Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.928
Πόντοι
20.686
Μαρινα πατησιων;;;;;; ποια χρονια;;;;;;;

μαλλον διαφορετικες μαρινες ειναι
Στις 16 Μάη μηνα
Με ένα αμάξι η Μαρίνα.....
Μη δινεις σημασία ARHS
Σαμπως θα την δει???
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
12
Like
486
Πόντοι
290
Καλημέρα σας συνταξιδιώτες. εκτός της Μαρίνας που όσοι την γνωρίζουν πραγματικά θα μπορούσε άνετα να είναι ανεξάρτητη με ένα πελατολόγιο αρκετά ικανοποιητικό και να κλείνει ο καθένας τα ραντεβού του. Τώρα για το μαγαζί, αυτό ήταν από τα καλύτερα σε υποδομές και χλιδή όταν ξεκίνησε και έχει γίνει decadance με κοπέλες φιλότιμες κάποιες αλλά όχι για τα χρήματα που ζητάει το ίδρυμα. Έπειτα και από κριτικές, του τελευταίου καιρού και από το αδελφό μαγαζί που κρατάει σε υποδομές τα ίδια σε εξυπηρέτηση. Να επισημάνω επίσης πως προ κορονοιού, δεν υπήρχαν ραντεβού και παπαριές έβρισκες το ροστερ εκεί με το χαμόγελο και τα αντίστοιχα χρήματα και την ρεσεψιόν ευγενική. Για αυτά και άλλα τόσα μην περιμένετε αλλαγές και ομορφιές, επίσης αν κλείνουμε μόνο ραντεβού δεν λέγεται μασάζ αλλά cg σε δικό της χώρο! Να περνάτε καλά, να πηδάτε και να αναζητάτε το καλύτερο.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Μαίρη και Λειλα έχουν σταματήσει ;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
15
Like
11.757
Πόντοι
3.246
Μαίρη και Λειλα έχουν σταματήσει ;
Δυστυχώς έχουν πολύ καιρό να εμφανιστούν... Κάτι μισολογα είχαν ακουστεί για Ρόδο αλλά έκτοτε έχουμε σιγή... Ελπίζω κάποτε να επιστρέψουν στην ενεργό δράση...:hi:
 

gkots

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Η Αλέσια βρίσκεται ακόμα στο μαγαζί;
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει ένα παλιό συναγωνιστή ας μου στείλει ένα μήνυμα για το πως θα δω μαρίνα γιατί δεν θέλω να τσακωθώ με την Ξινή κυρία της υποδοχής.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
37
Like
20.779
Πόντοι
4.646
Αν κάποιος θέλει να βοηθήσει ένα παλιό συναγωνιστή ας μου στείλει ένα μήνυμα για το πως θα δω μαρίνα γιατί δεν θέλω να τσακωθώ με την Ξινή κυρία της υποδοχής.
Ή μόνη περίπτωση νά δείς Μαρίνα είναι νά κλείσεις ραντεβου στο προσωπικό τής τηλέφωνο πράγμα δύσκολο νά στο δώσουν. Άλλες λύσεις δέν υπάρχουν προς το παρόν.
Με τήν ξινή θά χαλαστείς άσχημα όπως λες.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Ή μόνη περίπτωση νά δείς Μαρίνα είναι νά κλείσεις ραντεβου στο προσωπικό τής τηλέφωνο πράγμα δύσκολο νά στο δώσουν. Άλλες λύσεις δέν υπάρχουν προς το παρόν.
Με τήν ξινή θά χαλαστείς άσχημα όπως λες.
Με την Ξινή ενώ είχα φτάσει σε σημείο να έχω έρθει σε σημείο να την κλείσω … κάποιος συναγωνιστής την είχε τσαντισει και τέλος.
Το τηλ της ζητάω ευγενικά… η έστω να μου στείλει ένας πμ.. να κλείσει ένα ρ/β εκ μέρους μου…
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
37
Like
20.779
Πόντοι
4.646
Με την Ξινή ενώ είχα φτάσει σε σημείο να έχω έρθει σε σημείο να την κλείσω … κάποιος συναγωνιστής την είχε τσαντισει και τέλος.
Το τηλ της ζητάω ευγενικά… η έστω να μου στείλει ένας πμ.. να κλείσει ένα ρ/β εκ μέρους μου…
Δέν κάνει για τήν υποδοχή ή κυρία αυτή, αν τσατίζεται τόσο εύκολα μέ τόν κάθε πελάτη καί χαλάει το ραντεβού κάποιου άλλου τότε καλύτερα ας βρει νά κάνει κάτι άλλο.

Ελπίζω κάποιος να σε βοηθήσει μέ το τηλέφωνο σε πμ.
 

Twofast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
17
Like
513
Πόντοι
290
Συναγωνιστές θέλω οποίος θέλει και μπορεί να μου στείλει το τηλέφωνο της Μαρίνας . Έχω γενέθλια σε 10 μέρες και θέλω να κάνω ένα ωραίο δώρο στον εαυτό μου αφού πιστεύω από όλες τις κριτικές ότι θα περάσω καλά .Την είχα δει παλια χωρίς να στέκομαι τυχερός τότε στο Λαγουμιτζή και έκτοτε την αναζητώ. Ευχαριστώ
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
12
Like
486
Πόντοι
290
Δέν κάνει για τήν υποδοχή ή κυρία αυτή, αν τσατίζεται τόσο εύκολα μέ τόν κάθε πελάτη καί χαλάει το ραντεβού κάποιου άλλου τότε καλύτερα ας βρει νά κάνει κάτι άλλο.

Ελπίζω κάποιος να σε βοηθήσει μέ το τηλέφωνο σε πμ.
καλά τα λες, όμως και το ροστερ θέλει ανανέωση, δεν φτάνει μόνο ένας κούκος να φέρει την άνοιξη, δλδ η Μαρίνα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
37
Like
20.779
Πόντοι
4.646
καλά τα λες, όμως και το ροστερ θέλει ανανέωση, δεν φτάνει μόνο ένας κούκος να φέρει την άνοιξη, δλδ η Μαρίνα.
Καί ανανέωση να γίνει μέ αυτήν την υποδοχή δέν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι, πολλοί πελάτες δέν πάνε για αυτόν τόν λόγο τά έχουμε ξαναπεί αλώστε μην τά ξανά λέμε.
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
192
Κριτικές
14
Like
692
Πόντοι
311
Καλά τα λες, όμως και το ροστερ θέλει ανανέωση, δεν φτάνει μόνο ένας κούκος να φέρει την άνοιξη, δλδ η Μαρίνα.
Και αυτή δεν είναι και πότε ελεύθερη...Για να την βρεις θέλει τύχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
39
Like
1.688
Πόντοι
3.990
καλά τα λες, όμως και το ροστερ θέλει ανανέωση, δεν φτάνει μόνο ένας κούκος να φέρει την άνοιξη, δλδ η Μαρίνα.
Δεν πάνε καινουργιες κοπελλες εκεί και ιδιαίτερα μικρότερης ηλικίας να τους φωναζει η τρελή χωρίς λόγο . μαζί με το καταπληκτικό ρόστερ πριν τις καραντίνες είχε και πολλά εικοσάχρονα που σκάγανε ποτε-ποτε και διάφορες άλλες και κάνανε τοΝ πελάτη να χαίρεται που πάει εκεί , τα εδινες τα 80 ευχάριστα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Δέν κάνει για τήν υποδοχή ή κυρία αυτή, αν τσατίζεται τόσο εύκολα μέ τόν κάθε πελάτη καί χαλάει το ραντεβού κάποιου άλλου τότε καλύτερα ας βρει νά κάνει κάτι άλλο.

Ελπίζω κάποιος να σε βοηθήσει μέ το τηλέφωνο σε πμ.
Είναι το θωρηκτό σβαρτσενέκερρρ :vomit:....μπρρρρ....:vomit:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.621
Κριτικές
190
Like
48.698
Πόντοι
41.443
Με τρώει ή περιέργεια.....




Με τόν καφέ έχει και γλυκάκι; :think:

:kiss-mark::angry::happy:
χαχαχαχαχ τσουρεκακι μονο λογω της περιοδου που διανυουμε. :2funny:


οσον αφορα τα παραπανω που εγραψες ενα θα πω.
κριμα για τα κοριτσια που την ανεχονται τη βλαμμενη και κριμα για το αλλο το κοριτσι που χαλασε και εσπασε τοσο πολυ εμφανισιακα και αλλαξε τοσο η συμπεριφορα της.
(ξερεις εσυ,ονοματα δε λεμε,τα εχουμε πει αλλωστε)
 
Τελευταία τροποποίηση:

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
χαχαχαχαχ τσουρεκακι μονο λογω της περιοδου που διανυουμε. :2funny:


οσοα αφορα τα παραπανω που εγραψες ενα θα πω.
κρίμα για τα κορίτσια που την ανέχονται τη βλαμμένη :zombie: και κριμα για το αλλο το κοριτσι που χαλασε και εσπασε τοσο πολυ εμφανισιακα και αλλαξε τοσο η συμπεριφορα της.
(ξερεις εσυ,ονοματα δε λεμε,τα εχουμε πει αλλωστε)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom