Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236
α γειά σου!
υπάλληλος που κατεύθυνε μέλη καινουΡγια επί το πλείστον μιας και οι πιο έμπειροι τον είχανε πάρει γραμμή
Έτσι και το παιζε και αδικημένος όταν τον κράζαμε . Εγώ προσπαθώ να δώσω πληροφορίες και τέτοιες παπαριες ελεγε . Το μόνο που έδινε ήτανε γενικότητες και κατευθύνσεις σε συγκεκριμένα γραφεία και αντίστοιχες σαύρες αυτών …
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
Πες και το ονοματάκι του προμότορα να τον πάρει ο διάολος.. Ή ακόμα καλύτερα τράβα ενα screenshot από το pm που σου έστειλε.

Αυτά είναι λόγια του αέρα, "καποιος καποτε μου ειπε κλκλπ" , ανυπόστατα και για τη δημιουργία εντυπώσεων
Kalispera file. Exis kanena kalo tip gia masaz katoikon? Egw apo diki m ebiria p mporei na se voithisei exw na sou dwsw:
Elena joy pipa, 23 poli dinato kavlaki
Tzina hermes, frape, metria pros kaki
Klea hermes, frape, metria............................................................................Το screenshot που ζητησες φιλε Περαματιωτη.......Εκτος απο Ελενα μου αναφερει και 2 αλλες κοπελες απο ενα γραφειο που γενικα ειναι στα δεν.........
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
αυτο δεν ειναι screenshot, ειναι μια μαλακία που έγραψες σε greeklish
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
αυτά τα έκανε εκείνος ο τύπος , πως τον λέγανε μωρε, που έγραφε διάφορα και είχε φύγει από κάποια πράγματα που του έγραψα και το έπαιζε και θιγμένος και μετά ξαναμπήκε και προμοτάριζε πάλι διάφορες κοπέλες και τον ξαναπήρα χαμπάρι και εγώ και άλλοι και σταμάτησε πάλι να γράφει και μας έλεγε ότι είναι λειτούργημα αυτό που κάνει...θυμησε μου το nick του....
Αυτός λοιπόν έστελνε πμ σε όσους ήθελε να παραπλανήσει και τους προωθουσε σε διαφορες κοπέλες και έγραφε κριτικές όχι δικές του, αλλά από αυτά που κάποιοι του είπανε.
Κάποιοι τον είχανε και Θεό τον υπαλληλάκο!
α γεια σου ο Gravity και οταν τον ξεμπροστιασες το επιαζε σαν κλαμενο μουνι,, οτι τον αδικουμε και για να μας "τιμωρήσει" ελεγε οτι δε θα ξανακάνει ενημέρωση. Και μερικοί παπαροτρίφτουλες κρεμασαν μαυρες πλερέζες: " Οϊμέ, αλί και τρισαλί, ήρθε το τελος τι θα κάνουμε χωρις την ενημέρωση του gravity" και έπεφταν να σε φάνε γιατί ήσουν το "κακό" παιδί που έδιωξες το "καλό" παιδί .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
Πριν λιγο καιρο,στο εντελως ασχετο,μελος του νηματος μου εστειλε προσωπικο μηνυμα ,χωρις να εχουμε ξαναμιλησει ποτε στο παρελθον, και μου ανεφερε οτι η ελενα του joy(οχι αυτη του site)προχωραει σε καλαμακι.....Απο τα γραφομενα του ομως διαπιστωσα οτι καπου εφασκε και αντεφασκε......Αν εχει στειλει και σε αλλους ,τοτε θα μιλαμε σιγουρα για μαιμου προμοταρισμα.....
Κατοπιν ενημερωσης σε πμ από τον @alfred1987 , ο προμοτοράκος της κακιάς ώρας είναι ο @Stavros_spike

και μερικα ενδεικτικα μηνυματα που μου προώθησε ο @alfred1987
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 95
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Κατοπιν ενημερωσης σε πμ από τον @alfred1987 , ο προμοτοράκος της κακιάς ώρας είναι ο @Stavros_spike

και μερικα ενδεικτικα μηνυματα που μου προώθησε ο @alfred1987
ο stavros_spike δεν ξέρω αν προμοτάρει ή όχι, απλά δεν έχει δείξει τέτοια δείγματα.
Μου είχε στείλει και εμένα παλιότερα για να του δώσω πληροφορίες για την christy white και μου είπε αν θέλω να μου δώσει πληροφορίες για όποια θέλω χωρίς να το επεκτείνει το θέμα, ενω θα μπορούσε.
Για αυτό σου λέω ότι δεν είναι κάτι μεμπτό και σίγουρα δεν είναι κλώνος:wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

BigCurber

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
38
Like
15
Πόντοι
0
Kalispera file. Exis kanena kalo tip gia masaz katoikon? Egw apo diki m ebiria p mporei na se voithisei exw na sou dwsw:
Elena joy pipa, 23 poli dinato kavlaki
Tzina hermes, frape, metria pros kaki
Klea hermes, frape, metria............................................................................Το screenshot που ζητησες φιλε Περαματιωτη.......Εκτος απο Ελενα μου αναφερει και 2 αλλες κοπελες απο ενα γραφειο που γενικα ειναι στα δεν.........
Hermes φραπεδιες ;
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Kalispera file. Exis kanena kalo tip gia masaz katoikon? Egw apo diki m ebiria p mporei na se voithisei exw na sou dwsw:
Elena joy pipa, 23 poli dinato kavlaki
Tzina hermes, frape, metria pros kaki
Klea hermes, frape, metria............................................................................Το screenshot που ζητησες φιλε Περαματιωτη.......Εκτος απο Ελενα μου αναφερει και 2 αλλες κοπελες απο ενα γραφειο που γενικα ειναι στα δεν.........
Ποια ελενα αλο τζοι?αυτοι που εχουν σε φωτο στο σαιτ?
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.555
Πόντοι
736
ο stavros_spike δεν ξέρω αν προμοτάρει ή όχι, απλά δεν έχει δείξει τέτοια δείγματα.
Μου είχε στείλει και εμένα παλιότερα για να του δώσω πληροφορίες για την christy white και μου είπε αν θέλω να μου δώσει πληροφορίες για όποια θέλω χωρίς να το επεκτείνει το θέμα, ενω θα μπορούσε.
Για αυτό σου λέω ότι δεν είναι κάτι μεμπτό και σίγουρα δεν είναι κλώνος:wink:
και τελικά έχουμε info από christy white?? αξίζει ή έχει καβαλήσει καλάμι και δεν κάνει τπτ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
ο stavros_spike δεν ξέρω αν προμοτάρει ή όχι, απλά δεν έχει δείξει τέτοια δείγματα.
Μου είχε στείλει και εμένα παλιότερα για να του δώσω πληροφορίες για την christy white και μου είπε αν θέλω να μου δώσει πληροφορίες για όποια θέλω χωρίς να το επεκτείνει το θέμα, ενω θα μπορούσε.
Για αυτό σου λέω ότι δεν είναι κάτι μεμπτό και σίγουρα δεν είναι κλώνος:wink:
Οκ alpula, σεβομαι τη γνωμη σου και την κρίση σου σε αυτά τα θέματα, false alarm δηλαδη.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΜΑΣ

VIP MASSAGE

ΤΗΛΕΦΩΝΟ - VIBER

698 0 280 270

www.VipMassage.gr
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεισ για το μασαζ now αν αξιζουν καποιεσ
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
...ρε μαγκες καλησπερα! Εψαχνα ενα συγκεκριμενο μασσαζοκοριτσο, και ενας συναγωνιστης εδω μεσα μ ενημερωσε οτι το παει φουλ εξτρα το κοριτσι και να στειλω στο γραφειο για λεπτομερειες. Εστειλα viber μηνυμα λοιπον, ρωτησα για διαθεσιμοτητα και κοστος με φουλ εξτρα για 1 κ 1-1/2 ωρα. Μου απαντησαν οτι
1ον κανουν μονο συνεδριες μασσαζ κ για φουλ να παω αλλου! και
2ον Η συγκεκριμενη κοπελα ειχε φυγει απο εκει πριν ενα χρονο!
Το αφηνω εδω ως πληροφορια, το YourMessage ΔΕΝ βγαζει για φουλ εξτρα!

υγ. το κοριτσι που ψαχνω, ( ΕΛΕΝΑ - Yourmassage - Μασάζ στο σπίτι - Μασάζ κατ οίκον στην Αθήνα ) αν εχει κανεις καμμια πληροφορια (τηλ./insta/facebook κτλ) ας στειλει ενα πμ.! :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
...ρε μαγκες καλησπερα! Εψαχνα ενα συγκεκριμενο μασσαζοκοριτσο, και ενας συναγωνιστης εδω μεσα μ ενημερωσε οτι το παει φουλ εξτρα το κοριτσι και να στειλω στο γραφειο για λεπτομερειες. Εστειλα viber μηνυμα λοιπον, ρωτησα για διαθεσιμοτητα και κοστος με φουλ εξτρα για 1 κ 1-1/2 ωρα. Μου απαντησαν οτι
1ον κανουν μονο συνεδριες μασσαζ κ για φουλ να παω αλλου! και
2ον Η συγκεκριμενη κοπελα ειχε φυγει απο εκει πριν ενα χρονο!
Το αφηνω εδω ως πληροφορια, το YourMessage ΔΕΝ βγαζει για φουλ εξτρα!

υγ. το κοριτσι που ψαχνω, ( ΕΛΕΝΑ - Yourmassage - Μασάζ στο σπίτι - Μασάζ κατ οίκον στην Αθήνα ) αν εχει κανεις καμμια πληροφορια (τηλ./insta/facebook κτλ) ας στειλει ενα πμ.! :hi:
Το ''μενου'' του ραντεβού θα το καθορισεις εσύ σε συνεννόηση με την κοπελα και ακολουθως κ το ανάλογο εξτρα κόστος. Τώρα αν αρέσει η κοπέλα στην κλικα εδω θα πάρεις και πληροφορίες αν υπάρχουν.Αν όχι μπορεί να σου πουν να της ξυρίσεις κανα μουστάκι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom