Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
περασμα απο le cabaret πληρωνω εισοδο μπαινω μεσα και μου δειχνουν ενα σκαμνι να κατσω...
ειχε καναπεδες αδειους αλλα ηταν ρεζερβε λενε
και να πω οτι στις καλες θεσεις εχουν καλους πελατες που θα κανουν ζημια...κατι λυκειοπαιδα ηταν
ετσι οπως μπηκα ετσι εφυγα κρατησαν το 10αρικο ομως και δε ξερω αν θα ξαναπαω μετα απο αυτο...κριμα γιατι φαινοταν καλο roster
τσιτωμένος μετα απο αυτο πηγα blue iguana και δε περασα ασχημα
Δώσε καμία πληροφορία για μπλου ιγκουάνα ..
Έχει ωραίες γκόμενες ;
Είχε καθόλου σόου ;
Από τιμές ;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Δώσε καμία πληροφορία για μπλου ιγκουάνα ..
Έχει ωραίες γκόμενες ;
Είχε καθόλου σόου ;
Από τιμές ;
εγραψα στο thread του blue
οι τιμες κλασικες 20 για ποτο και πριβε και 12 για εισοδο ηθελαν λεει 2 συν για τα χριστουγεννα
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς από το ροστερ για Νάνσυ ή Ελένη?
Θυμάμαι Naomi Τζούλια σταθερή παρουσία
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Φίλε τελευταία πήγαμε στο φουεγκο και στο Ρομέο....έπαθα σοκ με τον κόσμο που ειχε....μιλάμε γινόταν κόλαση και στα δυο δεν είχε καρέκλα να κάτσουμε.... εντάξει τώρα δεν υπάρχει επίπεδο σε γυναίκες ούτε καν μπαίνεις σε φάση να κάνεις κριτική αλλά πραγματικά ο τόσος κόσμος που είχε με σόκαρε δεν το περίμε

Φίλε τελευταία πήγαμε στο φουεγκο και στο Ρομέο....έπαθα σοκ με τον κόσμο που ειχε....μιλάμε γινόταν κόλαση και στα δυο δεν είχε καρέκλα να κάτσουμε.... εντάξει τώρα δεν υπάρχει επίπεδο σε γυναίκες ούτε καν μπαίνεις σε φάση να κάνεις κριτική αλλά πραγματικά ο τόσος κόσμος που είχε με σόκαρε δεν το περίμενα
Την εμπειρία σου με την νατα δεν μας είπες
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Σχόλια και εμπειρίες με Raissa θέλουμε και εμείς οι Αθηναίοι. Μας έφυγε από δω ας μαθαίνουμε τι κάνει εκεί
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια , περιγραφη χθεσινης καταδρομικης σε λε καμπαρε και καλιγουλα . Πρωτη φορα και στα δυο , μονος μου . Πρωτα καμπαρε λοιπον μπαινω καθομαι δεξια και ξεκινανε να ερχονται οι κοπελες να με γνωρισουν . Ηρθαν νομιζω 4 αλλες πρωτα και εκει που παω να φυγω σιγα σιγα γτ εχω να παω και διπλα ερχεται η Λέα απο Ισπανια . Μαγκες δεν εχω ξαναδει πιο εξωτικο πλασμα και πολυ καλη επικοινωνια , μονο αγγλικα βεβαια αλλα επειδη το εχω τα ειπαμε ωραια , σεξυ και γελασαμε . Μετα καλιγουλα , προσοχη , μπαινω 2:30 η ωρα και ειμαι μονος μου , μεσα 4 δρακοι και μια που βλεποταν ελληνιδα 34 μανα 4 παιδιων . Παω πρωτα τουαλετα γιατι μου ερχοταν και να αλανογιστω κιολλας λιγο τι με περιμενει . Με το που καθομαι τραπεζι ξεκινανε να ερχονται πρωτα οι χοντρες και ξενερωνω τοσο πολυ ρε φιλε που απλα οταν ερχεται 4-5η παλι η ελληνιδα απλα της παιρνω ενα ποτο να κατσουμε λιγο να τα πουμε . Γενικα πολυ χαλι καθημερινες , ενα πραγμα κρατησα μονο , ΛΕΑ παιδια ισπανιδουλα . Αν την γνωριζει κανεις παρακαλω ας μου πει τι κανει στον χωρό και αν κανει τιποτα εξω
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Καλύτερα να πήγαινες για σουβλάκια, φίλος θεωρώ το κωλόμπαρο κοροϊδία.....κερνάς νερό η τσάι για να κάτσει μια κορασίδα για 5 λεπτ

Καλύτερα να πήγαινες για σουβλάκια, φίλος θεωρώ το κωλόμπαρο κοροϊδία.....κερνάς νερό η τσάι για να κάτσει μια κορασίδα για 5 λεπτά!
Αδερφε δεν πηγα κωλομπαρο στα στριπ πηγα
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Καλημερα παιδια , περιγραφη χθεσινης καταδρομικης σε λε καμπαρε και καλιγουλα . Πρωτη φορα και στα δυο , μονος μου . Πρωτα καμπαρε λοιπον μπαινω καθομαι δεξια και ξεκινανε να ερχονται οι κοπελες να με γνωρισουν . Ηρθαν νομιζω 4 αλλες πρωτα και εκει που παω να φυγω σιγα σιγα γτ εχω να παω και διπλα ερχεται η Λέα απο Ισπανια . Μαγκες δεν εχω ξαναδει πιο εξωτικο πλασμα και πολυ καλη επικοινωνια , μονο αγγλικα βεβαια αλλα επειδη το εχω τα ειπαμε ωραια , σεξυ και γελασαμε . Μετα καλιγουλα , προσοχη , μπαινω 2:30 η ωρα και ειμαι μονος μου , μεσα 4 δρακοι και μια που βλεποταν ελληνιδα 34 μανα 4 παιδιων . Παω πρωτα τουαλετα γιατι μου ερχοταν και να αλανογιστω κιολλας λιγο τι με περιμενει . Με το που καθομαι τραπεζι ξεκινανε να ερχονται πρωτα οι χοντρες και ξενερωνω τοσο πολυ ρε φιλε που απλα οταν ερχεται 4-5η παλι η ελληνιδα απλα της παιρνω ενα ποτο να κατσουμε λιγο να τα πουμε . Γενικα πολυ χαλι καθημερινες , ενα πραγμα κρατησα μονο , ΛΕΑ παιδια ισπανιδουλα . Αν την γνωριζει κανεις παρακαλω ας μου πει τι κανει στον χωρό και αν κανει τιποτα εξω
Αυτή η Λέα πως ήταν εμφανισιακά;
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Γενικά στο Le Cabaret το κάτω το βγάζουν; Αν όχι στην πίστα, έστω στο prive. Στο blue iguana παλια το έβγαζαν πλέον όχι. Όποιος συνάδελφος ξέρει ας μου πει.
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
ειπα σημερα να περασω μια βολτα απο το μαγαζι να δω τι παιζει καθως ειχα να παω χρονια. ειχε περιπου 7 κοπελες απο οτι μετρησα μου ηρθε ενα τσουβαλακι στην αρχη δεν συγκρατησα ονομα και την ειπα να φωναξει μια ξανθια την Λεα οπως μου ειπε οτι λεγεται. ισπανιδα μικροκαμωμενη με παρα πολυ ωραιο σωμα και μεγαλες πλαστικες βυζαρες. καπου εκει σταματαν τα καλα 2-3 λεπτα χορος και τελος ξενερωσα απιστευτα και εφυγα γενικα φανηκε να εχει καποιες ωραιες κοπελες αλλα με τετοιες υπηρεσιες δεν γιενται να σε κρατησουν. ειδα ομως στον πανω οροφο εχει κατι πριβε δωματια ξερει κανεις αν παιζει κατι παραπανω εκει? γτ εχει 2 καναπεδες και κλεινει η κουρτινα
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
ειπα σημερα να περασω μια βολτα απο το μαγαζι να δω τι παιζει καθως ειχα να παω χρονια. ειχε περιπου 7 κοπελες απο οτι μετρησα μου ηρθε ενα τσουβαλακι στην αρχη δεν συγκρατησα ονομα και την ειπα να φωναξει μια ξανθια την Λεα οπως μου ειπε οτι λεγεται. ισπανιδα μικροκαμωμενη με παρα πολυ ωραιο σωμα και μεγαλες πλαστικες βυζαρες. καπου εκει σταματαν τα καλα 2-3 λεπτα χορος και τελος ξενερωσα απιστευτα και εφυγα γενικα φανηκε να εχει καποιες ωραιες κοπελες αλλα με τετοιες υπηρεσιες δεν γιενται να σε κρατησουν. ειδα ομως στον πανω οροφο εχει κατι πριβε δωματια ξερει κανεις αν παιζει κατι παραπανω εκει? γτ εχει 2 καναπεδες και κλεινει η κουρτινα
Μου έχουν πει για πριβέ με σαμπανια κανένα 150αρι - 250 ανάλογα με την ώρα...
Δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς,δεν έχω πάρει ποτέ.
ερώτηση τώρα που πήγες ήταν μια Έλενα;ξανθιά;
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Μου έχουν πει για πριβέ με σαμπανια κανένα 150αρι - 250 ανάλογα με την ώρα...
Δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς,δεν έχω πάρει ποτέ.
ερώτηση τώρα που πήγες ήταν μια Έλενα;ξανθιά;
Η μονη ξανθια που ειχε ηταν μια κοντα στα 50 με σχετικα μεγαλο βυζι ονομα δεν θυμαμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom