Νέα

Ψάχνω Νταβατζή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
302
Like
338
Πόντοι
21
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex


ad01.jpg
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
450
Like
1.993
Πόντοι
201
Αδερφέ/ρφη, πάρε τον Κυριάκο, εγγύηση. Εμένα μου προσφέρει ασφάλεια, σταθερότητα, ανάπτυξη και ως αντάλλαγμα με γαμάει με αντίτιμο φόρους και ακρίβεια.
Πριν, είχα τον Αλε6 αλλά τον ετζασα γιατί παραλίγο να το κλείναμε το μπουρδελο...
Τώρα, παίζει και ένας άλλος ονόματι Στέφανος αλλά μακριά γιατί είναι επιρρεπής στις πουστιες...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.161
Κριτικές
496
Like
62.165
Πόντοι
39.662
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex


ad01.jpg



Ρε τι αλλο θα δουμε οσο κυβερναει ο Κουλης.
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
188
Like
484
Πόντοι
21
Να σέ στείλουμε στην βουλή; πού μας γαμανε χωρίς να το ζητάμε. Δεν είναι ένας δεν είναι δύο, αλλά τριακόσιοι!!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex


ad01.jpg
Τύπε αν εκτός από το να γαμιεσαι καλά ξέρεις και να μαγειρεύεις μπορεί να ενδιαφέρει τον @ΑΝΤΖΕΛΟ ξέρει και πολλούς κωλομπαραδες
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.342
Κριτικές
21
Like
9.651
Πόντοι
3.346
Αδερφέ/ρφη, πάρε τον Κυριάκο, εγγύηση. Εμένα μου προσφέρει ασφάλεια, σταθερότητα, ανάπτυξη και ως αντάλλαγμα με γαμάει με αντίτιμο φόρους και ακρίβεια.
Πριν, είχα τον Αλε6 αλλά τον ετζασα γιατί παραλίγο να το κλείναμε το μπουρδελο...
Τώρα, παίζει και ένας άλλος ονόματι Στέφανος αλλά μακριά γιατί είναι επιρρεπής στις πουστιες...
ΕΠΟΣ
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
302
Like
338
Πόντοι
21
ψάχνω εργασία και κοροϊδεύετε :confused:
αστειεύομαι :buck2: πούτσες θέλω να τρώω

αλλά σκέψου ότι αν μου φέρνει κάποιος ακόμα και αλλοδαπούς με 10-20€
με 5-10 άτομα την ημέρα...

εγώ δεν θα κρατάω τίποτα αν έχω 10+ άτομα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
5
Like
60.133
Πόντοι
12.056

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.142
Like
25.184
Πόντοι
5.006

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
235
Κριτικές
9
Like
987
Πόντοι
301
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex
Νταβατζή ψάχν τ' αγοριμ;;;;
Στη Λαρσα εχουμ τους καλύτερους...
Θα σε ισιωσουμ και τ' αντερακ
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
302
Like
338
Πόντοι
21
Νταβατζή ψάχν τ' αγοριμ;;;;
Στη Λαρσα εχουμ τους καλύτερους...
Θα σε ισιωσουμ και τ' αντερακ

και μου αρέσουν και τα λουκάνικα τα χωριάτικα πολύυυ
αν έχετε κανα κονέ και χώρο να με φιλοξενήσετε έρχομαι, στείλτε μήνυμα
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
459
Κριτικές
17
Like
2.963
Πόντοι
2.591
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex


ad01.jpg
:vomit:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.649
Like
14.697
Πόντοι
3.656
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex

τυπε για προεδρος κομματος της αριστερας καλα το πας :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom