Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
560
Like
959
Πόντοι
86
Mυστες ψαχνω τρανς που να γουσταρει να χυνει και να χυνει ποσοτητα,για να μου γεμισει το στομα.Το κατερινακι απο πιπινου 54 ναι μεν χυνει αλλα οχι ποσοτητα.Ξερετς καμια περιπτωση?Δε με νοιαζει αν ειναι μπουρδελο η freelancer
Αν έχει δει άλλους 4-5 πριν από, σένα πως να χυσει ποσότητα...
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1



Καλησπερα στην ομαδα.Για την Παμελα εχω δει καποιες κριτικες ομως ολες ειναι παλιες.Για τις αλλες δυο pamela avezado και ζετα δεν εχω δει κατι.Γνωριζει καποις να μ πει?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.441
Like
4.891
Τελευταία τροποποίηση:

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
54
Like
106
Πόντοι
0
Πάλι καλά που μείνανε μερικές χοτ πολύ μουναρες στην άδεια πόλη
Μου θυμίζει την παλιά Ελλάδα
Χρόνια πολλα
 

vassilissa

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
95
Like
239
Πόντοι
20
Α οκ. Ναι έχω ακούσει γι αυτήν. Απλά την έγραψες μαζι με τις άλλες και νόμιζα ότι ήταν και αυτή μέσω αγγελιών κανεσεξ - ts κλπ και δεν μου 'ρχόταν κατι στο μυαλο.
Η Βίκη από Άγκυρας 1 είναι πολύ καλή σε όλα της.Η μονη διαφορά που έχει απο τις άλλες κοπελες του χωρου ειναι οτι αυτη εργαζεται σε συγκεκριμενο χωρο.Από υπηρεσίες και κορμί παντως σκίζει.
Μπορώ να πω ότι από τις πολλές και υπερτιμημενες ξεπετες που μου έχουν τύχει πιο παλιά,η Βίκυ είναι εγγύηση.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
710
Like
1.221
Πόντοι
206
Η Βίκη από Άγκυρας 1 είναι πολύ καλή σε όλα της.Η μονη διαφορά που έχει απο τις άλλες κοπελες του χωρου ειναι οτι αυτη εργαζεται σε συγκεκριμενο χωρο.Από υπηρεσίες και κορμί παντως σκίζει.
Μπορώ να πω ότι από τις πολλές και υπερτιμημενες ξεπετες που μου έχουν τύχει πιο παλιά,η Βίκυ είναι εγγύηση.

Η Βίκυ από το Άγκυρας 1 έχει ωραίο καβλι για γλυψιμο !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλησπέρα μωρό μου Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία σε κάθε επίπεδο!!!

Να είσαι πάντα καλά!
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1
Kαλημ΄΄ερα- Γνωριζει κανεις τηλ΄΄εφωνο ? Δεν μπορω να τη βρω. ευχαριστω

Nayara Muller τρανσέξουαλ γυναίκα​

 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
548
Κριτικές
3
Like
792
Πόντοι
86
Η Βίκη από Άγκυρας 1 είναι πολύ καλή σε όλα της.Η μονη διαφορά που έχει απο τις άλλες κοπελες του χωρου ειναι οτι αυτη εργαζεται σε συγκεκριμενο χωρο.Από υπηρεσίες και κορμί παντως σκίζει.
Μπορώ να πω ότι από τις πολλές και υπερτιμημενες ξεπετες που μου έχουν τύχει πιο παλιά,η Βίκυ είναι εγγύηση.
Η Βίκυ γαμαει γτ μια φορά πριν χρόνια είχα πάει και δεν
 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μου έχουμε άποψη για το κορίτσι αυτό;;
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
Η Βίκη από Άγκυρας 1 είναι πολύ καλή σε όλα της.Η μονη διαφορά που έχει απο τις άλλες κοπελες του χωρου ειναι οτι αυτη εργαζεται σε συγκεκριμενο χωρο.Από υπηρεσίες και κορμί παντως σκίζει.
Μπορώ να πω ότι από τις πολλές και υπερτιμημενες ξεπετες που μου έχουν τύχει πιο παλιά,η Βίκυ είναι εγγύηση.
Απ' ότι καταλαβαίνω είναι μπουρδέλο, αλλά τα έχω κόψει χρόνια. Πλέον προτιμώ πριβέ συναντήσεις. Εντελώς πληροφοριακά εργάζεται μονο εκείνη ή εχει και άλλα τρανσάκια? Χώρος οκ ή παρακμιακό? Ντουζάκι παίζει ή ζητάω πολλά? Ωράριο?
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
92
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μου έχουμε άποψη για το κορίτσι αυτό;;
Η Αγάπη είναι αυτή , δεν έχω εμπειρία γιατί αν και μου αρέσει σαν εικόνα οι κριτικές που έχω ακούσει είναι πολύ καλές και θέλει και 80€ νομίζω
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
577
Πόντοι
81
Η Αγάπη είναι αυτή , δεν έχω εμπειρία γιατί αν και μου αρέσει σαν εικόνα οι κριτικές που έχω ακούσει είναι πολύ καλές και θέλει και 80€ νομίζω
Πολύ καλές ή πολύ κακές οι κριτικές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom