Νέα

Ουρολογνεία - Golden Rain

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnjohn43
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.438
Πόντοι
3.886
Σκέφτομαι να το δοκιμάσω... Πώς είναι σαν αίσθηση και εμπειρία;
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
668
Like
1.420
Πόντοι
206
μονο αμα δοκιμασεις θα μαθεις. οπως και νά χει για να "κατσεις" να σε κατουρήσουν πρέπει να έχεις δόση υποτακτικότητος μέσα σου. εγω ,μπορω να σου πώ πως είναι να κατουράω κάποιον. ΚΑΒΛΑ.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
139
Like
331
Πόντοι
21
Ειναι τρομερη καβλα! Μετα απο ενα σεσιον που σε πλακωνει στο ξυλο η αφεντρα να στα δινει και στο στομα. Σημαντικο να εχει ωρα να φαει να πιει αρκετο νερο ή τσαι ωστε και τα ουρα της να μην βρωμανε.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.438
Πόντοι
3.886
Ειναι τρομερη καβλα! Μετα απο ενα σεσιον που σε πλακωνει στο ξυλο η αφεντρα να στα δινει και στο στομα. Σημαντικο να εχει ωρα να φαει να πιει αρκετο νερο ή τσαι ωστε και τα ουρα της να μην βρωμανε.
Θα το δοκιμάσω σίγουρα τότε...!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Έχω τεράστια ανάγκη από ούρα γκόμενας. :afro: Δώστε καμιά οικονομική λύση.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
εγώ τα πίνω όλα από την αφέντρα μου και ΝΑΙΙΙΙΙΙ είναι καύλα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.953
Κριτικές
5
Like
11.931
Πόντοι
3.786
Σκέφτομαι να το δοκιμάσω... Πώς είναι σαν αίσθηση και εμπειρία;
Η καλύτερη εμπειρία είναι να το κάνεις στην γκόμενα και να στο κάνει αμέσως μετά.Ο καθένας στο σώμα του άλλου για να φαίνεται κιολας.Και αφού καυλώσετε να παιχτεί σεξ.Βρες μια βίζιτα που να δέχεται και να κάνει.Ωραία αίσθηση όταν είναι αμοιβαίο ειδικά
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.438
Πόντοι
3.886
Η καλύτερη εμπειρία είναι να το κάνεις στην γκόμενα και να στο κάνει αμέσως μετά.Ο καθένας στο σώμα του άλλου για να φαίνεται κιολας.Και αφού καυλώσετε να παιχτεί σεξ.Βρες μια βίζιτα που να δέχεται και να κάνει.Ωραία αίσθηση όταν είναι αμοιβαίο ειδικά
Ναι ισχύει...Έτσι όπως τ λες
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
261
Like
1.192
Πόντοι
201
Το είχα κάνει στη δικιά μου, ενώ δεν το γούσταρε, αλλά γουστάρει sub οπότε λύγισε. Σώμα, μούτρα, μέχρι και στόμα άνοιξε, το γέμισε και το έφτυσε. Απίστευτη γκαύλα, ενώ ουσιαστικά δεν είναι σεξ..Δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Για ποσότητα αλλά και άοσμο , γιατι άμα βρωμαει γαμησε τα εγω σου προτεινω Domina Olga και Natalia Basakou απο facebook. H Ολγα ειναι 30αρα ή άλλη μεταξυ 45-50 αλλα καλοστεκουμενη και γυμανσμένη. Και στις δυο περιπτωσεις μιλάμε για βροχη κανονική ! Εννοείται ότι βεβαια τους το εχεις πει για να εχουν προετοιμαστεί, δε το λες την ωρα που πας
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.878
Κριτικές
20
Like
23.908
Πόντοι
8.346
Το είχα κάνει στη δικιά μου, ενώ δεν το γούσταρε, αλλά γουστάρει sub οπότε λύγισε. Σώμα, μούτρα, μέχρι και στόμα άνοιξε, το γέμισε και το έφτυσε. Απίστευτη γκαύλα, ενώ ουσιαστικά δεν είναι σεξ..Δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου
Κ η δικιά μου ειναι sub αλλα δν το γουστάρει κ ειμαι τώρα στην φάση να την εντάξω.. που θα πάει, θα πέσει το κάστρο
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
139
Like
331
Πόντοι
21
Το καλυτερο γκολντεν σαουερ το εκανε η Περσα. Διμετρες ποδαρες απιστευτες. Την εβλεπες να κατεβαινει με καθισμα αργο και βασανιστικο μεχρι το προσωπο ποτιζοντας σε ταυτοχρονα. Φοβερη πραγματκα και αοσμα και αγευστα τα ουρα της απο την πηγη στο ποτηρη. Και στο τελος της το καθαριζες μεχρι σταγονα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
587
Like
1.437
Πόντοι
206
Το καλυτερο γκολντεν σαουερ το εκανε η Περσα. Διμετρες ποδαρες απιστευτες. Την εβλεπες να κατεβαινει με καθισμα αργο και βασανιστικο μεχρι το προσωπο ποτιζοντας σε ταυτοχρονα. Φοβερη πραγματκα και αοσμα και αγευστα τα ουρα της απο την πηγη στο ποτηρη. Και στο τελος της το καθαριζες μεχρι σταγονα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Η Πέρσα θεωρώ ότι ήταν η πιο εντυπωσιακή αφέντρα που είχα συναντήσει μέχρι πρόσφατα. Απίστευτη γυναίκα. Δεν ήταν του καθαρού, σκληρού ,old school αυταρχικού. Ήταν περισσότερο κίνκυ φάση. Για μένα στην πρώτη 3αδα που πέρασαν ποτέ από τονελληνικό εναλλακτικό ερωτισμό. Δυστυχώς μας έφυγε το κορίτσι. Κάποτε έκανε και κανένα τουρ μια στο τόσο...μετά τον κόβιντ τελειώσανε και αυτά. Να περνάει καλά ο κορίτσαρος !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Viver

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Η Πέρσα θεωρώ ότι ήταν η πιο εντυπωσιακή αφέντρα που είχα συναντήσει μέχρι πρόσφατα. Απίστευτη γυναίκα. Δεν ήταν του καθαρού, σκληρού ,old school αυταρχικού. Ήταν περισσότερο κίνκυ φάση. Για μένα στην πρώτη 3αδα που πέρασαν ποτέ από τονελληνικό εναλλακτικό ερωτισμό. Δυστυχώς μας έφυγε το κορίτσι. Κάποτε έκανε και κανένα τουρ μια στο τόσο...μετά τον κόβιντ τελειώσανε και αυτά. Να περνάει καλά ο κορίτσαρος !!
Μέχρι πρόσφατα που γνώρισες;;;;;
Πες το δεν είναι κακό
Γτ μια είναι η κυρία πια
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
587
Like
1.437
Πόντοι
206
Μέχρι πρόσφατα που γνώρισες;;;;;
Πες το δεν είναι κακό
Γτ μια είναι η κυρία πια
Άλλο το concept της Πέρσας και άλλo της Ίσιδας. H τρελή αδυναμία που έχω στην Κυρία Ίσιδα είναι μάλλον γνωστή. Για μένα είναι η απόλυτη Αφέντρα. Αλλά στα δικά μου μάτια και τους υπόλοιπους φαν της. Υπάρχουν και υπήρχαν και άλλες αξιόλογες Αφέντρες με το δικό τους φανατικό κοινό. Δεν χρειάζεται να βγάζουμε εμμονές και πόρωση για μια και μοναδική αφέντρα που όλες οι άλλες είναι τίποτα μπροστά τους.... Ο καθένας με τα γούστα του..:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom