Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
Εδώ θίγετε ένα πολύ μεγάλο πρόβλημα Μεγαλειότατε.

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως ένα πολύ μεγάλο μέρος των ατόμων που καταφεύγουν σε ψυχολόγους. ψυχαναλυτές, ψυχιάτρους κλπ, καταφεύγουν εκεί, διότι αυτοί που πραγματικά χρειάζονται αυτού του είδους περίθαλψη, αρνούνται πεισματικά να πάνε, και αυτό επειδή νομίζουν ότι είναι μια χαρούλα. :confused:
υπάρχει αρκετός κόσμος που πηγαίνει . Και γω προσωπικά σκέφτομαι να πάω γιατί βλέπω ότι κάποια πραγματα που προσπαθω να αποβάλλω ή να βελτιώσω δεν το καταφέρνω και με κρατάνε πίσω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
Φανταζεσαι να στραβωθει καμια αμοιρη και να κανει σχεση με αυτον τον ανθρωπο?
Μυαλα 8χρονων. Γιατι δεν ζητανε βοηθεια? Δεν αντιλαμβανονται οτι εχουν σοβαροτατα προβληματα? Και το οικογενειακο τους περιβαλλον τι κανει? Γιατι τους εχει παρατησει στην τυχη τους?
γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει οικογενειακό περιβάλλον.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
Ρε φίλε,αυτό εννοούμε.Όλα να τα κάνω νιανια δηλαδή;Ποιος μίλησε για συγκατοίκηση και δεσμεύσεις;Είπαμε,μέχρι...διανυκτέρευση 1-2 βράδια σπίτι σου ή σπίτι της ή αν πάτε μαζί κάπου ταξίδι

Γκομενάκια,βόλτες,σεξάκια,ταξιδάκια,κι αυτά χρειάζονται.Τι να κάνεις,να πηγαίνεις μόνος σου σαν ψωριάρης;Ή να βγαίνεις συνέχεια με άλλες ψωλές;Ή να μην πηγαίνεις πουθενά;

Για το χρήμα,αν περάσω καλά,δεν το κλαίω.Αν δεν περάσω,τότε ναι.
ρε πόσες σχέσεις έχεις κάνει, θα απαντήσεις ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
Οι ανθρωποι που επιλεγουν τους πολλους και οχι τον ενα γιατι νιωθουν μοναξια ? σιγουρα καποιος περασε απο τη ζωη τους αλλα το ενα τους ξυνιζει το αλλο τους βρωμαει οποτε δεν ειναι θεμα μοναξιας αλλα δεν αντεχουν τον εαυτο τους απο την αναποφασιστικοτητα που τους δέρνει και το βαφτίσανε μοναξια ...
αυτό που λες είναι μοναχικότητα και όχι μοναξιά... για μένα τουλάχιστον όπως το καταλαβαίνω.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
604
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
26

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
604
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
26
Φανταζεσαι να στραβωθει καμια αμοιρη και να κανει σχεση με αυτον τον ανθρωπο?
Μυαλα 8χρονων. Γιατι δεν ζητανε βοηθεια? Δεν αντιλαμβανονται οτι εχουν σοβαροτατα προβληματα? Και το οικογενειακο τους περιβαλλον τι κανει? Γιατι τους εχει παρατησει στην τυχη τους?
Ισχιει ούτε εμένα με πείθει ο λιντερ φαίνεται τέρμα ανώριμος και δυστιχως ναι οι γονείς τους άφησαν στη τύχη τους κάτι τέτοιους γιατί είναι ανάξιοι για γονείς,νομίζουν επιτυχία είναι μόνο να κάνουν παιδιά για να μη τους πει η κοινωνία ψυχοπαθεις,όχι κύριοι έχεις ολοκληρώσει το έργο σου ως πατέρας στη κοινωνία μόνο αν κάνεις το παιδί σου άνθρωπο κανονικό φυσιολογικο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.758
Πόντοι
24.700

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.791
Κριτικές
101
Like
47.550
Πόντοι
21.661
λειπει Ζαπαταρος:coffee:
έχει ματώσει από το πολύ γκαμισι.
τελειώσε το ρόστερ με τις γίδες και ξεκίνησε τις κατσίκες, για να έχει παραπάνω επιλογές και να χώνει πόρτες και απαξίωση στις γίδες.
:zfuck:
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
325
Κριτικές
18
Like
2.533
Πόντοι
1.191
έχει ματώσει από το πολύ γκαμισι.
τελειώσε το ρόστερ με τις γίδες και ξεκίνησε τις κατσίκες, για να έχει παραπάνω επιλογές και να χώνει πόρτες και απαξίωση στις γίδες.
:zfuck:
Έχει πάει σε χωριό;;;
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
1
Like
984
Πόντοι
216
αυτό που λες είναι μοναχικότητα και όχι μοναξιά... για μένα τουλάχιστον όπως το καταλαβαίνω.
βλαβη ειναι ...οταν το ενα σου μυριζει το αλλο σου βρωμαει και γκρινιαζεις ..
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
570
Like
660
Πόντοι
86

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.900
Like
2.966
Πόντοι
456
Αυτός που έχει στη δουλεια του μόνο ψωλαραίους,παντρεμένες ή με σχέσεις ή κανει μοναχική δουλειά,απο που θα κάνει γνωριμίες;

Γνωριμία μπορεί να γίνει μόνο στην πρώτη περίπτωση...να βρεθούν δυο gay σε κοινό χώρο εργασίας...που αυτοί καταλαβαίνονται αμέσως.Για στρέιτ δεν υπάρχει σωτηρία...
Πάλι για γκέι λες..βρε μπας και..σου αρέσει η γιουροβιζιον?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι προφανως συζητησαν μεταξυ τους οτι υπαρχει ενας παλαβός που γυριζει στο μαγαζι και την πεφτει στις υπαλληλους που ειναι εκει για να βγαλουν το ψωμι τους.
Και εσυ στο σαλεμενο σου μυαλο καταλαβες οτι σε περασαν για "κυνηγο" και σε φοβηθηκανε.
Συνεχισε ετσι και σε βλεπω σε κανενα αυτοφωρο
Συνελθε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
Και μερικοι-μερικοι εδω μεσα, πηγαινετε σε κανεναν ψυχολογο ή σε κανεναν ψυχιατρο, δεν βλαπτει.
Πιο τρελός από εσένα δεν είμαι..εσύ μιλάς με μια άγνωστη στη..Κολομβία..από το ίντερνετ..και νομίζεις ότι έχει ς σχέση..και τη παρακολουθείς με κάμερες κιόλας.. μηπως πρέπει αν πας σε ψυχολόγο?εγώ ξέρω ότι μετράω σαν άντρας..αλλά οι ελλεινιδες δε τα γουστάρουν αυτά..θέλουν ένα φλορο από τη παρεα τους που να μη μπορεί αν τη πεφτει σε άλλες για να τον ελενχουνε.εγώ είμαι κυνηγός..είναι ότι μισουνε οι ελλεινιδες δηλαδή..
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.053
Like
2.060
Πόντοι
456
Πάλι για γκέι λες..βρε μπας και..σου αρέσει η γιουροβιζιον?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πιο τρελός από εσένα δεν είμαι..εσύ μιλάς με μια άγνωστη στη..Κολομβία..από το ίντερνετ..και νομίζεις ότι έχει ς σχέση..και τη παρακολουθείς με κάμερες κιόλας.. μηπως πρέπει αν πας σε ψυχολόγο?εγώ ξέρω ότι μετράω σαν άντρας..αλλά οι ελλεινιδες δε τα γουστάρουν αυτά..θέλουν ένα φλορο από τη παρεα τους που να μη μπορεί αν τη πεφτει σε άλλες για να τον ελενχουνε.εγώ είμαι κυνηγός..είναι ότι μισουνε οι ελλεινιδες δηλαδή..
Καταλαβαίνεις τι σου γράφουμε από χθες ή είσαι στην κοσμάρα σου;

Αυτό που σου λέμε είναι ότι δεν είσαι "κυνηγός" τρομάρα σου αλλά απελπισμένος έως και επικίνδυνος πέφτουλας,γιατί για να σε έδιωξε η άλλη κακήν κακώς σίγουρα είπες ή έκανες κάποια μαλακία.
Άλλωστε έχεις δώσει δικαιώματα με τις παρακολουθήσεις κοριτσιών,τις απόψεις περί Ισλάμ κλπ.

Κοίτα να πήξεις λίγο μυαλό γιατί σε βλέπω άμεσα πρώτο θέμα στα κανάλια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.758
Πόντοι
24.700
βλαβη ειναι ...οταν το ενα σου μυριζει το αλλο σου βρωμαει και γκρινιαζεις ..


Σας έχω πελατάκι.

Το να διανοηθεί γυναίκα να χτυπήσει άνδρα, σημαίνει οτι έχει χάσει ήδη τη μπάλα ο τύπος.
Ίσως να είναι θέμα διαστάσεων ... δεν ξέρω ...

αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το φανταστώ και δεν νομίζω ότι από όσες γυναίκες είχα νταβαρεστεί ποτέ, θα πέρναγε από κάποιας το μυαλό να με ... χτυπήσει ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ...

αλλά άλλο η επιθυμία και άλλο να προσπαθήσει να το πραγματοποιήσει.

Και οι νόμοι στην τελική τι θα σου κάνουν ;
Τη σπας στο ξύλο ...

αν κάνει μαγκιές, θα την ξανασπάσεις ...

ποιός πρέπει να φοβηθεί ;;


Την καλησπέρα μου. :cool2:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.861
Like
16.616
Πόντοι
3.656
Ποιος ειναι ο αξεστος πολιτισμος ρε φιλε?
Να θελεις να δουλεψεις και να εχεις το καθε βλαμμενο να κανει τον γαμπρο σε ολες τις υπαλληλους στη σειρα?
Και λιγα του ειπε.
Οι δικηγόροι που τρώνε ασκούμενες ... και γραμματείς ... κομπλέ τύπε ;;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.758
Πόντοι
24.700
Ποιος ειναι ο αξεστος πολιτισμος ρε φιλε?
Να θελεις να δουλεψεις και να εχεις το καθε βλαμμενο να κανει τον γαμπρο σε ολες τις υπαλληλους στη σειρα?
Και λιγα του ειπε.

Που να δείτε και κάτι νταήδες που απειλούν να σπάσουν τη σύζυγό τους στο ξύλο. :coffee:

Το να διανοηθεί γυναίκα να χτυπήσει άνδρα, σημαίνει οτι έχει χάσει ήδη τη μπάλα ο τύπος.
Ίσως να είναι θέμα διαστάσεων ... δεν ξέρω ...

αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το φανταστώ και δεν νομίζω ότι από όσες γυναίκες είχα νταβαρεστεί ποτέ, θα πέρναγε από κάποιας το μυαλό να με ... χτυπήσει ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ...

αλλά άλλο η επιθυμία και άλλο να προσπαθήσει να το πραγματοποιήσει.

Και οι νόμοι στην τελική τι θα σου κάνουν ;
Τη σπας στο ξύλο ...

αν κάνει μαγκιές, θα την ξανασπάσεις ...

ποιός πρέπει να φοβηθεί ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom