Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.049
Like
11.688
Πόντοι
3.656
Καλο κοριτσι. Εν τω μεταξυ, της εχουν δωσει κατι χαρτια με τις θεσεις του κομματος για να τις αποστηθισει και να τις λεει στον κοσμο, και τις διαβαζουμε μαζι και γελαμε, "τι μαλακιες ειναι αυτες?"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι να κανουμε ρε τύπε. Μεταξυ μουνιού και κομματος η επιλογη ειναι προφανης
Αν είναι και καλό γκομενακι να τη στηρίξουμε ακόμα περισσότερο...αν είναι και χαζό γκομενακι έχει την απόλυτη στήριξη μας
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.216
Like
3.075
Πόντοι
506
Mεγαλη επιτυχια Ερντογαν κατα υψηλόβαθμου μέλους ΙSIS. Την βαφτίζουν προεκλογική.
Η σύλληψη των δολοφόνων του Καραιβαζ ήταν...τυχαια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.580
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Έλα ρε σεις ...είστε υπερβολικοί....θα μπει τώρα ο σογαμπρος από το νησί να σας κράξει ότι δεν είστε οι μόνοι που έχετε μαγαζιά ..
Εσυ παντως σιγουρα δεν εχεις μαγαζι. Αν εχεις καποιος αλλος σου το κραταει ακομα ανοιχτο και αυτο απο φοροδιαφυγη τυχη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.580
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Θα πάταγε γατιά αν πλήρωνε 2000€ πρόστιμο ;;;; Δεν νομίζω.
Εμένα και να ήθελε να με πατήσει ......... αν με έβλεπε από κοντά ... θα άλλαζε στόχο και θα έβρισκε κανέναν άλλο .............
Σιγα μαλακα αγριογατα, τσουτσουριασαμε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.171
Like
10.063
Πόντοι
2.606
Εσυ παντως σιγουρα δεν εχεις μαγαζι. Αν εχεις καποιος αλλος σου το κραταει ακομα ανοιχτο και αυτο απο φοροδιαφυγη τυχη.
την πινεις τη ζουζου σου πρωι βραδυ και ολα καλα τυπε τα βλεπεις....πυθια εχεις καταντησει
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.171
Like
10.063
Πόντοι
2.606
Σου ειπα τι συμβαινει αν τυχον εχεις.
εχω η δεν εχω τελικα ρε βλαμμενε...και αν εχω ,εχω ενα ,δυο η τρια....και τελικα εχω τρια,εχω τρεις τυχερους που μου τα κρατανε ανοιχτα?........και στην τελικη γιατι να σε ενδιαφερει τι εχω?
και ακομα πιο πολυ...γιατι να με ενδιαφερει τι πιστευεις εσυ οτι εχω...για να σε διευκολυνω πες οτι δουλευω 4ωρος στον δημο μουδανιων,στους κηπους.....ειμαστε συναδελφοι!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.208
Κριτικές
1
Like
33.283
Πόντοι
6.256
Σύντομα μένουν στην ψάθα, γιατί τα τρώνε. Είναι και εύκολοι στόχοι για καριόλες, που τους τα τρώνε εύκολα.
Ξέρω άπειρους τέτοιους. Άπειρους ειλικρινά. Το 95% έχουν βουλιάξει . Οικογένειες που ο μπαμπάς είχε 3000cc ΙΧ δεκαετίες 80 και 90 ....
Κυριακο θα ψηφίσουμε , ειναι η μονη λύση γι αυτες τις εκλογες, τριγύρω το χάος, δε δίνουμε εκδικητικη ψήφο και δεν παρασυρομαστε απο πολιτικές του πεζοδρομιου.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.508
Like
4.775
Πόντοι
1.706
"Ποιος σου βάζει το κεφάλι στον κρόταφο" έγραψε ο σαχλαμάρας...

Σαν να λες, ποιος σου βάζει το παπούτσι στη σόλα, ποιος σου βάζει τη θάλασσα στο ψάρι, ποιος σου βάζει το δάχτυλο στο νύχι....
Λυπηθείτε τον καψερό.
Είναι τόσο χαζός και τόσο κομματόσκυλο που μας έβαζε σχόλιο δημοσιογράφου με "πηγές" ως επίσημη ανακοίνωση του ΕΚΑΒ και του Νοσοκομείου. Μπας και το χαψει κανένας εξίσου χαζός.
Αξιοθρήνητος......
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Έχουν τελειώσει όλοι .

Ψυχαγωγία ; Θέατρα , κινηματογράφοι , ταβέρνες μπαράκια μπουζούκια live σκηνές ....
Εμπόριο ; ένδυση υπόδηση , κοσμήματα ,παιχνίδια , είδη αυτοκινήτου .... μόνο τα απαραίτητα ..........

Τα λουκέτα θα ξεπεράσουν την εποχή σαμαρά.


Νομίζω ότι η επερχόμενη συμμαχία Αλέκου-Κασίδα θα τους ξελασπώσει όλους σε ένα τρίμηνο! :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.580
Like
21.543
Πόντοι
5.506
εχω η δεν εχω τελικα ρε βλαμμενε...και αν εχω ,εχω ενα ,δυο η τρια....και τελικα εχω τρια,εχω τρεις τυχερους που μου τα κρατανε ανοιχτα?........και στην τελικη γιατι να σε ενδιαφερει τι εχω?
και ακομα πιο πολυ...γιατι να με ενδιαφερει τι πιστευεις εσυ οτι εχω...για να σε διευκολυνω πες οτι δουλευω 4ωρος στον δημο μουδανιων,στους κηπους.....ειμαστε συναδελφοι!
Πουτσα μας, εισαι παοκ, εχεις ολα τα ελαφρυντικα του κοσμου!
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Μας τα πρήξατε με το @@λακιστήρι, Θσνασάκη Πλεύρη το γιο του Αρχιφασίσταρου. Άλλοι βάζουν γιαούρτια για ιαματικούς λόγους στη μούρη τους και αυτός με μερικούς κεσέδες έπαθε εκδορές, υπεραιμίες και απόπτωση πέντε κυττάρων του κερατοειδούς χιτώνα. Τον κερατά που τον πέταγε.
Λυπάμαι τους συντρόφους που καταξοδεύτηκαν για να του τα εκτοξεύσουν (έτσι που έχουν πάει οι τιμές στα γαλακτοκομικά, καλύτερα να του πετάγανε αυγοτάραχο Μεσολογγίου).



-Έριξαν γιαούρτια σε βουλευτή και στα παιδιά του.
-Φασίστες ναζί.
-Αριστέροι ήταν.
-Νταξει ένα γιαούρτι τώρα, πλάκα έκαναν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.049
Like
11.688
Πόντοι
3.656
-Έριξαν γιαούρτια σε βουλευτή και στα παιδιά του.
-Φασίστες ναζί.
-Αριστέροι ήταν.
-Νταξει ένα γιαούρτι τώρα, πλάκα έκαναν.
Μήπως το γιαούρτι ήταν από το καλάθι του νυκοκιριού και ήταν συμβολικό ρε τύπε? :confused:

(χωρίς τρολλιά αυτός το χρειαζόταν...τα παιδάκια όμως όχι και όποιος επιτίθεται σε παιδάκια θέλει κρέμασμα γιατί μπορεί να τους μείνει ψυχολογικό στην χειρότερη στην καλύτερη να μπερδευτούν για την εικόνα του πατέρα τους που είναι το πρότυπο τους)
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.508
Like
4.775
Πόντοι
1.706
Κι αν έχει παιδιά ο μαλάκας ..... θα πουλήσει το σπίτι του να πληρώσει το κωλοπρόστιμο ..... και θα μείνουν στο δρόμο ........
ΠΑΙΔΙΑ .... ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ .... ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΤΙ .........

Να έβαζαν ένα λογικό πρόστιμο ...... όχι τέτοιες μαλακίες ............

βάλε 2000€ δεν θα κλωτσάνε γατιά σκυλιά ....... όχι τέτοιες μαλακίες και λιντσαρίσματα από ψυχοπαθείς ..........

χώρα για τον πούτσο
Να τον γαμήσουν ασαλιωτα το γελοίο. Να τον τελειώσουν και να μείνει ως παράδειγμα κι αυτός και όλοι οι παρόμοιοι.
Άτομο που πετάει ένα ανυπεράσπιστο πλασματακι από τα οκτώ μέτρα να σκοτωθεί και καμαρώνει και πουλάει τσαμπουκά στους δίπλα, που τον κοιτάνε φρικαρισμενοι θέλει σαπισμα. Ο τύπος αυτός δε θα διστάσει να το κάνει και σε άνθρωπο αν βρεθεί με καποιον πιο αδύνατον από αυτόν.
Σε μια ισορροπημένη κοινωνία τέτοια καθίκια δεν εχουν χώρο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.785
Κριτικές
98
Like
47.175
Πόντοι
17.311

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
χωρίς τρολλιά αυτός το χρειαζόταν


Την εποχή Καραμανλή και χούντας είχαμε κράτος με τον νόμο περί τεντιμποϊσμού,

Ήρθε ο Αντρέας και τα γάμησε όλα, γεμίσαμε βρωμιάρηδες αναρχικούς.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.049
Like
11.688
Πόντοι
3.656
Να τον γαμήσουν ασαλιωτα το γελοίο. Να τον τελειώσουν και να μείνει ως παράδειγμα κι αυτός και όλοι οι παρόμοιοι.
Άτομο που πετάει ένα ανυπεράσπιστο πλασματακι από τα οκτώ μέτρα να σκοτωθεί και καμαρώνει και πουλάει τσαμπουκά στους δίπλα, που τον κοιτάνε φρικαρισμενοι θέλει σαπισμα. Ο τύπος αυτός δε θα διστάσει να το κάνει και σε άνθρωπο αν βρεθεί με καποιον πιο αδύνατον από αυτόν.
Σε μια ισορροπημένη κοινωνία τέτοια καθίκια δεν εχουν χώρο.
Για όποιον αποδεδειγμένα πατάει ή σκοτώνει ή βασανίζει ή βάζει φόλες σε ζώα θα έπρεπε το πρόστιμο να είναι 500Κ....1 μύριο....χωρίς ταβάνι...

Στα αρχίδια μας αν δεν έχει να το πληρώσει...για να μην πω ότι εκτός από το πρόστιμο θα έπρεπε να κάνει και κάνα 8μηνο στον κορυδαλλό να του κάνει την σούφρα ο Αχμέντ σαν λάστιχο από σκάνια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.580
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Μήπως το γιαούρτι ήταν από το καλάθι του νυκοκιριού και ήταν συμβολικό ρε τύπε? :confused:

(χωρίς τρολλιά αυτός το χρειαζόταν...τα παιδάκια όμως όχι και όποιος επιτίθεται σε παιδάκια θέλει κρέμασμα γιατί μπορεί να τους μείνει ψυχολογικό στην χειρότερη στην καλύτερη να μπερδευτούν για την εικόνα του πατέρα τους που είναι το πρότυπο τους)
Αυτος γιατι το χρειαζοταν τυπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom