Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.099
Κριτικές
178
Like
39.741
Πόντοι
21.896
Ο CLOSER είχε ηρεμήσει ένα μεγάλο διάστημα. Τώρα που πλησιάζουν εκλογές επιδεινώθηκε και πάλι.

Έχουν παρανοήσει τελείως οι ζαίοι.



Σήμερα το μεσημέρι σε ταβέρνα πάω τουαλέτα κάποια στιγμή, και βγαίνοντας ένα ωραίο μουνάκι κατά τα άλλα, μου κάνει σκηνή γιατί είχα μπει στη γυναικεία λέει.

Τα σύμβολα ήταν αυτά:



Screenshot_18.jpg



Εγώ είχα μπει σε αυτή με το πρώτο αλλά η τύπισσα προσπαθούσε να με πείσει ότι η αντρική είναι με το δεύτερο σύμβολο. Το επιχείρημα ήταν ότι οι άντρες κατουράνε όρθιοι με ανοιχτά τα πόδια και αυτό δείχνει το δεύτερο σύμβολο.

Εν τω μεταξύ μπαίνει ακόμα μια κυρία και πάει κατευθείαν στην τουαλέτα με το δεύτερο σύμβολο. Βλέπω στο καθρέπτη το μουνάκι που την κοιτά με απορία.

Εγώ δεν έχω σχολιάσει τόση ώρα και καθώς έχω ολοκληρώσει το πλύσιμο των χεριών, λέω:

ΣΥΡΙΖΑ θα ψηφίσεις σίγουρα!


Έχω γυρίσει πλέον και την κοιτώ κατάματα. Δείχνει λίγο σαστισμένη.

Έφυγα πριν συνέλθει για να απαντήσει!
Μαλάκια .....
Έπρεπε να τις βουτήξεις κ τις δύο κ μια γερή πίπα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.122
Like
2.947
Πόντοι
506
Δεν είναι μίζεροι δηλαδή όσοι γκρινιάζουν για αυτά ; Και δεν σε κούρασαν ;
Γιατί κάτι τέτοια έγραφες. Πολλές φορές. Πολλές εκατοντάδες φορές.

Προσωπικά στους εμπνευστές και υποστηρικτές ΕΝΦΙΑ, ΦΟΡΟΥ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΑ, ΜΗΔΕΝΙΚΟΥ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟΥ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ , ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΦΟΡΟΥ ... και συνεχούς αύξησης εισφορών ....

εύχομαι καθημερινά να έχουν κακό ψόφο .
Eλλαδα, η μόνη χώρα στην ΕΕ που τα τελευταία χρονια το ΑΕΠ της ειναι σε καθίζηση
Βουλγαρια, Ρουμανια, Πολωνία το υπερδιπλασιασαν. Ειναι θεμα χρονου να πιασουμε απολυτο πατο. Αλλα εδω θα σου πούνε απ το 19 και μετα φτιαξανε τα πράγματα και πλα είναι ρολοι. Για να μη μπω ΤΡΕΝΟ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.700
Like
11.433
Πόντοι
3.656
Ο CLOSER είχε ηρεμήσει ένα μεγάλο διάστημα. Τώρα που πλησιάζουν εκλογές επιδεινώθηκε και πάλι.

Έχουν παρανοήσει τελείως οι ζαίοι.



Σήμερα το μεσημέρι σε ταβέρνα πάω τουαλέτα κάποια στιγμή, και βγαίνοντας ένα ωραίο μουνάκι κατά τα άλλα, μου κάνει σκηνή γιατί είχα μπει στη γυναικεία λέει.

Τα σύμβολα ήταν αυτά:



Screenshot_18.jpg



Εγώ είχα μπει σε αυτή με το πρώτο αλλά η τύπισσα προσπαθούσε να με πείσει ότι η αντρική είναι με το δεύτερο σύμβολο. Το επιχείρημα ήταν ότι οι άντρες κατουράνε όρθιοι με ανοιχτά τα πόδια και αυτό δείχνει το δεύτερο σύμβολο.

Εν τω μεταξύ μπαίνει ακόμα μια κυρία και πάει κατευθείαν στην τουαλέτα με το δεύτερο σύμβολο. Βλέπω στο καθρέπτη το μουνάκι που την κοιτά με απορία.

Εγώ δεν έχω σχολιάσει τόση ώρα και καθώς έχω ολοκληρώσει το πλύσιμο των χεριών, λέω:

ΣΥΡΙΖΑ θα ψηφίσεις σίγουρα!


Έχω γυρίσει πλέον και την κοιτώ κατάματα. Δείχνει λίγο σαστισμένη.

Έφυγα πριν συνέλθει για να απαντήσει!
έπρεπε να χωθείς τύπε :confused:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.700
Like
11.433
Πόντοι
3.656
Ήμασταν σε σοβαρό μαγαζί τύποι!

Μην γίνουμε πρωτοσέλιδο για παρενόχληση!! :confused:
στα σοβαρά μαγαζιά γίνονται τα κάνε εκεί που οι πελάτες είναι χορτατοι


στα αλλά που πάει η πλεμπα δεν έχουν όρεξη γιατί φοβούνται για τον λογαριασμό :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.419
Like
16.109
Πόντοι
3.656
Πολύ σωστά δεν της έβαλε. Στυμμένες λεμονόκουπες θα ήταν αν ο ΠΘ είχε υποσχεθεί οτιδήποτε και κάτι τέτοιο δεν έγινε.

Όσοι-όσες έγιναν τηλε-μαϊντανοί όχι για να εκφράσουν επιστημονικές απόψεις αλλά για αναγνωρισιμότητα, έχοντας πολιτικές βλέψεις, τον πούλο.
Με τέτοιο σκεπτικό πολιτεύεται ο Αλέκος, βάζοντας εκτός από τον Γεροτζιάφα και την Λινού.

Επιστήμονες άνθρωποι και κατεβαίνον μαζί με τα παράσιτα τύπου Ακρίτα, Ραλίας, Μιθριδάτη…


Ε βέβαια. Η Γκάγκα είχε πει να δουλεύουν ιατροί και στο ΕΣΥ και Ιδιωτικά.
Ιδιωτικά στην ΕΣΣΔ ; Στην Αλβανία του Χότζα ;;; Δεν γίνονται αυτά.

Η διαφορά κουλοΝΔ και κομμουνισμού , είναι ότι ο κομμουνισμός τα ήθελε όλα κρατικά.
Η κουλοΝΔ, θέλει 70% κρατικά και 30% σε ολιγάρχες της διαπλοκής.

Οι υπόλοιποι τον πούλο και στις 2 περιπτώσεις.

Για αυτό η ΝΔ, δεν είναι δεξιά , αλλά ψοφοΔεξιά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήμασταν σε σοβαρό μαγαζί τύποι!

Μην γίνουμε πρωτοσέλιδο για παρενόχληση!! :confused:

Ρουμανόγιατρε .... στα σοβαρά μαγαζιά .... πάνε πουτάνες και κλαρινογαμπροί .... και όσοι γουατάρουν να ενταχθούν στις παραπάνω κατηγορίες ....

διάλεξε !
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.455
Like
21.374
Πόντοι
5.506
Ε βέβαια. Η Γκάγκα είχε πει να δουλεύουν ιατροί και στο ΕΣΥ και Ιδιωτικά.
Ιδιωτικά στην ΕΣΣΔ ; Στην Αλβανία του Χότζα ;;; Δεν γίνονται αυτά.

Η διαφορά κουλοΝΔ και κομμουνισμού , είναι ότι ο κομμουνισμός τα ήθελε όλα κρατικά.
Η κουλοΝΔ, θέλει 70% κρατικά και 30% σε ολιγάρχες της διαπλοκής.

Οι υπόλοιποι τον πούλο και στις 2 περιπτώσεις.

Για αυτό η ΝΔ, δεν είναι δεξιά , αλλά ψοφοΔεξιά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Ρουμανόγιατρε .... στα σοβαρά μαγαζιά .... πάνε πουτάνες και κλαρινογαμπροί .... και όσοι γουατάρουν να ενταχθούν στις παραπάνω κατηγορίες ....

διάλεξε !
Δεν πανε παντως μαλακες αφραγκοι σαν και του λογου σου.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.030
Κριτικές
3
Like
10.507
Πόντοι
3.936
Μηδενικό κατακάθι του ΣΥΡΙΖΑ
Ενώ εγώ καταδικάζω την επίθεση και στο Βαρουφάκη και στο Βίτσα
Εσύ χαίρεσαι για την επίθεση τον πλεύρη

Αυτή είναι η διαφορά και μεταξύ μας και μεταξύ των κομμάτων μας

Και η άλλη διαφορά οι βρισιές βρίσε και συκοφάντησε τώρα
Σκάσε ρε χουντοσπερμα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.030
Κριτικές
3
Like
10.507
Πόντοι
3.936
Μία μπροστά μία πίσω ο ΣΥΡΙΖΑ
Βάζει στο ψηφοδέλτιο επικρατείας πράγματι μερικούς άριστους
Αλλά θέλει να καταργήσει τη βάση
Εισαγωγής στα πανεπιστήμια έτσι ώστε να μπορούν να μπαίνουν υποψήφιοι με μέσον όρο τρία ή τέσσερα
Θα βάλεις εσύ το άρθρο η εγώ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.403
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
Δεν έπιασε μια η συγκέντρωση του Κούλη μπροστά στον χαμό που έκαναν τα πάκια προχθές στα Χανιά! :confused:



87_n.jpg
που εισαι ρε πολυκλωνε δωδωχλεχλε φαντομα, που χαθηκες ναουμε ???
βαλε μας καμια κουτσουλια 250ευρωπουλαιων, πληρωμενη με τιμολογιο...
344748743_235109335775899_7053179172170850225_n.jpg

το φ.61 ακομα κλειστο ειναι ??? :think:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
αρχισανε τα γιαουρτωματα :rockon:
νοσοκομειο για ενα γιαουρτι παντως; με το κεσεδακι του το πεταξε ο θεουλης :2funny:

 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.403
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
Ενώ εγώ καταδικάζω την επίθεση και στο Βαρουφάκη και στο Βίτσα
Εσύ χαίρεσαι για την επίθεση τον πλεύρη
τι επιθεση ρε τυπε εισαι σοβαρος; 2% λιπαρα ηταν το γιαουρτι
για την σιλουετα του υπουργου νοιαστηκε ο ανθρωπος, μην δειτε μια χειρονομια αγαπης αμεσως επιθεση να τη βαφτισετε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.403
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
αρχισανε τα γιαουρτωματα :rockon:
νοσοκομειο για ενα γιαουρτι παντως; με το κεσεδακι του το πεταξε ο θεουλης :2funny:

εμ βλεπεις, δεν εκατσε μεσα το γιδι... να μεινει ασφαλης :undecided:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
Σήμερα το μεσημέρι σε ταβέρνα πάω τουαλέτα κάποια στιγμή, και βγαίνοντας ένα ωραίο μουνάκι κατά τα άλλα, μου κάνει σκηνή γιατί είχα μπει στη γυναικεία λέει.
Τα σύμβολα ήταν αυτά:
Screenshot_18.jpg

Εγώ είχα μπει σε αυτή με το πρώτο αλλά η τύπισσα προσπαθούσε να με πείσει ότι η αντρική είναι με το δεύτερο σύμβολο. Το επιχείρημα ήταν ότι οι άντρες κατουράνε όρθιοι με ανοιχτά τα πόδια και αυτό δείχνει το δεύτερο σύμβολο.
Εν τω μεταξύ μπαίνει ακόμα μια κυρία και πάει κατευθείαν στην τουαλέτα με το δεύτερο σύμβολο. Βλέπω στο καθρέπτη το μουνάκι που την κοιτά με απορία.
Εγώ δεν έχω σχολιάσει τόση ώρα και καθώς έχω ολοκληρώσει το πλύσιμο των χεριών, λέω:
ΣΥΡΙΖΑ θα ψηφίσεις σίγουρα!
Έχω γυρίσει πλέον και την κοιτώ κατάματα. Δείχνει λίγο σαστισμένη.
Έφυγα πριν συνέλθει για να απαντήσει!

ετσι εγινε ακριβως... Α ρε μπαρμπαδια, ουτε τα εγγονια σας δεν πιστευουν τετοιες υπερμαλακιες

Season 3 What GIF by Animal Kingdom on TNT
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μετά το γιαούρτωμα, ο πλεύρης πήγε σε νοσοκομείο όπου διαπιστώθηκε "διάχυτη υπεραιμία, οίδημα επιπεφυκότος αριστερού οφθαλμού καθώς και στικτή απόπτωση επιθηλίου του κερατοειδούς του ιδίου οφθαλμού".

Από το γιαούρτι.
Ποιος; Ο Πλεύρης
Ο ειδικοδυναμίτης κομάντο, το λιοντάρι, το τσιτάχ, ο κροκόδειλος, ο Πλεύρης που θέλει να πάει να πάρει την Πόλη, να παρει την Αγιά Σοφιά, κι όταν έχει χρόνο και την Περσία.

20230430_222407.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.097
Like
9.963
Πόντοι
1.406
Ναι ηλιθιε, μονο εσυ εχεις επιχειρηση στην Ελλαδα. Ορσε.
Ρε βλάκα συγκεντρώσου...δεν είναι θέμα μου ή σου...βλήμα...βεβαίως και δεν είμαστε το κέντρο του κόσμου, αυτό έλειπε....αλλά ρε γιδοβοσκε κάνεις μπαμ ότι είσαι δημ.υπαλληλος και μάλιστα πουθενας.....αυτή τη στιγμή που μιλάμε το κόστος λειτουργίας έχει εκτιναχθεί....και όχι μόνο αυτό...αλλά και το μισθολογικό έχει ξεφύγει, βέβαια ο μισθός δεν φτάνει ούτε για ζητω ξεκάθαρα,αλλά δεν υπάρχουν τα παραπάνω...και δεν υπάρχουν τα πάραπανω βλάκα γιατί μας τα ρουφάνε με φόρους ,εισφορές και έμμεση φορολογία άρμεγμα από τις παράλογες αυξήσεις στα βασικά(ρεύμα καύσιμα τροφιμα)...αυτή τη στιγμή όλη η αγορά ακροβατεί σε τεντωμένο σκοινί....αν σκάσει κάτι θα μας πάρει όλους μαζί ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom