Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
καλησπερα μαλλον καλυνηχτα ποια ειναι καλη η βικτωρια στο 14 η στο 15 βανεσσα η και η δυο ειναι καλες και αν ξεχωρισει κατι η μια απο την μια .ευχαριστω:rockon::rockon::rockon::hi::hi::hi::hi:
Βανέσσα είναι πολύ καλή σε υπηρεσίες στο 30 Άρι..αν είσαι καθαρός μοσχομυριστός θα σε αποζημιώσει...καλό παιδί με πολύ διάθεση για σεξ... ομιλητική λίγο ατσουμπαλο σώμα..όταν τη δεις..αλλά μέσα στα στησιματά της αλλάζει αυτό.. κωλάρα..2μισαρια βυζιά.. πολύ ωραία πίπα..και υγραινεται πανευκολα...
Τη Βικτώρια ακόμα δε την έχω πάρει λόγω σωματότυπου..και επειδή εκεί πέρα ζητάνε 50άρικα για να περάσεις... καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε μύστες.. το Σοφάκι το παίρνει κανείς????..στο τέλος της παρόδου.....μήπως με ξεγελάει η τόσο χύμα εμφανιση της και μέσα είναι καλή?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Ρε μύστες.. το Σοφάκι το παίρνει κανείς????..στο τέλος της παρόδου.....μήπως με ξεγελάει η τόσο χύμα εμφανιση της και μέσα είναι καλή?
Με τέτοια εμφάνιση προσωπικά δεν έχω μπει καν στην διαδικασία…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χανιά Κρήτης13 14 Δεκεμβρίου καλησπέρα για τη συγκεκριμένη ξέρουμε τπτ
Θα πετάξεις τα λεφτά σου..μακριά!!έχει πολλές επιλογές να διαλέξεις αυτές τις μέρες εκτός από αυτή…
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Με τέτοια εμφάνιση προσωπικά δεν έχω μπει καν στην διαδικασία…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα πετάξεις τα λεφτά σου..μακριά!!έχει πολλές επιλογές να διαλέξεις αυτές τις μέρες εκτός από αυτή…
Σε ευχαριστώ
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
499
Πόντοι
21
Ρε μύστες.. το Σοφάκι το παίρνει κανείς????..στο τέλος της παρόδου.....μήπως με ξεγελάει η τόσο χύμα εμφανιση της και μέσα είναι καλή?
Μια χαρα περνάς στο Σοφάκι εγω ειμαι 31 και οσες φορές εχω περάσει περναω καλα.. λεπτομέριες δεν μπορώ να πω.. εχω να παω όμως για να πω την άληθια 2χρόνια
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μια χαρα περνάς στο Σοφάκι εγω ειμαι 31 και οσες φορές εχω περάσει περναω καλα.. λεπτομέριες δεν μπορώ να πω.. εχω να παω όμως για να πω την άληθια 2χρόνια
Γιατί ρε μύστη δε μπορείς να πεις λεπτομέρειες?...έλα στείλε μου p.m...να μου πεις εκεί.
 

pa-zro

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0

pa-zro

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Ε, μετά πιάσαμε κουβέντα για deepthroat.. κάτι θα γίνει μου λέει, ok.
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
586
Like
422
Πόντοι
26
Ναι αλήθεια είναι. Την συνάντησα σε ένα μαγαζί με εκκλησιαστικά είδη εχθές. Στο γάμο είμαστε όλοι καλεσμένοι λέει!
Και να ήξερε ο γαμπρός πόσοι την έχουμε πάρει
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
615
Πόντοι
81
Βικτωρια και Ντανιέλα 14 και 11...ζητάνε 40€ πλέον για να γνωρίζετε. Εγώ πήγα Ντανιέλα γιατί το κορίτσι στα 40€ κάνει και ακα... Αλλά είναι skinny περίπου 40 χρόνων. Μου αρέσει που είχε αναφερθεί να χαμηλώσουν τις τιμές...και αντα αυτού τις ανεβασαν 33.3%. κρίμα.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
615
Πόντοι
81
Πλέον στα 40€ δεν αξίζει για 20λεπτα το πολύ....σε σχέση με μια ανεξάρτητη που ζητάει 50€ και θα κάτσεις σίγουρα 30λεπτα.
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Βικτωρια και Ντανιέλα 14 και 11...ζητάνε 40€ πλέον για να γνωρίζετε. Εγώ πήγα Ντανιέλα γιατί το κορίτσι στα 40€ κάνει και ακα... Αλλά είναι skinny περίπου 40 χρόνων. Μου αρέσει που είχε αναφερθεί να χαμηλώσουν τις τιμές...και αντα αυτού τις ανεβασαν 33.3%. κρίμα.
Αυτό θα ισχύει για όλα τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας είτε μόνο για αυτές ;

Επισης μήπως η αύξηση της τιμής συνοδεύεται και από κάποια επιπλέον υπηρεσία σε σχέση με πριν ;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πλέον στα 40€ δεν αξίζει για 20λεπτα το πολύ....σε σχέση με μια ανεξάρτητη που ζητάει 50€ και θα κάτσεις σίγουρα 30λεπτα.
Έχουμε Ανεξαρτητες στην Κρήτη? Από πότε? Μερικα γυφτάκια μονο κυκλοφορουν για να φανε τα λεφτα με ξεπετα...
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
615
Πόντοι
81
Αυτό θα ισχύει για όλα τα κορίτσια της συγκεκριμένης αλυσίδας είτε μόνο για αυτές ;

Επισης μήπως η αύξηση της τιμής συνοδεύεται και από κάποια επιπλέον υπηρεσία σε σχέση με πριν ;
Βικτώρια παράδειγμα μου είπε...η γυναίκα έξω ότι με 40€ δίνει και ένα δωράκι από τα 3. Ισπανικό (τρίψιμο στα βυζιάκια άρα μακακίες), 69 ή κάτι άλλο αδιάφορο που δεν θυμάμαι. Η συγκεκριμένος επιχειρηματίας σε αυτά τα σπιτάκια σίγουρα θα έχει 40€ γιατί ο ίδιος έχει και το 11 που είναι η Ντανιέλα. Προσωπική γνώμη για 15λεπτα...max 40λεπτα...και να ακούς από έξω τον επόμενο και την γυναίκα να φωνάζει από έξω...δεν αξίζει. 30€ και πολλά ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom