Νέα

RIP -Νεκρός οπαδός της ΑΕΚ από επίθεση Κροατών στην ΟΠΑΠ Arena

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Ρε τυποι δεν εχετε καταλάβει οτι απο την έναρξη της Ελληνικής κρισης και μετα δεν υπάρχει Ελληνική Αστυνομία;; Οι αστυνομία βρίσκεται σε μια μορφή λευκής απεργίας.
Δεν διαφερουν σε τιποτα απα εναν υπάλληλο της εφορίας η της πολεοδομίας, εχουν γινει κανονική δημόσιοι υπάλληλοι, πανε στην δουλεια, κανουν το ΕΛΑΧΙΣΤΟ που πρεπει να κανουν και γυρνανε σπιτια τους.
το εχω ακουσει να το λεει αστυνομικος αυτο....
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
Καμία σχέση man, η Θάτσερ δεν έκανε καμία εισήγηση, η απόφαση ήταν της uefa. Απλα η Θάτσερ βγήκε μετά και είπε ότι στηρίζει την απόφαση αυτή, λες και μπορούσε να κάνει αλλιώς. Άνοιξε και κανα βιβλίο
Κι αυτό μαγκιά της ήταν. Σε αντίστοιχη περίπτωση ο Ελληνας ΠΘ θα μιλούσε για την αδικία να τιμωρούνται οι υπόλοιπες ομάδες, που ο "υπέροχος" λαός τους δεν έκανε τίποτα και θα καλούσε την ΟΥΕΦΑ να διορθωσει την άδικη απόφαση.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.902
Πόντοι
2.606
τους ειχε πονεσει η κωλοτρυπιδα τοτε αλλα αν δεν μπορεισ να χτυπησεις το γαιδαρο χτυπας το σαμαρι
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Ξηλωμα όλοι οι σύνδεσμοι κ ανελέητο κυνηγητό. Τους πιάνεις όλους κ τους κλείνεις στην φυλακή γ σύσταση εγκληματικής οργάνωσης. Αποκλεισμός από Ευρώπη για 5 χρόνια ν φύγουν όλοι οι μαφιόζοι που καταστρέφουν το άθλημα μας.
Άντε ρε πουστη Κούλη,τι θατσερικος είσαι ΓΤΧΣ

ξεχνας οτι οι ομαδες διοικούνται απο αρχιμαφιόζους που κανουν οτι θελουν στο ελλαδισταν και ειναι πιο πανω απο πρωθυπουργούς και κυβερνήσεις (με την συγκεκριμένη κυβέρνηση είναι και φιλαράκια)
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
4
Like
849
Πόντοι
376
Σκεψου οτι τα ισόβια ειναι χειρότερα απο τον θανατο.
Ο επίδοξος δραστης πιστευει οτι θα διαφυγει.Δεν σκέφτεται την ποινη.Εχει μελετηθει αυτο.
ποια ισοβια; σε 15-17 χρονια ειναι εξω.προλαβαινει να σκοτωσει ξανα.
για δωσε και ενα συνδεσμο για τη μελετη αυτη
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
για αλλη μια φορα στο ιδιο εργο θεατες....ραντεβου θανατου χουλιγκανς και καθε καρυδιας καρυδι.... επιτελους θα κανουν κατι και αν δεν μπορουν να σταματησουν τα πρωταθληματα .... λυπηρο
Λυπάμαι αλλά δεν ισχύει....δεν υπήρχε ραντεβού....τι ραντεβού να υπήρχε,θα ήταν αυτοκτονία..ραντεβού του τύπου ερχόμαστε 150 άτομα να μας γαμησετε τρεις τέσσερις χιλιάδες έξω από το γήπεδο σας δεν υπάρχουν....καταδρομική ήταν...διέσχισαν όλη την Ελλάδα άκρη σε άκρη...παρκάραν γενικά και μαζεύτηκαν στο μετρό για να κάνουν χτύπημα και δρόμο....και οι ηλίθιοι οι μπάτσοι όλης της χώρας παίζανε το πουλί τους....και διαβάζουμε πως έδιωξαν κάτι τροχομπατσους της δυτικής Ελλάδας.....τσίπα δεν έχουν οι ρεζιληδες....
 

CumAndRescueMe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Κριτικές
13
Like
927
Πόντοι
990
1691497901700.jpeg



:shit:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
Kατι δε δουλευει καλα στο επιτελικό κρατος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Δεν υπαρχουν μπατσοι εξω στο δρόμο τυποι ....
Αν τους σταμάταγαν θα ηταν η εκπληξη ενω δεν υπαρχει κανενας μπατσος εξω ,
το οτι ηρθαν παρκαραν πηρα το τρενο και εφτασαν μεχρι το γηπεδο με ροπαλα στα χέρια ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΡΜΑΛ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
4
Like
849
Πόντοι
376
Απορώ γιατί δεν έχουμε βάλει ακόμα τα κόκκινα φωτάκια στα σύνορα,
σε πολιτη χωρας σεγκεν με ποια λογικη απαγορευεις την εισοδο;αν εχει εγκυρο διαβατηριο περναει αμεσως
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.544
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
για αλλη μια φορα στο ιδιο εργο θεατες....ραντεβου θανατου χουλιγκανς και καθε καρυδιας καρυδι.... επιτελους θα κανουν κατι και αν δεν μπορουν να σταματησουν τα πρωταθληματα .... λυπηρο
Τι ραντεβού ρε κ συ μην ακούω τέτοια τώρα.. Κ ήρθαν 150 μόνο σε ξένη χώρα?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.754
Πόντοι
3.556
η φαση μετα τη παιανια ειναι, για ολες τις ομαδες της αθηνας ειναι καπως ετσι

παρε μια σιδερογροθια γιατι οι αλλοι την πεσανε 3 σε 1 τις προαλλες
παρε ενα πτυσομενο γιατι ο αλλος βγαζει σιδερογροθια
παρε ενα κερατο γιατι ο αλλος βγαζει πτυσομενο
παρε ενα τσεκουρακι γιατι ο αλλος βγαζει κερατο
παρε ενα ζασταβα γιατι ο αλλος την πεφτει με τσεκουρι

και παει λεγοντας. νικη με καθε κοστος.

το ξεκινησαν οι γαβροι. μετα γλυκαθηκαν ολοι οι υπολοιποι και κανουν τα ιδια και χειροτερα

οσοι ειστε ασχετοι, τηλεφωνακηδες, παρτε το μπουλο και μη τσουβαλιαζετε ολους τους οπαδους

οσοι ασχολειστε ακομα παρτε επισης το μπουλο γιατι δεν βαζετε φρενο πουθενα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.816
Κριτικές
2
Like
73.102
Πόντοι
12.056
Λυπάμαι αλλά δεν ισχύει....δεν υπήρχε ραντεβού....τι ραντεβού να υπήρχε,θα ήταν αυτοκτονία..ραντεβού του τύπου ερχόμαστε 150 άτομα να μας γαμησετε τρεις τέσσερις χιλιάδες έξω από το γήπεδο σας δεν υπάρχουν....καταδρομική ήταν...διέσχισαν όλη την Ελλάδα άκρη σε άκρη...παρκάραν γενικά και μαζεύτηκαν στο μετρό για να κάνουν χτύπημα και δρόμο....και οι ηλίθιοι οι μπάτσοι όλης της χώρας παίζανε το πουλί τους....και διαβάζουμε πως έδιωξαν κάτι τροχομπατσους της δυτικής Ελλάδας.....τσίπα δεν έχουν οι ρεζιληδες....
φιλε μου το ραντεβου θανατου δεν παει για χθες ...το οτι ειμαστε ρεζιληδες σαν χωρα αυτο ειναι πολλα χρονια τωρα δεκαετιες ολοκληρες..... ομως αυτο πρεπει να τελειωσει σκοτωνονται για τις ομαδες αδιανοητο... υπηρξα αθλητης σε αθλημα δυσκολο επεφτε η ροχαλα συννεφο και ψιλες φουλ ποτε ομως δεν εφτασαν τα πραγματα στα ακρα ..απο την δεκαετια στα μεσα του 90 η κατασταση ξεφυγε και απο οτι φαινεται αν δεν παρουν δραστικα μετρα θα ερθουν χειροτερα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
9
Like
13.014
Πόντοι
3.836
Για να μην ξεχνάμε για τι πράγμα μιλάμε:

- Η κατάσταση με τα ναρκωτικά στους συνδέσμους έχει ξεφύγει. Δε μιλάμε για μαύρο και κόκα, μιλάμε για χάπια ό,τι να 'ναι. Μιλάμε για συνδέσμους με άτομα που θα έπρεπε να είναι μέσα για προληπτικούς λόγους. Έχω μιλήσει με πρώην συνδεσμίτες που μου είπαν ότι τα παράτησαν επειδή είδαν ότι η βία είχε πάρει πολύ επικίνδυνο μονοπάτι.
- Όπως και στην περίπτωση του Καμπανού η δολοφονία έγινε εκτός γηπέδου και όχι μετά από από αγώνα. Δε μας φταίει η διαιτησία δηλαδή ή ότι η ομάδα μας δεν παίζει καλά ή ότι τους προκάλεσαν τα ΜΑΤ (αυτά γίνοταν παλιότερα). Μιλάμε για ντου στα τυφλά και όποιον πιάσουμε, όποιον γαμήσουμε, όποιος ζήσει όποιος πεθάνει.
- Οι ματατζήδες την πέφτουν σε αναρχικούς στις πορείες γιατί μπροστά στα χουλιγκάνια οι μπαχαλάκηδες είναι αρσακειάδες. Δεν το λέω εγώ ,το έχω ακούσει από ΜΑΤατζήδες. Σου λένε "ασε ρε εγώ εχω παιδιά ή θέλω να κάνω παιδιά με αυτούς τους μαχαιροβγάλτες θα τα βάλω;".
Και όμως υπήρχε λύση. Είχαν τις πινακίδες να τους κάνουν μπλόκο στα διόδια. Τα πρώτα δύο αυτοκίνητα να μάζευαν στην κλούβα οι υπόλοιποι θα λακίζανε για Κροατία. Πέντε - πέντε ,δέκα - δέκα τους είχαν. Έχουν ξανάρθει χουλιγκάνια από Βαλκάνια και Ανατολική Ευρώπη ,τους παίρνουν από τα ξενοδοχεία της Ομόνοιας ,τους πάνε συνοδεία στο γήπεδο και όλα κομπλέ. Η ευθύνη είναι 100% της ΕΛΑΣ και πρέπει να πέσουν κεφάλια.

Κανένα έλεος στα δίποδα όλων των ομάδων. Ξύλο και φυλάκα 10-20 χρόνια να φοβούνται οι επόμενοι.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.816
Κριτικές
2
Like
73.102
Πόντοι
12.056
Τι ραντεβού ρε κ συ μην ακούω τέτοια τώρα.. Κ ήρθαν 150 μόνο σε ξένη χώρα?
φιλε μου εγω μπορω να σου δειξω ανθρωπο που αν τον δεις στον δρομο θα σε πιασουν τα γελια ..αυτος ομως εχει φαει 3 ανθρωπους με μαχαιρι ..οποτε αυτοι οι 150 ηρθαν για να κανουν την αλητεια τους να δολοφονησουν ανθρωπους
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.902
Πόντοι
2.606
φιλε μου το ραντεβου θανατου δεν παει για χθες ...το οτι ειμαστε ρεζιληδες σαν χωρα αυτο ειναι πολλα χρονια τωρα δεκαετιες ολοκληρες..... ομως αυτο πρεπει να τελειωσει σκοτωνονται για τις ομαδες αδιανοητο... υπηρξα αθλητης σε αθλημα δυσκολο επεφτε η ροχαλα συννεφο και ψιλες φουλ ποτε ομως δεν εφτασαν τα πραγματα στα ακρα ..απο την δεκαετια στα μεσα του 90 η κατασταση ξεφυγε και απο οτι φαινεται αν δεν παρουν δραστικα μετρα θα ερθουν χειροτερα
μονο η ελληνικη δικαιοσυνη επραξε τα δεοντα στην περιπτωση του αλκη τους εριξε το μαξιμουμ που μπορουσε να τους ριξει χωρις κανενα ελαφρυντικο το ποσο θα κατσουν μεσα αλλου παπα ευαγγελιο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
καλα παει... :coffee:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom