Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (14 μέλη και 177 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Εαν το πανε 30ε χωρις τουλαχιστον να ανεβασουν την παραμονη στο δωματιο στα 20λεπτα θα ειναι πεταμενα λεφτα..... τοτε πλεον θα συμφερει καλυτερα να πηγαινεις με ανεξαρτητες με δικο τους χωρο απο 50 ευρω για καμια ωρα δυο πιστολιες....
Εδώ να πούμε ότι στον οίκο χωμάτιανου 11 άνω και αντριανανα καί Αλεξάνδρα κάθονται 15 λεπτά στο δωμάτιο πάντα.
Εγώ αν και πέρναγα μαζί τους όταν δεν έβρισκα κάτι καλό μίας και μου αρέσουν και η δύο.
30 δεν θά δώσω.
Για 20 είναι η καλύτερές σε χρόνο και υπηρεσίες αλλά στα 30 μας κλέβουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
τώρα live

Φυλής 71α Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β Όλγα μιλφ, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη και Έλλη, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 86β θα ανοίξει σε λίγο με δύο κοπέλες, η μια μάλλον η Αντριάνα.

Φυλής 86α Λάουρα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β θα ανοίξει σε λίγο

Φυλής 84α Ντιαννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Έλλη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Χριστίνα "Τσεχα" σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα, απλό και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος Ιζαμπελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άντζελα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια αριστερά κλειστό.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Κλαούντια , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Ειρήνη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα, σεαπλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα και Αλεξάνδρα , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
αρχηγε,η Νικολ απο 71α ειναι αυτη απο το 69β?αν οχι μηπως ξερεις π την βρισκουμε?ευχαριστω
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Και κάτι ακόμα παλικάρια..
Διάβασα μια κριτική για χωματιανου 11α για μια Αλίσα καί έσπευσα .
Μπορεί να μήν κατάλαβα καλά τα γραφόμενα τού συναγωνιστή.
Πρόκειται για έναν κοντό παχουλό ατσουμπαλο.. βέβαια γούστα είναι αυτά.
Αλλά από την κριτική περίμενα κάνα κορμάκι με πεταχτό κωλο .
Μήν την πατήσει καί άλλος..
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
σημερα με το π ξυπνησα,ειχα καβλες αλλα δεν ψηνομουν να παω στα πηδηχτηρια χαχαχαχαχα οπως λεει κ ο πορνομεταναστης,λογω γαμωκαιρου,αλλα με το π ειδα ενημερωση οτι δουλευει η Μιλενα απο διδιμου ,απλα εκανα μπανιο κ πηγα στο καπακι,την Μιλενα την ειχα ξαναπαρει πριν απο πολυ καιρο απλα ηθελα καποια στιγμη να την ξαναδοκιμασω,+οτι ψηνομουν πιο πολυ με αυτα π γραφαν καπιοι(για την πιπαρα της)γενικα ειχα πολυ καιρο να παω σε αυτον τον οικο λογο οτι δεν πολυμαρερσει σαν χωρος+οτι δεν μαρεσαν κ οι κοπελες εκει ,τελικα αφου πηγα κ ειδα την Μιλενα να πω οτι ειναι πολυ ωραιο μωρο σε σχεση με καπιοιες αλλες (οκ εχει καποια λιγα εχτρα κιλα αλλα δεν της λες χοντρελο,ειναι σφιχτη)+οτι ειναι πολυ καλη στο δωματιο,απλα πηγα κ μονο για πιπαρα κ εφυγα ευχαριστημενος
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
Μου έχει τύχει στο Λιοσίων 73α/β με την Έμμυ. Ένα καλοκαίρι για τον αντίθετο λόγο, δεν ήταν ανοικτό το air condition και μπήκε μέσα και είχε ζέστη. Εγώ με το που μπήκα έκανα κρύο ντουσακι και δεν το κατάλαβα.
Αυτή μπαίνει γυμνή εμένα με βρίσκει γυμνό, να λέει ότι μέχρι να παγώσει το δωμάτιο, θα πάρει ώρα. Φωνάζει την τσατσά, μπαίνει μέσα λέει το γίνεται; Είναι το άλλο δωμάτιο έτοιμο με air condition την ρωτάει; Ναι λέει, ελάτε να σας πάω. Επειδή όμως είχε ανοίξει η εξωτερική πόρτα την άκουσα και είχαν μπει δύο άτομα, φόρεσα μπαμ μπαμ το μποξερακι, πιαστηκαμε χέρι χέρι και οι 3. Εγώ την Έμμυ και η Έμμυ την τσατσά και μας έβαλε στο δωμάτιο στο βάθος λες και θα παντρευτούμε. Κάνει μετά μια μεταβολή, πάει στους καινούργιους πελάτες να την δούν και μπαίνει καπάκια μέσα.
Είχε φάση το σκηνικό, έπεσε πούτσα καλή και στο τέλος όπως έβγαζα την κόκκινη Καποτά που είχα χύσει, βλέπω να χτυπάει σπρώχνει η τσατσά την πόρτα, με κοιτάει με την πούτσα ημικαβλωμενη, χαμογελάει και λέει όλα καλά; Τέλεια της λέω!
Βγήκε μετά η Έμμυ και πήγε κατευθείαν σαλόνι. Πήρε και το μάτι της η τσατσά...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Και κάτι ακόμα παλικάρια..
Διάβασα μια κριτική για χωματιανου 11α για μια Αλίσα καί έσπευσα .
Μπορεί να μήν κατάλαβα καλά τα γραφόμενα τού συναγωνιστή.
Πρόκειται για έναν κοντό παχουλό ατσουμπαλο.. βέβαια γούστα είναι αυτά.
Αλλά από την κριτική περίμενα κάνα κορμάκι με πεταχτό κωλο .
Μήν την πατήσει καί άλλος..
Αστο πήγα και εγώ χθες προχθές και λέω μου κάνουν πλακα! Η μάπα ειδικά «για τον θεό» αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
938
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Εαν το πανε 30ε χωρις τουλαχιστον να ανεβασουν την παραμονη στο δωματιο στα 20λεπτα θα ειναι πεταμενα λεφτα..... τοτε πλεον θα συμφερει καλυτερα να πηγαινεις με ανεξαρτητες με δικο τους χωρο απο 50 ευρω για καμια ωρα δυο πιστολιες....
Υποτίθεται - και το λέω με κάθε επιφύλαξη - ότι χρεώνουν 30€ για παραμονή 15 λεπτά. Αν το τηρούν και δεν κλέβουν στον χρόνο, είναι μια η άλλη με το 10λεπτο του εικοσάρικου.
Τέλος πάντων, η σχέση vfm στα μαγαζιά είναι λίγο λαχείο, ακόμα και στις ακριβότερες κατηγορίες.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Ναι εγω οταν πηγα προχθες Παρασκευη κατα τις 12 12:15 μεσανυχτα την πετυχα αλλα δεν σημαινει οτι ειναι μονιμα τετοιες ωρες ....για παραδειγμα την προηγουμενη παρασκευη (μια βδομαδα πιο πριν) η Μπελλα ηταν απογευματινη βαρδια και αργα βραδυ ηταν η Νελλυ...το πανε κυκλικα απο οτι φαινεται...λογικα αμα πας αποψε/δευτερα/τριτη θα πρεπει να ειναι η Μπελλα αργα εκει κατα τις 23:30-00:00
Ξέρουμε αν είναι εκεί τώρα μπας κι αξίζει να πάω;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
938
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Δεν μας φτάνει που τρώμε στην μάπα κάτι χρόνια τώρα τις ίδιες και τις ίδιες μπαζοφολες..... φαντάζεσαι να γίνει σε όλα τα μπουρδέλα και 30ρουμπα€ το παράβολο?
ξέρεις τι σκέφτομαι;
Στη χώρα μας έχουμε εξευτελιστικούς μισθούς - σε όρους βιοτικού επιπέδου είμαστε λίγο πάνω από Βουλγαρία. Οπότε είναι λογικό να υπάρχει ζήτηση για φτηνό σεξ, είναι λογικό να τραβάμε τα μαλλιά μας όταν ακούμε +10€.
Που σημαίνει, πολύ απλά, ότι οι κοπέλες που έρχονται από το εξωτερικό για να δουλέψουν εδώ προφανώς είναι β' διαλογής (συγγνώμη κορίτσια...). Οι μπαζοφόλες που λες. Οι α' διαλογής πηγαίνουν σε χώρες όπου αμείβονται καλύτερα.
Δεν ξέρω βέβαια πόσο πάει το μαλλί σε χώρες με συγκρίσιμο βιοτικό επίπεδο με το δικό μας αλλά μου φαίνεται ότι εδώ απλά προσπαθούμε να βολευτούμε με φτηνό προϊόν αμφιβόλου ποιότητας :(
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Νομίζω κάτι είχε πάρει το μάτι μου για 30ευρω και στο Φυλής 59 (αυτό τελοσπάντων που βρίσκεται κοντά στη Διδύμου, με κάτι γλυκούλες φόλες). Άρα επιχειρείται βολιδοσκόπηση, κι όσο περισσότεροι εξ ημών φανούν μαλάκες και μουνόδουλοι τόσο πιο εύκολα θα καθιερωθούν τα 30άρια... :idiot:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Να μην πληρωσει ΚΑΝΕΝΑΣ, ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ 30 ευρώ. Μολις ακουτε 30ευρω, (αυξηση της τιμής δηλαδή) θα φευγεται. Τα περισσότερος χρόνος στο δωματιο κ.λ.π. δεν ευσταθουν. Το χρόνο παραμονης στο δωματιο, τιον καθοριζει η κοπελα σε συνενοηση με την υπηρεσία. Αυτά λεγονται για να καθιερωθεί η αυξηση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Να μην πληρωσει ΚΑΝΕΝΑΣ, ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ 30 ευρώ. Μολις ακουτε 30ευρω, (αυξηση της τιμής δηλαδή) θα φευγεται. Τα περισσότερος χρόνος στο δωματιο κ.λ.π. δεν ευσταθουν. Το χρόνο παραμονης στο δωματιο, τιον καθοριζει η κοπελα σε συνενοηση με την υπηρεσία. Αυτά λεγονται για να καθιερωθεί η αυξηση.
Ε ναι, εδώ σου λένε 10 λεπτά και χτυπάνε την πόρτα στα 8...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Υποτίθεται - και το λέω με κάθε επιφύλαξη - ότι χρεώνουν 30€ για παραμονή 15 λεπτά. Αν το τηρούν και δεν κλέβουν στον χρόνο, είναι μια η άλλη με το 10λεπτο του εικοσάρικου.
Τέλος πάντων, η σχέση vfm στα μαγαζιά είναι λίγο λαχείο, ακόμα και στις ακριβότερες κατηγορίες.
Όταν πήγα στην Αλεξάνδρα όπως ανέφερα μπήκα γι'αυτό τον λόγο και ξέροντας ότι από κει δεν αφήνει να φύγεις άχυστος... Όμως δεν ξανάπαω αν δεν αλλάξουν την τιμή ... Και μην στενοχωριέστε.... Ήδη ο κόσμος (εμείς δλδ) έχει ρίξει άκυρο... Όπως ανέφερα ενώ στο εικοσαρι η Άλεξ δεν προλάβαινε τα δωμάτια τώρα βαραγαν μύγες ....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που θα πάω σε μπουρδέλο ήθελα να ρωτήσω για την καθαριότητα κάνεις κάτι εκεί η είσαι από πριν έτοιμος ??

Τελευταία φορά πότε έκανες μπάνιο τύπε;;;; :think:
* Από πρίν μονάχα την καπότα φοράς για να ΜΗΝ χάνεις χρόνο στα ενδότερα.
** Κανόνισε μονάχα αυτή η πρώτη φορά ΜΗΝ είναι η σημερινή διότι τσάμπα θα φας το ψωλόκρυο...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.298
Πόντοι
1.936
Η Αλεξανδρα το ξανθο ντολαμαδακι στην Αγκυρας,εχει επιστεψει.Εκουτουπωθει εχθες πρωινη βαρδια με ανελεητο σφυροκοπημα και μπατσες στα ζουμπουρλουδικα κωλομερια της.Χυσιματακι στα χειλακια της και η σκατογρια τσατσα κοπαναγε την πορτα καθως ο ντολμας αλλιχταγε σαν το προβατο κατα την συνουσια.Συναδελφος της στη βαρδια την πρωινη ηταν η Ρωξανα η νταρντανογυναικα.Καστανη σοβιετα με μπουταρες κωλαρες αλλα οχι βυζαρες για τους λατρεις.Περιποιημενη ομως αλλα μακρια απο τα γουστα μου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.704
Πόντοι
45.465

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
189
Like
125
Πόντοι
1
Έπεισες Φωκαίας η Ιωάννα που δούλευε Λιοσίων , ρώτησα χτες Τσατσα γιατί δεν ήταν, και ποτέ θα είναι, μου απαντησε ότι δεν ξέρει και το άφησε αόριστο.

Αυτά από εμένα ελπίζω να σας βοήθησα
Λιωσιων 73 ήταν χτες
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
938
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που θα πάω σε μπουρδέλο ήθελα να ρωτήσω για την καθαριότητα κάνεις κάτι εκεί η είσαι από πριν έτοιμος ??
Τα περισσότερα έχουν μόνο νιπτήρα και όχι απαραίτητα ζεστό νερό. Οπότε κάνε το κουμάντο σου από πριν .
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Είναι τίποτα ανοιχτό στα κεντρικά η να μην κάνω τον κόπο και κατέβω;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom