Νέα

Πολύ ανοιχτό μουνί = πουτάνα ή μύθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyadult
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
το μουνι διακρίνει αν ο πουτσος εχει διαφορετικο ιδιοκτητη? Δηλαδη ειναι το ιδιο να εχεις φαει 50 πουτσους απο τον  ιδιο γκομενο με το να φας 50 διαφορετικους πουτσους?
             :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:          :coffee:    Ξεχυλώνει και από τη γέννα
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
              :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:          :coffee:     Ξεχυλώνει και από τη γέννα
ο γυναικιο πολπος 30 μερες μετα τον τοκετο επανερχεται παλι σε κονονηκες διαστασεις ο δε οργανησμος (ορμονολογηκα) μετα απο 6 μηνες περειπου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.977
Κριτικές
14
Like
3.942
Πόντοι
2.777


= εύκολος τοκετός
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
           :coffee:   Είναι το ΙΔΙΟ  πριν και μετά?  Τι ράβουν? Γίνε πιο σαφής.

Καλυτερα να μην μαθεις φιλε, θα αηδιασεις για παντα  :S :S :S :S




Οσοι (αδαεις) παντως πιστευουν οτι το μουνι ξεχειλωνει απο τα πολλα φυστικια, ας μας απαντησουν και στο εξης δυσκολο ερωτημα:
Μηπως τελικα ο μπουτσος τους μικραινει απο τα πολλα γαμησια; Και πιστευουν το αντιθετο;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Καλυτερα να μην μαθεις φιλε, θα αηδιασεις για παντα  :S :S :S :S




Οσοι (αδαεις) παντως πιστευουν οτι το μουνι ξεχειλωνει απο τα πολλα φυστικια, ας μας απαντησουν και στο εξης δυσκολο ερωτημα:
Μηπως τελικα ο μπουτσος τους μικραινει απο τα πολλα γαμησια; Και πιστευουν το αντιθετο;

ναι ρε από το πολύ τρίψιμο τρώγεται...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
          :coffee:   Είναι το ΙΔΙΟ  πριν και μετά?  Τι ράβουν? Γίνε πιο σαφής.

οταν συναντώνται δυσκολίες για την έξοδο του εμβρύου ο γιατρός κάνει μία τομή στο κάτων μερος του αιδοίου προς το περίνεον.. μετά τραβάει 2-5 ράματα και επαναφέρει..
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
          :coffee:   Είναι το ΙΔΙΟ  πριν και μετά?  Τι ράβουν? Γίνε πιο σαφής.

Ιδέα δεν έχω. Αλλά μιας έχω ακούσει περιπτώσεις που τις παραέραψαν και μετά δεν ευχαριστιόντουσαν σεξ, υποθέτω πως όχι, δε θα είναι ίδιο.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Καλυτερα να μην μαθεις φιλε, θα αηδιασεις για παντα  :S :S :S :S

γιατί??? και στις δύο γέννες της γυναίκας μου ήμουνα μέσα.. μάλιστα την πρώτη φορά ο γιατρός δεν πολυγουστάρηζε και τον απείλησα ότι δεν θα τον πληρώσω  :2funny: :2funny: :2funny:

στην δεύτερη είχε βάλει μυαλό και κατευθεάν έβαλε την νοσοκόμα να μου φέρει τις μπλούζες χειρουργείου..
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ιδέα δεν έχω. Αλλά μιας έχω ακούσει περιπτώσεις που τις παραέραψαν και μετά δεν ευχαριστιόντουσαν σεξ, υποθέτω πως όχι, δε θα είναι ίδιο.
έχεις πολύ δρόμο ακόμα .......... πρώτα  πρέπει να κάτσεις :fuck1:....... :2funny: :2funny: ....τα υπόλοιπα στην πορεία έρχονταο μόνα τους
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ιδέα δεν έχω. Αλλά μιας έχω ακούσει περιπτώσεις που τις παραέραψαν και μετά δεν ευχαριστιόντουσαν σεξ, υποθέτω πως όχι, δε θα είναι ίδιο.
Οτι και να ραψουν, αμα ερθει ο αραπης, τα σκιζει ΟΛΑ !!!
Σκισε με να αλλαξω ραπτη !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
τι μαθαινει κανεις σε ενα μπουρδελοσαιτ
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom