Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (29 μέλη και 273 επισκέπτες)

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Γλωσσάρι οδών προς εμπλουτισμό γνώσεων:hi:
Καλό είναι να λέγονται αυτά, συναγωνιστά. Όχι μόνο για τη γνώση της προέλευσης των ονομάτων των οδών αλλά και για τη γνώση του σωστού τονισμού τους (βλ. Φωκαίας και Αγκύρας, οι οποίες βρίσκονται κοντά στην Ατταλείας κοκ).
Γιατί βγάζω φλύκταινες κάθε φορά. :confused:
Να είσαι καλά. :hi:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
ιδια η γιαννα η ρωσιδα,σωστα(για οσους θυμουνται,προσωπο,χειλια φυσικα μασταρια)?
Γιαννα Ρωσιδα, λες καποια που ειχα παρει στο Διδυμου 7 πριν χρονια. Μοιαζει με αυτη στη φωτογραφια αλλά δεν αιναι ίδια. Θυμάμαι, ήταν ατημελητη, (κακοξυρισμενη κολοτρυπιδα και άλλα.) Ηταν μεσα στη γκρινια, οπου μου ειπε μεταξυ άλλων οτι δε γουσταρει αυτη τη δουλειά (της πουτανας δηλαδη)
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Είναι πιστοποιημενη η πουτάνα όχι ότι κι ότι... αφού ο τύπος είναι εγγύηση..
Δεν αφορα μόνο τη πορνη τύπε.
Όλος ο οίκος εχει παρει πιστοποίηση ασφαλειας HACCP ISO 22000 απο τον παικτη.
Πορνες, τσατσαδες,καπότες, ηλεκτρολογικά, φωτα, πορτατίφ, κλιματιστικά, πορνοτηλεορασεις, κρεββατια, σουμιεδες ,βρυσες, λεκανες, σαπουνια, κωλοχαρτα τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ , μπαινουμε και γαμαμε safe χωρις κινδυνο ...
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
874
Πόντοι
311
Στο Κολωνού 48 παίζει να επέστρεψε μια Μαρία?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.409
Πόντοι
7.195
-Ἰάσονος: ὁ Ἰάσων, τοῦ Ἰάσονος. Ήρωας της ελληνικης μυθλογιας και ηγετης της Αργοναυτικής Εκστρατείας. Τα περισσοτερα αρσενικα ουσιαστικα της γ’ κλίσης σε –ων ωνος διατηρουν το ω σε ολες τις πτωσεις. Ισχυει και για τα κυρια ονοματα (πχ Κίμωνος, Πλάτωνος, Φωκίωνος). Εξαιρεση ειναι εδω τα μυθολογικα ονοματα που γινεται ομικρον, πχ τοῦ Ἀγαμέμνονος, τοῦ Ἀμφικτύονος, τοῦ Ἰάσονος. Δηλ τα φανταστικά πρόσωπα.
είναι άγνωστο και στους φιλόλογους, έμεινα μαλάκας φίλε μου
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Χρόνια πολλά αδερφια. Είναι ανοιχτά σήμερα τα σπιτάκια? Πέρασε κανένας από κει?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Χρόνια πολλά αδερφια. Είναι ανοιχτά σήμερα τα σπιτάκια? Πέρασε κανένας από κει?
βγηκαν ολες για παρελαση στη λιοσιων, με σημαιοφορο τη σαμπινα.
μπροστα απο τους επισημους εβγαλαν εξω το δεξι βυζι.
καποιοι μυστες του μπου ακολουθουσαν με τα αρματα για επιδειξη

44330285_a05af800db_b.jpg


αντε και του χρονου
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.625
Πόντοι
39.662
Κατάθεση προ ολίγου στη Ναταλί στο Κολωνου 45 ευθεια με την κουρτινα.
Ειναι η γυναικα του Ουκρανού στρατιώτη που μάχεται στα χαρακωματα του Μπαχκμουτ.
Ηταν αρκετά πιο ομορφη σήμερα, βαμμενη περιποιημένη οχι τόσο κουμπωμενη οσο την είχα δει την προηγούμενη φορά. Μονο μερικες μερες της πήρε να αποδεχτεί το νεο της επάγγελμα. Ωστόσο θελει δουλειά μεσα λεπτομέρειες στην κριτικη.

Στο Κολωνου 45 το μεσαίο στο διαδρομο ηταν καινούριο μιλφ η Χριστίνα. Ουκρανη και αυτή, πανω κατω στην ιδια κοψιά με τη Ναταλι αλλα πιο ξεψαρωμενη. Ο αντρας της μάχεται στις όχθες του Δνείπερου ειπε η τσατσά και χρειάζεται την οικονομική στηριξη μας.

Εχτες απόγευμα γαμησα το μιλφογκιλφ Ειρήνη στο Μ.Α. 28.
Εχει πεσει αρκετα σε εμφανιση και σε απόδοση.

Χρονια πολλα !
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Κατάθεση προ ολίγου στη Ναταλί στο Κολωνου 45 ευθεια με την κουρτινα.
Ειναι η γυναικα του Ουκρανού στρατιώτη που μάχεται στα χαρακωματα του Μπαχκμουτ.
Ηταν αρκετά πιο ομορφη σήμερα, βαμμενη περιποιημένη οχι τόσο κουμπωμενη οσο την είχα δει την προηγούμενη φορά. Μονο μερικες μερες της πήρε να αποδεχτεί το νεο της επάγγελμα. Ωστόσο θελει δουλειά μεσα λεπτομέρειες στην κριτικη.

Στο Κολωνου 45 το μεσαίο στο διαδρομο ηταν καινούριο μιλφ η Χριστίνα. Ουκρανη και αυτή, πανω κατω στην ιδια κοψιά με τη Ναταλι αλλα πιο ξεψαρωμενη. Ο αντρας της μάχεται στις όχθες του Δνείπερου ειπε η τσατσά και χρειάζεται την οικονομική στηριξη μας.

Εχτες απόγευμα γαμησα το μιλφογκιλφ Ειρήνη στο Μ.Α. 28.
Εχει πεσει αρκετα σε εμφανιση και σε απόδοση.

Χρονια πολλα !
στον δνειπερο δεν έχει πόλεμο ….
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Λαιβ....

Διδυμου 22
Ελενη μελαχρινή μέτρια σε εμφάνιση. Πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε η υπηρεσία.
Το επάνω κλειστό.

Διδυμου 20
Δύο κοπέλες σε φουλ
Ελένη και Ελένη
Δεν σχολιάζω.

Διδυμου 27
Κατερίνα Ελληνίδα σε φουλ εκτός από κώλο.
Πρόκειται για την γνωστή με την περουκα από τα Τζαμπο.
Πάλι δεν σχολιάζω.

Έλλης 3
Ειρήνη γκιλφ σε ελεύθερο τελειωτικό.

Καλή Λευτεριά!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Λαιβ....

Διδυμου 20
Ελενη μελαχρινή μέτρια σε εμφάνιση. Πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε η υπηρεσία.
Το επάνω κλειστό.

Διδυμου 22
Δύο κοπέλες σε φουλ
Ελένη και Ελένη
Δεν σχολιάζω.

Διδυμου 27
Κατερίνα Ελληνίδα σε φουλ εκτός από κώλο.
Πρόκειται για την γνωστή με την περουκα από τα Τζαμπο.
Πάλι δεν σχολιάζω.

Έλλης 3
Ειρήνη γκιλφ σε ελεύθερο τελειωτικό.

Καλή Λευτεριά!!

Λαιβ....

Διδυμου 20
Ελενη μελαχρινή μέτρια σε εμφάνιση. Πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε η υπηρεσία.
Το επάνω κλειστό.

Διδυμου 22
Δύο κοπέλες σε φουλ
Ελένη και Ελένη
Δεν σχολιάζω.

Διδυμου 27
Κατερίνα Ελληνίδα σε φουλ εκτός από κώλο.
Πρόκειται για την γνωστή με την περουκα από τα Τζαμπο.
Πάλι δεν σχολιάζω.

Έλλης 3
Ειρήνη γκιλφ σε ελεύθερο τελειωτικό.

Καλή Λευτεριά!!!
Μηπως εχει γινει λάθος μεταξυ 20 και 22?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατάθεση προ ολίγου στη Ναταλί στο Κολωνου 45 ευθεια με την κουρτινα.
Ειναι η γυναικα του Ουκρανού στρατιώτη που μάχεται στα χαρακωματα του Μπαχκμουτ.
Ηταν αρκετά πιο ομορφη σήμερα, βαμμενη περιποιημένη οχι τόσο κουμπωμενη οσο την είχα δει την προηγούμενη φορά. Μονο μερικες μερες της πήρε να αποδεχτεί το νεο της επάγγελμα. Ωστόσο θελει δουλειά μεσα λεπτομέρειες στην κριτικη.

Στο Κολωνου 45 το μεσαίο στο διαδρομο ηταν καινούριο μιλφ η Χριστίνα. Ουκρανη και αυτή, πανω κατω στην ιδια κοψιά με τη Ναταλι αλλα πιο ξεψαρωμενη. Ο αντρας της μάχεται στις όχθες του Δνείπερου ειπε η τσατσά και χρειάζεται την οικονομική στηριξη μας.

Εχτες απόγευμα γαμησα το μιλφογκιλφ Ειρήνη στο Μ.Α. 28.
Εχει πεσει αρκετα σε εμφανιση και σε απόδοση.

Χρονια πολλα !
Εμείς που είμαστε με τον πουτιν?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Στην εκπνοη της πρωινης βαρδιας αποφασισα να πεταξω το πορνοπαραβολο μου στο 27 της Διδυμου με την ελπιδα να πετυχω την Μιλενα.Δεν υπολογισα βεβαια τον παραγοντα τυχη και την παροιμια αν εχεις τυχη διαβαινε οποτε δεν πετυχα την καβλοτζουτζουκα Μιλενα αλλα το κωσταλεξη Κατερινα.Για οσους δεν την ξερετε προκειται περι κορασιδας με ισως νοητικα προβληματα,κουρεμενη με την ψιλη σαν τεντυμποϊς αλλα με καλουτσικο κορμι,ωραια βυζακια εναμισαρια και ωραιο πλατυ λωλαρι για σφαλιαρες και κοπανημα.Αλλα δυστυχως,ισως το πιο ασχημο μουνι που μπορει να κυκλοφορει στην πιατσα γενικα αυτη την στιγμη.Η σκοτοψυχη τσατσα που συνηθιζα να τραμπουκιζω ανελεητα στο Πιπινου 118 ηταν εκει με φουλ παραμυθια για φουλ προγραμμα εκτος πρωκτικου με τελειωτικα και λοιπες παπατζες.Δεν την πιστεψα αλλα περασα με τη σμπαρλοθοδωρα επειδη μου εβγαλε μια ανωμαλια.Σχεδον ενιωσα οτι θα γαμουσα τη Σεληνη απο τη Λαμψη του Φοσκωλου.Ηρθε ξεβρακωτη στο δωματιο και αρχισε παπατζιστιλα κολπα με χειρομαλαξη στο πεος το οποιο ηταν ηδη ατσαλωμενο με την σκεψη της ανωμαλιας.Περασε την καποτα λιγο τρομαγμενη του τι θα επακολουθουσε Αρχισε μαλακιες του τυπου τι ωραιος αντρας ειμαι και τι ερωτικος και αρχιδιες.Μου αρχισε μια πιπα του κωλου πολυ ρηχη αλλα την εκοψα στντομα.Ειπε να ανοιξει τα ποδια για ιεραποστολικο αλλα την βουτηξα απο τους αστραγαλους και τη γυρισα στα 4 σαν κατσικα.Της το εχωσα με τη μια ολοκληρο και αρχισε να γκαριζει σαν γκαϊντα η βλογιοκομμενη.Πουτσιες κοφτες και γρηγορες με εκεινη να προσπαθησει να με απωθησει καπως αλλα 120 κιλα ωραιος αντρας ειμαι οποτε εκατσε να τον φαει.Την γυρισα και ιεραποστολικα για να με βλεπει λεει αλλα εκει λιγοψυχησε καθ'οτι την το εχωνα ολοκληρο αργα και στριφογυριστα.Αρχισε να αληχταει σαν το σκλυι αλλα στα παπαρια μου που προσπαθουσε να μου μαλαξει μπας και τελειωσω.Τελειωσα εν τελει μετα απο κανα 5λεπτο ισως με την σκατοψυχη τσατσα να χτυπαει απαλα την πορτα.Θυμαται φαινεται....
Εν τελει η Κατερινα δεν ειναι κακια τοσο αν βγαζεις ανωμαλιες αλλα ουτε και κατι να προτιμηθει.Βαραει δευτερη βαρδια με την Ελενη τη γραια απο το Φ109 οροφος.Οσοι ανωμαλιαρηδες προσελθετε.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Σχετικά με τον περιώνυμο δρόμο _ Ο Borgia 21 είναι αυθεντία στα γλωσσολογικά και τα Αθηναιογραφικά _ Και έτι χειρότερον ... υπάρχει και κλιτική και προστακτική
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
365
Πόντοι
20
Πέρασμα την Πέμπτη στην 1η βάρδια στο φυλης 86Β. Υπηρεσία μια συμπαθεστατη κυρία ενώ κοπέλα ήταν μια όμορφη για τα γούστα μου Κολομβιανή, μέτριο ύψος με υπερτουμπανο στήθος. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα. Μετά από αρκετή σκέψη πήρα την απόφαση να περάσω. Έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο, πλησιάζει, ανοίγει προφυλακτικό. Τη σταματάω και της ζηταω να χρησιμοποιήσει πρώτα το χέρι της ώστε να πετύχουμε μια σχετική ανόρθωση. Αρνείται. Της λέω, στοπ μη συνεχίσεις. Φωνάζει την υπηρεσία, της λέω ότι οκ, είπαμε απλό πρόγραμμα αλλά κάπου έλεος. Μου φέρνει αμέσως το 20αρικο πίσω και μου λέει απογοητευμένη ότι είμαι ο 6ος σήμερα που του έχει επιστρέψει χρήματα, και ότι έχει τραβήξει πολλά με τη συγκεκριμένη εθνικότητα. Το όνομα της κοπέλας ήταν Μελίσα αν θυμάμαι καλά. Προσοχή συναγωνιστές, είπαμε ότι δε μπορούμε να έχουμε τρελές απαιτήσεις στο 20αρικο αλλά μην το ξεφτιλισουμε. Σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι περίπτωση που την έχουν βάλει να δουλέψει με το ζόρι, αλλά αν την έβαζαν με το ζόρι σίγουρα δε θα έκανε θέμα που της είπα να πιάσει έναν πουτσο με το χέρι. Έλεος
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
13
Like
10.284
Πόντοι
2.046
Σαμπίνα τώρα στο πόστο της! Έχει το πιο βελούδινο-μωρουδίστικο δέρμα
που έχω ακουμπήσει! Αλλά τα σπυριά εκεί στη μούρη αμετακίνητα :dunno: (δεν είχε
καθόλου κόσμο όλοι νομίζουν οτι ξεκινάει 11)
 

Συνημμένα

  • 3C02AFCB-F45C-471C-84F2-2142A4B9136C.jpeg
    3C02AFCB-F45C-471C-84F2-2142A4B9136C.jpeg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 40
  • FCB92CD5-1164-4E80-B043-C1BAA081A25E.jpeg
    FCB92CD5-1164-4E80-B043-C1BAA081A25E.jpeg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 36
  • 77C51C4E-2F69-43F7-9E66-D502670C3D21.jpeg
    77C51C4E-2F69-43F7-9E66-D502670C3D21.jpeg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 35

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πέρασμα την Πέμπτη στην 1η βάρδια στο φυλης 86Β. Υπηρεσία μια συμπαθεστατη κυρία ενώ κοπέλα ήταν μια όμορφη για τα γούστα μου Κολομβιανή, μέτριο ύψος με υπερτουμπανο στήθος. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα. Μετά από αρκετή σκέψη πήρα την απόφαση να περάσω. Έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο, πλησιάζει, ανοίγει προφυλακτικό. Τη σταματάω και της ζηταω να χρησιμοποιήσει πρώτα το χέρι της ώστε να πετύχουμε μια σχετική ανόρθωση. Αρνείται. Της λέω, στοπ μη συνεχίσεις. Φωνάζει την υπηρεσία, της λέω ότι οκ, είπαμε απλό πρόγραμμα αλλά κάπου έλεος. Μου φέρνει αμέσως το 20αρικο πίσω και μου λέει απογοητευμένη ότι είμαι ο 6ος σήμερα που του έχει επιστρέψει χρήματα, και ότι έχει τραβήξει πολλά με τη συγκεκριμένη εθνικότητα. Το όνομα της κοπέλας ήταν Μελίσα αν θυμάμαι καλά. Προσοχή συναγωνιστές, είπαμε ότι δε μπορούμε να έχουμε τρελές απαιτήσεις στο 20αρικο αλλά μην το ξεφτιλισουμε. Σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι περίπτωση που την έχουν βάλει να δουλέψει με το ζόρι, αλλά αν την έβαζαν με το ζόρι σίγουρα δε θα έκανε θέμα που της είπα να πιάσει έναν πουτσο με το χέρι. Έλεος
Άσε,κι εγώ παρόμοιες συμπεριφορές έχω εισπράξει με τις Λατινες, αλλά βγαίνουν εδώ διάφοροι Δον Ζουάν να μας πείσουν ότι δεν είναι καθόλου φολες, αλλά εμείς είμαστε λάθος.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Εχτες απόγευμα γαμησα το μιλφογκιλφ Ειρήνη στο Μ.Α. 28.
Εχει πεσει αρκετα σε εμφανιση και σε απόδοση.

Χρονια πολλα !
Πήρα την ειρήνη μετά από καιρό την Τετάρτη,έλειπε κάνα μήνα λόγο υγείας,έχω ακριβώς την ίδια άποψη μαζί σου,μέτρια απόδοση ελπίζω να επανέλθει.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Άσε,κι εγώ παρόμοιες συμπεριφορές έχω εισπράξει με τις Λατινες, αλλά βγαίνουν εδώ διάφοροι Δον Ζουάν να μας πείσουν ότι δεν είναι καθόλου φολες, αλλά εμείς είμαστε λάθος.
Επανειλημμένα έχεις ένα τρόπο γραφής να τσουβαλιαζεις εργαζόμενες καί σχόλια μελών.
Παίρνεις μια παράθεση ενημέρωσης από συναγωνιστή και με αόριστη προσκοπική σου εμπειρία, πετάς σχολιασμούς για κάποιους που έχουν καταθέσει άλλη ενημέρωση από προσωπικές τούς εμπειρίες..
Εγώ εκτιμώ τό ότι κάποιος γράφει και βοηθά καί ας έχω περάσει διαφορετικά από αυτόν με κάποιες εργαζόμενες.

Εγώ ας πούμε με Λίνα από Φώκαιας,δύο φορές που την πέτυχα στης αρχές, έχω περάσει καλύτερα από στανταρακι μου.
Ενώ με Τζούλια από φυλ 134 που πολλοί σχολιάζουν ότι είναι σούπερ.. εγώ πέρασα μέτρια...και ο φίλος μου που πέρασε και αυτός μαζί της, ακόμα λέει το όνομα της.

Δεν είναι ωραίο να ακυρώνεις τής ενημέρωσης άλλον μελών, ούτε εμείς ήμαστε χαζή και μας παραπλανούν καί εσύ είσαι ο σωσίας μας
Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
874
Πόντοι
311
Στο Μεταξουργείο παίζει τίποτα καλό; παλια υπήρχαν μέσα στα "κακά" Και πολλή καλές περιπτώσεις (βλέπε βιολέτα Κολωνού 11, Μαρια Κολωνού 48 , παμελα Κολωνού 27Α , ρίτα Κολωνού 27Α) την τελευταία φορά που πηγα η φάση ήταν μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Εφευγα τρέχοντας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Επανειλημμένα έχεις ένα τρόπο γραφής να τσουβαλιαζεις εργαζόμενες καί σχόλια μελών.
Παίρνεις μια παράθεση ενημέρωσης από συναγωνιστή και με αόριστη προσκοπική σου εμπειρία, πετάς σχολιασμούς για κάποιους που έχουν καταθέσει άλλη ενημέρωση από προσωπικές τούς εμπειρίες..
Εγώ εκτιμώ τό ότι κάποιος γράφει και βοηθά καί ας έχω περάσει διαφορετικά από αυτόν με κάποιες εργαζόμενες.

Εγώ ας πούμε με Λίνα από Φώκαιας,δύο φορές που την πέτυχα στης αρχές, έχω περάσει καλύτερα από στανταρακι μου.
Ενώ με Τζούλια από φυλ 134 που πολλοί σχολιάζουν ότι είναι σούπερ.. εγώ πέρασα μέτρια...και ο φίλος μου που πέρασε και αυτός μαζί της, ακόμα λέει το όνομα της.

Δεν είναι ωραίο να ακυρώνεις τής ενημέρωσης άλλον μελών, ούτε εμείς ήμαστε χαζή και μας παραπλανούν καί εσύ είσαι ο σωσίας μας
Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.
Κάνεις λάθος, το ότι η νέα φουρνιά Λατίνων είναι κατά μεγάλο ποσοστό φόλες δεν είναι τσουβάλιασμα, αλλά το λογικό συμπέρασμα που προκύπτει από τις περισσότερες κριτικές στο φόρουμ. Και η τσατσά η ίδια το είπε ότι έχει πρόβλημα με τη συγκεκριμένη εθνικότητα και ήταν ο 6ος που ζήτησε τα χρήματα του πίσω. Αντιθέτως, όταν θίξω το θέμα, έρχονται διάφοροι με αοριστολογίες να υπονοήσουν ότι εγώ έχω το θέμα, γιατί είμαι άσχημος, ανίδεος από γυναίκες και απωθητικός. Αυτή η λάσπη που ακυρώνει την προσωπική μου εμπειρία και πολλών άλλων πώς ακριβώς βοηθάει; Και στην τελική ο καθένας μπορεί να το παίξει γαμιάς στο ίντερνετ, απλά κάνω το λάθος να πηγαίνω με το σταυρό στο χέρι. Τέλος πάντων, δεν ξαναγράφω τίποτα για φόλες, σας αφήνω με τα καμάκια σας να εκμαιεύετε καλές υπηρεσίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom