Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Pedrokapotas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
13
Πόντοι
0
Κάτσε για να καταλάβω, εσύ δηλαδή ζητάς gloryhole με δήλωση του νόμου 105 και ταυτοπροσωπία;
Οχι ρε..λάθος διατύπωση...πάω εγώ πχ να τον δώσω...μέσα θα έχω οπτική επαφή έστω σε επίπεδο στόματος να δω αν είναι άντρας η γυναίκα η όχι?που από ότι έχω καταλάβει φουλ του άντρα είναι εκεί..
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Οχι ρε..λάθος διατύπωση...πάω εγώ πχ να τον δώσω...μέσα θα έχω οπτική επαφή έστω σε επίπεδο στόματος να δω αν είναι άντρας η γυναίκα η όχι?που από ότι έχω καταλάβει φουλ του άντρα είναι εκεί..
Φίλε σε τρύπα τον βάζεις ότι σου κάτσει πρέπει να το αποδεχτείς αλλιώς πας παρακάτω
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
300
Πόντοι
21
Οχι ρε..λάθος διατύπωση...πάω εγώ πχ να τον δώσω...μέσα θα έχω οπτική επαφή έστω σε επίπεδο στόματος να δω αν είναι άντρας η γυναίκα η όχι?που από ότι έχω καταλάβει φουλ του άντρα είναι εκεί..
αδελφέ σε Glory hole πας γιατί καβλωνεις με το "άγνωστο" με αυτή την σκέψη όχι για να βλέπεις και να ξέρεις..
 

Συμποσιος

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Υπαρχουν φωτογραφιες απ τον χωρο ,μπαινεις τις βλεπεις κ σου λυνονται οι χωροταξικες και μη αποριες
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Οχι ρε..λάθος διατύπωση...πάω εγώ πχ να τον δώσω...μέσα θα έχω οπτική επαφή έστω σε επίπεδο στόματος να δω αν είναι άντρας η γυναίκα η όχι?που από ότι έχω καταλάβει φουλ του άντρα είναι εκεί..
Αλήθεια πιστεύεις ότι υπάρχουν γκόμενες που τσιμπουκώνονται σε glory holes? Αν ίσχυε κατι τέτοιο θα έβλεπες ουρές στην Καρόλου. Γενικά και χωρίς παρεξήγηση, από αυτά που λες, είτε είσαι πολύ μικρός, είτε πολύ άβγαλτος ή και τα δύο. Δεν είναι κακό, απλά καλό είναι να ξέρεις οτι δεν σε περιμένει γκόμενα στο glory hole, αλλά ο Σάκης.
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
300
Πόντοι
21
Αλήθεια πιστεύεις ότι υπάρχουν γκόμενες που τσιμπουκώνονται σε glory holes? Αν ίσχυε κατι τέτοιο θα έβλεπες ουρές στην Καρόλου. Γενικά και χωρίς παρεξήγηση, από αυτά που λες, είτε είσαι πολύ μικρός, είτε πολύ άβγαλτος ή και τα δύο. Δεν είναι κακό, απλά καλό είναι να ξέρεις οτι δεν σε περιμένει γκόμενα στο glory hole, αλλά ο
Αλήθεια πιστεύεις ότι υπάρχουν γκόμενες που τσιμπουκώνονται σε glory holes? Αν ίσχυε κατι τέτοιο θα έβλεπες ουρές στην Καρόλου. Γενικά και χωρίς παρεξήγηση, από αυτά που λες, είτε είσαι πολύ μικρός, είτε πολύ άβγαλτος ή και τα δύο. Δεν είναι κακό, απλά καλό είναι να ξέρεις οτι δεν σε περιμένει γκόμενα στο glory hole, αλλά ο Σάκης.
θα του δημιουργηθεί τραύμα.. μην είσαι σκληρός τόσο
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
612
Κριτικές
4
Like
434
Πόντοι
26
Απόψε μάλλον θα γίνει καλό παιχνίδι προς υπόγειο μεριά το βράδυ
 

kost81t

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πρώτη φορά γράφω και πρώτη φορά λέω να πάω κατά τις 12 μάλλον. Θα έχει κόσμο ή λόγω ημέρας τρεις κι ο κούκος;
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
233
Πόντοι
21
Κάποιος να μας πει λεπτομερείς για χθες ;;
 

kost81t

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ήταν κανένας ή είναι κανένας μέσα; Έχει κίνηση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom