Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (20 μέλη και 237 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους , αν και δεν έχω συνηθίσει ν γράφω για προσωπικούς λόγους, σήμερα θα γράψω ...

Λοιπόν αλάνια αυτή τι στιγμή στη φυλής υπάρχει μια ιερόδουλη με το όνομα ΜΑΡΓΚΟ και δουλεύεις στο Φώκαιας 13 υπόγειο , είναι γύρω στα 22-24 αν θυμάμαι καλά και έχει μια εβδομάδα... Η γυναίκα είναι ότι ποιο sub θα μπορούσε να σας συμβεί , κάνει απλό πρόγραμμα, δε γλύφει αρχιδια αλλά τι γαμάτες όπου θέλετε όπως θέλετε χωρίς μα και μου ,χαστούκια σε πρόσωπο , βυζιά ,μουνι τα πάντα όλα ! Πραγματικά με εντυπωσίασε ! Εγώ γενικά γουστάρω πολύ μόνο ιερόδουλες αλλά και γυναικες που εκδηλώνουν υποτακτικά γούστα ... Τι γαμαγα στα όρθια και με έβαζε να τραβάω κυριολεκτικά τα βυζιά της και να τη κρατάω τέρμα σφυχτα από λαιμό !

Τη πήρα δύο φορές καπάκια , τη σηκωσα όρθια στο τοίχο , ειμαι 1.90 όρθιος έφερε το μουνι της στο στόμα μου .... Τρελό παιχνίδι... Λόγο ότι είναι αρχή φτύσιμο δεν δοκίμασα ούτε σε πρόσωπο ούτε στόμα και ο λόγος γιατί δεν δίνει καν φιλιά ακόμα ... Οποίοι έχετε λίγο ποιο κυρίαρχα γούστα δοκιμάστε...

Η τελευταία sub πουτανα που έιχα ήταν η μαρσελα από Μαραθώνος, αυτή ετρογε τρελό ξεφτιλικη , φτύσιμο , ζώνη στο λαιμό γενικά είναι πλήρως υποτακτικη αλλά τώρα εδώ και λίγο καιρό μετά από 4 χρόνια δεν με δέχεται, λέει θέλει να γνωρίσει καινούργιους πελάτες και πως όταν τι γάμαω μετά δε μπορεί να δουλέψει...

Αυτά τα λίγα !

Αυστηρός ακατάλληλη για αγαπουλιδες !
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.993
Πόντοι
726
Δηλαδή αμα πας και την δεις στο σαλόνι, δεν σου αρέσει και φυγεις θα γίνει κάτι; Θα σε κρατήσει με το ζόρι; Τι φοβάσαι δηλαδή; Εκτός κι αν εισαι πιτσιρικας και αβγαλτος!
αδερφε μου άλλο εννοούσα.. ότι εμφανισιακά δεν μου αρέσει, και φοβάμαι μέσα μην δεν αξίζει. Θα έμπαινα μόνο για τα καλά λόγια που άκουσα. Γιαυτο ρώτησα αν την εγκρίνετε μέσα. Ισως το έθεσα εγώ κάπως λαθος.

Ενημέρωση: Πήγα Ριτα Φωκαίας και ήταν η μεγαλύτερη φόλα που έφαγα. Μιλούσε συνέχεια πιπα δεν έκανε , έκανε ότι ήθελε. Μου έσπασε τα νεύρα. Δεν ξέρω τι έπαθε αλλά ήταν χάλια
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Μια βοήθεια , μπαρμπορα αξίζει; Για πιπα ; Θέλω να πάω τώρα αλλά την φοβάμαι εμφανισιακά
Μεγάλε....δεν είσαι καν απλό μέλος του μπου αν δεν έχεις περάσει τουλάχιστον μία φορά με την Μπάρμπρα...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλά κάνεις και την φοβάσαι.
Που να τρέχεις τώρα ξεκίνησε και βροχή...
Μένουμε Σπίτι Ασφαλείς.
Καλησπερα Φιλε Pa luk...η Δεσποινης Barbora ΕΙΝΑΙ απο τις λιγες περιπτωσεις που δε εχω παρει....κριμα....αλλα εχουν πρωτα σειρα τα στανταρακια...
Καλα να περνας...
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους , αν και δεν έχω συνηθίσει ν γράφω για προσωπικούς λόγους, σήμερα θα γράψω ...

Λοιπόν αλάνια αυτή τι στιγμή στη φυλής υπάρχει μια ιερόδουλη με το όνομα ΜΑΡΓΚΟ και δουλεύεις στο Φώκαιας 13 υπόγειο , είναι γύρω στα 22-24 αν θυμάμαι καλά και έχει μια εβδομάδα... Η γυναίκα είναι ότι ποιο sub θα μπορούσε να σας συμβεί , κάνει απλό πρόγραμμα, δε γλύφει αρχιδια αλλά τι γαμάτες όπου θέλετε όπως θέλετε χωρίς μα και μου ,χαστούκια σε πρόσωπο , βυζιά ,μουνι τα πάντα όλα ! Πραγματικά με εντυπωσίασε ! Εγώ γενικά γουστάρω πολύ μόνο ιερόδουλες αλλά και γυναικες που εκδηλώνουν υποτακτικά γούστα ... Τι γαμαγα στα όρθια και με έβαζε να τραβάω κυριολεκτικά τα βυζιά της και να τη κρατάω τέρμα σφυχτα από λαιμό !

Τη πήρα δύο φορές καπάκια , τη σηκωσα όρθια στο τοίχο , ειμαι 1.90 όρθιος έφερε το μουνι της στο στόμα μου .... Τρελό παιχνίδι... Λόγο ότι είναι αρχή φτύσιμο δεν δοκίμασα ούτε σε πρόσωπο ούτε στόμα και ο λόγος γιατί δεν δίνει καν φιλιά ακόμα ... Οποίοι έχετε λίγο ποιο κυρίαρχα γούστα δοκιμάστε...

Η τελευταία sub πουτανα που έιχα ήταν η μαρσελα από Μαραθώνος, αυτή ετρογε τρελό ξεφτιλικη , φτύσιμο , ζώνη στο λαιμό γενικά είναι πλήρως υποτακτικη αλλά τώρα εδώ και λίγο καιρό μετά από 4 χρόνια δεν με δέχεται, λέει θέλει να γνωρίσει καινούργιους πελάτες και πως όταν τι γάμαω μετά δε μπορεί να δουλέψει...

Αυτά τα λίγα !

Αυστηρός ακατάλληλη για αγαπουλιδες !
τι ώρα την βρίσκουμε;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Καλησπερα. Γνωριζει κανεις που εχει παει η Λιζα απο Λιοσιων 73? Εχω καιρο να την πετυχω στον οικο.
Τελευταία την είδα πρίν κανά δυο βδομάδες σε επαρχιακό οίκο που εμφανίζεται πού και πού.
Δεν είχε κέφια η αρχόντισσα και με παράπονο μου είπε ότι θα γυρίσει πίσω στην πατρίδα της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046
αδερφε μου άλλο εννοούσα.. ότι εμφανισιακά δεν μου αρέσει, και φοβάμαι μέσα μην δεν αξίζει. Θα έμπαινα μόνο για τα καλά λόγια που άκουσα. Γιαυτο ρώτησα αν την εγκρίνετε μέσα. Ισως το έθεσα εγώ κάπως λαθος.

Ενημέρωση: Πήγα Ριτα Φωκαίας και ήταν η μεγαλύτερη φόλα που έφαγα. Μιλούσε συνέχεια πιπα δεν έκανε , έκανε ότι ήθελε. Μου έσπασε τα νεύρα. Δεν ξέρω τι έπαθε αλλά ήταν χάλια
Ρε συ ανώνυμε όταν από τις 10αδες κριτικές που έχει η κοπέλα, είναι το 95% θετικοτατες τότε προβαινεις χωρίς φόβο και παθος.
Εννοώ στο θέμα των υπηρεσιων και όχι της εμφάνισης. Η εμφάνιση παντα ειναι υποκειμενικη.
Δεν μπορεί όλοι αυτοί να είναι προμοτορες της ρε συ. Πρέπει να αρχίσεις να ερμηνευεις τις κριτικές με τέτοιο τρόπο ώστε να καταλαβαίνει τους προμοτορες, τους αγαπουληδες, τους ψευτες, τους πραγματικους. Όλους.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.668
Κριτικές
34
Like
4.458
Πόντοι
7.195

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Καλησπερα Φιλε Pa luk...η Δεσποινης Barbora ΕΙΝΑΙ απο τις λιγες περιπτωσεις που δε εχω παρει....κριμα....αλλα εχουν πρωτα σειρα τα στανταρακια...
Καλα να περνας...
Ούτε γω! Μάλλον είμαστε για στέρηση βαθμού και καταδικασμένοι σε στασιμότητα στην ιεραρχία του site! :2funny:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
860
Κριτικές
24
Like
8.309
Πόντοι
2.036

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
244
Κριτικές
45
Like
3.426
Πόντοι
1.431
Μετά από τρεις άκαρπες εφόδους σε Ι. 1Β & 1Γ καθώς και στο Ι.2 Σ/Κ είχα πέσει κατά διαβολική σύμπτωση σε στιγμές που τα κορίτσια είχαν κλεισμένα ραντεβού για 30'/20'/20' αντίστοιχα.

Σήμερα που πέτυχα το Ι.44 ανοιχτό με Φωτεινή πέρασα για μια VFM επένδυση.

Άψογη περιποίηση, δοτική ,καθαρή .
Πλέον λειτουργούμε "το σύστημα" μόνον με στανταράκια που καλύπτουν την βασική βιολογική ανάγκη.
Αν προκύψει κανένα πουτανάκι θα το πάρουμε μεν,αλλά με το ρίσκο να μην ξέρει να γαμηθεί .
Η μία στις 5 το 'χει . Γαμημέμη μάστιγα αυτό το θέμα
Η υγρασία από την βροχή κάνει ακόμη πιο έντονες τις μυρωδιές στον πουτανοπρεζόδρομο

Ελπίζω την επόμενη φορά να πετύχω (συγκυρία) το Ι.1Β

Καλή συνέχεια στους συναγωνιστές !
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
993
Κριτικές
132
Like
16.865
Πόντοι
19.306
Κάνεις λάθος. Σε πάρα πολλά τρώνε πόρτα. Μου έχει τύχει τουλαχιστον 4-5 φορές και τους έχουν διώξει και μάλιστα σε κάποιο το είχα πει στην υπηρεσία του τύπου, κρίμα τα παιδιά γιατί δεν τα αφήνεται να περάσουν και μου είπε δεν θέλω να βρω κανένα μπελά.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
250
Like
831
Πόντοι
81
Αν έχεις φαντασίωση να σε πιπωσει ο λοχίας που είχες στο στρατό μετά από μετάλλαξη σε πορνοστάρ τότε τρέχα!!!
Έτσι πήγε να την πατήσει ο Μουστάκας σε μια ταινία αλλά με κελευστή.
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Απογευματινή βόλτα στο Μεταξουργείο με παρέα.
Κ27 3 λατινες Αντζυ Βίβιαν και νομίζω Σάρα σε απλό στα 15 ο φίλος πέρασε με Βίβιαν.

Ι27 Ναταλία όπου και πέρασα για άλλη μια φορά με καλές εντυπώσεις.

Αυτή η μικρή βόλτα από εμένα.
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
68
Like
72
Πόντοι
0

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ούτε γω! Μάλλον είμαστε για στέρηση βαθμού και καταδικασμένοι σε στασιμότητα στην ιεραρχία του site! :2funny:
Kαλησπερα Φιλε Επιρ.....να σου πω την αληθεια αν ηταν Ξανθια θα εμπαινα με τα μπουνια... αδυναμια στις καστανοξανθες..... Ξανθιες ....εχω παρει φολες λογω χρωματος και ειναι αμαρτια η Barbora να μην εχει καταχωρηθει στο βιογραφικο μου....εστω για μια πιπα...αλλα θα τιμηθει.....
υσ.Στερηση βαθμου ισως παρουμε...δεν αντιλεγω...αλλα τα παρασημα ανδρειας που εχουμε παρει πηδωντας κατι grannakia που δεν τα πλησιαζει κανει ουτε μεθυσμενος μας ανεβαζουν στα ματια των υπολοιπων μελων του Burdela. com.....
number-living.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom