυλής κάποια με φουλ πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό γλωσσόφιλα και μουνακι καθαρό για γλείψιμο. ; Αυτή τη περίοδο ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.799
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα έχω ρωτήσει ξανά αλλά μάλλον δεν υπάρχει αυτό π ρωτώ , από φυλής κάποια με φουλ πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό γλωσσόφιλα και μουνακι καθαρό για γλείψιμο. ; Αυτή τη περίοδο ;;
Κατερίνα Πολωνέζα από Φυλής 72, πρωινή βάρδια. :kiss-mark:
Πες της ότι είσαι από μένα! :hi:
 

Greeksdoitbetter

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
21
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχετε να προτείνετε καμία κοπέλα πολύ εμφανίσιμη για παρτουζα φυλης ?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
401
Like
815
Πόντοι
81
Μαύρο στην τσατσά στο Χωματιανου 11β πήγα κατά τις 2 με φίλο πέρασε με την Ανδριαννα και η τσατσά χτύπησε πόρτα στα 8 λεπτά Όχι απ την πλευρά του σαλόνι για να μην την βλέπουν κιόλας αλλά της κουζίνας( είναι το τελευταίο δωμάτιο που είναι κοντά στην κουζίνα.. ημουν μόνος μου στο σαλόνι και ένα άλλο άτομο είχε μπει ήδη στο δωμάτιο. Η κοπέλα έκατσε 1 λεπτό ακόμη με το ζόρι και έφυγε κ ο φίλος έμεινε αχυστος
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα έχω ρωτήσει ξανά αλλά μάλλον δεν υπάρχει αυτό π ρωτώ , από φυλής κάποια με φουλ πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό γλωσσόφιλα και μουνακι καθαρό για γλείψιμο. ; Αυτή τη περίοδο ;;
Η Αλεξάνδρα πρώην Αγγέλα. Την πήρα σήμερα στο Φώκαιας 17 το κάτω.
Και έλεγα πως είναι δυνατόν να μην την έχω ξαναδεί ποτέ αυτήν...
Αλλά μετά διάβασα τον κερβερα ότι είναι η Αγγέλα. Οπότε την έχω ξαναγαμήσει κιόλας .
Αυτά τα μάτια της είναι πανέμορφα... Ξέρει να βάφεται κιόλας και τη βλέπεις μουνάρα στο δωμάτιο... Αβαφτη έξω, ούτε καν γυρίζεις να την κοιτάξεις πάντως, σαν θειτσα.

Πήρα και την άλλη την και καλά Ρωσίδα στο πορνομολ το υπόγειο το 2 μπουρδέλο που γράφτηκε εδώ. Απόρησε κιόλας που δεν μου σηκωνόταν αυτόματα όταν μου φόρεσε Καποτα σε εντελώς πεσμένο πουλί και κάτι προσπαθούσε εκεί να κάνει σαν πίπα... Πολύ ωραία γκόμενα πάντως, αν πάτε ήδη καβλωμενοι ίσως να περάσετε καλά γαμώντας μια εμφανίσιμη κοπέλα.

Χθες είδα μια Μαρία νομίζω την έλεγαν στο φυλής 109 που γράφτηκε εδώ ότι είναι πολύ καλή... Ρε παιδιά καλό είναι να γράφετε για τις περισσότερες κοπέλες που είναι σε αυτό το επίπεδο εμφάνισης "πολύ καλή στο δωμάτιο, αν δεν σας ενδιαφέρει πως εμφανισιακά δεν λέει τίποτα..."
Θεοποιουμε ρε παιδιά πολύ μέτριες εμφανισιακά... Λέτε καλές υπηρεσίες, γκομεναρα και πάει ο άλλος που δεν θέλει να γαμησει θειτσες και μένει με ανοιχτό το στόμα...

Κατά τα άλλα επισκέφτηκα και την Τζασμιν σήμερα το πρωί στο φυλής 105. Πολύ ωραίο πιπινακι με σώμα του γάλακτος. Ξενέρωσα λίγο που είπαν τσιμπούκι με Καποτα και κατηφόρισα για μετάξι. Αλλά θέλω να την πάρω κάποια στιγμή. Αν ξέρει κανείς αν εργάζεται απόγευμα σήμερα...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Η Αλεξάνδρα πρώην Αγγέλα. Την πήρα σήμερα στο Φώκαιας 17 το κάτω.
Και έλεγα πως είναι δυνατόν να μην την έχω ξαναδεί ποτέ αυτήν...
Αλλά μετά διάβασα τον κερβερα ότι είναι η Αγγέλα. Οπότε την έχω ξαναγαμήσει κιόλας .
Αυτά τα μάτια της είναι πανέμορφα... Ξέρει να βάφεται κιόλας και τη βλέπεις μουνάρα στο δωμάτιο... Αβαφτη έξω, ούτε καν γυρίζεις να την κοιτάξεις πάντως, σαν θειτσα.

Πήρα και την άλλη την και καλά Ρωσίδα στο πορνομολ το υπόγειο το 2 μπουρδέλο που γράφτηκε εδώ. Απόρησε κιόλας που δεν μου σηκωνόταν αυτόματα όταν μου φόρεσε Καποτα σε εντελώς πεσμένο πουλί και κάτι προσπαθούσε εκεί να κάνει σαν πίπα... Πολύ ωραία γκόμενα πάντως, αν πάτε ήδη καβλωμενοι ίσως να περάσετε καλά γαμώντας μια εμφανίσιμη κοπέλα.

Χθες είδα μια Μαρία νομίζω την έλεγαν στο φυλής 109 που γράφτηκε εδώ ότι είναι πολύ καλή... Ρε παιδιά καλό είναι να γράφετε για τις περισσότερες κοπέλες που είναι σε αυτό το επίπεδο εμφάνισης "πολύ καλή στο δωμάτιο, αν δεν σας ενδιαφέρει πως εμφανισιακά δεν λέει τίποτα..."
Θεοποιουμε ρε παιδιά πολύ μέτριες εμφανισιακά... Λέτε καλές υπηρεσίες, γκομεναρα και πάει ο άλλος που δεν θέλει να γαμησει θειτσες και μένει με ανοιχτό το στόμα...

Κατά τα άλλα επισκέφτηκα και την Τζασμιν σήμερα το πρωί στο φυλής 105. Πολύ ωραίο πιπινακι με σώμα του γάλακτος. Ξενέρωσα λίγο που είπαν τσιμπούκι με Καποτα και κατηφόρισα για μετάξι. Αλλά θέλω να την πάρω κάποια στιγμή. Αν ξέρει κανείς αν εργάζεται απόγευμα σήμερα...
Εγώ που πέρασα πριν κάνα 40λεπτο το φυλής 105 ήταν κλειστό!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
91
Like
2.960
Πόντοι
5.435
Λίγα λόγια διάσπαρτα για διάφορες κοπέλες που έχω επισκεφθεί κατά καιρούς και που δουλεύουν ακόμα. Αν και πολλά έχουν γραφτεί θα πω και εγώ την δική μου άποψη.

Τζανίνα από Φωκαίας 25 ισόγειο. Όμορφη κοπέλα, μπάρμπυ με πιασίματα τόσο όσο. Πολύ καλο σέρβις με ακα πίπα και 69. Συνδυάζει πλέον υπηρεσίες και εμφάνιση. Αν και έχει καιρό να εμφανιστεί, όσο δούλευε ήταν στανταράκι μου και περνούσα όμορφα. Από ότι θυμάμαι παλιότερα δεν είχε τόσο καλές υπηρεσίες.
Στην αντί πέρα όχθη η Σάρα που δουλεύει μαζί της είναι τυπική έως και μέτρια. Της είχα δοκιμάσει σε παρτούζα αλλά το κυρίως κουπί το τράβούσε η Τζανίνα. Λεσβιακό δεν κάνουν.

Ελένη και Βερόνικα από Διδύμου 8. Μιλφ της διπλανής πόρτας με πολύ καλές υπηρεσίες και οι 2. Έχουν δοκιμαστεί μαζί και ξεχωριστά. Η Ελένη πιο όμορφη με πολύ ωραία υφή δέρματος. Αν δεν ήταν άκωλη θα ήταν σούπερ. Στην παρτούζα κάνουν ένα ψιλολεσβιακό αλλά ώς εκεί.

Εύα από Φωκαίας 13 Λιοσίων κλπ.
Νταρντάνα μελαχρινή με βυζάρες χυμώδης. Επίσης πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της. Το πάει αργά, ήρεμα χωρίς βιασύνη και στήνετε πολύ καλά για τον όγκο της. Επίσης στανταράκι μου πλέον. Τίμια περίπτωση στο 20άρικο ειδικά αν δουλεύει στα Λιοσίων που έχουν πολύ όμορφα δωμάτια,

Ντιάνα από Φυλής 65. Πρώην στουντιοκόριτσο με θητεία σε Γερμανούς. Πολύ όμορφη Ρουμάνα, κορμάρα, με φτιαχτό στήθος. Περιποιημένη μοσχομυριστή με καλές υπηρεσίες.

Τζέσσικα από Φυλής 59. Άλλο ένα πρώην στουντιοκόριτσο. Ωραίες βυζάρες, κοντούλα αλλά και αυτή άκωλη. Θα μου πεις αν είχε και κώλο δεν θα δούλευε στο 20άρι. Από υπηρεσίες σούπερ και αυτή. Ωραία πίπα και καλά στησίματα με άνεση χρόνου.

Σαμπίνα η περιβόητη από Βέργας 7. Με τις μέρες της. Μάλλον με τις νύχτες της. Έχω περάσει σούπερ, έχω περάσει και μέτρια. Είναι τι θα σου κάτσει εκείνη την ώρα. Ρίσκο.

Κωσταντίνα η πρωινή από Βέργας 6. Για πίπα μια χαρά είναι. Κλείνεις μάτια και απολαμβάνεις. Επίσης στο κόλπο είναι και η ξανθιά υπηρεσία που δουλεύει μαζί της. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο μέσα, σε συνδυασμό με το απλό πρόγραμμα που προσφέρει, αλλά αν έχετε το απωθημένο ναγαμήσετε υπηρεσία με ένα 20αρικάκι μια χαρά. Μπαίνει και μαζί με την Κωσταντίνα δωμάτιο.

Βικτώρια και Τάνια από Διδυμου 27. Αν δεν έχετε πρόβλημα με την εμφάνιση τότε είναι σίγουρες επιλογές. Μπαίνεις, περνάς ωραία και δρόμο.

Φωτεινή από Διδυμου 27 πλέον. Ναι όντως μεγάλωσε, άλλωστε κανείς δεν τα βάζει με το χρόνο. Όσες φορές την έχω πάρει είναι τιμιότατη. Την θυμάμαι στο RIP Ιουλιανού, χαμός για πάρτυ της. Πάντως και έτσι όπως είναι, είναι γυναικάρα.

Αννίτα από Φωκαίας 7. Νύχτα πλέον αλλά όσο δούλευε απογευματινή στο 27, μια χαρά. Ωραίο κορμάκι φρεσκαδούρα και τίμιο 20αρικάκι μέσα.

Ειρήνη από Φωκαίας 17 πάνω. Τα έχουν γράψει όλοι. Τίμια. Αν και αυτός ο σωματότυπος της "σιδερώστρας" δεν μου αρέσει, ωστόσο δοκίμασα και έφυγα ευχαριστημένος.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
241
Κριτικές
45
Like
3.397
Πόντοι
1.431
Ποια νεύρωση βρε φίλε???
Εδώ και οι πέτρες ξέρουν ότι έπαιρνε ή παίρνει ψυχοφάρμακα.
Κάντε καμία ενημέρωση και τα υπόλοιπα αφήστε τα στους γιατρούς, αν δεν σας πειράζει.
Διαπίστωση έκανα φίλε μου. Δεν είχα ιατρικό ιστορικό.
Ενημέρωση μόνο οι σπεσιαλίστες του bou , εγώ υπέρ σπάνια αναφέρομαι σε κάτι. Που και που τον χώνω σε 2-3 στανταράκια και τέλος.
Ποια νεύρωση βρε φίλε???
Εδώ και οι πέτρες ξέρουν ότι έπαιρνε ή παίρνει ψυχοφάρμακα.
Κάντε καμία ενημέρωση και τα υπόλοιπα αφήστε τα στους γιατρούς, αν δεν σας πειράζει.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς αν θα δουλέψει σήμερα η Σαμπινα και τι ωρα πιάνει δουλειά ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.086
Πόντοι
45.465
Κατά τα άλλα επισκέφτηκα και την Τζασμιν σήμερα το πρωί στο φυλής 105. Πολύ ωραίο πιπινακι με σώμα του γάλακτος. Ξενέρωσα λίγο που είπαν τσιμπούκι με Καποτα και κατηφόρισα για μετάξι. Αλλά θέλω να την πάρω κάποια στιγμή. Αν ξέρει κανείς αν εργάζεται απόγευμα σήμερα...
όταν δουλεύει 1000-1600
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Η περιγραφή της ταιριάζει πάντως με της Λαρας από Ιάσωνος 32 διάδρομος δεξιά
Εμένα γιατί μου κάνει και για την άλλη που έγραψε την Σανέλ Ιάσωνος 44 ότι είναι η Βέρα η αρχιφόλα??? :think::hi:
Λίγα λόγια διάσπαρτα για διάφορες κοπέλες που έχω επισκεφθεί κατά καιρούς και που δουλεύουν ακόμα. Αν και πολλά έχουν γραφτεί θα πω και εγώ την δική μου άποψη.
Έβαλες τα πράγματα σε πολύ σωστή βάση.
Ακριβώς έτσι για αυτές που έγραψες.
Μην ξεχνάς πολλοί τις βγάζουν φόλες...
:hi:
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Περασμα με Ξενια Φωκ 17 πανω.
ΤΙΜΙΟΤΑΤΟ στενο μουνι και ωραιο κοριτσι με καμπυλες.

Δευτερα τελευταια μερα δουλεια, Τριτη πεταει για αλλα εδαφη.

1η φορα περναω σε απλο προγραμμα και καταφερνω να τελειωσω(σε 4 λεπτα κιολας).

Επιβεβαιωνω φημες για Ειρηνη απο 17 πανω. Τελος πορνοκαριερας της κατα την παχουλη τσατσουλα.

Monster Ultra Blue και σπιτι.
 

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.133
Κριτικές
8
Like
5.674
Πόντοι
1.336
Περασμα με Ξενια Φωκ 17 πανω.
ΤΙΜΙΟΤΑΤΟ στενο μουνι και ωραιο κοριτσι με καμπυλες.

Δευτερα τελευταια μερα δουλεια, Τριτη πεταει για αλλα εδαφη.

1η φορα περναω σε απλο προγραμμα και καταφερνω να τελειωσω(σε 4 λεπτα κιολας).

Επιβεβαιωνω φημες για Ειρηνη απο 17 πανω. Τελος πορνοκαριερας της κατα την παχουλη τσατσουλα.

Monster Ultra Blue και σπιτι.
Στηθος νο3;
 

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
191
Πόντοι
0
Περασμα με Ξενια Φωκ 17 πανω.
ΤΙΜΙΟΤΑΤΟ στενο μουνι και ωραιο κοριτσι με καμπυλες.

Δευτερα τελευταια μερα δουλεια, Τριτη πεταει για αλλα εδαφη.

1η φορα περναω σε απλο προγραμμα και καταφερνω να τελειωσω(σε 4 λεπτα κιολας).

Επιβεβαιωνω φημες για Ειρηνη απο 17 πανω. Τελος πορνοκαριερας της κατα την παχουλη τσατσουλα.

Monster Ultra Blue και σπιτι.

Περασμα με Ξενια Φωκ 17 πανω.
ΤΙΜΙΟΤΑΤΟ στενο μουνι και ωραιο κοριτσι με καμπυλες.

Δευτερα τελευταια μερα δουλεια, Τριτη πεταει για αλλα εδαφη.

1η φορα περναω σε απλο προγραμμα και καταφερνω να τελειωσω(σε 4 λεπτα κιολας).

Επιβεβαιωνω φημες για Ειρηνη απο 17 πανω. Τελος πορνοκαριερας της κατα την παχουλη τσατσουλα.

Monster Ultra Blue και σπιτι.
Ti εννοείς? Για αυτό έχει χαθεί τελευταία η Ειρήνη? Μήπως είναι σε δίμηνη άδεια και η τσατσά για να προωθήσει τις νέες λέει μαλακές?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom