Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
πρέπει να είσαι ο πρώτος σε όλη την υδρόγειο , που ξέρει την ευφυΐα του άλλου χωρίς να τον ξέρει και μέσα από υπολογιστή .

Παρεμπιπτόντως μιας και θίγεις την λέξη ευφυΐα, μάθε πρώτα να γράφεις σωστά την λέξη και μετά υπονόησε ότι την έχεις περίσσεια.


ΕΦΥΙΑ μια νέα λέξη. Άφησες τεράστια κληρονομιά στο λεξικό της νέας ελληνικής.
Πωωωωωω....μας κόλλησες στον τοίχο όλους
:2funny:
:2funny:
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παιδιά ξέρουμε αν η Μαίρη κάνει ακόμα αυτές τις ωραίες πιπουλες που έκανε παλιά;
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Θα τρελαθουμε τελείως εδώ μέσα...Δεν ήξερες θα μου πείτε,δε ρωταγες;
Άλεξ από Silk με το που μπήκε στο δωμάτιο βάζεις πετσέτα..bardon madam??? Πάρε τον πούλο και αη σιχτιρ από εδώ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.882
Πόντοι
736
Θα τρελαθουμε τελείως εδώ μέσα...Δεν ήξερες θα μου πείτε,δε ρωταγες;
Άλεξ από Silk με το που μπήκε στο δωμάτιο βάζεις πετσέτα..bardon madam??? Πάρε τον πούλο και αη σιχτιρ από εδώ.
Μαύρο!!
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Άλεξ (Silk ): Γεματουλα, με ομολογουμένως όμορφο πρόσωπο...Στα δεν όπως έχουν πει και αλλοι,με διάθεση όμως για λεκτικό παιχνίδι και πείραγμα...στη προσπάθεια της ίσως να μαζέψει τα ασυμμαζευτα, μιας και ούτε έξτρα προσφέρει ούτε και μασάζ κάνει σωστό.

Θα τρελαθουμε τελείως εδώ μέσα...Δεν ήξερες θα μου πείτε,δε ρωταγες;
Άλεξ από Silk με το που μπήκε στο δωμάτιο βάζεις πετσέτα..bardon madam??? Πάρε τον πούλο και αη σιχτιρ από εδώ.
Δεν ήξερες, δεν ρώτησες...δεν διάβασες κιόλας.
Εύχομαι τουλάχιστον να μην εννοείς με το "πάρε τον πούλο" ότι την εδιωξες.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.957
Πόντοι
201
Θα τρελαθουμε τελείως εδώ μέσα...Δεν ήξερες θα μου πείτε,δε ρωταγες;
Άλεξ από Silk με το που μπήκε στο δωμάτιο βάζεις πετσέτα..bardon madam??? Πάρε τον πούλο και αη σιχτιρ από εδώ.
Εννοείται «δεν ήξερες δεν ρώταγες.».. προσωπικά προτιμώ να μου πει βάλε πετσέτα από το να βγάλει τιμοκατάλογο… για πιο λόγο δεν προτιμάτε call girl δεν θα το καταλάβω ποτέ.. δίνετε τα ίδια λεφτά και γαμάτε μουνάρες και εσύ πας και μου επιλέγεις την Άλεξ από το silk και παραπονιέσαι που σου είπε για πετσέτα..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.882
Πόντοι
736
Δεν ήξερες, δεν ρώτησες...δεν διάβασες κιόλας.
Εύχομαι τουλάχιστον να μην εννοείς με το "πάρε τον πούλο" ότι την εδιωξες.
Αυτό θα ήταν το καλύτερο, να την έστελνε από εκεί που ήρθε
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Εννοείται «δεν ήξερες δεν ρώταγες.».. προσωπικά προτιμώ να μου πει βάλε πετσέτα από το να βγάλει τιμοκατάλογο… για πιο λόγο δεν προτιμάτε call girl δεν θα το καταλάβω ποτέ.. δίνετε τα ίδια λεφτά και γαμάτε μουνάρες και εσύ πας και μου επιλέγεις την Άλεξ από το silk και παραπονιέσαι που σου είπε για πετσέτα..
Έχω εκνευριστει τόσο πολύ που αν ανοίξω το στόμα μου δε θα τους ξεπλένει τίποτα και ας καταλάβουν και ποιος είμαι...Ζητάω επανειλημμένως συγκεκριμένη κοπέλα, και κάθε φορά ισχυρίζονται ότι είναι κλεισμένη και ότι η Άλεξ κάνει πιο καλό μασάζ...Και αφού η άλλη είναι τόσο άχρηστη γιατί είναι συνέχεια κλεισμένη...?και αν δεν είναι τελικά κλεισμένη που την δίνεις?? Στην αφρόκρεμα....;;;Υπάρχει δλδ αφρόκρεμα;;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.882
Πόντοι
736
Έχω εκνευριστει τόσο πολύ που αν ανοίξω το στόμα μου δε θα τους ξεπλένει τίποτα και ας καταλάβουν και ποιος είναι...Ζητάω επανειλημμένως συγκεκριμένη κοπέλα, και κάθε φορά ισχυρίζονται ότι είναι κλεισμένη και ότι η Άλεξ κάνει πιο καλό μασάζ...Και αφού η άλλη είναι τόσο άχρηστη γιατί είναι συνέχεια κλεισμένη...?και αν δεν είναι τελικά κλεισμένη που την δίνεις?? Στην αφρόκρεμα....;;;Υπάρχει δλδ αφρόκρεμα;;;;
Ναι ρε φιλαράκο, όλη η αφρόκρεμα αυτή παίρνει χαχα
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Έχω εκνευριστει τόσο πολύ που αν ανοίξω το στόμα μου δε θα τους ξεπλένει τίποτα και ας καταλάβουν και ποιος είναι...Ζητάω επανειλημμένως συγκεκριμένη κοπέλα, και κάθε φορά ισχυρίζονται ότι είναι κλεισμένη και ότι η Άλεξ κάνει πιο καλό μασάζ...Και αφού η άλλη είναι τόσο άχρηστη γιατί είναι συνέχεια κλεισμένη...?και αν δεν είναι τελικά κλεισμένη που την δίνεις?? Στην αφρόκρεμα....;;;Υπάρχει δλδ αφρόκρεμα;;;;
Η "συνέχεια κλεισμενη" δεν ξέρω αν είναι όντως κλεισμενη γιατί εγώ πάντα την βρίσκω αλλά καλά είναι να μην αναφέρεις ονόματα και δημιουργήσεις προβλήματα
 

white.mamba

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
νεος στο σπορ..υπαρχει καποια κοπελα με δικο της χωρο στην πευκη? ειχα μια πολυ κακη εμπειρια το προηγουμενο σαββατο απο τυχαια συναντηση μεσω google search
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
164
Like
260
Πόντοι
21
και εμενα φουλ ηταν, αλλα οκ δεν εγιενε και κατι θα ξανα στειλω
βασικα εκεινη την ημερα πηρα την θεα την νινα απο αρτ
Καλησπερα φιλε..τν νινα την εχουν στ σαιτ?η τ δειχνουν στ βαιμπερ?παεο μεχρι τελους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom