Νέα

Ψάχνω γυναίκα συνοδό που έμεινε χωρίς παρτενέρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George Petite Fan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Petite Fan

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Ψαχνω γυναικα συνοδο που εμεινε χωρις παρτενερ για να πηγαινουμε παρεα στα swinger clubs. Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι μαζι αν δεν θελουμε. Επισης θα ηθελα εχεμυθεια γιατι ειμαι σε σχεση με απαισιο σεξ.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.366
Πόντοι
206
Ψαχνω γυναικα συνοδο που εμεινε χωρις παρτενερ για να πηγαινουμε παρεα στα swinger clubs. Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι μαζι αν δεν θελουμε. Επισης θα ηθελα εχεμυθεια γιατι ειμαι σε σχεση με απαισιο σεξ.
να εχουμε μια ομορφη Κυριακη να ευχηθω κι εγω......
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.122
Κριτικές
1
Like
5.661
Πόντοι
2.356
Ψαχνω γυναικα συνοδο που εμεινε χωρις παρτενερ για να πηγαινουμε παρεα στα swinger clubs. Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι μαζι αν δεν θελουμε. Επισης θα ηθελα εχεμυθεια γιατι ειμαι σε σχεση με απαισιο σεξ.
Εδώ είσαι, τύπε. :cool2:

 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.657
Like
11.122
Πόντοι
2.256
καλημερα-jesus.gif
 
OP
OP
G

George Petite Fan

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Κακο ειναι ρε παιδια που θελω να δοκιμασω κατι που ηθελα να κανω παντα και δεν μπορω με την δικια μου?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Κακο ειναι ρε παιδια που θελω να δοκιμασω κατι που ηθελα να κανω παντα και δεν μπορω με την δικια μου?
μα δεν "δουλευει" χωρις την δικια σου. Απάτη ειναι. Πουστια.
Να γαμησεις θες, οχι να μοιραστεις την γυναικα σου και αντιστοιχα να πηδηξεις την γυναικα αλλου.
Δεν θες να δοκιμασεις swinging, να πηδηξεις θες.

Και δεν ειναι τοσο κατακριτεο το οτι θες να το κανεις, γιατι προφανως στην μπανανια των κουτοπονηρων που ζουμε αποτυγχανουμε να καταφερουμε ακομα και αυτα τα απλα πραγματα, αλλα το οτι το διατυμπανιζεις. Και παει στο διαολο να ηταν καμια φιλη, παραπανω απτους μισους με τετοιες σκανε ετσι κι αλλιως (γιαυτο η φαση ειναι ψοφια), αλλα να ψαχνεις εδω χυμα για μια ακυρη; Υβρις.
ΘΑ ΚΡΙΘΕΙΣ ΤΥΠΕ, κυριακη ειναι, ΒΛΕΠΕΙ Ο ΘΕΟΣ (και τα μελη) ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ :coffee:
 
OP
OP
G

George Petite Fan

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Και παλια με μια φιλη μου πηγαιναμε και δεν καναμε τπτ μαζι απλα παιζαμε. Ετσι μας εβγαινε
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.174
Πόντοι
201

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.803
Like
14.396
Πόντοι
2.256
μα δεν "δουλευει" χωρις την δικια σου. Απάτη ειναι. Πουστια.
Να γαμησεις θες, οχι να μοιραστεις την γυναικα σου και αντιστοιχα να πηδηξεις την γυναικα αλλου.
Δεν θες να δοκιμασεις swinging, να πηδηξεις θες.

Και δεν ειναι τοσο κατακριτεο το οτι θες να το κανεις, γιατι προφανως στην μπανανια των κουτοπονηρων που ζουμε αποτυγχανουμε να καταφερουμε ακομα και αυτα τα απλα πραγματα, αλλα το οτι το διατυμπανιζεις. Και παει στο διαολο να ηταν καμια φιλη, παραπανω απτους μισους με τετοιες σκανε ετσι κι αλλιως (γιαυτο η φαση ειναι ψοφια), αλλα να ψαχνεις εδω χυμα για μια ακυρη; Υβρις.
ΘΑ ΚΡΙΘΕΙΣ ΤΥΠΕ, κυριακη ειναι, ΒΛΕΠΕΙ Ο ΘΕΟΣ (και τα μελη) ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ :coffee:
Κάποιος έπρεπε να τα πει, κάποιος έπρεπε να τα γράψει!!!! Εύγε!!!
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
696
Κριτικές
31
Like
1.793
Πόντοι
1.590
Ψαχνω γυναικα συνοδο που εμεινε χωρις παρτενερ για να πηγαινουμε παρεα στα swinger clubs. Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι μαζι αν δεν θελουμε. Επισης θα ηθελα εχεμυθεια γιατι ειμαι σε σχεση με απαισιο σεξ.
Και να υποθεσω οτι τη θες free;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Ψαχνω γυναικα συνοδο που εμεινε χωρις παρτενερ για να πηγαινουμε παρεα στα swinger clubs. Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι μαζι αν δεν θελουμε. Επισης θα ηθελα εχεμυθεια γιατι ειμαι σε σχεση με απαισιο σεξ.
απεσιο σεκσ τι ιεν μπαριδακι ξιγισου αντρικα ασε τα μα κα σου του κου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom