Νέα

Κωλόμπαρα - ο φερετζές του άμπαλου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Donald-Duck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 0 άτομα (0 μέλη και 0 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τα μπουρδέλα είναι στο τελευταίο στάδιο της στημένης και λειψής ηδονής στην πορνεία
αλλά τα κωλόμπαρα
είναι η τελειωτική απονεύρωση του ανίκανου
κι ονειροπόλου άνδρα. :2funny:
Σέρνεται σαν χαμένο κορμί
να σαλιαρίσει με όχημα κάποια ευρώ που ποθεί
η κάθε τελειωμένη κωλομπαρού.
Αυτό είναι το πλάνο του. :2funny:Γνωρίζει ότι θα ανταπεξέλθει η άλλη λόγω χρημάτων
και αποσκοπεί
να την πλευρίσει πηγαίνοντας συνέχεια σαν σαλιάρης ζώντας το παραμύθι του
η και να γαμήσει
ώστε να το παίξει ιστορία
ότι έκανε την υπέρβαση
ως μορτόμαγκας.
Τελικά δεν πείθει
ούτε τον εαυτό του.

:confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.949
Κριτικές
18
Like
15.786
Πόντοι
4.546
Τύπε, αν και δεν πήγα ποτέ μου σε κωλόμπαρα, μήπως βγάζεις αχρείαστη χολή προς τους πελάτες εκεί; Και εμένα δεν με τραβάνε, αλλά δεν με πειράζουν κιόλας, αν κάποιοι περνάνε καλά, με γεια τους και χαρά τους.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Πόσο κόμπλεξ μπορεί να έχεις τυπε ,που δεν έχεις λεφτά να πας να πιεις ένα ποτό;

Μάθε να σέβεσαι τις επιλογές των άλλων ..κάποιοι πάνε γιατί απλά γουστάρουν τον χώρο,άλλοι τις κοπέλες ,άλλοι τραβάνε καψούρα,άλλοι γαμανε (και εσύ βγάζεις χολή γιατί δεν μπορείς ) και για άλλους είναι ο μόνος τρόπος να βρούνε παρέα .
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τύπε, αν και δεν πήγα ποτέ μου σε κωλόμπαρα, μήπως βγάζεις αχρείαστη χολή προς τους πελάτες εκεί; Και εμένα δεν με τραβάνε, αλλά δεν με πειράζουν κιόλας, αν κάποιοι περνάνε καλά, με γεια τους και χαρά τους.
Ακόμα κι αν πήγαινες κανείς δεν θα σε μάλωνε. Θα ήταν δικαίωμα σου Γενικώς είμαι δύο ταχυτήτων. Από την μια αντιδρώ στους μπουρδελιάρηδες δεδομένου ότι προσπαθούν να επιβάλλουν ως λύση την μαλακία τους. Από την άλλη
σε αυτό το θεμα δημιουργώ ροή για να αλλάζουμε παραστάσεις
ώστε να μην βαριόμαστε.

:rockon:
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πόσο κόμπλεξ μπορεί να έχεις τυπε ,που δεν έχεις λεφτά να πας να πιεις ένα ποτό;

Μάθε να σέβεσαι τις επιλογές των άλλων ..κάποιοι πάνε γιατί απλά γουστάρουν τον χώρο,άλλοι τις κοπέλες ,άλλοι τραβάνε καψούρα,άλλοι γαμανε (και εσύ βγάζεις χολή γιατί δεν μπορείς ) και για άλλους είναι ο μόνος τρόπος να βρούνε παρέα .
Μην τσαντιζεσαι και σου φύγει καμια κούφια ρε μαν.
Από πού πηγάζει ότι δεν έχω για ποτό κι όλα τα υπόλοιπα;
εγώ έτσι τα βλέπω. Πες κι εσύ τσ δικά σου. Αλήθεια, από καψούρα πας η επειδή σε διώχνουν από το σπίτι με τις κλωτσιές; :2funny:

Να, είδες; μπορώ κι εγώ να υποθέσω!

:2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.949
Κριτικές
18
Like
15.786
Πόντοι
4.546
Ακόμα κι αν πήγαινες κανείς δεν θα σε μάλωνε. Θα ήταν δικαίωμα σου Γενικώς είμαι δύο ταχυτήτων. Από την μια αντιδρώ στους μπουρδελιάρηδες δεδομένου ότι προσπαθούν να επιβάλλουν ως λύση την μαλακία τους. Από την άλλη
σε αυτό το θεμα δημιουργώ ροή για να αλλάζουμε παραστάσεις
ώστε να μην βαριόμαστε.

:rockon:
Τύπε μου καλέ, η ιστοσελίδα λέγεται "μπουρδέλα" και μιλάμε γενικώς για τον πληρωμένο έρωτα. Σε περίπτωση που... σου διέφυγε. Μήπως κάνεις κήρυγμα επιπέδου λίφο και μυτούδων; Άντρες είμαστε και ξέρουμε τι θέλουμε, δεν έχουμε μήτρα.
Το γιατί, πώς, και τα λοιπά, είναι ζήτημα του καθενός, προσωπικό. Δεν είναι όλοι ανόητοι για να μην σκέφθηκαν σχετικά με τη ζωή τους, συμβουλές και σοφιστίες πολλές, αλλά ο καθένας μόνο ξέρει τι, πώς , γιατί, και τι μέλλεσθαι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Μην τσαντιζεσαι και σου φύγει καμια κούφια ρε μαν.
Από πού πηγάζει ότι δεν έχω για ποτό κι όλα τα υπόλοιπα;
εγώ έτσι τα βλέπω. Πες κι εσύ τσ δικά σου. Αλήθεια, από καψούρα πας η επειδή σε διώχνουν από το σπίτι με τις κλωτσιές; :2funny:

Να, είδες; μπορώ κι εγώ να υποθέσω!

:2funny:
Δεν νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε συζήτηση από την στιγμή που είσαι άσχετος με το θέμα .
Εισαι πολύ μικρός από ότι φαίνεται και σίγουρα δεν γνωρίζεις τίποτα για τα κωλομπαρα,ειδικά τα αληθινά που υπήρξαν ,μπορεί να περνούσες απο έξω κρατοντας κανένα γλυφιτζουρι στο χέρι .
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τύπε μου καλέ, η ιστοσελίδα λέγεται "μπουρδέλα" και μιλάμε γενικώς για τον πληρωμένο έρωτα. Σε περίπτωση που... σου διέφυγε.
Το γιατί, πώς, και τα λοιπά, είναι ζήτημα του καθενός, προσωπικό. Δεν είναι όλοι ανόητοι για να μην σκέφθηκαν σχετικά με τη ζωή τους, συμβουλές και σοφιστίες πολλές, αλλά ο καθένας μόνο ξέρει τι, πώς , γιατί, και τι μέλλεσθαι.
Σε περίπτωση που δεν το έχεις αντιληφθεί, το σάιτ έχει μετατραπεί σε πλήρως ενημερωτικού χαρακτήρα
και έχει φύγει εντελώς από την όξινη μονοτονία της πορνείας. Κατά συνέπεια έχει άπειρα θέματα εντελώς διαφορετικά που συμφωνούν η διαφωνούν με το αγοραίο σεξ, είναι γεγονός αυτό, το βλέπουμε οπότε
και νομιμοποιούμαι
να έχω γνώμη κι άποψη για οτιδήποτε όπως όλοι.
Δεν το παίζω δηλαδή συμβουλάτορας. Ευχαριστώ.

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.949
Κριτικές
18
Like
15.786
Πόντοι
4.546
Σε περίπτωση που δεν το έχεις αντιληφθεί, το σάιτ έχει μετατραπεί σε πλήρως ενημερωτικού χαρακτήρα
και έχει φύγει εντελώς από την όξινη μονοτονία της πορνείας. Κατά συνέπεια έχει άπειρα θέματα εντελώς διαφορετικά που συμφωνούν η διαφωνούν με το αγοραίο σεξ, είναι γεγονός αυτό, το βλέπουμε οπότε
και νομιμοποιούμαι
να έχω γνώμη κι άποψη για οτιδήποτε όπως όλοι.
Δεν το παίζω δηλαδή συμβουλάτορας. Ευχαριστώ.

:rockon:
Αυτό είναι και το καλό με την ιστοσελίδα, συμφωνώ, ότι συζητούμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΧΩΡΙΣ την λογοκρισία της πλεοψηφίας άλλων ιστοσελίδων. Δεν θα υπήρχε λόγος να περνάω πολλή ώρα εδώ, σε αντίθετη περίπτωση.

Αυτός είναι και ο κύριος λόγος που χαίρομαι να διαβάζω και να ανταλλάσσω απόψεις εδώ μέσα.

Ναι, συνεχίζω να ενημερώνομαι, αλλά πάνω κάτω, μετά από κάποιο διάστημα, ξέρεις πού να κοιτάξεις και τις θες προσωπικά.
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε συζήτηση από την στιγμή που είσαι άσχετος με το θέμα .
Εισαι πολύ μικρός από ότι φαίνεται και σίγουρα δεν γνωρίζεις τίποτα για τα κωλομπαρα,ειδικά τα αληθινά που υπήρξαν ,μπορεί να περνούσες απο έξω κρατοντας κανένα γλυφιτζουρι στο χέρι .
Φθηνή απάντηση. Θα σου πω μόνο ότι έχω πάει παντού δοκιμαστικά ώστε να έχω ισχυρή γνώμη
κι άποψη για οτιδήποτε.
Δεν χρειάζεται διατριβή
για να βγάλω συμπεράσματα.
Κοινώς, έπεσες σε βράχο.
Παω να φάω το γλυφιτζούρι μου. Ελπίζω να σου έμεινε κάνα ψιλό από το χόμπυ σου για να πάρεις κι εσύ.

:2funny:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Φθηνή απάντηση. Θα σου πω μόνο ότι έχω πάει παντού δοκιμαστικά ώστε να έχω ισχυρή γνώμη
κι άποψη για οτιδήποτε.
Δεν χρειάζεται διατριβή
για να βγάλω συμπεράσματα.
Κοινώς, έπεσες σε βράχο.
Παω να φάω το γλυφιτζούρι μου. Ελπίζω να σου έμεινε κάνα ψιλό από το χόμπυ σου για να πάρεις κι εσύ.

:2funny:
Δεν γαμας το καταλάβαμε ..
Κάνε το παιχνίδι σου μικρέ ,
Λεφτά βγάζω κάθε μέρα δικά μου ,δεν περιμένω σαν εσένα χαρτζιλίκι για να βγω από το σπίτι .
Σε χαιρετώ γιατι βλέπω ότι πέσαμε σε χασομερη ,μίζερο ,με ζωή πίσω από το πληκτρολόγιο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Αυτό είναι και το καλό με την ιστοσελίδα, συμφωνώ, ότι συζητούμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΧΩΡΙΣ την λογοκρισία της πλεοψηφίας άλλων ιστοσελίδων. Δεν θα υπήρχε λόγος να περνάω πολλή ώρα εδώ, σε αντίθετη περίπτωση.

Αυτός είναι και ο κύριος λόγος που χαίρομαι να διαβάζω και να ανταλλάσσω απόψεις εδώ μέσα.

Ναι, συνεχίζω να ενημερώνομαι, αλλά πάνω κάτω, μετά από κάποιο διάστημα, ξέρεις πού να κοιτάξεις και τις θες προσωπικά.
Αυτό είναι αλήθεια. Σε άλλες σελίδες πέφτει λογοκρισία
και μάλιστα επιλεκτική οπότε μπαίνει σε λειτουργία το "destroy mode". :2funny: Εδώ σίγουρα θα υπάρχουν συμπάθειες αλλά τηρείται τουλάχιστον η βασική αρχή του "ότι γράφεται αξιολογείται και κρίνεται". Δηλαδή είτε μας αρέσει είτε όχι, θα έχουμε άτομα γύρω μας που θα μας αρέσουν ή όχι.

Δίκαιο!

:rockon:
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν γαμας το καταλάβαμε ..
Κάνε το παιχνίδι σου μικρέ ,
Λεφτά βγάζω κάθε μέρα δικά μου ,δεν περιμένω σαν εσένα χαρτζιλίκι για να βγω από το σπίτι .
Σε χαιρετώ γιατι βλέπω ότι πέσαμε σε χασομερη ,μίζερο ,με ζωή πίσω από το πληκτρολόγιο..
Ότι πεις
Επιτέλους ξεκόλλησε η γλίτσα σου από πάνω μου.
Σε ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου.

:2funny:
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν βλέπω όμως απαντήσεις επί του θέματος...

:confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.902
Like
3.734
Πόντοι
456
Είναι παρακμιακή φάση λιγάκι τα κωλόμπαρα όντως.
Αλλά... έχω πάει σε κωλόμπαρα που ο χώρος, η διακόσμηση, ο φωτισμός, το μπαρ, ο μπάρμαν, η μουσική, το συνολικό κλίμα να είναι Ε-Τ-Η ΦΩΤΟΣ μπροστά από το ''καλύτερο'' μπαρ που έχει στο νου του το 95% του πληθυσμού. Αν μου δινόταν η ευκαιρία να πηγαίνω σε κωλόμπαρα και να μην ασχολούμαι με τις πουτάνες και να πίνω τα ποτά μου, μόνο εκεί θα πήγαινα. Αλλά άλλος είναι ο σκοπός.

Παίζουν κωλόμπαρα που κρατάνε από τέλη 1980 και δεν έχουν αλλάξει μπάρα, πόρτες και διακόσμηση και είναι σκέτο ταξίδι σε άλλη εποχή. Μετά αναρωτιέσαι για ποιο λόγο κάποια μπαρ επιβιώνουν και πόσο κακόγουστα μπορεί να είναι προσπαθώντας να είναι μετα-μοντέρνα και φουτουριστικά, που καταλήγουν να είναι πιο κακαίσθητα κι από παράγκες.
 
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Είναι παρακμιακή φάση λιγάκι τα κωλόμπαρα όντως.
Αλλά... έχω πάει σε κωλόμπαρα που ο χώρος, η διακόσμηση, το μπαρ, ο μπάρμαν, η μουσική να είναι Ε-Τ-Η ΦΩΤΟΣ μπροστά από το ''καλύτερο'' μπαρ που έχει στο νου του το 95% του πληθυσμού. Αν μου δινόταν η ευκαιρία να πηγαίνω σε κωλόμπαρα και να μην ασχολούμαι με τις πουτάνες και να πίνω τα ποτά μου, μόνο εκεί θα πήγαινα. Αλλά άλλος είναι ο σκοπός.

Παίζουν κωλόμπαρα που κρατάνε από τέλη 1980 και δεν έχουν αλλάξει μπάρα, πόρτες και διακόσμηση και είναι σκέτο ταξίδι σε άλλη εποχή. Μετά αναρωτιέσαι για ποιο λόγο κάποια μπαρ επιβιώνουν και πόσο κακόγουστα μπορεί να είναι προσπαθώντας να είναι μετα-μοντέρνα και φουτουριστικά, που καταλήγουν να είναι πιο κακαίσθητα κι από παράγκες.
Δηλαδή εσύ πήγες σε κωλόμπαρα με κωλομπαρούδες μόνο για να πιεις ποτά; γιατί δεν πήγαινες σε κανονικά ποτάδικα; εγω ας πούμε τα έχω απαξιώσει επειδή θέλουν να παίρνεις ποτά συνέχεια και δεν γαμάς
ή γαμάς μόνο αν πληρώσεις και συγκεκριμένα. Και βέβαια δεν μου κάνει κούκου να πηγαίνω συνέχεια μήηηηηηηπως δέσει το γλυκό και γαμήσω. Δεν το δέχομαι να σαλιαρίζω με ναυάγια που δεν έχω άμεσο όφελος.
Δεν το έχω καν ανάγκη όπως ο αποτυχημένος dewarss
πιο πάνω (έκρινε, κρίθηκε):2funny:Άρα τα απαξίωσα
βάση λογικής στο τσακ μπαμ.

:rockon:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Τα μπουρδέλα είναι στο τελευταίο στάδιο της στημένης και λειψής ηδονής στην πορνεία
αλλά τα κωλόμπαρα
είναι η τελειωτική απονεύρωση του ανίκανου
κι ονειροπόλου άνδρα. :2funny:
Σέρνεται σαν χαμένο κορμί
να σαλιαρίσει με όχημα κάποια ευρώ που ποθεί
η κάθε τελειωμένη κωλομπαρού.
Αυτό είναι το πλάνο του. :2funny:Γνωρίζει ότι θα ανταπεξέλθει η άλλη λόγω χρημάτων
και αποσκοπεί
να την πλευρίσει πηγαίνοντας συνέχεια σαν σαλιάρης ζώντας το παραμύθι του
η και να γαμήσει
ώστε να το παίξει ιστορία
ότι έκανε την υπέρβαση
ως μορτόμαγκας.
Τελικά δεν πείθει
ούτε τον εαυτό του.

:confused:

τυπε δεν ειμαστε ολοι οι χυστες σαν τον ντοπα christos savvidis που τον παρακαλουν τα μουνετα της βικτοριας σικρετ να τις γκαμισει :dunno::confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
OP
OP
D

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
τυπε δεν ειμαστε ολοι οι χυστες σαν τον ντοπα christos savvidis που τον παρακαλουν τα μουνετα της βικτοριας σικρετ να τις γκαμισει :dunno::confused::confused::confused:
Άχρηστη απάντηση. Ποιος είναι ο Ντόπας Σαββίδης;
τι περγαμηνές έχει; :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Σε περίπτωση που δεν το έχεις αντιληφθεί, το σάιτ έχει μετατραπεί σε πλήρως ενημερωτικού χαρακτήρα
και έχει φύγει εντελώς από την όξινη μονοτονία της πορνείας.

:rockon:


τυπε γαμεις τουλαχιστον καθολου,η μπαινεις στο μπου για ενημερωση; :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom