Νέα

Νόμπελ για την πιο αποτυχημένη θεωρία/μέθοδο προσέγγισης & έλκυσης θηλέων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bourdelonobel Prize άχρηστης Θεωρίας/Μεθόδου προσέγγισης & έλκυσης θηλέων


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    13
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.279
Like
7.124
Πόντοι
1.056
Δε θα ξοδέψω το χρόνο μου να διαβάσω τι έχει ειπωθεί.

Ο Κμανισμος , είναι ο πλέον αποτελεσματικός τρόπος να βρεις γκόμενα.

Η αναφορά του σε αυτή τη λίστα μόνο ως δάκτυλος υπουλων δυνάμεων μπορεί να χαρακτηριστεί. Δεν ξέρω αν είναι σχέδιο μυτουδων, κουλομαχων η απανταχού ζηλιάρηδων αλλά ο Πορθητής αποτελεί κόσμημα για το σαι.

Επέλεξα να ψηφίσω το σκοτεινό χώρο του μεντορινγκ μιας και είναι ιδανικός μόνο για αρσενικά τύπου Α που συχνάζουν Χιλτον και πίνουν ταλισκερ
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.132
Κριτικές
3
Like
4.165
Πόντοι
736
Στην ψηφοφορία κάτι πάει λάθος με τα ποσοστά ... Εάν αθροίσουμε το % βγαίνει παραπάνω από 100%. Θέλουμε και γκόμενες παναθε μα μας
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.495
Πόντοι
3.786
Σωστά ομίλησε ο συναγωνιστής. Αν το 4 είναι το 25% ,τότε το άρθροισμα έπρεπε να είναι 16.
Να διορθωθεί.
με το χέρι κάνετε τις πράξεις, δεν είναι αυτόματο;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.062
Like
1.491
Πόντοι
216
Ήγγικεν η ώρα :erection::inlove::erection:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Ντσκ... ντσκ... ντσκ... :coffee:

Πολύ στριφνός χαρακτήρας αυτός ο @Kalogero . :coffee:

Αντί να μας ευχαριστήσει που όχι μόνον τον συγκαταλέξαμε μεταξύ των τιτάνων της θεωρητικής διανόησης, αλλά του δίνουμε και την ευκαιρία να την διαδώσει και να γίνει ευρύτερα γνωστή, μπήκε στον νήμα για να μας προσβάλλει ο αχάριστος. :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.552
Like
3.383
Πόντοι
456
Επειδή εγώ δεν το ´χω με το πολύ διάβασμα θεωριών, άμα καταλήξετε ποια θεωριάρα είναι η κατάλληλη για να προσεγγίσουμε και καμιά γκόμενα που να βαστάει φράγκα, να μου πείτε κι έμενα.

Από άφραγκες πήξαμε.

Καμιά σαν την Μαρία Αγγελικούση θα βρούμε πουθενά, ή δεν;

:—)

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Ψήφισα Βιντάμα, καθώς πέρα από το γαμήσι που είναι ο απώτερος σκοπός, η αυτοβελτίωση χρειάζεται σε κάθε πτυχή της ζωής μας. :happy:

Αρα τη θεωρεις πετυχημενη και επομενως δεν επρεπε να την ψηφησεις :think:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Επειδή εγώ δεν το ´χω με το πολύ διάβασμα θεωριών, άμα καταλήξετε ποια θεωριάρα είναι η κατάλληλη για να προσεγγίσουμε και καμιά γκόμενα που να βαστάει φράγκα, να μου πείτε κι έμενα.

Από άφραγκες πήξαμε.

Καμιά σαν την Μαρία Αγγελικούση θα βρούμε πουθενά, ή δεν;

:—)


Λυπάμαι κύριε, αλλά δεν έχετε καμία πιθανότητα. :coffee:

Όλες αυτές τις έχουν καπαρωμένες οι κ.κ. @tellystalone6969 & @Kalogero . :coffee:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.943
Like
47.029
Πόντοι
6.256
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
O κ. @leader96 κάνει την έκπληξη και περνάει μπροστά.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?
Μεντορινγκ

Και πού ξέρεις εσύ τι κάνω, ρε βλήμα; Έρχομαι εγώ και σου τρίβω στη μούρη τη μεντορέτα; Εσύ την αναφέρεις συνέχεια, επειδή σε έχει φάει η μαλακία κι έχεις σκάσει από τη ζήλεια. Έλα να μείνεις στην περιοχή μου να δεις αν μπορείς να αντέξεις οικονομικά, ρε φτωχομπινέ. Δεκαπέντε χρόνια έμεινες στο εξωτερικό και δεν βρήκες ούτε μία ευκαιρία να ξεκόψεις από την ψωροκώσταινα, γιατί είσαι μπούφος. Κάτσε τώρα και ζήσε με αποδοχές Ελλάδας...


Από αρλούμπες, άλλο τίποτα. :jerking:

Η αυτοβελτίωση είναι σοβαρό θέμα, ο «Ανέστης» δεν είναι σοβαρός. Τίποτα δεν βγάζει από το μυαλό του, όλα παπαγαλία είναι. Ένας παλιός χρήστης είναι που τον μπανάρουν συνέχεια κι έρχεται με νέα περσόνα όπου σκαρφίζεται διάφορα. Τώρα του καρφώθηκε ότι είναι ψυχολόγος, σε προηγούμενες περσόνες ήταν ρεσεψιονίστ στο Μπρνό, κυνηγούσε γκόμενες στη ρωσική επαρχία κλπ. Έχει βγάλει και τη θεωρία της πουτανοποίησης, δηλ. πλησιάζεις κανονικές γκόμενες στο δρόμο και τους προτείνεις λεφτά για να τις γαμήσεις. :2funny:
Ελπίζω αυτή την περσόνα να την κρατήσει περισσότερο.

Έχει κάνει σπουδές κοινωνιολογίας, ψάχνει καλή δουλειά.


Μάλλον θέλει κάτι σοβαρό. Πώς να ερμηνεύσω ότι έφερε και την κόρη;

Άντε πάλι με τις επιδόσεις. Δεν κάνουμε το ίδιο παιγνίδι. Εμένα δεν με ενδιαφέρουν οι επιδόσεις, αλλά ούτε και οι αξιολογήσεις που κάνεις εσύ στις γκόμενες πχ 8άρι, 9άρι κλπ. Εγώ κοιτάω αν υπάρχει ή μπορεί να αναπτυχθεί μία ενδιαφέρουσα ιστορία σχετικά με τη γκόμενα, γιατί με ενδιαφέρουν οι εμπειρίες. Κι όσο για τις αξιολογήσεις, για μένα είναι απλό: «ή μπαίνεις ή δεν μπαίνεις».



Όντως έχω γράψει ότι κάθε γκόμενα την βλέπω σαν πρότζεκτ και δεν με πολυνοιάζει το να κάτσει αμέσως. Αυτό διότι καλύπτομαι με προηγούμενες όσο διαμορφώνω το παιγνίδι, αποφεύγοντας λάθη από βεβιασμένες ενέργειες. Μην το τραβάς όμως και στα όρια 5ετίας.

Δεύτερον. Έχεις βγάλει συμπεράσματα μόνο από μια βουκολική ιστορία, επειδή είχα ανοίξει ένα γλαφυρό νήμα που σου έμεινε στη μνήμη. Αυτό το έκανα για πλάκα, επειδή τότε δεν πολυπίστευα ότι θα προκύψει κάτι. Δεν έχω αναφερθεί παρά μόνον ευκαιριακά σε άλλες ιστορίες, αν και μερικές ήταν πολύ πιο περιπετειώδεις και μου κόστισαν πολύ χρήμα. Αλλά έβγαλα και χρήμα από ιστορίες με γκόμενες. Μιλάω για επενδύσεις κι όχι για νταβατζιλίκια.

Καμμία αντίρρηση σε αυτό. Οι σπόνσορες είναι πάντα λιγότεροι, δεν υπάρχει περίπτωση να ξεμείνεις. Η αντίρρηση μου είναι ως προς αυτά που λέει ο Kman, ότι τα βασικά είναι αναλλοίωτα και ανακυκλώνεις τις ίδιες μεθόδους. Για μένα πέρα από την μειονότητα των σπονσόρων έχουν αλλάξει σχεδόν τα πάντα. Και το πεδίο δράσης έχει αλλάξει και νέες δεξιότητες απαιτούνται και ο ανταγωνισμός είναι μεγαλύτερος. Δεν παίζει ρόλο μόνο η ισχύς του χρήματος όπως παλιά, τώρα έχει γίνει απαιτητικό σπορ.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?


Ο Νόμος του Πίκερ
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΖΗΤΗΘΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ, ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

:rockon:

Dude φυσικά και θα προτιμούσα να δώσω τον κώλο μου από το να τραβήξω μαλακία. Τη μαλακία την έχω κόψει μια και για πάντα.

Πουλί εγώ δεν είπα ποτέ ότι αποκλείω το ενδεχόμενο να κάνω σχέση. Απλά λόγω του αντισυμβατικού μου χαρακτήρα ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να την κρατήσω. Η μεγαλύτερη από τις 6 σχέσεις που έχω κάνει ήταν για 3 μήνες και ήταν ελεύθερη σχέση, εγώ πήγαινα και με πουτάνες ενώ αυτή επίσης πηδιόταν και με άλλους. Από τις υπόλοιπες σχέσεις μου η μεγαλύτερη κράτησε 1 μήνα γιατί με καμία από αυτές δεν ευχαριστιόμουν το σεξ και αναγκαζόμουν να πηγαίνω και με πουτάνες - εν γνώσει τους. Αυτό όμως δεν το δέχονταν οι γκόμενες και έτσι χωρίζαμε, γιατί εγώ μεταξύ των δύο επιλογών διάλεγα τις πουτάνες.

Για να κάνω σχέση που θα κρατήσει πρέπει να μου αρέσει πολύ η γκόμενα, να με ικανοποιεί στο σεξ και κυρίως να μου κάθεται με τη συχνότητα που θέλω. Αν π.χ. η γκόμενα έχει περίοδο, για να μην αναγκαστώ - εν γνώσει της πάντα - να πάω με πουτάνα, έχω την απαίτηση η γκόμενα να μου δώσει στόμα ή κώλο αφού δεν μπορεί να μου δώσει μουνί. Σε πληροφορώ ότι οι σημερινές γκόμενες δεν δέχονται να ακολουθούν τα θέλω του άντρα αλλά κάθονται μόνο όταν γουστάρουν αυτές. Εκεί ακριβώς εγώ τις πληροφορώ ότι αν δεν μου κάτσουν θα πάω να γαμήσω πουτάνα και έτσι συνήθως τελειώνει το όλο σκηνικό. Κατάλαβες;

Επιρρεπή δεν είμαι κτητικός με τις γυναίκες. Αν δεν την ικανοποιεί η δική μου συχνότητα, φυσικά μπορεί να πηγαίνει και με άλλους. Θέλω όμως κι εγώ να έχω το ελεύθερο να ξενογαμάω πού και πού στην περίπτωση αυτή. Να υπάρχει μια αμοιβαία ελαστικότητα. Το θέμα είναι ότι οι γυναίκες δεν ενδιαφέρονται να ξενογαμιούνται. Αν το κάνουν αυτό, σημαίνει ότι η σχέση σας έχει ήδη τελειώσει.

Dmtrsxxx ξέρεις ποια μου έβαζε συνέχεια κωλοδάχτυλο; Η Άννα το μαϊμουδάκι. Με είχε ξεκωλιάσει η άτιμη. Πέρα από αυτήν και την κοπέλα που λέμε δεν θυμάμαι κάποια άλλη. Γενικά δεν το συνηθίζω αν και μου αρέσει να με χαϊδεύουν εκεί, είναι ερωτογόνος περιοχή.

Και ξαφνικά, ο Picker αφήνει ανοικτό ενδεχόμενο για σχέση:

"Εμείς ποτέ δεν είπαμε ότι είμαστε κατά της σχέσης. Αν μας την έπεφτε μια γκόμενα και μας παρακάλαγε, αν μας καθόταν 4 φορές την εβδομάδα και αν κάθε φορά που είχε περίοδο μας έδινε κώλο, φυσικά και θα τα κόβαμε τα μπουρδέλα. Βεβαίως θα την είχαμε προειδοποιήσει ότι με την πρώτη στραβή θα πηγαίναμε πάλι στο Μεταξουργείο για σεξ. Έτσι κάνουν οι άντρες, χωρίς λαμογιές!!"

:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
ξεχάσατε τον χορευταρά τον Μπολντεμορ με την χορευτικη μεθοδο προσεγγισης θηλεων.

Ποσώς. Τέτοια διαμάντια τα φυλάμε για το Bordelonobel Prize φιλοσοφικών ρευμάτων που συντάραξαν την ανθρωπότητα.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?

Τα Πρέπει που οφείλει να πληρεί ένα βαρβάτο αρσενικό.

Η μέθοδος αυτή , σε οδηγεί σε γκόμενες ΠΟΥ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΠΟΛΥ και στο δίνουν εύκολα
(εσένα, όχι τον οποιοδήποτε).


Επίσης δεν επιτρέπει στις γκόμενες να γίνουν ελλεηνίδες.
ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ , ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΑΡΟ ΣΑΠΙΟ ΤΡΙΧΩΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΖΟ ΕΝΑΣ Μ Α Λ Α Κ Α Σ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΆΝΕΙ ΤΟΝ ΤΑΞΙΤΖΉ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΕΡΝΆΕΙ
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ.

Επίσης σε γλυτώνει από τρελή αγαμία, αγαπουλίαση και μεταμόρφωση σε πυρφορό.


Φυσικά δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να την ακολουθήσει.


Μπορεί να κάνει ακριβώς τα αντίθετα.
Να γίνει δηλαδή ... Αλεξότυπος ...


Απλά μετά οι Αλεξότυποι βάζουν θεματάκια δακρύβρεχτα
με τίτλο "την κέρναγα σούσι ένα χρόνο και της αγόραζα φο μπιζού από το φολί φολί και το λι λα λο
και δεν την ειχα γαμήσει και γαμήθηκε την πρώτη μέρα που πήγε στην πάρο με την κολλητή της,
με τον κατσικογάμη αλβανό που μάζευε τις ξαπλώστρες στην πούντα μπιτς".



Με τη Λακομέθοδο , δεν τα υφίσταται κανείς αυτά.
Η χειρότερη ήττα που τρώει από γκόμενες, είναι ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΘΟΥΝ τη μια και μοναδική πρόταση
για καφέ.

ή στον καφέ , να του πουν "πολύ απλώνεσαι" κτλ κτλ
οπότε πάλι φεύγει , σβήνει τηλέφωνο και δεν τους ξαναμιλάει ποτέ.
Ούτε καλημέρα στο δρόμο εννοείται.


Όλες οι πολύπλοκες ήττες, δράματα και δάκρυα, συνοδεύουν τη μέθοδο των Αλεξότυπων.


Γνωρίζει ο άλλος άσχετη στο tinder , πάνε για μπάνιο στο μπαλούξ , του τρώει 5 ώρες και 80 ευρώ,
για να του πει τελικά ότι .... σκέφτεται να γυρίσει στον πρώην !!!!!!!!!!



ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.

Δεν τα μισούν.
Γουστάρουν άντρες σαν τους σκληρούς πόρνους εδώ μέσα.
ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΜΩΣ.

Απλώς οι γυναίκες είναι και ρεαλίστριες.
Ξέρουν ότι από τους σκληρούς πόρνους
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ 1850
όπως μπορούν με τους σκατόφλωρους πυρφορούς αγαπούληδες που τις κερνάνε
σούσι σε αδελφίστικα εστιατόρια ...

Το να διανοηθεί γυναίκα να χτυπήσει άνδρα, σημαίνει οτι έχει χάσει ήδη τη μπάλα ο τύπος.
Ίσως να είναι θέμα διαστάσεων ... δεν ξέρω ...

αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το φανταστώ και δεν νομίζω ότι από όσες γυναίκες είχα νταβαρεστεί ποτέ, θα πέρναγε από κάποιας το μυαλό να με ... χτυπήσει ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ...

αλλά άλλο η επιθυμία και άλλο να προσπαθήσει να το πραγματοποιήσει.

Και οι νόμοι στην τελική τι θα σου κάνουν ;
Τη σπας στο ξύλο ...

αν κάνει μαγκιές, θα την ξανασπάσεις ...

ποιός πρέπει να φοβηθεί ;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.859
Like
16.615
Πόντοι
3.656
Ρε μαλάκες ... διατύπωσα εγώ ποτέ καμία θεωρία ;
Εγώ λέω τι πιστεύω ότι είναι μαλακία να κάνεις.

Από θεωρίες, έχω γράψει ότι είχα διαβάσει τη θεωρία του Ross Jeffries κάπου το 1996
και τους pick up artists.
Και ότι συμφωνώ απόλυτα, τα μέχρι τότε συμπεράσματά μου , συμβάδιζαν απόλυτα με όσα λένε οι τύποι.
Δεν νομίζω ότι τους αμφισβητούν πολλοί .
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.835
Κριτικές
90
Like
33.722
Πόντοι
24.700
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?


Τα Πρέπει (συνέχεια)

Κατηγορία γυναικών που δεν παντρεύονται .... δεν υπάρχει.
Εξαιρέσεις, ελάχιστες είναι κάποιες που έχουν κληρονομήσει αμύθητες περιουσίες
που δεν τις αφήνουν .... οι φύλακες της περιουσίας ... για να μην τους τις φάνε ...ξαπλωστράδες, μπαρμαν και ... λοιποί ....

Οι υπόλοιπες, όλες κάποια στιγμή , μπορεί να παντρευτούν .
Η ιστορία με επαληθεύει .

To ότι με ψηφίζουν κάτι καθίκια σαν το Στέκα και το Μπαρόκ ;
Μιλάμε για αποτυχημένα ναυάγια, των οποίων ΑΓΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ
και αυτοί περνούσαν ολόκληρα καλοκαίρια εδώ
ολόκληρο τον αύγουστο
να με ψηφίζουν στη μαλακία του Στέκα.
ΕΝΩ , ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ , δεν ήξερα ότι ... υπάρχουν
(όπως και ολόκληρη η ανθρωπότητα) .


Γουστάρεις να τους έχεις φίλους ;
Να τους χαίρεσαι.

Με ψηφίζουν από ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΙΣΟΣ.

Καλύτερη επιβεβαίωση δεν υπάρχει .

Αν με συμπαθούσαν τέτοια περιττώματα θα είχα πρόβλημα.

Τώρα που βουλιάζει η χώρα , η ζωή τους θα γίνει ακόμη πιο κόλαση .

Εγώ νέος, είχα χάσει πάρα πολλές, επειδή δεν βιάστηκα.

Ήμουν πολύ του σόου, της παρέας και γεμάτος αυτοπεποίθηση .... και δεν πήδαγα ατάκα κι επί τόπου
ενώ είχα ξεκάθαρη ευκαιρία ........ γιατί το θεωρούσα σίγουρο την επόμενη φορά ........

Και αν βρισκόταν στο μεταξύ κάποιος που δεν το ανέβαλε ... ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΠΟΜΕΝΗ.

Οπότε αποφάσισα ότι κυνηγάς να βάλεις ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom