Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (32 μέλη και 279 επισκέπτες)

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
201
Μάγκες , απόγευμα 17.05.2023 Τετάρτη
ο πούτσος μου ήταν σαν κατάρτι
πήγα Φυλής 69 Β και πήρα ένα δυνατό μωρό
την Αλέξα !

Προσωπάκι ωραιότατο , κορμάκι ωραίο
κάτω από 22-23 , μελαχροινή με ματάρες
με αλογοουρά μαλλιά



71Qa1ru3FFL._SL1500_.jpg

γλυκιά ρωσόφωνη , κεφάτη, καλή συνεργασία.
Φραουλίτα το μωρό !

Έκπληξη πολύ καλή .
Μάγκες, φερθείτε καλά στο μωρό
να παραμείνει κεφάτη !
να και ενα καλο νεο,κυριακη απογευμα θα την επισκεφτω μπας και παρουνε τα επανω τα ΠΟΥΛΙΑ μας...
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Μάγκες , απόγευμα 17.05.2023 Τετάρτη
ο πούτσος μου ήταν σαν κατάρτι
πήγα Φυλής 69 Β και πήρα ένα δυνατό μωρό
την Αλέξα !

Προσωπάκι ωραιότατο , κορμάκι ωραίο
κάτω από 22-23 , μελαχροινή με ματάρες
με αλογοουρά μαλλιά



71Qa1ru3FFL._SL1500_.jpg

γλυκιά ρωσόφωνη , κεφάτη, καλή συνεργασία.
Φραουλίτα το μωρό !

Έκπληξη πολύ καλή .
Μάγκες, φερθείτε καλά στο μωρό
να παραμείνει κεφάτη !
Για πες κ πρόγραμμα
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Χαιρετώ τον κόσμο όλο!
Όλους τους επισκέπτες, φίλους και αξιότιμα μέλη του σαι μπουρδελα. κομ....
Ο Sir Jason μαζευει τα κομμάτια του και επανέρχεται σιγά σιγά.
Πετουσα χαμηλά, δεν έχανα υψος, έτοιμος να ορμησω και να σκίσω κολους και μουνιά, δεν κολονα πουθενά. Όμως...
Άντε ρε μουνιά, άντε ρε μουνιά, θα σας πω τον πόνο μου γιατί μου κρατήσατε συντροφιά και είστε ωραίοι.
Με ζήλεψε και με πυροβόλησε. Η καριόλα η αρρώστια. Στο λαιμό...
Έπρεπε λοιπόν να προσγειωθω, ψυχραιμος, να ανοίξω τον λαιμό μου, και να βγάλω την "σφαίρα" που με λαβωσε... Είδα πολλά πράγματα στο αντικαρκινικό. Νέα πιτσιρικια 25αρηδες, να τους κόβουν τα αρχίδια από την αρρώστια. Να τους παίρνουν σπέρμα για το μέλλον...
Παιδιά που δεν θα γίνουν ποτέ μέλη του σάιτ μας...

Τέλος πάντων, δίνω μάχη και την κερδίζω!
Γαμώ το σπίτι σου, του είπα. Εχω να γαμήσω πολυ ακόμη!
Πολύ δύσκολη φάση και οι νοσοκόμες άσχημες.
Το γαμημένο γραφείο τελετων, σχεδόν κάθε μέρα στον κτήριο!
Είχε και ψυχίατρο. Σε τσέκαρε πως βλέπεις τον θάνατο και αν έχεις θέληση να ζήσεις.
Τι να του πω? Θα ζήσω, θα βγώ, θα γαμήσω την γυναίκα ναι, αλλά στην μπουρδελότσαρκα θα μαδησω ένα πιτσιρίκι, ένα milf και ένα granny κατά ριπάς! Με τα χαρτζιλίκια τους. Πίνεις καταπίνεις?

Δεν μπορώ όμως να μιλήσω ακόμα παλικάρια μου. Φωνητικές χορδές λέει, μετατόπιση λέει, καθαρισμός... Υπομονή.
Και μια τομή, σημάδι στον λαιμό. Σαν Χαϊλάντερ. Επιζησας!
Και να μην σας πρήζω τους πολύτιμους όρχεις σας, αποφασίζω να βγώ στο πεδίο, με όπλο μια καγκελατη πουτσα και κάποιες κριτικές συναγωνιστων.
Ναι το κορίτσι εμφανίσιμο, αρμέγει καλά και ξεδιψαει με τον αγαπημένο της αλμυρό χυμό ανανά!
Δεν θα πω το όνομα της. Την συγχωρώ. Ο μπαρμπουλης ήταν πιο γραφικός και από τον Αυλωνίτη που εξ ήρθε του δωματίου! Άξιος, της τα έδωσε στο στόμα και αυτός.
Μπαίνω μετά από λίγους μήνες παροπλισμού, πιο φρέσκος και από τον μπαρμπα Στάθη, βγαλμένος από το shower, μοσχομυριστος, με πανακριβη Dolce koudouna από Santa Barbara 10€ και έχω τραβήξει και μια aqua velva κόντρα ξουρα με Bic...
Όλα καλά, εξηγώ ότι δεν μπορώ να μιλήσω στην τσα2 και δίνω και ένα ταληρακι για το περιεργο της υπόθεσης...
Μπαίνει το κορασιο, αρχίζει τα δέοντα φασοματα και σε χρόνο νεκρό, τον έχει μέσα της και πιστοναρω, μπαίνω στην ροπή σαν RD350...
Μου βγάζει την μπλουζα επάνω στην μάχη και πιπιλαει τις ρώγες. Καυλα! Έρχεται πιο πάνω και...
Τραβάει χειρόφρενο, ρίχνει αγκυρα, κατεβάζει πανια. Σταματάει. Εντάξει μωρή καριόλα, πιπωνεις γέρους ,άπλυτους, τσογλάνια, μεθυσμένους. Τόσο πολυ σοκαριστικες???
Είδε τον ανοικτό λαιμό μου και τα μάτια της σοβαρεψαν, έσβησαν και κατάλαβε ότι βλέπει έναν δραπέτη του θανάτου...
Με γυρισε και μου έκανε ένα καταπληκτικό τσιμπουκι και αισθάνθηκα ότι ήταν σαν την μαγειρισα που βάζει όλη της την τέχνη να ικανοποιήσει το τελευταίο γευμα του θανατοποινίτη.
Με νοήματα ζήτησα συγνώμη αλλά έχω 1 μήνα που βγήκα από το χειρουργείο.
"Το κατάλαβα" μου λεει και κουνησε το κεφάλι με συγκαταβαση...
Χαιρετίζω το κορίτσι όπως φευγει και κατάλαβα ότι δεν αντέχει να με ξαναδεί, αποστρεφει το βλέμμα και ψελλίζει, περαστικά Μη στεναχωριεσαι...
Είναι επαγγελματίας η πουτανα?
Μπορεί να διαχειριστεί ένα τέτοιο γεγονός?
Με έριξε πιο πολυ.

Σας χρωστάω μια μυθιστορηματική κριτική, της επικής παρτουζας που έλαβε χώρα τον Μάρτιο στο Δ27.
Ήμουν ακόμη υγιείς...
Ο Fat bastard και εγώ, δώσαμε ένα καλό cum bath στην νεαρά. Την λουσαμε κανονικά!
Φίλε Bastard, πρέπει να μπορώ να μιλήσω, για να της λέω πόσο πουτανάκι είναι και να της δίνω οδηγίες να σε τσιμπουκωνει καλύτερα. Αν δεν μιλάω τι παρτουζα να κάνουμε? Θα είμαι έτοιμος λίαν συντόμως...

Εντελώς συνηθισμένο αλλά...
ΥΓΕΙΑ μάγκες!
Άντε να γαμηθείτε όλοι μαζί!
Σορυ για το σπαμ...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.720
Πόντοι
736
Αυτή πριν κάνα χρόνο που την είχα πάρει είχε κονδυλώματα και την έδιωξα.
Το είχα γράψει και τότε.
Ωωωω μαμιέσαι, ντάξ σχεδόν πάντα με σκούφο παίζω και εξετάσεις πλέον είναι επιβεβλημένες καθέ 6μηνο, αλλά εσύ που τα είδες μέσα στο ξύγκι ; :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.005
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Συλβια μελαχρινή με ψικοκανονικό σώμα 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Λόλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία μελαχρινή κοντή πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Άννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 86β Αντωνελα μελαχρινή παχουλη κατσαρομαλλα λατινα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μια ακόμα κοπέλα στο δωμάτιο.

Φυλής 86α Λουνα κοντή μελαχρινή λατινα, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα και Σάρα μελαχρινή κοντή χοντρουλα λατινα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84αρια κλειστά.

Φυλής 65β Τζούλια μελαχρινό πολύ λεπτό κοντοπουτανο με ωραίο κορμάκι, με 1.5αρι πολύ στητο μυτερό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όχι όμως τελειωτικό.

Φυλής 65α Κορίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 & 59 ισόγειο κλειστά.

Φυλής 59 όροφος Άντζελα Formet ξανθοκαστανη σώμα με πιασιματακια (έχει πάρει κιλά κυρίως στη κωλαρα) 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Μαίρη καστανή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Σοφία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στη δεξιά κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 & 54β κλειστά.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Ωωωω μαμιέσαι, ντάξ σχεδόν πάντα με σκούφο παίζω και εξετάσεις πλέον είναι επιβεβλημένες καθέ 6μηνο, αλλά εσύ που τα είδες μέσα στο ξύγκι ; :cheesy:
Είχε και περιμετρικάστο εσωτερικό των μπουτιων
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.005
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φιλιππιδου 11α Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια κλεισμένη μισή ώρα είπε η υπηρεσία .

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α επέστρεψε η Μαρίνα μελαχρινή ψηλή με πειραγμένα χείλη, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα/ Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, μέσα επιλεκτικά κάνει ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 19, 24 & 25αρια κλειστά.

Φωκαίας 27α Ναταλί η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ματίνα λατινα με κοκκινοκαστανο μαλλί χοντρή με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό το φως, μπήκε μια μελαχρινή χοντρουλα λατινα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Χαιρετώ τον κόσμο όλο!
Όλους τους επισκέπτες, φίλους και αξιότιμα μέλη του σαι μπουρδελα. κομ....
Ο Sir Jason μαζευει τα κομμάτια του και επανέρχεται σιγά σιγά.
Πετουσα χαμηλά, δεν έχανα υψος, έτοιμος να ορμησω και να σκίσω κολους και μουνιά, δεν κολονα πουθενά. Όμως...
Άντε ρε μουνιά, άντε ρε μουνιά, θα σας πω τον πόνο μου γιατί μου κρατήσατε συντροφιά και είστε ωραίοι.
Με ζήλεψε και με πυροβόλησε. Η καριόλα η αρρώστια. Στο λαιμό...
Έπρεπε λοιπόν να προσγειωθω, ψυχραιμος, να ανοίξω τον λαιμό μου, και να βγάλω την "σφαίρα" που με λαβωσε... Είδα πολλά πράγματα στο αντικαρκινικό. Νέα πιτσιρικια 25αρηδες, να τους κόβουν τα αρχίδια από την αρρώστια. Να τους παίρνουν σπέρμα για το μέλλον...
Παιδιά που δεν θα γίνουν ποτέ μέλη του σάιτ μας...

Τέλος πάντων, δίνω μάχη και την κερδίζω!
Γαμώ το σπίτι σου, του είπα. Εχω να γαμήσω πολυ ακόμη!
Πολύ δύσκολη φάση και οι νοσοκόμες άσχημες.
Το γαμημένο γραφείο τελετων, σχεδόν κάθε μέρα στον κτήριο!
Είχε και ψυχίατρο. Σε τσέκαρε πως βλέπεις τον θάνατο και αν έχεις θέληση να ζήσεις.
Τι να του πω? Θα ζήσω, θα βγώ, θα γαμήσω την γυναίκα ναι, αλλά στην μπουρδελότσαρκα θα μαδησω ένα πιτσιρίκι, ένα milf και ένα granny κατά ριπάς! Με τα χαρτζιλίκια τους. Πίνεις καταπίνεις?

Δεν μπορώ όμως να μιλήσω ακόμα παλικάρια μου. Φωνητικές χορδές λέει, μετατόπιση λέει, καθαρισμός... Υπομονή.
Και μια τομή, σημάδι στον λαιμό. Σαν Χαϊλάντερ. Επιζησας!
Και να μην σας πρήζω τους πολύτιμους όρχεις σας, αποφασίζω να βγώ στο πεδίο, με όπλο μια καγκελατη πουτσα και κάποιες κριτικές συναγωνιστων.
Ναι το κορίτσι εμφανίσιμο, αρμέγει καλά και ξεδιψαει με τον αγαπημένο της αλμυρό χυμό ανανά!
Δεν θα πω το όνομα της. Την συγχωρώ. Ο μπαρμπουλης ήταν πιο γραφικός και από τον Αυλωνίτη που εξ ήρθε του δωματίου! Άξιος, της τα έδωσε στο στόμα και αυτός.
Μπαίνω μετά από λίγους μήνες παροπλισμού, πιο φρέσκος και από τον μπαρμπα Στάθη, βγαλμένος από το shower, μοσχομυριστος, με πανακριβη Dolce koudouna από Santa Barbara 10€ και έχω τραβήξει και μια aqua velva κόντρα ξουρα με Bic...
Όλα καλά, εξηγώ ότι δεν μπορώ να μιλήσω στην τσα2 και δίνω και ένα ταληρακι για το περιεργο της υπόθεσης...
Μπαίνει το κορασιο, αρχίζει τα δέοντα φασοματα και σε χρόνο νεκρό, τον έχει μέσα της και πιστοναρω, μπαίνω στην ροπή σαν RD350...
Μου βγάζει την μπλουζα επάνω στην μάχη και πιπιλαει τις ρώγες. Καυλα! Έρχεται πιο πάνω και...
Τραβάει χειρόφρενο, ρίχνει αγκυρα, κατεβάζει πανια. Σταματάει. Εντάξει μωρή καριόλα, πιπωνεις γέρους ,άπλυτους, τσογλάνια, μεθυσμένους. Τόσο πολυ σοκαριστικες???
Είδε τον ανοικτό λαιμό μου και τα μάτια της σοβαρεψαν, έσβησαν και κατάλαβε ότι βλέπει έναν δραπέτη του θανάτου...
Με γυρισε και μου έκανε ένα καταπληκτικό τσιμπουκι και αισθάνθηκα ότι ήταν σαν την μαγειρισα που βάζει όλη της την τέχνη να ικανοποιήσει το τελευταίο γευμα του θανατοποινίτη.
Με νοήματα ζήτησα συγνώμη αλλά έχω 1 μήνα που βγήκα από το χειρουργείο.
"Το κατάλαβα" μου λεει και κουνησε το κεφάλι με συγκαταβαση...
Χαιρετίζω το κορίτσι όπως φευγει και κατάλαβα ότι δεν αντέχει να με ξαναδεί, αποστρεφει το βλέμμα και ψελλίζει, περαστικά Μη στεναχωριεσαι...
Είναι επαγγελματίας η πουτανα?
Μπορεί να διαχειριστεί ένα τέτοιο γεγονός?
Με έριξε πιο πολυ.

Σας χρωστάω μια μυθιστορηματική κριτική, της επικής παρτουζας που έλαβε χώρα τον Μάρτιο στο Δ27.
Ήμουν ακόμη υγιείς...
Ο Fat bastard και εγώ, δώσαμε ένα καλό cum bath στην νεαρά. Την λουσαμε κανονικά!
Φίλε Bastard, πρέπει να μπορώ να μιλήσω, για να της λέω πόσο πουτανάκι είναι και να της δίνω οδηγίες να σε τσιμπουκωνει καλύτερα. Αν δεν μιλάω τι παρτουζα να κάνουμε? Θα είμαι έτοιμος λίαν συντόμως...

Εντελώς συνηθισμένο αλλά...
ΥΓΕΙΑ μάγκες!
Άντε να γαμηθείτε όλοι μαζί!
Σορυ για το σπαμ...
Σου ευχομαι ολοψυχα Δύναμη. Και σε οσους ανθρωπους νοσουν. Ολες αυτες οι καταστασεις σε κανουν να σκεφτεσαι διαφορετικα τη ζωη και ισως να συνειδητοποιησουμε ποσο απαραιτητη ειναι η δημοσια υγεια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.005
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν ανακοινώνεται και για τις δύο απλό πρόγραμμα αλλά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 & 18αρια κλειστά.

Διδύμου 20 Ελένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22αρια κλειστά.

Διδυμου 27 Τζούλια και Βικτόρια σε δωμάτια είπε η υπηρεσία.


IMG_20230518_125510_edit_3020864363600.jpg

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
110
Κριτικές
5
Like
375
Πόντοι
301
συνέχεια live

Φιλιππιδου 11α Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια κλεισμένη μισή ώρα είπε η υπηρεσία .

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α επέστρεψε η Μαρίνα μελαχρινή ψηλή με πειραγμένα χείλη, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα/ Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, μέσα επιλεκτικά κάνει ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 19, 24 & 25αρια κλειστά.

Φωκαίας 27α Ναταλί η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ματίνα (άλλη από αυτή που είδα προ ημερών) λατινα με κοκκινοκαστανο μαλλί χοντρή με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό το φως, μπήκε μια μελαχρινή χοντρουλα λατινα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλτατε. Αυτή η Κλεοπάτρα - Πάολα - ξερωγωτιαλλο από Φωκαίας 17 το έχει κόψει φαίνεται το πρωκτικό
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Η τανια από διδ 27 ξερουμε αν είναι πουθενά γιατί ήθελα να της τα δώσω στόμα μιας και με έχει πιάσει κάτι με τις βυζαρες της;
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.005
Πόντοι
45.465
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλτατε. Αυτή η Κλεοπάτρα - Πάολα - ξερωγωτιαλλο από Φωκαίας 17 το έχει κόψει φαίνεται το πρωκτικό
πάρα πολύ καιρό τώρα, εκεί στα 17αρια πολλές ξεκίνησαν μέ πρωκτικο και άλλες νωρίτερα άλλες αργότερα το αφαίρεσαν από το πρόγραμμα τους.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Αγαπημένε σμύρνη είσαι φοβερός όπως πάντα, την αγάπη μας την παντοτινή. Αγαπητέ Ψηλέκτωρ ειναι η Τάνια ξεκίνησε από 12.30 εκεί ήμουν. Πριν κάνω μία κριτική να μιλήσω για την εβδομάδα, που έχει και ενδιαφέρον, αρχικά πήγα στην Μαρία στο Αγκύρας 12, Ρωσίδα Milf, πολύ ωραίο κορμί, στήθος 3.5 φοβερό, σκληρό πρόσωπο. Φυσιολογική η κοπέλα δυστυχώς μου είπε ότι έχει ελάχιστη δουλειά. Κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό χωρίς μα και μου, για λάτρεις των milf προς gilf με μεγάλα βυζιά χύσιμο στο στόμα μετά από σεξ γύρω στο 15λεπτο, δυστυχώς η πίπα σχεδόν στον αέρα, δεν ρουφάει πολύ και η συμμετοχη μέτρια (αφού δεν έχεις κόσμο γιατί σε κουράζει το Cow girl και λες πάμε σε πισωκολλητό?). Μετά πήγα στην Τάνια στο Φιλλιπίδου 11Β εδώ μιλάμε για νιάτα, επηρεασμένος και από τους συναγωνιστές και τον μύστη Σμύρνη για το τελειωτικό στο πρόσωπο. Νέα κοπέλα όμορφη κάτω από 30 σίγουρα με πολύ ωραίο σώμα και στητό 1.5 στήθος με ωραίες μεγάλες ρώγες. Πιπινάκι για φάγωμα. Η τσατσά βέβαια πονηρή λέει τελειωτικό παντού αλλά δεν κάνει η κοπέλα στο στόμα μόνο στο σώμα. Η Τάνια δεν ήταν πολύ ευδιάθετη στο δωμάτιο αλλά ήταν οκ ούτε κρύο ούτε ζέστη, χωρίς φιλιά προσεκτική, αλλά και μόνο να χαμουρεύεις τέτοιο κοριτσάκι καβλώνεις. Μετά από 3 στάσεις κλασσικές με φυσιολογική προς καλή συμμετοχή βγήκα και πήγα για τελείωμα. Όταν είπα για τελειωτικό στόμα ή πρόσωπο αρνήθηκε ευγενικά. Οπότε δυστυχώς μόνος μου τελείωσα με αυτή να κοιτάει σχεδόν με αγκάλιασε απλά. Σε κάθε περίπτωση συγνώμη, αλλά τον παίζω και στο σπίτι μου. Μένει εδώ το νέο και το φρέσκο της ηλικίας βέβαια, ίσως οι πιο έμπειροι στον χώρο να ξέρουν να κάνουν καλύτερη διαχείριση (συμφωνίες από την αρχή) εγώ δεν έχω τέτοια εμπειρία ούτε και διάθεση. Σήμερα πριν από λίγο πήγα στην αγαπημένη Τάνια στο Δ27, ακούγοντας για ΙΚΑ και ΞΗΚΑ και κάνεις δεν κάνεις, μπήκα λίγο επιφυλακτικά, εμένα μπήκε πολύ ευδιάθετη, μπορεί να έχει πάρει βάρος αλλά μιλάμε ότι οι βυζάρες έχουν φουσκώσει και άλλο πάμε προς 4άρι - 4.5άρι με φοβερή υφή. Σίγουρα εμένα με ξέρει βέβαια αφού πια πηγαίνω καιρό πολύ, τρομερή πίπα με γλώσσα να πηγαίνει από το τέλος των αρχιδιών με τρελό καραμέλωμα μέχρι πάνω το κεφάλι με βαθύ τσιμπούκι (όχι με δυσκολία και χαλαρά όπως η Τάνια_junior και η Μαρία) αλλά ρούφηγμα γενναίο, και βυζί να θέλεις δυο χέρια να το πιάσεις. Πολύ καλή συμμετοχή (δεν δίνει πια κώλο) και βέβαια γέλιο και καλή διάθεση, χύσιμο στις βυζάρες πορνοσταρικό. Μιλήσαμε για τις εκλογές μου έκανε μία πολιτική ανάλυση και μου είπε να μην μιλάνε τόσο πολύ να κάνουν και τίποτε. Φιλιά σε όλους με συγχωρείτε για το μέγεθος του post.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.005
Πόντοι
45.465
Αγαπημένε σμύρνη είσαι φοβερός όπως πάντα, την αγάπη μας την παντοτινή. Αγαπητέ Ψηλέκτωρ ειναι η Τάνια ξεκίνησε από 12.30 εκεί ήμουν. Πριν κάνω μία κριτική να μιλήσω για την εβδομάδα, που έχει και ενδιαφέρον, αρχικά πήγα στην Μαρία στο Αγκύρας 12, Ρωσίδα Milf, πολύ ωραίο κορμί, στήθος 3.5 φοβερό, σκληρό πρόσωπο. Φυσιολογική η κοπέλα δυστυχώς μου είπε ότι έχει ελάχιστη δουλειά. Κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό χωρίς μα και μου, για λάτρεις των milf προς gilf με μεγάλα βυζιά χύσιμο στο στόμα μετά από σεξ γύρω στο 15λεπτο, δυστυχώς η πίπα σχεδόν στον αέρα, δεν ρουφάει πολύ και η συμμετοχη μέτρια (αφού δεν έχεις κόσμο γιατί σε κουράζει το Cow girl και λες πάμε σε πισωκολλητό?). Μετά πήγα στην Τάνια στο Φιλλιπίδου 11Β εδώ μιλάμε για νιάτα, επηρεασμένος και από τους συναγωνιστές και τον μύστη Σμύρνη για το τελειωτικό στο πρόσωπο. Νέα κοπέλα όμορφη κάτω από 30 σίγουρα με πολύ ωραίο σώμα και στητό 1.5 στήθος με ωραίες μεγάλες ρώγες. Πιπινάκι για φάγωμα. Η τσατσά βέβαια πονηρή λέει τελειωτικό παντού αλλά δεν κάνει η κοπέλα στο στόμα μόνο στο σώμα. Η Τάνια δεν ήταν πολύ ευδιάθετη στο δωμάτιο αλλά ήταν οκ ούτε κρύο ούτε ζέστη, χωρίς φιλιά προσεκτική, αλλά και μόνο να χαμουρεύεις τέτοιο κοριτσάκι καβλώνεις. Μετά από 3 στάσεις κλασσικές με φυσιολογική προς καλή συμμετοχή βγήκα και πήγα για τελείωμα. Όταν είπα για τελειωτικό στόμα ή πρόσωπο αρνήθηκε ευγενικά. Οπότε δυστυχώς μόνος μου τελείωσα με αυτή να κοιτάει σχεδόν με αγκάλιασε απλά. Σε κάθε περίπτωση συγνώμη, αλλά τον παίζω και στο σπίτι μου. Μένει εδώ το νέο και το φρέσκο της ηλικίας βέβαια, ίσως οι πιο έμπειροι στον χώρο να ξέρουν να κάνουν καλύτερη διαχείριση (συμφωνίες από την αρχή) εγώ δεν έχω τέτοια εμπειρία ούτε και διάθεση. Σήμερα πριν από λίγο πήγα στην αγαπημένη Τάνια στο Δ27, ακούγοντας για ΙΚΑ και ΞΗΚΑ και κάνεις δεν κάνεις, μπήκα λίγο επιφυλακτικά, εμένα μπήκε πολύ ευδιάθετη, μπορεί να έχει πάρει βάρος αλλά μιλάμε ότι οι βυζάρες έχουν φουσκώσει και άλλο πάμε προς 4άρι - 4.5άρι με φοβερή υφή. Σίγουρα εμένα με ξέρει βέβαια αφού πια πηγαίνω καιρό πολύ, τρομερή πίπα με γλώσσα να πηγαίνει από το τέλος των αρχιδιών με τρελό καραμέλωμα μέχρι πάνω το κεφάλι με βαθύ τσιμπούκι (όχι με δυσκολία και χαλαρά όπως η Τάνια_junior και η Μαρία) αλλά ρούφηγμα γενναίο, και βυζί να θέλεις δυο χέρια να το πιάσεις. Πολύ καλή συμμετοχή (δεν δίνει πια κώλο) και βέβαια γέλιο και καλή διάθεση, χύσιμο στις βυζάρες πορνοσταρικό. Μιλήσαμε για τις εκλογές μου έκανε μία πολιτική ανάλυση και μου είπε να μην μιλάνε τόσο πολύ να κάνουν και τίποτε. Φιλιά σε όλους με συγχωρείτε για το μέγεθος του post.
Η Τάνια στο Φιλιππιδου είναι η Τάνια /Τατιάνα από Φωκαίας 27Β πάνω, κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom