Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.479
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Γιατί ενώ πάω στα μπουρδέλα και γαμαω να ασχολούμαι με τις Ελληνίδες έξω και να τρώω χιλοπιτες συνέχεια μαζοχας είμαι?αφού αυτό που θέλω το παίρνω στα μπουρδέλα με ωραίες κοπέλες.
Μπορεί κάποιος άλλος -όχι εσύ- νά μήν τό παίρνει,καί να θέλει ποικιλία!
νά πηγαίνει στά μπουρδέλα,αλλά παράλληλα νά παίζει καί μέ γκόμενες
τό βλέπεις παράξενο?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.571
Κριτικές
62
Like
41.342
Πόντοι
8.530
Είναι πάνω κάτω όπως και οι δικές σας ...

Κλασική Ελλ-ε-ηνιδα που παντρεύτηκε μαμακια ... παιδί του μουσακά...!
Mας συγκινεί η ειλικρίνεια σου.
Είναι μεγάλο προσόν για μια γυναίκα την σήμερον ημέρα να κάνει καλό μουσακά...αν έχει αυτό το προϊόν η αδερφή σου ,μαγκιά της.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μπορεί κάποιος άλλος -όχι εσύ- νά μήν τό παίρνει,καί να θέλει ποικιλία!
νά πηγαίνει στά μπουρδέλα,αλλά παράλληλα νά παίζει καί μέ γκόμενες
τό βλέπεις παράξενο?
Το βλέπω ναι άμα είσαι πχ 25 Άρης και έχεις γαμησει στα μπουρδέλα 100 φορές τη έχεις τη ποικιλία ήδη δε χρειάζεται να ασχολησαι με τις έξω που είναι πυκροχωλες.Αφου και στα μπουρδέλα θα γαμησεις και στις γκόμενες έξω το αποτέλεσμα είναι ίδιο γιατί να μη πας στο εύκολο που δε σου πρήζει μπάλες?και συνήθως όσοι έχουν χαρεί τα μπουρδέλα να ξέρεις δε έχουν ανάγκη να μιλάνε έξω σε γκόμενες.Οσοι δε πάνε στα μπουρδέλα μόνο λύσανε να φλερτάρουν.Οσοι πάνε στα μπουρδέλα αδιαφορούν για τις έξω.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.479
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Το βλέπω ναι άμα είσαι πχ 25 Άρης και έχεις γαμησει στα μπουρδέλα 100 φορές τη έχεις τη ποικιλία ήδη δε χρειάζεται να ασχολησαι με τις έξω που είναι πυκροχωλες.Αφου και στα μπουρδέλα θα γαμησεις και στις γκόμενες έξω το αποτέλεσμα είναι ίδιο γιατί να μη πας στο εύκολο που δε σου πρήζει μπάλες?και συνήθως όσοι έχουν χαρεί τα μπουρδέλα να ξέρεις δε έχουν ανάγκη να μιλάνε έξω σε γκόμενες.Οσοι δε πάνε στα μπουρδέλα μόνο λύσανε να φλερτάρουν.Οσοι πάνε στα μπουρδέλα αδιαφορούν για τις έξω.
Αρα τί προτείνεις,νά γαμάμε μόνο στά μπουρδέλα καί είμαστε κομπλέ?
η έχεις καί κάτι άλλο στό μυαλό σου!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αρα τί προτείνεις,νά γαμάμε μόνο στά μπουρδέλα καί είμαστε κομπλέ?
η έχεις καί κάτι άλλο στό μυαλό σου!
Να γαμαμε στα μπουρδέλα από τα 18 μέχρι τα 30 μας και στα 30 μας να κοιτάξουμε να κάνουμε και καμία σχέση γιατί είναι σημαντικο πράγμα και σου δίνει πολλά πράγματα αλλά από τα 18-30 να μη ασχολούμαστε καν.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.479
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Να γαμαμε στα μπουρδέλα από τα 18 μέχρι τα 30 μας και στα 30 μας να κοιτάξουμε να κάνουμε και καμία σχέση γιατί είναι σημαντικο πράγμα και σου δίνει πολλά πράγματα αλλά από τα 18-30 να μη ασχολούμαστε καν.
Γιατί νά μήν τό κάνουμε γιά πάντα
νά πηγαίνουμε μόνο σέ μπουρδέλα,θά μας στερήσει κάτι!
δέν θά αισθανόμαστε ολοκληρωμένοι άνδρες?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Γιατί νά μήν τό κάνουμε γιά πάντα
νά πηγαίνουμε μόνο σέ μπουρδέλα,θά μας στερήσει κάτι!
δέν θά αισθανόμαστε ολοκληρωμένοι άνδρες?
Εε όχι πρέπει κάποια στιγμή να κάνουμε και σχέση,μια σχέση έχει πολλά να σου δώσει.Σιγα σιγά όμως από τα 18-30 μπουρδέλα μετά φλερτ και να κάτσει κάποια σχέση που να μη οδηγήσει εννοείται σε γάμο και στερηθούμε τη ζωή μας και δε γαμαμε μπουρδέλα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.479
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Εε όχι πρέπει κάποια στιγμή να κάνουμε και σχέση,μια σχέση έχει πολλά να σου δώσει.Σιγα σιγά όμως από τα 18-30 μπουρδέλα μετά φλερτ και να κάτσει κάποια σχέση που να μη οδηγήσει εννοείται σε γάμο και στερηθούμε τη ζωή μας και δε γαμαμε μπουρδέλα.
Μεχρι τά 30 θά έχουμε καμία σχέση,η μόνο μπουρδέλα?
τό ερωτώ μήπως μετά τά 30,είναι δύσκολο νά βρούμε γκόμενα!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μεχρι τά 30 θά έχουμε καμία σχέση,η μόνο μπουρδέλα?
τό ερωτώ μήπως μετά τά 30,είναι δύσκολο νά βρούμε γκόμενα!
Μέχρι τα 30 τίποτα στα 30 και πάνω ναι πρέπει να κάνουμε σχέση,δε είναι καν δύσκολο,αν στα 30 έχεις δουλειά όλο και κάτι βρίσκεις άμα είσαι άνεργος ναι δε πρόκειται να βρεις κάτι.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
10
Like
2.973
Πόντοι
3.385
Οι εκδιδόμενες είναι μόνο για κάλυψη των βιολογικών μας αναγκών. Σε μία σχέση κάποια στιγμή μπορεί να μην καλύπτεις καν τις βιολογικές σου ανάγκες για μία σειρά από λόγους και να τρέχεις πάλι στις εκδιδόμενες.
Αν κάποιος δει μία σχέση ως μέσο κάλυψης μόνο των βιολογικών του αναγκών και τις εκδιδόμενες (συνήθως μία) ως υποκατάστατο μίας σχέσης, κάτι κάνει λάθος.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.479
Like
3.876
Πόντοι
1.706
Μέχρι τα 30 τίποτα στα 30 και πάνω ναι πρέπει να κάνουμε σχέση,δε είναι καν δύσκολο,αν στα 30 έχεις δουλειά όλο και κάτι βρίσκεις άμα είσαι άνεργος ναι δε πρόκειται να βρεις κάτι.
Μπά μήν το λές,εγώ ξέρω κάποιους πού δέν είναι άνεργοι,καί γκόμενα δέν είχαν ποτέ!
καί ούτε πάνε στά μπουρδέλα,έχουν παραιτηθεί εντελώς,μιλάμε... γιά ανέραστους
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μπά μήν το λές,εγώ ξέρω κάποιους πού δέν είναι άνεργοι,καί γκόμενα δέν είχαν ποτέ!
καί ούτε πάνε στά μπουρδέλα,έχουν παραιτηθεί εντελώς,μιλάμε... γιά ανέραστους
ενταξει και δουλεια να εχει ο αλλος αν δε τη πεφτει ειναι το ιδιο και το αυτο,επισης αν δε τη πεφτει και δε παει και σε μπουρδελα ειναι αξιος της μοιρας του,μη το συζηταμε καν.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Οι εκδιδόμενες είναι μόνο για κάλυψη των βιολογικών μας αναγκών. Σε μία σχέση κάποια στιγμή μπορεί να μην καλύπτεις καν τις βιολογικές σου ανάγκες για μία σειρά από λόγους και να τρέχεις πάλι στις εκδιδόμενες.
Αν κάποιος δει μία σχέση ως μέσο κάλυψης μόνο των βιολογικών του αναγκών και τις εκδιδόμενες (συνήθως μία) ως υποκατάστατο μίας σχέσης, κάτι κάνει λάθος.
οι πουτανες ειναι για οσους δε μπορουν να γαμησουν αλλιως.Γενικα δε χρειαζεται οποιος παει σε μπουρδελα να ασχολειται με τις εξω.Οταν ο αλλος παει 30 τοτε οκ ναι ας κανει μια σχεση αλλα μεχρι εκει.Δε υπαρχει λογος να φλερταρει καποιος αφου υπαρχουν τα μπουρδελα.Ας κανει καμια σχεση ετσι για την εμπειρια.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
10
Like
2.973
Πόντοι
3.385
οι πουτανες ειναι για οσους δε μπορουν να γαμησουν αλλιως.Γενικα δε χρειαζεται οποιος παει σε μπουρδελα να ασχολειται με τις εξω.Οταν ο αλλος παει 30 τοτε οκ ναι ας κανει μια σχεση αλλα μεχρι εκει.Δε υπαρχει λογος να φλερταρει καποιος αφου υπαρχουν τα μπουρδελα.Ας κανει καμια σχεση ετσι για την εμπειρια.
Δε νομίζω ότι όλοι οι χρήστες των υπηρεσιών του αγοραίου έρωτα είναι μόνον ανίκανοι να βρούνε σεξουαλικό σύντροφο στον ''έξω κόσμο''. Ο αγοραίος έρωτας είναι για κάποιους μία διαδικασία ωσάν ιεροτελεστία, και αποτελεί για πολλούς το αλατοπίπερο μίας ''φυσιολογικής'' κοινωνικής ζωής.
Αν περιμένεις να φτάσει κάποιος στα 30 για να προσεγγίσει γυναίκα ''έξω'', το έχει χάσει το τραίνο πιθανότατα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δε νομίζω ότι όλοι οι χρήστες των υπηρεσιών του αγοραίου έρωτα είναι μόνον ανίκανοι να βρούνε σεξουαλικό σύντροφο στον ''έξω κόσμο''. Ο αγοραίος έρωτας είναι για κάποιους μία διαδικασία ωσάν ιεροτελεστία, και αποτελεί για πολλούς το αλατοπίπερο μίας ''φυσιολογικής'' κοινωνικής ζωής.
Αν περιμένεις να φτάσει κάποιος στα 30 για να προσεγγίσει γυναίκα ''έξω'', το έχει χάσει το τραίνο πιθανότατα.
αφου πας και γαμας στα μπουρδελα κανεις αυτο που ειναι να κανεις ποιος ο λογος να προσεγγιζεις εξω τις απαισιες ελληνιδες?Επισης λιγοι ειναι αυτοι που πανε σε μπουρδελα ενω εχουν εξω μια κανονικη φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη.Μη τρελαθουμε στα μπουρδελα πανε μονο οσοι δε μπορουν εξω να γαμησουν με τιποτα και καποιοι ελαχιστοι που βρισκουν εξω αλλα πανε γιατι ειναι μυστηρια τραινα.Εγω στη φυλης στο μεταξουργειο στα στουντιο οσες φορες παω παντα κατι κακασχημοι αντρες μπουρδελιαζουν που εκτος απο κακασχημοι δειχνουν και φρενοβλαβεις οποτε αστο δε με πειθεις.Εννοειται πως με αυτους τους κακασχημους αντρες και φρενοβλαβεις δε παει καμια ετσι και εκεινοι πανε σε οικους ανοχης.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
10
Like
2.973
Πόντοι
3.385
αφου πας και γαμας στα μπουρδελα κανεις αυτο που ειναι να κανεις ποιος ο λογος να προσεγγιζεις εξω τις απαισιες ελληνιδες?Επισης λιγοι ειναι αυτοι που πανε σε μπουρδελα ενω εχουν εξω μια κανονικη φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη.Μη τρελαθουμε στα μπουρδελα πανε μονο οσοι δε μπορουν εξω να γαμησουν με τιποτα και καποιοι ελαχιστοι που βρισκουν εξω αλλα πανε γιατι ειναι μυστηρια τραινα.Εγω στη φυλης στο μεταξουργειο στα στουντιο οσες φορες παω παντα κατι κακασχημοι αντρες μπουρδελιαζουν που εκτος απο κακασχημοι δειχνουν και φρενοβλαβεις οποτε αστο δε με πειθεις.Εννοειται πως με αυτους τους κακασχημους αντρες και φρενοβλαβεις δε παει καμια ετσι και εκεινοι πανε σε οικους ανοχης.
Όταν λέμε αγοραίο έρωτα δεν εννοούμε μόνο το Μεταξουργείο ή τη Φυλής. Αγοραίος έρωτας είναι και τα call girls.
Όσον αφορά στο αν οι γυναίκες πηγαίνουν με κακάσχημους ή φρενοβλαβείς, είναι πολύ μεγάλη κουβέντα και προσωπικά έχω δει άπειρες να κόβουν φλέβες και για κακάσχημους, και για φρενοβλαβείς, και για ανεπάγγελτους τεμπέληδες που τους ταΐζουν, και για τραμπούκους που τις σπάνε στο ξύλο και αυτές καυλώνουν.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.894
Like
2.959
Πόντοι
456
Λες μαλακίες οι τσιγγάνες πάνε πολύ με μαύρους και οι αλβανεζες το ίδιο.Οι Ελληνίδες πάνε με Έλληνες μόνο και τους φραγκατους Έλληνες όχι με μαύρους και Πακιστανούς που ως γνωστών είναι μπατηρια οι περισσότεροι,οι Ελληνίδες θέλουν χορηγους και πίστεψέ με οι μαύροι και Πακιστανοί δε μπορούν τον εαυτό τους να ζήσουν καλά καλά όχι να ζήσουν ελληνιδα.Δε τα ξέρεις καθόλου καλά φίλε. Εγώ στη Χαλκίδα είχα δει αράπη με τσιγγάνα και επίσης στο κέντρο είχα δει αράπη με αλβανεζα( η τύπισσα μίλαγε αλβανικά τσιφσα).Άστο δε τα ξέρεις καλά καθόλου.Εσυ πριν έλεγες οι Ελληνίδες ψάχνουν χορηγούς γιατί βαριουνται να δουλέψουν,ωραία οι Πακιστανοί και μαύροι δε έχουν λεφτά άρα δε μπορούν να στηρίξουν οικονομικά τις Ελληνίδες άρα και οι Ελληνίδες δε πάνε μαζί τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί ενώ πάω στα μπουρδέλα και γαμαω να ασχολούμαι με τις Ελληνίδες έξω και να τρώω χιλοπιτες συνέχεια μαζοχας είμαι?αφού αυτό που θέλω το παίρνω στα μπουρδέλα με ωραίες κοπέλες.
Και που ξέρεις ρε μαν ότι είναι τσιγκανες έχει και μαυριδερες ελλεεινιδες, πολλες κρητικές ροδιτισες από κυκλαδες είναι μαύρες σχεδόν σαν τσιγκανες.. Πως το αποκλείει ςνα είναι ελλεινιδες? Οι μαύροι όπως λέει ο πάπιας έχουν πλεονέκτημα ότι γυμναζοντε πολύ πιο εύκολα από εμάς, παίρνουν όγκο πιο εύκολα, επίσης είναι μαύροι στο χρώμα και η γράμμωση πάνω τους δείχνει πιο εντυπωσιακή από ότι αν είσαι άσπρος, και η πούτσα δείχνει πιο μεγαλη αν είναι μαύρη, αντί για άσπρη, δοκίμασε πχ να κάνεις σολαριουμ, εγώ όταν κάνω μου λενε όλοι πως έγινα έτσι και ότι γυμναστήκα και ότι ομόρφυνα, γιατι τα χερια οι πλάτες φαινοντε μεγαλύτερα αν μαυρισεις
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.894
Like
2.959
Πόντοι
456
Δε νομίζω ότι όλοι οι χρήστες των υπηρεσιών του αγοραίου έρωτα είναι μόνον ανίκανοι να βρούνε σεξουαλικό σύντροφο στον ''έξω κόσμο''. Ο αγοραίος έρωτας είναι για κάποιους μία διαδικασία ωσάν ιεροτελεστία, και αποτελεί για πολλούς το αλατοπίπερο μίας ''φυσιολογικής'' κοινωνικής ζωής.
Αν περιμένεις να φτάσει κάποιος στα 30 για να προσεγγίσει γυναίκα ''έξω'', το έχει χάσει το τραίνο πιθανότατα.
Το πιο πιθανό είναι ότι δεν μπορούν να βρουν γκομενα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.808
Κριτικές
5
Like
6.176
Πόντοι
2.306
Οπότε συμφωνείς μαζί μου !
Θεωρώ ότι είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΕΚΕΙ , ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ.
Πολύ περισσότερες πιθανότητες .... στη γειτονιά του ... ή στην αθήνα !
Ισχύει.
Σε οικεία περιβάλλοντα.
Μέσα σε κοινές παρέες.
Προξενιό από φίλους και φίλες καλούς.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όταν λέμε αγοραίο έρωτα δεν εννοούμε μόνο το Μεταξουργείο ή τη Φυλής. Αγοραίος έρωτας είναι και τα call girls.
Όσον αφορά στο αν οι γυναίκες πηγαίνουν με κακάσχημους ή φρενοβλαβείς, είναι πολύ μεγάλη κουβέντα και προσωπικά έχω δει άπειρες να κόβουν φλέβες και για κακάσχημους, και για φρενοβλαβείς, και για ανεπάγγελτους τεμπέληδες που τους ταΐζουν, και για τραμπούκους που τις σπάνε στο ξύλο και αυτές καυλώνουν.
Υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις όμως στη φυλής πάνε κυρίως ηλικιωμένοι 50 χρόνων και άσχημοι που δε κρατιούνται καθόλου είπαμε οι γυναίκες πάνε με φρενοβλαβεις μαλακές αλλά όχι και με κακασχημους γέρους αφραγκους όπως είναι η πλειοψηφία αυτών στη φυλής.Οποιος γαμαει σε μπουρδέλα,το 85 τοις εκατό των αντρών είναι γιατί αλλιώς δε βρίσκουν τέλος.Υπαρχει και ένα 15 τοις εκατό που όντως βρίσκει έξω και πάει και σε μπουρδέλα γιατί είναι μυστήρια τραίνα οι τύποι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom