Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.483
Πόντοι
3.656
Ξέρεις οτι βαριεμαι αφορητα αυτες τις εφηβικες μπούρδες περί κοινωνικου στατους που πρεπει να επικυρωνεται με ακριβο αυτοκινητο ε? Μια χαρα κανω τη δουλεια μου με το αυτοκινητακι μου, δοξα τω θεω δεν με εχουν αγγιξει τα κομπλεξ οτι πρεπει να μοστραρω αυτοκινητάρα για να εντυπωσιαζω τον καθενα.


Τους φόρους γιατί τους υπερασπίζεσαι τύπε ;
Γουστάρεις να πληρώνεις αυτά τα λεφτά ;
Δεν ήξερες τι να τα κάνεις αν δεν στα έπαιρναν ;

Για ΕΝΦΙΑ, ΦΟΡΟ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΑ, ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΦΟΡΟΥ ,
ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
και τους εμπνευστές και υποστηρικτές τους



φαντάζεσαι τι εύχομαι προσωπικά και εγώ και πολλοί άλλοι ... .έτσι ;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.483
Πόντοι
3.656
Kαι αν αλλαξω αυτοκινητο, αυτα θα διορθωθουν? Κοιτα κατι πραγματα...


Όχι ρε τύπε. Θα διορθωθούν αν πάψεις να υποστηρίζεις μαλάκες. Και καθίκια. Και άεργους ζάμπλουτους.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
Το σαξο ειναι της γυναικας μου. Μοντελο 2001
:new_shocked::new_shocked::new_shocked: καλά ρε μπατζανακη είσαι παντρεμένος;;;;;κ πως θα πάμε Κολομβία;;σκαστοι;; Σαξο έχω κ εγώ κ ο @athinaios44
Όλα τα τα καλά δεξιά καμάκια έχει σαξο τελικα:smiling-face-with-heart-eyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.483
Πόντοι
3.656
:new_shocked::new_shocked::new_shocked: καλά ρε μπατζανακη είσαι παντρεμένος;;;;;κ πως θα πάνε Κολομβία;;σκαστοι;; Σαξο έχω κ εγώ κ ο @athinaios44
Όλα τα τα καλά δεξιά καμάκια έχει σαξο τελικα:smiling-face-with-heart-eyes:


Υπάρχει και χλίδας, γαλάζιος , που έφερε το 2009 σάπιο τουαρέγκ από γερμανία.
Με 50 κιλά εποξική κόλλα δύο συστατικών , έχει κλείσει όλες τις τρύπες. Γαμάει το όχημα λέμε.
Και είναι στην πένα. Το 2009 όταν το έφερε , είχε μόνο 350.000 χλμ , σήμερα έχει μόνο 950.000 χλμ.
Άστρωτο είναι ακόμη. Και είναι και οικονομικό , γιατί από τους 6 κυλίνδρους, έχουν κολλήσει οι 4 και είναι 2κύλινδρο πλέον .
Είναι 2 σε 1 . Και suv και harley v2. Λάδι καίει λίγο παραπάνω. 3 ντενεκέδες στα 500 χλμ , αλλά βάζει από λιανολιές του πεθερού,
που τον στέλνει και τις μαζεύει .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
Υπάρχει και χλίδας, γαλάζιος , που έφερε το 2009 σάπιο τουαρέγκ από γερμανία.
Με 50 κιλά εποξική κόλλα δύο συστατικών , έχει κλείσει όλες τις τρύπες. Γαμάει το όχημα λέμε.
Και είναι στην πένα. Το 2009 όταν το έφερε , είχε μόνο 350.000 χλμ , σήμερα έχει μόνο 950.000 χλμ.
Άστρωτο είναι ακόμη. Και είναι και οικονομικό , γιατί από τους 6 κυλίνδρους, έχουν κολλήσει οι 4 και είναι 2κύλινδρο πλέον .
Είναι 2 σε 1 . Και suv και harley v2. Λάδι καίει λίγο παραπάνω. 3 ντενεκέδες στα 500 χλμ , αλλά βάζει από λιανολιές του πεθερού,
που τον στέλνει και τις μαζεύει .
Εγώ άμα οδηγώντας δεν ακούω την τρύπια εξάτμιση τότε δεν το εγκρινω
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.385
Κριτικές
15
Like
5.974
Πόντοι
1.496
εφαγε γιαουρτι ο Πλευρης με τη γυναικα του και τα 2 παιδια του απο αριστεριστες. και αυτοι κυνηγανε τα δεξια κομματα.
σε λιγο απο τους αριστεριστες και τους αναρχικους που αλωνιζουν, θα ξεπεταχτει καμια νεα 17Ν και θα τρεχουμε ολοι.
Για την ακριβεια, εγινε "παρεμβαση" απο τους αναρχικους στον Πλευρη. Ολα καλα. Εξ αλλου επιτρεπονται αυτα, επι Μητσοτακη ζουμε, Κεντρωου, θα πρεπει να προσαρμοστουν, ολοι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.483
Πόντοι
3.656
Εγώ άμα οδηγώντας δεν ακούω την τρύπια εξάτμιση τότε δεν το εγκρινω
Ποια εξάτμιση ; Το συγκεκριμένο έχασε την εξάτμιση το 2012. Μετά έχασε και την πολλαπλή. Τα καυσαέρια βγαίνουν κατευθείαν από το θάλαμο καύσης. Οι τρύπες στο πάνω μέρος του καπό , δίπλα στα πιτσιλιστήρια, βοηθάνε να αερίζεται από εκεί . Για την οδήγηση , για να βλέπει , έχει βάλει περισκόπιο.

Συνήθως όμως κέντρο δεν το παίρνει . Πάει με το σκουτεράκι , όπως όλοι οι ξαπλωστράδες, σερβιτόροι, μάνατζερ σουσάδικου, πολίστες ντιτζέη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την ακριβεια, εγινε "παρεμβαση" απο τους αναρχικους στον Πλευρη. Ολα καλα. Εξ αλλου επιτρεπονται αυτα, επι Μητσοτακη ζουμε, Κεντρωου, θα πρεπει να προσαρμοστουν, ολοι.


Τύπε, εφόσον δεν τραυματίστηκαν σκύλοι και γάτες και δεν εμπλέκονται φασίστες, όλα είναι μια χαρά.
Να μην εκφραστούν οι συλλογικότητες ;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Υπάρχει και χλίδας, γαλάζιος , που έφερε το 2009 σάπιο τουαρέγκ από γερμανία.
Με 50 κιλά εποξική κόλλα δύο συστατικών , έχει κλείσει όλες τις τρύπες. Γαμάει το όχημα λέμε.
Και είναι στην πένα. Το 2009 όταν το έφερε , είχε μόνο 350.000 χλμ , σήμερα έχει μόνο 950.000 χλμ.
Άστρωτο είναι ακόμη. Και είναι και οικονομικό , γιατί από τους 6 κυλίνδρους, έχουν κολλήσει οι 4 και είναι 2κύλινδρο πλέον .
Είναι 2 σε 1 . Και suv και harley v2. Λάδι καίει λίγο παραπάνω. 3 ντενεκέδες στα 500 χλμ , αλλά βάζει από λιανολιές του πεθερού,
που τον στέλνει και τις μαζεύει .
Ετσι μπραβο, θα σκουζεις για οτιδηποτε δε μπορεις να δεις ουτε στον υπνο σου ΤΕΝΕΚΕ.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.385
Κριτικές
15
Like
5.974
Πόντοι
1.496
Με αφορμη τον τσακωμο Μυλωνακη-Βελοπουλου, ο Μυλωνακης ειπε <Στη Δυτικη Αθηνα εχει γεμισει ο Αρης Σπινος υποψηφιος του Βελοπουλου, παντου πανο και αφισες. Παρανομα. Με παιρνει τηλεφωνο ο δημαρχος Παχατουριδης και λεει Τι θα γινει; εχουν βρωμισει ολη την πολη μου. Το ιδιο και ο αλλος υποψηφιος, ο λογιστης ο Φωτοπουλος, εκει που κατεβαινει υποψηφιος.>

Η αστυνομια του Θεοδωρικακου τι ρολο βαραει; Μονο για να πινει καφεδες, και να κανει παρανομιες με διεφθαρμενους ειναι;
Και καλα θα πει καποιος, λογω εκλογων, να προωθησουν την υποψηφιοτητα τους.
Το ιδιο και για τους ΑκροΑριστερους που βρωμιζουν παντου ανενοχλητοι.
Στην εποχη του διαδικτυου δεν ευσταθει αυτο ως δικαιολογια.
Απλως προφανως ειναι εντολη ανωθεν, να μην κανουν τιποτα.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
755
Κριτικές
8
Like
882
Πόντοι
366
Υπάρχει και χλίδας, γαλάζιος , που έφερε το 2009 σάπιο τουαρέγκ από γερμανία.
Με 50 κιλά εποξική κόλλα δύο συστατικών , έχει κλείσει όλες τις τρύπες. Γαμάει το όχημα λέμε.
Και είναι στην πένα. Το 2009 όταν το έφερε , είχε μόνο 350.000 χλμ , σήμερα έχει μόνο 950.000 χλμ.
Άστρωτο είναι ακόμη. Και είναι και οικονομικό , γιατί από τους 6 κυλίνδρους, έχουν κολλήσει οι 4 και είναι 2κύλινδρο πλέον .
Είναι 2 σε 1 . Και suv και harley v2. Λάδι καίει λίγο παραπάνω. 3 ντενεκέδες στα 500 χλμ , αλλά βάζει από λιανολιές του πεθερού,
που τον στέλνει και τις μαζεύει .
Μλκ έχω δακρύσει..με λέει η γυναίκα πάει χαζεψες τελειως
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.216
Like
3.075
Πόντοι
506
Για την ακριβεια, εγινε "παρεμβαση" απο τους αναρχικους στον Πλευρη. Ολα καλα. Εξ αλλου επιτρεπονται αυτα, επι Μητσοτακη ζουμε, Κεντρωου, θα πρεπει να προσαρμοστουν, ολοι.
Προκειται για τεκνα λεει μεγάλης πλούσιας οικογένειας των ΒΠ.
Διότι το γιαούρτι ήταν Δοδωνη εκτος του καλαθιου της νοικοκυρας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.733
Πόντοι
8.006
Τους φόρους γιατί τους υπερασπίζεσαι τύπε ;
Γουστάρεις να πληρώνεις αυτά τα λεφτά ;
Δεν ήξερες τι να τα κάνεις αν δεν στα έπαιρναν ;

Για ΕΝΦΙΑ, ΦΟΡΟ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΑ, ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΦΟΡΟΥ ,
ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
και τους εμπνευστές και υποστηρικτές τους



φαντάζεσαι τι εύχομαι προσωπικά και εγώ και πολλοί άλλοι ... .έτσι ;;;
Kαθόλου δεν υπερασπιζομαι τους φορους, γι' αυτο στηριζω ΝΔ που μειωσε 50 φορους σε μια τετραετια.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.478
Like
1.461
Πόντοι
266
Αυτός πάει να φάει έξω οικογενειακά.

Όταν έβγαζε σε αναστολή όσους δεν ήθελαν να τσιμπήθουν το μουνόπανο δεν τους σκέφτηκε.

Ρε καλά σου έκαναν. Έτσι να μάθεις πως ζει και ο απλός ο κόσμος που δεν έχει την πολυτέλεια να βγει σε μεζεδοπωλείο στα Πετράλωνα.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Μηδενικό κατακάθι του ΣΥΡΙΖΑ
Ενώ εγώ καταδικάζω την επίθεση και στο Βαρουφάκη και στο Βίτσα
Εσύ χαίρεσαι για την επίθεση τον πλεύρη

Αυτή είναι η διαφορά και μεταξύ μας και μεταξύ των κομμάτων μας

Και η άλλη διαφορά οι βρισιές βρίσε και συκοφάντησε τώρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.733
Πόντοι
8.006
Ουδεμία εκπληξη για την επιλεκτικη ευαισθησια των αριστερων. Ειναι γνωστοι υποκριτες εξαλλου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
Μηδενικό κατακάθι του ΣΥΡΙΖΑ
Ενώ εγώ καταδικάζω την επίθεση και στο Βαρουφάκη και στο Βίτσα
Εσύ χαίρεσαι για την επίθεση τον πλεύρη

Αυτή είναι η διαφορά και μεταξύ μας και μεταξύ των κομμάτων μας

Και η άλλη διαφορά οι βρισιές βρίσε και συκοφάντησε τώρα
Εγώ είμαι κατά του γιαιουρτοματος μπροστά στα παιδιά του αλλά υπέρ του κοφοντινα με εξαίρεση την επιθεση στην οδο Καραγιώργη σερβιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom