Νέα

Βγαίνουν οι στρίπερ για καφέ με πελάτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Θέλω σε αυτό το νήμα να ακούσω γνώμες και αντίστοιχες εμπειρίες. Καταθέστε εάν σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο. Θέλω να βγάλω κοπέλα έξω και ξέρω ότι γενικά δε το συνηθίζουν εάν κερδίζουν από εσένα μέσα στο μαγαζί. Συνεχώς ακούω δικαιολογίες του τύπου θα βγούμε (αλλά δε βγαίνουμε ποτέ), δε προλαβαίνω, δεν, δεν ,δεν ....

Θα τα βάλω στο paper που γράφω, γράπστε ελεύθερα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Gamg

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Happy Tv Show GIF by Pablo
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
892
Κριτικές
33
Like
2.656
Πόντοι
5.345
Πάνε αρκετά χρόνια. Και για φαγητό είχα βγεί με κάποια και κάποια άλλη είχα φιλοξενισει λόγω κάποιων συγκυριών ένα 20ημερο. Και οι 2 ήταν από το strip της Πέτρου Ράλλη, υπόγειο...πως το λέγανε, δεν θυμάμαι
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.715
Κριτικές
1
Like
2.072
Πόντοι
606
Τυπε νομίζω έχουμε εξαντλήσει το αν η στριπτιτζου σε παίζει για τα ωραία σου τα μάτια η για να σε μασήσει. Βρες κάτι άλλο πιο πρωτότυπο για θέμα.
Νεξτ πλιζ.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.543
Like
17.013
Πόντοι
3.556
Πολύ παλιά μια κοπέλα στρίπερ, αφού της είχα δώσει το τηλέφωνο μου, μου τηλεφώνησε για να μου πει ότι γύρισε στο μαγαζί ( είχε λείψει για ένα διάστημα) τελικά δεν ξαναπήγα από το μαγαζί και χάθηκαμε..
Υποθέτω ότι αν ήμουν συχνός πελάτης, μπορεί να βγαίναμε και να προέκυπταν κι άλλα
Σε άλλους έχουν συμβεί τέτοιες φάσεις..δεν είναι δύσκολο..λεφτά χρειάζονται, να είσαι πελάτης και να τη γυροφερνεις..
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Πάνε αρκετά χρόνια. Και για φαγητό είχα βγεί με κάποια και κάποια άλλη είχα φιλοξενισει λόγω κάποιων συγκυριών ένα 20ημερο. Και οι 2 ήταν από το strip της Πέτρου Ράλλη, υπόγειο...πως το λέγανε, δεν θυμάμαι
και συνέχιζες παράλληλα να πηγαίνεις στο στριπ και να της αφήνεις λεφτα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ παλιά μια κοπέλα στρίπερ, αφού της είχα δώσει το τηλέφωνο μου, μου τηλεφώνησε για να μου πει ότι γύρισε στο μαγαζί ( είχε λείψει για ένα διάστημα) τελικά δεν ξαναπήγα από το μαγαζί και χάθηκαμε..
Υποθέτω ότι αν ήμουν συχνός πελάτης, μπορεί να βγαίναμε και να προέκυπταν κι άλλα
Σε άλλους έχουν συμβεί τέτοιες φάσεις..δεν είναι δύσκολο..λεφτά χρειάζονται, να είσαι πελάτης και να τη γυροφερνεις..
μου εχει τυχει αλλα για να βγουμε εξω δεν...
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.543
Like
17.013
Πόντοι
3.556
Τυπε νομίζω έχουμε εξαντλήσει το αν η στριπτιτζου σε παίζει για τα ωραία σου τα μάτια η για να σε μασήσει. Βρες κάτι άλλο πιο πρωτότυπο για θέμα.
Νεξτ πλιζ.
Μας ερωτεύονται, για αυτό κάνουν private dances
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.198
Like
16.083
Πόντοι
3.556
Θέλω σε αυτό το νήμα να ακούσω γνώμες και αντίστοιχες εμπειρίες. Καταθέστε εάν σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο. Θέλω να βγάλω κοπέλα έξω και ξέρω ότι γενικά δε το συνηθίζουν εάν κερδίζουν από εσένα μέσα στο μαγαζί. Συνεχώς ακούω δικαιολογίες του τύπου θα βγούμε (αλλά δε βγαίνουμε ποτέ), δε προλαβαίνω, δεν, δεν ,δεν ....

Θα τα βάλω στο paper που γράφω, γράπστε ελεύθερα!
μακριά τύπε, πριν παρα πολλα χρονια έβγαινα με μια σαλεμενη που απο το δευτερο ραντεβου αρχισε να λεει για γάμους και ζήλευε κιολας να πουμε. μιλαμε για μεγαλο ναυαγιο. παλι καλα που της ειχα δωσει ξεχου αριθμό καρτοκινητου και ψεύτικο ονομα. :coffee:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
892
Κριτικές
33
Like
2.656
Πόντοι
5.345
και συνέχιζες παράλληλα να πηγαίνεις στο στριπ και να της αφήνεις λεφτα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μου εχει τυχει αλλα για να βγουμε εξω δεν...
Είχε σταματήσει να εργάζεται στο συγκεκριμένο κέντρο ψυχαγωγίας για
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Πάνε αρκετά χρόνια. Και για φαγητό είχα βγεί με κάποια και κάποια άλλη είχα φιλοξενισει λόγω κάποιων συγκυριών ένα 20ημερο. Και οι 2 ήταν από το strip της Πέτρου Ράλλη, υπόγειο...πως το λέγανε, δεν θυμάμαι
Πωωωωω τι μαγαζαρα! Κλεοπατρα νομίζω το έλεγαν;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.301
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
Αν βγάλεις ένα ματσάκι καφετιά, εκεί να δες φίλε μου ΕΡΩΤΑ... Και για καφέ, και για βρώμικο, για εστιατόριο, για ποτό και για διακοπές θα πάτε μαζί...όσο βγάζεις νομίσματα αξίας.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Είχε σταματήσει να εργάζεται στο συγκεκριμένο κέντρο ψυχαγωγίας για
και δεν παίχτηκε τπτ παραπανω;
μακριά τύπε, πριν παρα πολλα χρονια έβγαινα με μια σαλεμενη που απο το δευτερο ραντεβου αρχισε να λεει για γάμους και ζήλευε κιολας να πουμε. μιλαμε για μεγαλο ναυαγιο. παλι καλα που της ειχα δωσει ξεχου αριθμό καρτοκινητου και ψεύτικο ονομα. :coffee:
ισως το εκανε για να σε κανει να νιωθεις οτι εχετε σχεση ξερω γω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν βγάλεις ένα ματσάκι καφετιά, εκεί να δες φίλε μου ΕΡΩΤΑ... Και για καφέ, και για βρώμικο, για εστιατόριο, για ποτό και για διακοπές θα πάτε μαζί...όσο βγάζεις νομίσματα αξίας.
σου χει τυχει να πετας τα καφετια σα χαρτοπετσετες και να σου λεει «φτανει μη χαλας αλλα»;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gamg

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.543
Like
17.013
Πόντοι
3.556
Θέλω σε αυτό το νήμα να ακούσω γνώμες και αντίστοιχες εμπειρίες. Καταθέστε εάν σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο. Θέλω να βγάλω κοπέλα έξω και ξέρω ότι γενικά δε το συνηθίζουν εάν κερδίζουν από εσένα μέσα στο μαγαζί. Συνεχώς ακούω δικαιολογίες του τύπου θα βγούμε (αλλά δε βγαίνουμε ποτέ), δε προλαβαίνω, δεν, δεν ,δεν ....

Θα τα βάλω στο paper που γράφω, γράπστε ελεύθερα!
Αν ψάξεις στα αντίστοιχα θρεντ ( στριπτίζ Θεσσαλονίκη κλπ)
Θα δεις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Της έκανες πρόταση? Τι σου είπε?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.301
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
και δεν παίχτηκε τπτ παραπανω;

ισως το εκανε για να σε κανει να νιωθεις οτι εχετε σχεση ξερω γω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σου χει τυχει να πετας τα καφετια σα χαρτοπετσετες και να σου λεει «φτανει μη χαλας αλλα»;
Να ακούσω "φτάνει" από γυναίκα;;; Αχόρταγες για δώρα και χρήμα.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Να ακόσω "φτάνει" από γυναίκα;;; Αχόρταγες για δώρα και χρήμα.
ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ «ΦΤΑΝΕΙ » ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!!! ???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ψάξεις στα αντίστοιχα θρεντ ( στριπτίζ Θεσσαλονίκη κλπ)
Θα δεις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Της έκανες πρόταση? Τι σου είπε?
θα το κοιταξω...
Δεν ειχα προχειρο μονοπετρο, πηγα στο αυτοκινητο να το παρω και οταν γυρισα....ειχε ντυθει γμτ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ψάξεις στα αντίστοιχα θρεντ ( στριπτίζ Θεσσαλονίκη κλπ)
Θα δεις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Της έκανες πρόταση? Τι σου είπε?
θα το κοιταξω...
Δεν ειχα προχειρο μονοπετρο, πηγα στο αυτοκινητο να το παρω και οταν γυρισα....ειχε ντυθει γμτ
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
369
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Αν ψάξεις στα αντίστοιχα θρεντ ( στριπτίζ Θεσσαλονίκη κλπ)
Θα δεις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Της έκανες πρόταση? Τι σου είπε?
θα το κοιταξω...
Δεν ειχα προχειρο μονοπετρο, πηγα στο αυτοκινητο να το παρω και οταν γυρισα....ειχε ντυθει γμτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom