Νέα

Studio Αριστοτέλους 6

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.544
Πόντοι
5.646
Αυτό ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό; Σε μια από τις επισκέψεις μου Αθήνα είχα περάσει με Ζανέτ. Δεν βλέπω να υπάρχει ενημέρωση
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
125
Like
21.744
Πόντοι
28.900
Αυτό ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό; Σε μια από τις επισκέψεις μου Αθήνα είχα περάσει με Ζανέτ. Δεν βλέπω να υπάρχει ενημέρωση
Η Ζανετ εργάζεται και σαν call girl. Παράλληλα μπορεί να εργάζεται και στο στούντιο αν είναι ανοιχτό!!!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Όχι φίλε δεν το έχω, αλλά άμα ψάξεις στις ιστοσελίδες με call girls θα το βρεις!!!

Μιλάς για το εσκορτνιους; Δεν βρήκα κάτι και την ψάχνω . Αν θυμιθεις λινό πες μου σε παρακαλώ
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
594
Κριτικές
60
Like
3.597
Πόντοι
10.335
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι έχει πάρει την κατηφόρα ! Νέες κοπέλες δεν βλέπουμε όπως παλιά ! Σε πρόσφατες επισκέψεις μου στα στάνταρακια Αλισα και Kate ενώ πέρασα πολύ καλά αρχίζει και με ενοχλεί η μυρωδιά δημοσίων ουρητήρων από τα ντουζ και η γλίτσα με αποτέλεσμα να σιχαίνομαι να ξαναπάω ! Βάλτε τις τσατσαδες να καθαρίσουν λίγο καλύτερα !
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
125
Like
21.744
Πόντοι
28.900
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι έχει πάρει την κατηφόρα ! Νέες κοπέλες δεν βλέπουμε όπως παλιά ! Σε πρόσφατες επισκέψεις μου στα στάνταρακια Αλισα και Kate ενώ πέρασα πολύ καλά αρχίζει και με ενοχλεί η μυρωδιά δημοσίων ουρητήρων από τα ντουζ και η γλίτσα με αποτέλεσμα να σιχαίνομαι να ξαναπάω ! Βάλτε τις τσατσαδες να καθαρίσουν λίγο καλύτερα !
Στην γερμανοαλυσιδα δεν καθάριζε η τσατσά, αλλά άλλη κυρία, την είχα πετύχει να βγαίνει από άλλο δωμάτιο με τα καθαριστικά, ενώ εγώ έμπαινα σε άλλο δωμάτιο!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.259
Κριτικές
167
Like
84.972
Πόντοι
46.423
O φωτογράφος της Isabell από την Βενεζουέλα είναι για πολύ κρέμασμα.

Ωραίο σωματάκι με κανονικό κωλαράκι και όχι η κωλάρα που φαίνεται στις φωτογραφίες και καλό νορμάλ προσωπάκι.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Κριτικές
13
Like
658
Πόντοι
311
Η έρικα που είναι στο πρόγραμμα τώρα την είδε κανείς; Μοιάζει με τη μαγιά από αγγέλους κ πιο πριν έπαιζε στην αλυσίδα κασανδρας-Αθηνών. Την είχα πάρει τότε μούφα για το 50. Στο γραφείο διαβάζω δυθιραμβικες κριτικές..
 

Notios789

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Είναι ακόμα ανοικτό το εν λόγω κατάστημα? κάποτε είχε πολύ ωραίο υλικό κ ενημέρωνε συχνά για βαρδιες
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Χθεσινή επίσκεψη στο μαγαζί στοχευμένη για την Μαράια. Με ρωτάει η υποδοχή αν ξέρω ( το τονίζω) κάποια. Απαντώ ότι ξέρω τον κοριτσαρο αλλά επειδή μου αναφέρει άλλες 3 ακόμη, θα ήθελα να δω και τις υπόλοιπες. Στραβωνει την μούρη της τότε κ με αρχίζει ότι αυτό δεν είναι σωστό κ θα εκνευρίσει (???) τις κοπέλες...Με ξαναρωταει θυμωμένα αν θα περάσω με την Μαράια; Απαντώ κ πάλι ευγενικά αν γίνεται απλά να δω κ τις υπόλοιπες αλλά θα μπω με την Μαράια κ μάλιστα όχι με απλό πρόγραμμα αλλά μεγαλύτερης διάρκειας. Με τα πολλά τις είδα...Μου αναφέρει το δωμάτιο που θα μπω. Ανακαλύπτω αφού αρχίζω να ξεντυνομαι ότι δεν έχει αφήσει πετσέτα κλειστή σφραγισμένη κ παντόφλες. Έχει μόνο μια ανοιχτή στο κρεβάτι. Μπαίνω στη ντουζιέρα, το σαπούνι στα τελειώματα με το ζόρι έβγαινε. Και το καλύτερο από όλα σπασμένο το σπιράλ στην ντουζιέρα. Έκανα ένα δωμάτιο λίμνη χωρίς να το θέλω.τα έδειξα όλα κ στην κοπέλα για να γίνω πιστευτός...Αν δεν ήταν η Μαράια που έψαχνα καιρό δεν θα καθόμουν καθόλου. Για να είμαι ξεκάθαρος, τα παράπονα μου είναι για τον χώρο κ όχι την κοπέλα που κάθε φορά τιμάει τα λεφτά της
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο μαγαζί στοχευμένη για την Μαράια. Με ρωτάει η υποδοχή αν ξέρω ( το τονίζω) κάποια. Απαντώ ότι ξέρω τον κοριτσαρο αλλά επειδή μου αναφέρει άλλες 3 ακόμη, θα ήθελα να δω και τις υπόλοιπες. Στραβωνει την μούρη της τότε κ με αρχίζει ότι αυτό δεν είναι σωστό κ θα εκνευρίσει (???) τις κοπέλες...Με ξαναρωταει θυμωμένα αν θα περάσω με την Μαράια; Απαντώ κ πάλι ευγενικά αν γίνεται απλά να δω κ τις υπόλοιπες αλλά θα μπω με την Μαράια κ μάλιστα όχι με απλό πρόγραμμα αλλά μεγαλύτερης διάρκειας. Με τα πολλά τις είδα...Μου αναφέρει το δωμάτιο που θα μπω. Ανακαλύπτω αφού αρχίζω να ξεντυνομαι ότι δεν έχει αφήσει πετσέτα κλειστή σφραγισμένη κ παντόφλες. Έχει μόνο μια ανοιχτή στο κρεβάτι. Μπαίνω στη ντουζιέρα, το σαπούνι στα τελειώματα με το ζόρι έβγαινε. Και το καλύτερο από όλα σπασμένο το σπιράλ στην ντουζιέρα. Έκανα ένα δωμάτιο λίμνη χωρίς να το θέλω.τα έδειξα όλα κ στην κοπέλα για να γίνω πιστευτός...Αν δεν ήταν η Μαράια που έψαχνα καιρό δεν θα καθόμουν καθόλου. Για να είμαι ξεκάθαρος, τα παράπονα μου είναι για τον χώρο κ όχι την κοπέλα που κάθε φορά τιμάει τα λεφτά της
Ισχύουν αυτά για το χώρο είχα πάρει τη Μαράια στο αρ6 πριν 3 μήνες και θυμάμαι το σπιραλ ήταν σπασμένο στο δωμάτιο 2 αν δεν κάνω λάθος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom