Νέα

Πρωινά κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HONDACRV
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
Γεια σας κ απο μενα , ενα μαγαζι στην αργυρουπολη που λεγετε deja vu το ξερετε ; Εχει παει κανεις; Σε συζητηση με φιλο της νυχτας μου ειπε οτι ειναι κολομπαρο κ παραμενει ανοιχτο μεχρι και πολυ πρωι ! Σκεφτομαι να παω να δω τι πεζει !
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Γεια σας κ απο μενα , ενα μαγαζι στην αργυρουπολη που λεγετε deja vu το ξερετε ; Εχει παει κανεις; Σε συζητηση με φιλο της νυχτας μου ειπε οτι ειναι κολομπαρο κ παραμενει ανοιχτο μεχρι και πολυ πρωι ! Σκεφτομαι να παω να δω τι πεζει !
πιγενε βιαγκρα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Γεια σας κ απο μενα , ενα μαγαζι στην αργυρουπολη που λεγετε deja vu το ξερετε ; Εχει παει κανεις; Σε συζητηση με φιλο της νυχτας μου ειπε οτι ειναι κολομπαρο κ παραμενει ανοιχτο μεχρι και πολυ πρωι ! Σκεφτομαι να παω να δω τι πεζει !

καμια σχεση με κωλομπαρο οπως το εννοεις το dejavu φιλε μου club-σκυλαδικο ειναι και συχναζει αρκετη πιτσιρικαρια αλλα και μεγαλυτερες ηλικιες.παντως τα σαββατοκυριακα εχει υπερβολικα πολυ κοσμο
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.119
Like
467
Πόντοι
36
Καλημερα ενα καινουργιο μαγαζι bulgaria στην σατοβριανδρου ξερει κανεισ τι πεζει
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Τα δύο μαγαζιά στην πιπίνου μου αρέσουν για μπύρα και χάζι στους παππούδες που κολλάνε στις κοπέλες.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αυτά κάνει η ανεργία.....

Δεν υπάρχουν δουλειές και οι μη έχοντες με κάτι ν' ασχοληθούν, τριγυρίζουν στα πρωϊνάδικα. :grin:
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Τα δύο μαγαζιά στην πιπίνου μου αρέσουν για μπύρα και χάζι στους παππούδες που κολλάνε στις κοπέλες.

Παλιά αυτό το λέγανε και...μάτι  :grin:
Έχει κίνηση το μεσημέρι? Δεν μπορώ να το..διανοηθώ ότι θα είμαι σε μπαρ με ντάλα ήλιο.
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Αυτά κάνει η ανεργία.....

Δεν υπάρχουν δουλειές και οι μη έχοντες με κάτι ν' ασχοληθούν, τριγυρίζουν στα πρωϊνάδικα. :grin:

Αν βάζανε και τίποτα ποικιλίες μπορεί και να ήταν καλύτερα και να κινούσε σε ποιο πολλούς το ενδιαφέρον... Σε μένα δηλαδή  :grin:

Ο Σκαραβαίος το ξέρω ότι το κάνει αλλά δεν είναι ακριβώς της ...''άλλης κατηγορίας''.
Αναμένεται ο κοτομπίφτεκος για επιβεβαίωση γενικών προδιαγραφών ως συνήθως. :cheesy:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ο σακαραβεο ινε μαγαζαρα


το καλιτερο μαγαζι σε ολα τα βλακανια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom