Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 868
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Κάποιος να μας κάνει περιγραφή, ανάλυση για το χθεσινό event?
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Κόσμο είχε...και πολύ μάλιστα.

Αλλά το event ξεκίνησε με αστυνομία και έληξε με απειλή εισαγγελέα.

Νομίζω η λέξη φιάσκο αντιπροσωπεύει πλήρως την χθεσινή παρωδία.

Κρίμα για τους διοργανωτές και τον κόπο τους. Κρίμα και για εμάς που μαζευτήκαμε και ταλαιπωρηθήκαμε.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κόσμο είχε...και πολύ μάλιστα.

Αλλά το event ξεκίνησε με αστυνομία και έληξε με απειλή εισαγγελέα.

Νομίζω η λέξη φιάσκο αντιπροσωπεύει πλήρως την χθεσινή παρωδία.

Κρίμα για τους διοργανωτές και τον κόπο τους. Κρίμα και για εμάς που μαζευτήκαμε και ταλαιπωρηθήκαμε.
Φιάσκο και παρωδία μπορείς να το πεις αν ήταν κάτι που δεν έκαναν σωστά οι διοργανωτές και η αποτυχία οφείλεται σε αυτούς.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Φιάσκο και παρωδία μπορείς να το πεις αν ήταν κάτι που δεν έκαναν σωστά οι διοργανωτές και η αποτυχία οφείλεται σε αυτούς.
ξεκαθαρα συμφωνω με στακαδουρα..επισης..για αλλη μια φορα ακουω αστυνομια στο συγκεκριμενο μερος..και μερα παρτυ..μαλιστα..παει καπου το μυαλο σας???
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Φιάσκο και παρωδία μπορείς να το πεις αν ήταν κάτι που δεν έκαναν σωστά οι διοργανωτές και η αποτυχία οφείλεται σε αυτούς.
Ως πελάτης έχω την άποψη ότι το event απέτυχε.

Το μερίδιο της ευθύνης δεν είναι δικιά μου δουλειά να το μοιράσω.

ξεκαθαρα συμφωνω με στακαδουρα..επισης..για αλλη μια φορα ακουω αστυνομια στο συγκεκριμενο μερος..και μερα παρτυ..μαλιστα..παει καπου το μυαλο σας???
Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Κρίμα πάντως...
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Ως πελάτης έχω την άποψη ότι το event απέτυχε.

Το μερίδιο της ευθύνης δεν είναι δικιά μου δουλειά να το μοιράσω.


Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Κρίμα πάντως...
κριμα δεν λες τιποτα..δν ειναι η πρωτη φορα ομως..επισης σαν να κοπηκαν και τα events για μονους αντρες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ως πελάτης έχω την άποψη ότι το event απέτυχε.

Το μερίδιο της ευθύνης δεν είναι δικιά μου δουλειά να το μοιράσω.
Φυσικά απέτυχε. Εσύ πλήρωσες για κάτι που τελικά δεν σου παρασχέθηκε. Το αν η επέμβαση της αστυνομίας θεωρείται φιάσκο και παρωδία, οκ.
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Φυσικά απέτυχε. Εσύ πλήρωσες για κάτι που τελικά δεν σου παρασχέθηκε. Το αν η επέμβαση της αστυνομίας θεωρείται φιάσκο και παρωδία, οκ.
δυστηχως απετυχε το πάρτυ ημασταν και εμείς εκεί πληρώσαμε για αυτό το πάρτυ αλλά με το που μπήκαμε έσκασαν μύτη οι αστυνομική ....φυσικό αυτό ηταν επομενο να γίνει το ντου της αστυνομίας, νταλα γιαλα μεσα στο πιο κεντρικό πολυσχναστο μέρος του περιστεριού ' 'Μάτια Ερμητικά Κλειστά''... αν ειναι δυνατόν, αν ξεραμε που θα γίνει ουτε φαντασια να πηγεναμε ....η διαχειριστές αυτού του πάρτυ ήταν άσχετοι ....θελουμε τα χρηματα μας πίσω ! την επομενη φορα να το κανετε στην κεντρική πλατεια του συνταγματος θα είναι πιο μυστικό !
 

ic3manxxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
απο το προηγουμενο σαββατο 30/1 μπαινοβγαινε η αστυνομια

και φυσικα ηξεραν οι διωργανωτες οτι η δουλεια εχει χαλαση 10 τουλαχιστων ημερες πριν

και φυσικα προτιμησαν να τσεπωσουν το χρημα και να κρυφτουν πισω απο δηθεν "ρουφιανοι και κακοι ανταγωνιστες"

παρα να να το διαλυσουν και να προστατεψουν τους ανθρωπους που τους ταιζουν
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
439
Like
670
Πόντοι
81
απο το προηγουμενο σαββατο 30/1 μπαινοβγαινε η αστυνομια

και φυσικα ηξεραν οι διωργανωτες οτι η δουλεια εχει χαλαση 10 τουλαχιστων ημερες πριν

και φυσικα προτιμησαν να τσεπωσουν το χρημα και να κρυφτουν πισω απο δηθεν "ρουφιανοι και κακοι ανταγωνιστες"

παρα να να το διαλυσουν και να προστατεψουν τους ανθρωπους που τους ταιζουν
το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εισαι αφελης. light εκφραση. Οταν δεν ξερεις απλος μην μιλας γιατι πετας μαλακιες.
 

ic3manxxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Μετά από 20 και πλέον χρόνια σε αυτό το χώρο και με παρουσία σε όλες τις εκδηλώσεις όλα αυτά τα χρόνια και βέβαια με όνομα κι όχι κρυπτόμενος πίσω από ψευδώνυμα,σε διαβεβαιώνω ότι μόνο μαλακίες δεν λέω και φυσικά παίρνω επώνυμα όλη την ευθύνη αυτών που γράφω, εσύ;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
δυστηχως απετυχε το πάρτυ ημασταν και εμείς εκεί πληρώσαμε για αυτό το πάρτυ αλλά με το που μπήκαμε έσκασαν μύτη οι αστυνομική ....φυσικό αυτό ηταν επομενο να γίνει το ντου της αστυνομίας, νταλα γιαλα μεσα στο πιο κεντρικό πολυσχναστο μέρος του περιστεριού ' 'Μάτια Ερμητικά Κλειστά''... αν ειναι δυνατόν, αν ξεραμε που θα γίνει ουτε φαντασια να πηγεναμε ....η διαχειριστές αυτού του πάρτυ ήταν άσχετοι ....θελουμε τα χρηματα μας πίσω ! την επομενη φορα να το κανετε στην κεντρική πλατεια του συνταγματος θα είναι πιο μυστικό !
Για μένα και η επιλογή ημέρας και η αλλαγή χώρου δεν ήταν έξυπνες κινήσεις. Ειδικά αν σκοπεύεις να το κάνεις νωρίς.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
439
Like
670
Πόντοι
81
απο το προηγουμενο σαββατο 30/1 μπαινοβγαινε η αστυνομια

και φυσικα ηξεραν οι διωργανωτες οτι η δουλεια εχει χαλαση 10 τουλαχιστων ημερες πριν

και φυσικα προτιμησαν να τσεπωσουν το χρημα και να κρυφτουν πισω απο δηθεν "ρουφιανοι και κακοι ανταγωνιστες"

παρα να να το διαλυσουν και να προστατεψουν τους ανθρωπους που τους ταιζουν
Ασε τα 20 χρονια και τις σαλτσες και απνατησε σε μερικες μαλακιες που λες.
Και εσυ με ψευδώνυμο γράφεις οχι με ονομα οποτε τι μου λες !

1) Για αρχη για πες λοιπον που μπαινοβγαινε η αστυνομια το Σαββατο 30/1 ?
2)"και φυσικα ηξεραν οι διωργανωτες οτι η δουλεια εχει χαλαση 10 τουλαχιστων ημερες πριν" Για ποια δουλεια μιλας. Ενα παρτυ ηταν οχι συμμορια που μαζευτικε. Λες να εχουν τοσες πληροφοριες απο την αστυνομια τι θα κανει ? Ειδικα για ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ επιχείριση.
3)Το οτι δεν βρεθηκε τιποτα μεπτο (σχετικα με το event) και εφυγαν αλλα μετα σκέφτηκαν οτι θα γυρίσουν ξανά δεν σου λέει τίποτα ?
4) Γιατι δεν ασχοληθηκαν καθολου με τον πιστοποιητικα και γενικα με ελεχο του κοσμου ?.
5) Γιατι δεν εκαναν καταμετρηση του αριθμου των συμετοχων για υπεραριθμου.
και πολλα αλλα.

Εγω καταλαβα οτι οχι μονο δικιο εχουν οι διοργανωτες αλλα καποιους ενοχλησε πολυ. Δεν ειναι δυνατων να γινονται αλλα παρτυ και ξαφνικά να εφεραν 10 κλιμακια απο ολη την αττικη και ΟΠΚΕ μαζι. Ηταν πολυ μεγαλη επιχειρηση για κατι πολυ ασυμαντο και μικρο.
Εν κατακλειδι η διαταγη ηταν να μην γινει και οταν ειδαν οτι ολα ηταν ενταξει επεσε το χαρτι του εισαγγεεα και να αδειαση το μαγαζι.
Δεν ηταν ενας απλος ελεχος αστυνομια για τα μετρα.

@stokadoura Εκ του αποτελεσμετος με αυτα που ειδα οχι μονο εξυπνη ηταν αλλα και απολυτος πετυχημενη. Ο κοσμος ακολουθησε το μαγαζι ειχε την απαραιτητη χωρητικοτητα για το event και δεν ειδα κανεναν να παραπονιεται. Εαν συνεχοιζοταν θα μιλαγαμε για το μεγαλυτερο και πιο πετυχημενο event που εχει γινει ποτε. Μιλησα με τους ξενους που ειχαν ερθει και εμειναν με ανοιχτο το στομα.
Οπου και να γινοταν το ιδιο αποτελεσμα θα ειχε.

Και μια ακομα σκεψη απο μενα γιατι πραγματικα ειναι κριμα να γινονται αυτα.
Παμε πολλα χρονια πισω σαν λαος με τετοιες καταστασεις και πραξεις. Εποχες που οι μιζες και οι ρεμουλες πηγαίναν συννεφο.
Ειλικρινα δεν βρίσκω κανενα λογο που εγινε κατι τετοιο την στιγμη που γινονται χιλαδες event στην αθηνα.
Τωρα οτι θα βρεθουν μερικοι "συναιτεροι" να προφυλαξουν τα "συμφέροντα" τους ειναι λογικο. Αλλα μεχρι εκει.
Ο κοσμος καταλαβαίνει και δεν ειναι χαζος. θα γυρισει μπουμερανκ ολο αυτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
@stokadoura Εκ του αποτελεσμετος με αυτα που ειδα οχι μονο εξυπνη ηταν αλλα και απολυτος πετυχημενη. Ο κοσμος ακολουθησε το μαγαζι ειχε την απαραιτητη χωρητικοτητα για το event και δεν ειδα κανεναν να παραπονιεται. Εαν συνεχοιζοταν θα μιλαγαμε για το μεγαλυτερο και πιο πετυχημενο event που εχει γινει ποτε. Μιλησα με τους ξενους που ειχαν ερθει και εμειναν με ανοιχτο το στομα.
Εκ του αποτελέσματος μόνον έξυπνη δεν ήταν. Γιατί κανένα πάρτυ δεν έγινε. Οπότε πετυχημένη ούτε για αστείο. Γιατί δεν έγινε; Θα πάρω την εκδοχή ότι πήγε καρφωτή και μιλημένη. Αν γινόταν Σαββατο και στην Μ. Τειχών θα υπηρχαν τέτοια θέματα; Ούτε καν. Εποχές με περιορισμούς από την Πολιτεία και με δεδομένες σημαντικές πιθανότητες να στη φορέσουν, ΄λόγω της γνωστής αγάπης που κυριαρχεί στο χώρο, δεν ξανοίγεσαι. Όσοι πλήρωσαν και τελικά δεν έλαβαν την παροχή για την οποία πλήρωσαν, θεωρούν ότι ήταν επιτυχημένη η διοργάνωση; Δύσκολο να το πιστέψω. Και αν εγώ, που όπως μπορεί να διαπιστώσει κανείς από τα γραπτά μου εύκολα συμπαθώ και το club και τα παιδιά που το έχουν, βρίσκω ότι δεν τα κατάφεραν σωστά αυτή τη φορά, φαντάσου οι ουδέτεροι και οι μη συμπαθούντες.
ΕΑΝ.....συνεχιζόταν, όπως έγραψες. Αλλά δε συνεχίστηκε και ο τελευταίος που φταίει γιαυτό είναι ο κόσμος που συμμετείχε.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
439
Like
670
Πόντοι
81
Εκ του αποτελέσματος μόνον έξυπνη δεν ήταν. Γιατί κανένα πάρτυ δεν έγινε. Οπότε πετυχημένη ούτε για αστείο. Γιατί δεν έγινε; Θα πάρω την εκδοχή ότι πήγε καρφωτή και μιλημένη. Αν γινόταν Σαββατο και στην Μ. Τειχών θα υπηρχαν τέτοια θέματα; Ούτε καν. Εποχές με περιορισμούς από την Πολιτεία και με δεδομένες σημαντικές πιθανότητες να στη φορέσουν, ΄λόγω της γνωστής αγάπης που κυριαρχεί στο χώρο, δεν ξανοίγεσαι. Όσοι πλήρωσαν και τελικά δεν έλαβαν την παροχή για την οποία πλήρωσαν, θεωρούν ότι ήταν επιτυχημένη η διοργάνωση; Δύσκολο να το πιστέψω. Και αν εγώ, που όπως μπορεί να διαπιστώσει κανείς από τα γραπτά μου εύκολα συμπαθώ και το club και τα παιδιά που το έχουν, βρίσκω ότι δεν τα κατάφεραν σωστά αυτή τη φορά, φαντάσου οι ουδέτεροι και οι μη συμπαθούντες.
ΕΑΝ.....συνεχιζόταν, όπως έγραψες. Αλλά δε συνεχίστηκε και ο τελευταίος που φταίει γιαυτό είναι ο κόσμος που συμμετείχε.
και στο μαγαζι να γινοταν το ιδιο αποτελεσμα θα ειχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom