Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Αυτήν είναι η Μαίρη που δουλεύε στο Τζόι παλιότερα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Τελικά πήρες φίλε με Μαίρη ??? Ή κάποιος άλλος.... ??? Από την στιγμή που επανεμφανίστηκε ΔΕΝ βρίσκεις κενή ώρα για συνάντηση... Κανείς να γράψει κάτι.....
Γίνεται χαμός τώρα που εμφανίστηκε ξανά. Μια χαρά κορίτσι είναι τώρα στα υπόλοιπα είναι και θέμα γούστου αν σου κάνει η κοπέλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
966
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Άλλη η Μαίρη του Deluxe/Lux/Joy άλλη η Μαίρη του Empire/Crystal

- Μαίρη Deluxe/Lux/Joy: Επανεμφανίστηκε, στο Lux νομίζω. Καλό παιδί, όμορφη μινιόν με βυζάρες, συμπαθητικό μασάζ, όχι μπριζόλα. Δεν καταλαβαίνω τι φοβερό βρίσκουν όλοι
- Μαίρη Empire (μάλλον με άλλο όνομα στο Crystal): Καινούρια νομίζω, δεν την έχω συναντήσει, ότι λέει ο συνάδερφος Xrestoszaxa παραπάνω

Αυτά.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
Καλή φάση τύπε..κατ οικον ή στο μαγαζι πήγες?συνολικο κοστος?
Κατ οίκον. Τα έξτρα ήταν συν 40 για την κάθε κοπέλα. Μετά είναι ανάλογα το πρόγραμμα που θα κάνεις, εγώ πήρα το body to body που είναι 90 ευρώ γιατί ήθελα σωματική επαφή και να είναι γυμνές κατευθείαν ώστε να μην ρισκάρω με κάποια που δεν προχωράει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτήν είναι η Μαίρη που δουλεύε στο Τζόι παλιότερα
Δεν ξέρω αν είναι η ίδια μέρη γιατί δεν είχα κάνει με αυτήν από το joy αλλά η Μαίρη που έκανα εγώ μαζί με την αγάπη από το empire ήταν φοβερή.
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Άλλη η Μαίρη του Deluxe/Lux/Joy άλλη η Μαίρη του Empire/Crystal

- Μαίρη Deluxe/Lux/Joy: Επανεμφανίστηκε, στο Lux νομίζω. Καλό παιδί, όμορφη μινιόν με βυζάρες, συμπαθητικό μασάζ, όχι μπριζόλα. Δεν καταλαβαίνω τι φοβερό βρίσκουν όλοι
- Μαίρη Empire (μάλλον με άλλο όνομα στο Crystal): Καινούρια νομίζω, δεν την έχω συναντήσει, ότι λέει ο συνάδερφος Xrestoszaxa παραπάνω

Αυτά.
Σωστή διευκρίνιση,αν και οι περισσότεροι που ασχολούμαστε όντως,και κάνουμε μασάζ σίγουρα ξέρουμε και καταλάβαμε ότι πρόκειται για διαφορετικές κορασίδες.Στα υπόλοιπα Μαίρη empire δεν έχω δοκιμάσει, προσεχώς θα γίνει σίγουρα.
Μαίρη lux δε ξέρω γιατί μεταφέρουν ότι δεν την βρίσκουν?εγώ δύο φορές που έστειλα ,το συμπαθεστατο τηλεφωνικό μου την έστειλε διαθέσιμη και τις δύο.Ειχα κάνει στο παρελθόν μαζί της ,μέχρι εκτόνωση μερακλιδικη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Σωστή διευκρίνιση,αν και οι περισσότεροι που ασχολούμαστε όντως,και κάνουμε μασάζ σίγουρα ξέρουμε και καταλάβαμε ότι πρόκειται για διαφορετικές κορασίδες.Στα υπόλοιπα Μαίρη empire δεν έχω δοκιμάσει, προσεχώς θα γίνει σίγουρα.
Μαίρη lux δε ξέρω γιατί μεταφέρουν ότι δεν την βρίσκουν?εγώ δύο φορές που έστειλα ,το συμπαθεστατο τηλεφωνικό μου την έστειλε διαθέσιμη και τις δύο.Ειχα κάνει στο παρελθόν μαζί της ,μέχρι εκτόνωση μερακλιδικη .
Εγώ πάλι 2 φορές που πήρα μου είπαν αργάμιση (εγώ δεν μπορούσα) και ότι είναι κλεισμένη από μεσημέρι μέχρι εκείνη την ώρα (22:00) και άλλη μια φορά δεν είχε κενό και αν θέλω την επόμενη μέρα...τι να πώ ..μπορεί να έτυχε...πάντως φαίνεται ότι δοκιμάζεται το κορίτσι και δεν εχει βγει κανείς να εκφράσει άποψη (Μαίρη πλέον Lux για να μην μπερδευτούμε).
Εσυ που σου έστειλαν διαθέσιμη τελικά πήρες ?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
7
Like
2.956
Πόντοι
736
και εμενα φουλ ηταν, αλλα οκ δεν εγιενε και κατι θα ξανα στειλω
βασικα εκεινη την ημερα πηρα την θεα την νινα απο αρτ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
και εμενα φουλ ηταν, αλλα οκ δεν εγιενε και κατι θα ξανα στειλω
βασικα εκεινη την ημερα πηρα την θεα την νινα απο αρτ
Αχ αυτό το anal της... τι μου θύμησες !! Από τα δυνατά χαρτιά του χώρου - αλλά και όπου σε πιάσει...:confused: money
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Άλλη η Μαίρη του Deluxe/Lux/Joy άλλη η Μαίρη του Empire/Crystal

- Μαίρη Deluxe/Lux/Joy: Επανεμφανίστηκε, στο Lux νομίζω. Καλό παιδί, όμορφη μινιόν με βυζάρες, συμπαθητικό μασάζ, όχι μπριζόλα. Δεν καταλαβαίνω τι φοβερό βρίσκουν όλοι
- Μαίρη Empire (μάλλον με άλλο όνομα στο Crystal): Καινούρια νομίζω, δεν την έχω συναντήσει, ότι λέει ο συνάδερφος Xrestoszaxa παραπάνω

Αυτά.
O ''Xrestoszaxa '' τώρα σώθηκες !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zak_$

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές έχει κάποιος εμπειρία για την Βική από το empire massage ? Μου βγάζει κάτι πρόστυχο :headbang2::eyebrows:
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
Στο μυαλό μου είσαι φιλε...την ίδια σκεψη έκανα
O ''Xrestoszaxa '' τώρα σώθηκες !!!

Στο μυαλό μου είσαι φιλε...την ίδια σκεψη έκανα
Προς τι οι υπαινιγμοι? Σας χαλάω το μαγείρεμα ? Αν περνάμε καλά να μην γράφουμε μήπως και θίξουμε τα συμφέροντα σας ? Έλα τώρα .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στους συναγωνιστές έχει κάποιος εμπειρία για την Βική από το empire massage ? Μου βγάζει κάτι πρόστυχο :headbang2::eyebrows:
Έχω γράψει. Πήγαινε στο φακουδακι
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
7
Like
2.874
Πόντοι
736
Κατ οίκον. Τα έξτρα ήταν συν 40 για την κάθε κοπέλα. Μετά είναι ανάλογα το πρόγραμμα που θα κάνεις, εγώ πήρα το body to body που είναι 90 ευρώ γιατί ήθελα σωματική επαφή και να είναι γυμνές κατευθείαν ώστε να μην ρισκάρω με κάποια που δεν προχωράει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρω αν είναι η ίδια μέρη γιατί δεν είχα κάνει με αυτήν από το joy αλλά η Μαίρη που έκανα εγώ μαζί με την αγάπη από το empire ήταν φοβερή.
Όντως ήταν γυμνές και οι 2; Και πως λειτουργεί το b2b με 2 κορίτσια;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Προς τι οι υπαινιγμοι? Σας χαλάω το μαγείρεμα ? Αν περνάμε καλά να μην γράφουμε μήπως και θίξουμε τα συμφέροντα σας ? Έλα τώρα .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχω γράψει. Πήγαινε στο φακουδακι
Βρε βλάκα ,εγώ εύκολα αποδεικνύω ότι βγάζεις μεροκαματάκι ,εσύ μπορείς να το κάνεις για μένα ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.882
Πόντοι
736
καποιοι δε σεβονται καν και μπηκαν προχτες στο μπουρδελοσαιτ, ουτε τα βασικα δηλαδη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
Με αυτήν την εφυια δεν μπορείς να χαλάσεις τίποτα..
Μαλακα πρέπει να είσαι ο πρώτος σε όλη την υδρόγειο , που ξέρει την ευφυΐα του άλλου χωρίς να τον ξέρει και μέσα από υπολογιστή .

Παρεμπιπτόντως μιας και θίγεις την λέξη ευφυΐα, μάθε πρώτα να γράφεις σωστά την λέξη και μετά υπονόησε ότι την έχεις περίσσεια.


ΕΦΥΙΑ μια νέα λέξη. Άφησες τεράστια κληρονομιά στο λεξικό της νέας ελληνικής.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
Βρε βλάκα ,εγώ εύκολα αποδεικνύω ότι βγάζεις μεροκαματάκι ,εσύ μπορείς να το κάνεις για μένα ;
Είσαι τόσο βλάκας που κανείς δεν σου δίνει σημασία , για ακριβώς αυτόν τον λόγο. Πας να κάνεις μπαχαλο πάλι αλλά δεν θα σου βγει αδερφέ . Πάρε το πτώμα σου πιο πέρα λοιπόν γιατί βρώμισε ο τόπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom