Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (32 μέλη και 225 επισκέπτες)

Petros pappas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Αλεξάνδρα ή Αλεξία από αλκοβιαδου η γυφτοβουλγαρα δουλεύει πουθενά ξέρει κανείς;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Kalispera se olous yparxei tropos diagrafis tu profil mu apo edo??

Κάτσε ρεεέεεεε τύπε.. καλά καλά δεν έγινες μέλος της τεράστιας οικογένειας του bou και θέλεις να διαγραφείς;;;;;; ?
Γιατί μας πουλάς έτσι;;;;; ?
 

Petros pappas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Αλεξάνδρα ή Αλεξία από αλκοβιαδου η γυφτοβουλγαρα δουλεύει πουθενά ξέρει κανείς;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η τσα2 στο Αχαρνών 85 .

stock-vector-fat-angry-woman-vector-clip-art-illustration-with-simple-gradients-all-in-a-singl...jpg


Δεν την πας επειδη μαλλον δε εισαι "τεμετερον".
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Λέω να βγω τσάρκα σήμερα. Αυτή η Νικόλ στο διδύμου 20 δεν είναι η παλία καλή Νικόλ από πιπίνου ε??? (Λεω μπας και) Δεν έχει και κριτίκες εδώ...

Επίσης το αχαρνων 85 ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό σήμερα?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Λέω να βγω τσάρκα σήμερα. Αυτή η Νικόλ στο διδύμου 20 δεν είναι η παλία καλή Νικόλ από πιπίνου ε??? (Λεω μπας και) Δεν έχει και κριτίκες εδώ...

Επίσης το αχαρνων 85 ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό σήμερα?
Γιά μέν τις Νικόλ, τίς χωρίζει το χάος από θέμα εμφάνισης.
Η παλιά καλή Νικόλ μάς χαιρέτησε, και μας έμεινε το μπάζο εδώ.
*Το αχαρνών 85 είναι κλειστό. Μη κάνεις το κόπο.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
είναι σίγουρα αυτή η Ανίτα από λεωνίδου και διδυμου παλιοτερα? μπα δυσκολο...και αν είναι ποσα ζητάει για "μασαζ"?
φιλε εγω εκανα την ταρζανια και την πηρα καπου τον απριλιο οταν ολοι ηταν στα καβουκια τους και ειναι πολυ γλυκια και φιλικη (εμενα με θυμήθηκε απο λεωνιδου ) και παιρνει 50 το γραφειο και 50 αυτη ..... αν τα οικονομικα σου αντεχουν αξιζει πιστευω ..... αν σκεφτεις ολες τις μουφες που κυκλοφορουν σε απειρες αγγελιες .... για μια δυο καλα ειναι.... και που ξερεις μπορει να γυρισει παλι εστω στο κοσαρι ....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Φυλής 84 Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ax Ρανια !!! :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:

Τι πλασμα εισαι εσυ !!! :wanker::wanker:

Σου χρωσταω κριτικη κουκλα μου το ξερω !!! :kissass::kissass:
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.797
Πόντοι
3.246
Καλημέρα συνάδελφοι! Αν και μπουρδελομαχιτής απο το 2015 όπως και αναγνώστης του Forum από το 2017, αποφάσισα σήμερα, μετά από 6 χρόνια πορνοκαριέρας να ανοίξω λογαριασμό ώστε να συμβάλω όσο το δυνατό περισσότερο μπορώ στην υπέροχη πορνοενημέρωση και κριτική εμπορεύματος στο φόρουμ. Σήμερα λοιπόν μετά από αϋπνίες και έντονες βραδινές καύλες αποφάσισα στις 5:10πμ να επισκεφτώ το Metaxy Hills, έφτασα περίπου στις 5:30πμ και άρχισα να διασχίζω την Jason’s Street, μετά από την αναζήτηση ενός αξιόλογου πορνίδιου στο Mall, μη βρίσκοντας κάτι που να γεμίζει τα γούστα μου μετά απο μια μικρή αναζήτησή σε 3-4 μπουρδελόσπιτα ακόμα έφτασα στην Ιάσονος 32 όπου με υποδέχτηκε η κοντούλα πεταλουδίτσα που ακούει στο όνομα Άνναμπελ, ήταν 5:50πμ και γνωρίζοντας πως οι περισσότεροι οίκοι κλείνουν στις 6:00πμ είπα να το παίξω safe και να αδειάσω τον μαγικό ζωμό μου στην γλυκιά μαγισσούλα μας, χωρίς δεύτερη σκέψη παρέδωσα το κόκκινο εισιτήριο στην τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο για να απολαύσω την διαδρομή μου στην Disneyland, πριν καλά καλά προλάβω να γδυθώ η Άνναμπελ μπήκε στο δωμάτιο, άρχισα να γλείφω τα βυζάκια της και να της δίνω φιλάκια στο στόμα ενώ αυτή χαϊδεύει το πέτρινο εργαλείο μου, αρχίζει να κατεβαίνει προς τα κάτω και ενώ βλέπει πως στάζω από καύλα αρχίζει να ρουφάει με μανία την πούτσα μου χωρίς σκουφάκι, ξεκινάω να την γαμάω με μανία από το στόμα χώνοντας όσο πιο βαθιά στο λαρύγγι της μπορώ την καυλομένη πουτσα μου, χωρίς να παραπονεθεί ούτε μια στιγμή αδειάζω μετά από περίπου 8 λεπτά το υγρό πυρ μέσα στο στόμα της, κάνοντας έτσι μια τίμια απόσβεση του εισιτηρίου. Μετά από το ικανοποιητικό άδειασμα σε αυτόν τον υπέροχο χυσοτενεκέ, κάθισα ένα τέταρτο σε ένα πεζούλι στην αρχή της Jason’s να πιω την Fanta μου για παν ενδεχόμενο και εκεί είδα την Άνναμπελ με πολιτικά να κατεβαίνει με την τσάτσα τον δρόμο, ομόλογο ότι καύλωσα στην ιδέα να την πηδάω με τα πολιτικά της, την ρώτησα τι ώρα επιστρέφει στο πορνόσπιτο και μου απάντησε 6:00μμ, περιμένω πως και πως να έρθει το απόγευμα να πάω για δεύτερη φορά σήμερα να εκτονωθώ στον τενεκέ μου. Την προτείνω σε όσους έχουν βαρεθεί το κλασικό πίπα-γαμήσι και τελείωμα στο σκούφο και θέλουν πιο ανωμαλιάρικες περιπέτειες. Εύχομαι σε όλου να έχετε μια όμορφη μπουρδελομέρα ! Είμαι ο Μπουρδελομαχητής1999 και αυτή ήταν η σημερινή μου εμπειρία.
Μύστη Μπουρδελομαχητή1999, καλωσήρθες στην παρέα μας!:rockon:
Η τσα2 φαντάζομαι ότι ήταν η κλασσική κοντοπύθαρη Βουλγάρα, σωστά?
Από ΑΚΑΠΟΤΕΣ συνευρέσεις πώς τα πας μύστη? :zfuck:
Μίλησέ μας λίγο για σένα! :hi:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Λέω να βγω τσάρκα σήμερα. Αυτή η Νικόλ στο διδύμου 20 δεν είναι η παλία καλή Νικόλ από πιπίνου ε??? (Λεω μπας και) Δεν έχει και κριτίκες εδώ...

Επίσης το αχαρνων 85 ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό

Λέω να βγω τσάρκα σήμερα. Αυτή η Νικόλ στο διδύμου 20 δεν είναι η παλία καλή Νικόλ από πιπίνου ε??? (Λεω μπας και) Δεν έχει και κριτίκες εδώ...

Επίσης το αχαρνων 85 ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό σήμερα?
Δεν υπάρχει φίλτατε η παλιά καλή Νικολ,απολαμβάνει τη ζωή της με τα χρήματα που έβγαλε!!!Δύσκολα θα ξαναδούμε τέτοια κορίτσια και με καλές παροχές.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Ισχύει.
Η παλιά Νικόλ ήταν πολύ θεομουνο η γκόμενα και με πολύ καλό πρόγραμμα: Φιλιά στο στόμα, 69, ελεύθερο στοματικό, ορχεολειχια, τελειωτικό στο σώμα.



#NIKOL 4EVER......???

Νικόλ και Βίκυ τρομερό δίδυμο!!Εχω περάσει στγμές ανεπανάλυπτες:smitten::smitten::smitten::smitten:Να είναι καλα τα κορίτσια!!!!!!!
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ,είμαι νέος σε αυτά .. ήθελα μια γνώμη για πήδημα 10 ευρώ .. έχει κάποιος στο νου του κάποια που αξίζει και αριθμό από το σπιτάκι ;
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Νικόλ και Βίκυ τρομερό δίδυμο!!Εχω περάσει στγμές ανεπανάλυπτες:smitten::smitten::smitten::smitten:Να είναι καλα τα κορίτσια!!!!!!
Έτσι!!!! Αααααχ πόσο μου λείπουνε :(

Δεν υπάρχει καν σύγκριση έτσι? Φαντάσου τώρα αυτές οι κοπέλες με αυτές τις υπηρεσίες και στο μπουρδέλο που ήτανε που είχε και μπάνιο και καθαρές πετσέτες. Στα 20 ευρο. Άμα μου το λέγανε με αυτά που βλέπω τώρα δεν θα το πίστευα.
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991

Γνωριζει κανεις κατι για αυτο?

ειναι εκτος ελλαδος
εμφανιση οτι βλεπεις
υπηρεσιες καλες
αλλα παιρνει βελτιωση σε πολλα
αυτα πριν πολυ καιρο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Λέω να βγω τσάρκα σήμερα. Αυτή η Νικόλ στο διδύμου 20 δεν είναι η παλία καλή Νικόλ από πιπίνου ε??? (Λεω μπας και) Δεν έχει και κριτίκες εδώ...

Επίσης το αχαρνων 85 ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό σήμερα?
Πως είναι εμφανισιακά για αν σου πω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μία χαρά σε βρίσκω..
Να'σαι καλά , όντως είμαι μια χαρά αλλά δουλεύω σκληρά δεν κάθομαι,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορει και να την πεις σπερματο χαβουζα η σπερματοζητιανα ,χαχαχα.
Ώπα να τα..!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίρνει στεροειδή.

Είναι φύση αδύνατον τέτοια γράμμωση με φυσικό τρόπο ακόμα και σε 20χρονο όση προπόνηση και να κάνει.
Μέσα οκ πάω πάσο, ας πούμε ότι παίρνει. Πιστεύεις ότι όποιος πάρει στεροειδή μπορεί να τον φτάσει??? Το 85% είναι δικό του, ατόφιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom