Νέα

Πώληση ακινήτων σε αλλοδαπούς λεφτάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippokratis22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.978
Κριτικές
14
Like
3.949
Πόντοι
2.777
επικοινώνησε με FKK και πες τους στήστε στο νησί ανάλογο κλαμπ (αν το οικόπεδο αξίζει...) και ζήτα ποσοστά επί της λειτουργίας τύπε. Κι αντιπαροχή πουτάνες για μια ζωή.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.750
Κριτικές
10
Like
2.133
Πόντοι
3.187
Παιδια μήμπως γνώριζετε κάποιο website ,στο οποίο μπορω να βάλω προς πώληση ακίνητα που εχω σε κάποιο νησί ; Ενα σπιτι κ ενα οικόπεδο ;
Δεν απευθύνεται η αγγελία σε ελληνες , διοτι ο ελληνας με τόσες οικονομικες κρίσεις που εχει περάσει , εχει χρηματα μονο για το
ΤΖΑΜΠΟ για το ΛΙΝΤΛ κ για free camping
δεν υπάρχει τέτοιο site φιλε μου. Μόνο μέσω μεσιτικού γραφείου κινουνται οι λεφτάδες. υπάρχει μια εξασφάλιση οτι πίσω από το ακινητο δεν κρυβονται απατεώνες αλλά διασφαλίζεσαι και εσύ οτι ο πελάτης θα είναι φερέγγυος.
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
882
Πόντοι
81
Η προσφορά στα ακίνητα στην Ελλάδα ξεπερνάει κατά πολύ τη ζήτηση και οι τιμές κρατιούνται καθαρά πάνω σε γαιδουρινό πείσμα. Και θα συνεχίζει να μεγαλώνει με τις αποχωρήσεις των boomers για 2χ1.
 
OP
OP
I

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
450
Κριτικές
1
Like
821
Πόντοι
81
Η προσφορά στα ακίνητα στην Ελλάδα ξεπερνάει κατά πολύ τη ζήτηση και οι τιμές κρατιούνται καθαρά πάνω σε γαιδουρινό πείσμα. Και θα συνεχίζει να μεγαλώνει με τις αποχωρήσεις των boomers για 2χ1.
Τι είναι oi boomers ;
 
OP
OP
I

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
450
Κριτικές
1
Like
821
Πόντοι
81
Όχι μεγαλύτερος από εσένα που θες να μάθεις που πουλάνε σπίτια μέσο του bourdela .
Άμα θες να μάθεις πήγαινε σε ένα μεσίτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κανονικό η μουχλιασμένο

Μεγαλύτερος ηλίθιαΣ εισαι εαν νομίζεις οτι σε αυτο το site μιλάνε μονο για πουτανες
Εγω μια ερώτηση εκανα , κομπλεξικό σκουπιδι
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
10
Like
5.514
Πόντοι
2.816
Μεγαλύτερος ηλίθιαΣ εισαι εαν νομίζεις οτι σε αυτο το site μιλάνε μονο για πουτανες
Εγω μια ερώτηση εκανα , κομπλεξικό σκουπιδι
Τύπε δεν μου δίνεις σημασία αλλά εγώ θα το ξαναπώ.. το νου σου μη τα κάνουν πλακάκια αγοραστής και μεσίτης...
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
512
Πόντοι
81
Παιδια μήμπως γνώριζετε κάποιο website ,στο οποίο μπορω να βάλω προς πώληση ακίνητα που εχω σε κάποιο νησί ; Ενα σπιτι κ ενα οικόπεδο ;

 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
13
Like
10.428
Πόντοι
2.046
Παιδια μήμπως γνώριζετε κάποιο website ,στο οποίο μπορω να βάλω προς πώληση ακίνητα που εχω σε κάποιο νησί ; Ενα σπιτι κ ενα οικόπεδο ;
Δεν απευθύνεται η αγγελία σε ελληνες , διοτι ο ελληνας με τόσες οικονομικες κρίσεις που εχει περάσει , εχει χρηματα μονο για το
ΤΖΑΜΠΟ για το ΛΙΝΤΛ κ για free camping
σε ποιο νησί;
 

stanley64

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
0
Παιδια μήμπως γνώριζετε κάποιο website ,στο οποίο μπορω να βάλω προς πώληση ακίνητα που εχω σε κάποιο νησί ; Ενα σπιτι κ ενα οικόπεδο ;
Δεν απευθύνεται η αγγελία σε ελληνες , διοτι ο ελληνας με τόσες οικονομικες κρίσεις που εχει περάσει , εχει χρηματα μονο για το
ΤΖΑΜΠΟ για το ΛΙΝΤΛ κ για free camping
Πιασμενη απο μεσητες αυτη η δουλεια εδω και πολλα χρονια αλλα στο κατω κατω αμα το δωσεις ακριβα αξιζει να δωσεις τα ποσοστα.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.051
Πόντοι
446
Τύποι...μιας και μιλάμε για ακίνητα, πιστεύετε θα έρθει κάποια στιγμή στο σύντομο μέλλον (μέσα στα επόμενα 10 χρόνια πχ) που θα πέσουν οι τιμές όπως στο 2016-17 που έβρισκες ακίνητα σε ξεφτιλιστικες τιμές? Ή πέρασε ανεπιστρεπτί αυτή η ευκαιρία λόγω κινέζων κλπ?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Τύποι...μιας και μιλάμε για ακίνητα, πιστεύετε θα έρθει κάποια στιγμή στο σύντομο μέλλον (μέσα στα επόμενα 10 χρόνια πχ) που θα πέσουν οι τιμές όπως στο 2016-17 που έβρισκες ακίνητα σε ξεφτιλιστικες τιμές? Ή πέρασε ανεπιστρεπτί αυτή η ευκαιρία λόγω κινέζων κλπ?
Δυσκολα. Μονο με νεα εθνικη κριση (χρεους, δημοσιονομικη, πολιτικη, νομισματικη κλπ), που ολοι απευχομαστε.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.446
Πόντοι
216
ετσι πρεπει, να ειναι ακριβα
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
617
Like
1.709
Πόντοι
206
Απληστία στα μεγαλεία της. Σε όλη την Δύση έχουν φτάσει στο θεό οι τιμές ειδικά στις μεγάλες αστικές περιοχές.
 

chrest213

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
125
Like
530
Πόντοι
81
Δεν ειναι και σιγουρο οτι μεσω μεσιτικου γραφειου θα βρεθει αγοραστης.Εγω ηθελα να πουλησω ενα κτημα στις Σερρες πριν 2 χρονια και μεσω μεσιτικου που ειχα παει,δεν εγινε τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom