Νέα

BBW για μασάζ (σε χώρο της ή κατ' οίκον)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikolakis2112
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 392
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
55
Like
115
Πόντοι
0
Εχει παει αλλος στη χαρουλα?
Ψήθηκα απο την περιγραφή με τα βυζιά και πριν κανα μηνα είπα να παω.
Πράγματι τεραστια βυζιά και ρογες.βεβαια τα κιλα είναι πολλά(απο την μεση και πάνω).μονο στα 4 μπορεσα να την γαμήσω.
Στον πρώτο γυρο ηθελα μονο πίπα.την εχυσα στο πρόσωπο και τα απλωνε σε ολο της το πρόσωπο.δευτερο γυρο πιπα ,στα 4 και παλι πιπα.την εχυσα στο στομα(υπάρχει περίπτωση να τα καταπιε ,δεν ειμαι σίγουρος). τελείως ακωλη και λεπτα ποδια,ασυμετρα με τα κιλα.πολυ καλη πιπα, φιλότιμη γυναίκα αλλά μέχρι εκεί.
Κοστος 50 ευρω.δεν θα ξαναπάω
 

Dim765

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα αν έχεις κάποιος τηλ Χαρούλας μπορεί να το στείλει πμ;
 

morpanos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Κι εγώ θα ήθελα το τηλέφωνο της Χαρούλας αν είναι εύκολο. Ευχαριστώ πολύ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.627
Κριτικές
190
Like
48.742
Πόντοι
41.443
αλλη Αννουλα απο το Φαληρο μας βγηκε εδω :2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.312
Πόντοι
2.256
αλλη Αννουλα απο το Φαληρο μας βγηκε εδω :2funny:
Γράφουν εν τω μεταξύ οι τύποι "χοντρή, μασάζ κάτω του μετρίου, δεν ξαναπάω, χάλια σώμα, 57 χρονών, δεν μπορείς να τη γαμήσεις από το πάχος, κλπ κλπ" και από κάτω οι μύστες "το τηλέφωνο please, μπορείτε να μου στείλετε, θέλω τηλ... Πολυβόλο!!!!!
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.093
Πόντοι
201
Γράφουν εν τω μεταξύ οι τύποι "χοντρή, μασάζ κάτω του μετρίου, δεν ξαναπάω, χάλια σώμα, 57 χρονών, δεν μπορείς να τη γαμήσεις από το πάχος, κλπ κλπ" και από κάτω οι μύστες "το τηλέφωνο please, μπορείτε να μου στείλετε, θέλω τηλ... Πολυβόλο!!!!!
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου φίλε...
 

bilpap64

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Ψήθηκα απο την περιγραφή με τα βυζιά και πριν κανα μηνα είπα να παω.
Πράγματι τεραστια βυζιά και ρογες.βεβαια τα κιλα είναι πολλά(απο την μεση και πάνω).μονο στα 4 μπορεσα να την γαμήσω.
Στον πρώτο γυρο ηθελα μονο πίπα.την εχυσα στο πρόσωπο και τα απλωνε σε ολο της το πρόσωπο.δευτερο γυρο πιπα ,στα 4 και παλι πιπα.την εχυσα στο στομα(υπάρχει περίπτωση να τα καταπιε ,δεν ειμαι σίγουρος). τελείως ακωλη και λεπτα ποδια,ασυμετρα με τα κιλα.πολυ καλη πιπα, φιλότιμη γυναίκα αλλά μέχρι εκεί.
Κοστος 50 ευρω.δεν θα ξαναπάω
Αγαπητε masterchef καλημερα. Mπορεις να μου στειλεις το τηλ της Χαρουλας? Ευχαριστω.
 

bilpap64

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
Καλημερα P133. Mπορεις να στειλεις το τηλεφωνακι?
 

bilpap64

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Ψήθηκα απο την περιγραφή με τα βυζιά και πριν κανα μηνα είπα να παω.
Πράγματι τεραστια βυζιά και ρογες.βεβαια τα κιλα είναι πολλά(απο την μεση και πάνω).μονο στα 4 μπορεσα να την γαμήσω.
Στον πρώτο γυρο ηθελα μονο πίπα.την εχυσα στο πρόσωπο και τα απλωνε σε ολο της το πρόσωπο.δευτερο γυρο πιπα ,στα 4 και παλι πιπα.την εχυσα στο στομα(υπάρχει περίπτωση να τα καταπιε ,δεν ειμαι σίγουρος). τελείως ακωλη και λεπτα ποδια,ασυμετρα με τα κιλα.πολυ καλη πιπα, φιλότιμη γυναίκα αλλά μέχρι εκεί.
Κοστος 50 ευρω.δεν θα ξαναπάω
Καλησπερα masterchef .Mπορω να εχω το τηλ η το συνδεσμο απο τη Χαρουλα?
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
694
Like
1.118
Olivia
 

Συνημμένα

  • IMG-20230613-WA0008.jpg
    IMG-20230613-WA0008.jpg
    258,9 KB · Εμφανίσεις: 150
  • IMG-20230613-WA0007.jpg
    IMG-20230613-WA0007.jpg
    349,4 KB · Εμφανίσεις: 146

Yboyka

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος κάτι για μασάζ στη Νίκαια με όνομα Ρένα δεν έχω άλλες πληροφορίες ευχαριστώ!
 

Gavriil

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Όποιος μπορεί ρε αδέρφια τηλέφωνο από Χαρούλα Βύρωνα και από Ρένα Νίκαια.
 

Gavriil

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
Κάνε ένα κόπο ρε αγόρι και στείλε και σε εμένα το νούμερο, ευχαριστώ.
 

Gavriil

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Ψήθηκα απο την περιγραφή με τα βυζιά και πριν κανα μηνα είπα να παω.
Πράγματι τεραστια βυζιά και ρογες.βεβαια τα κιλα είναι πολλά(απο την μεση και πάνω).μονο στα 4 μπορεσα να την γαμήσω.
Στον πρώτο γυρο ηθελα μονο πίπα.την εχυσα στο πρόσωπο και τα απλωνε σε ολο της το πρόσωπο.δευτερο γυρο πιπα ,στα 4 και παλι πιπα.την εχυσα στο στομα(υπάρχει περίπτωση να τα καταπιε ,δεν ειμαι σίγουρος). τελείως ακωλη και λεπτα ποδια,ασυμετρα με τα κιλα.πολυ καλη πιπα, φιλότιμη γυναίκα αλλά μέχρι εκεί.
Κοστος 50 ευρω.δεν θα ξαναπάω
Θα μπορούσες σε παρακαλώ να στείλεις το τηλέφωνο της;
 

desire_001

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα

Aν μπορεις στειλε το τηλεφωνο. Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom