Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fedor

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
παιδια η βαρβαρα απο ηλια ηλιου εχει προσεξει κανενας οτι εχει ωραια δαχτυλα στα ποδια?
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
αυτο ειναι το τελειο μουνι για ποδολαγνεια. τελεια δαχτυλακια, καλοσχηματισμενα για πολυ γλυψιμο. γνωριζει κανεις αν υπαρχει καμια σαν αυτην σε ντελο?

 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
αυτο ειναι το τελειο μουνι για ποδολαγνεια. τελεια δαχτυλακια, καλοσχηματισμενα για πολυ γλυψιμο. γνωριζει κανεις αν υπαρχει καμια σαν αυτην σε ντελο?

Αν εχεις την οικονομικη ανεση φαε τη Βικυ απο Κροκεων και θα με θυμηθεις....
 

maras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι σε μπουρδελο  υπάρχει?
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φοβερή είναι και η Σοφία από Βέργας 6 και τώρα τελευταία Ιάσωνος 31 2η βάρδυα
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Εχθές το απόγευμα μου συνέβη το εξής περιστατικό σε μαγαζί στη Φυλής.

Μπαίνω μέσα και βλέπω μια σχετικά ψηλή μελαχροινή με ωραία γεμάτη κωλάρα και πατουσάκια περιποιημένα με βαμμένα καφέ νύχια πολύ ωραία για τα προσωπικά μου γούστα. Αφού η κοπέλα γύρισε και πήγε μέσα μετά την παρουσίαση από τον  τσάτσο του ρωτάω ποδολαγνεία κάνει? Μου λέει ναι. Μπάινω μέσα χωρίς να το σκεφτώ πληρώνω τον τσάτσο και ξεντύνομαι.

Μετά από μερικά δευτερόλεπτα συμβαίνει η απόλυτη ξενέρα. Έρχεται μέσα ο τσάτσος με το 20άρικο στο χέρι και μου λέει φίλε συγνώμη αλλά δεν κάνει η κοπέλα ποδολαγνεία. Μου την έσπασε αλλά ήταν τόσο ευγενικός που δεν μου πήγε να του μιλήσω άσχημα. Ευτυχώς δεν είχα βγάλει όλα τα ρούχα. Βάζω την μπλούζα παίρνω τα λεφτά και φεύγω. Μου λέει ο τσάτσος και πάλι συγνώμη έτσι? Του λέω οκ δεν πειράζει και φεύγω.
Δυστυχώς δε θυμάμαι ούτε όνομα ούτε μαγαζί. Μόνο ότι ήταν κάπου στα 60άρια της Φυλής στα μονά και απόγευμα.

Είναι δυνατόν ρε? Από τη μια να παρακαλάνε για πελάτες και από την άλλη να μην κάνουν ποδολαγνεία που στο κάτω κάτω είναι εύκολα λεφτά για την πουτάνα αφού ο πελάτης μπορεί και να χύσει χωρίς καν να γαμήσει. 
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εχθές το απόγευμα μου συνέβη το εξής περιστατικό σε μαγαζί στη Φυλής.

Μπαίνω μέσα και βλέπω μια σχετικά ψηλή μελαχροινή με ωραία γεμάτη κωλάρα και πατουσάκια περιποιημένα με βαμμένα καφέ νύχια πολύ ωραία για τα προσωπικά μου γούστα. Αφού η κοπέλα γύρισε και πήγε μέσα μετά την παρουσίαση από τον  τσάτσο του ρωτάω ποδολαγνεία κάνει? Μου λέει ναι. Μπάινω μέσα χωρίς να το σκεφτώ πληρώνω τον τσάτσο και ξεντύνομαι.

Μετά από μερικά δευτερόλεπτα συμβαίνει η απόλυτη ξενέρα. Έρχεται μέσα ο τσάτσος με το 20άρικο στο χέρι και μου λέει φίλε συγνώμη αλλά δεν κάνει η κοπέλα ποδολαγνεία. Μου την έσπασε αλλά ήταν τόσο ευγενικός που δεν μου πήγε να του μιλήσω άσχημα. Ευτυχώς δεν είχα βγάλει όλα τα ρούχα. Βάζω την μπλούζα παίρνω τα λεφτά και φεύγω. Μου λέει ο τσάτσος και πάλι συγνώμη έτσι? Του λέω οκ δεν πειράζει και φεύγω.
Δυστυχώς δε θυμάμαι ούτε όνομα ούτε μαγαζί. Μόνο ότι ήταν κάπου στα 60άρια της Φυλής στα μονά και απόγευμα.

Είναι δυνατόν ρε? Από τη μια να παρακαλάνε για πελάτες και από την άλλη να μην κάνουν ποδολαγνεία που στο κάτω κάτω είναι εύκολα λεφτά για την πουτάνα αφού ο πελάτης μπορεί και να χύσει χωρίς καν να γαμήσει. 
εγω για ποδολαγνεια δεν ρωτάω καν . Θεωρώ οτι ειναι στα στάνταρ ενος απλού προγράμματος . Και όσες φορες εχω κανει δεν εχω εισπράξει αρνητική απάντηση
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.575
Like
2.261
Πόντοι
606
παιδια δινω τις πατουσες μου για γλυψιμο με 50 ευρω το 1 λεπτο
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Έχω την εντύπωση πως πλέον οι περισσότερες κοπέλες προσφέρουν ποδολαγνεία χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι είναι καλές ή οτι το κάνουν και με ευχαρίστηση...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Εχθές το απόγευμα μου συνέβη το εξής περιστατικό σε μαγαζί στη Φυλής.

Μπαίνω μέσα και βλέπω μια σχετικά ψηλή μελαχροινή με ωραία γεμάτη κωλάρα και πατουσάκια περιποιημένα με βαμμένα καφέ νύχια πολύ ωραία για τα προσωπικά μου γούστα. Αφού η κοπέλα γύρισε και πήγε μέσα μετά την παρουσίαση από τον  τσάτσο του ρωτάω ποδολαγνεία κάνει? Μου λέει ναι. Μπάινω μέσα χωρίς να το σκεφτώ πληρώνω τον τσάτσο και ξεντύνομαι.

Μετά από μερικά δευτερόλεπτα συμβαίνει η απόλυτη ξενέρα. Έρχεται μέσα ο τσάτσος με το 20άρικο στο χέρι και μου λέει φίλε συγνώμη αλλά δεν κάνει η κοπέλα ποδολαγνεία. Μου την έσπασε αλλά ήταν τόσο ευγενικός που δεν μου πήγε να του μιλήσω άσχημα. Ευτυχώς δεν είχα βγάλει όλα τα ρούχα. Βάζω την μπλούζα παίρνω τα λεφτά και φεύγω. Μου λέει ο τσάτσος και πάλι συγνώμη έτσι? Του λέω οκ δεν πειράζει και φεύγω.
Δυστυχώς δε θυμάμαι ούτε όνομα ούτε μαγαζί. Μόνο ότι ήταν κάπου στα 60άρια της Φυλής στα μονά και απόγευμα.

Είναι δυνατόν ρε? Από τη μια να παρακαλάνε για πελάτες και από την άλλη να μην κάνουν ποδολαγνεία που στο κάτω κάτω είναι εύκολα λεφτά για την πουτάνα αφού ο πελάτης μπορεί και να χύσει χωρίς καν να γαμήσει.  

μπορεί η κοπέλα να ήταν ξένη και καινούργια και να πέρασε τη λέξη ποδολαγνεία για κάτι άλλο... ξέρω γω ουραλαγνεία και τέτοια  :grin:
δεν εξηγείτε αλλιώς..
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
εγω για ποδολαγνεια δεν ρωτάω καν . Θεωρώ οτι ειναι στα στάνταρ ενος απλού προγράμματος . Και όσες φορες εχω κανει δεν εχω εισπράξει αρνητική απάντηση

Μην το λες. Μπορει να μπεις μέσα και να φας ξενέρα όταν πας να της πιάσεις την πατούσα και να αρχίσει τα μη γαργαλιέμαι και τέτοια.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
μπορεί η κοπέλα να ήταν ξένη και καινούργια και να πέρασε τη λέξη ποδολαγνεία για κάτι άλλο... ξέρω γω ουραλαγνεία και τέτοια  :grin:
δεν εξηγείτε αλλιώς..

Όχι δε νομίζω. Φάνηκε να κατάλαβε πολύ καλά μάλιστα και ο τσάτσος ήταν κάθετος. Αν θέλετε δοκιμάστε τη και πείτε μας τι έγινε. Μαίρη τη λένε αν δεν κάνω λάθος.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Είναι στο 65 της Φυλής αν δε κάνω λάθος ή εκει γύρω στα μονά νούμερα πάντως.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΟΧΗ!

Θα σας πω το μυστικο γιατι και εγω ειμαι μεγαλος ποδολαγνος.

Ποτε δεν λετε τιποτα στην τσατσα για ποδολαγνεια!
ΠΟΤΕ!
Καμια ερωτηση.

Ειναι μεγαλο λαθος να ρωτατε την τσατσα
Γιατι παντα θα σας χρεωνουν παραπανω για το τιποτα!

 

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα. Υπαρχουν αραγε μπουρδελα που λεει η τσατσα οτι περιλαμβανεται στο προγραμμα και η ποδολαγνεια;
 

gus76

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα. Υπαρχουν αραγε μπουρδελα που λεει η τσατσα οτι περιλαμβανεται στο προγραμμα και η ποδολαγνεια;
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
836
Like
1.207
Πόντοι
206
Πιο στουντιο εχει ποδολαγνικο καλο να παμε να  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom