Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Το τελευταιο ουσιωδες μηνυμα δεν μας ενδιαφερει. Κατσε διαβαζε κριτικες π εχω γραψει βλαξ με τις 4 κριτικες.
Βαρβάρα είσαι για γέλια ..
Πραγματικά ,ακόμα μετράς με νούμερα λες και θα κατέβεις σε εκλογές
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Δεν ξέρω αν την έχει στο άλλο σάιτ αυτή από το ξύλινο .
Ξανθιά μιλφ με ωραίο βυζί που το έχει φάτσα φόρα στο σαλοναρισμα
Ρε φιλε μια ξανθια ειναι αυτη πρωινη βαρδια; δεν την λες κ μιλφ. Αν λεμε την ιδια. Ακουσα το κουφο απο την τσατσα με λεει εχει δυο προγραμματα συνεχόμενα. Μετα απο δυο ωρες ξανα ελα. Φανηκε ποοολυ τιμια στο σαλονι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Ρε φιλε μια ξανθια ειναι αυτη πρωινη βαρδια; δεν την λες κ μιλφ. Αν λεμε την ιδια. Ακουσα το κουφο απο την τσατσα με λεει εχει δυο προγραμματα συνεχόμενα. Μετα απο δυο ωρες ξανα ελα. Φανηκε ποοολυ τιμια στο σαλονι.
Όχι φίλε νύχτα ,ξανθιά είναι ναι .αλλά δεν ξέρω πότε πήγες .μιλφακι σίγουρα που κάνει μπαμ
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
65
Like
66
Πόντοι
0
Κι εγω δεν τσεκαρα και εκανε τα ιδια και σε μενα. Οποιος δε διαβαζει πληρωνει και μαθαίνει που λενε και στο χωριο μου
δεν ειναι ολες το ιδιο για ολους. πολλα μπορει να παιζουν ρολο (χωρις να σημαινει οτι πρεπει να αγνοουμε εντελως την κριτικη). το να πηγαινουμε ολοι σε 3 που διαβασαμε δε νομιζω οτι δουλευει σαν λογικη και τα αποτελεσματα τα βλεπουμε σε υπερπροβεβλημενες κοπελες (κοπωση αυξηση λογου τιμης/υπηρεσιας κ.α.). και στο κατω κατω περαν της πωλουμενης υπηρεσιας παιζει παντα και μια προσωπικη επαφη.
 

koukourr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
9
Like
493
Πόντοι
280
Αργοπορημένη κριτική για Νινα από Paradise. Περασμα αργά, με προγραμμα για να δω αν ειναι οντως τοσο καλη οσο λεει η βαθμολογια της στο αλλο site.

Να πω οτι πιπα ηταν οκ, δεν τρελαθηκα αλλα οκ. Στασεις αλλαξαμε 3-4 αλλα μολις την εβαλα στα 4 με σταματησε γιατι πονουσε και ξεχνα το. Μπορει η κοπελα οντως να ηταν κουρασμενη αλλα να παιρνω προγραμμα και να μην μπορω να κανω την πιο στανταρ σταση οχι ρε φιλε.

Γενικα παιρνω προγραμμα για να εχω ανεση χρονου και ισως να παιρνω καλυτερες υπηρεσιες αλλα μαλλον πρεπει να αναθεωρησω αμεσα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
δεν ειναι ολες το ιδιο για ολους. πολλα μπορει να παιζουν ρολο (χωρις να σημαινει οτι πρεπει να αγνοουμε εντελως την κριτικη). το να πηγαινουμε ολοι σε 3 που διαβασαμε δε νομιζω οτι δουλευει σαν λογικη και τα αποτελεσματα τα βλεπουμε σε υπερπροβεβλημενες κοπελες (κοπωση αυξηση λογου τιμης/υπηρεσιας κ.α.). και στο κατω κατω περαν της πωλουμενης υπηρεσιας παιζει παντα και μια προσωπικη επαφη.
Σωστός peter ...έτσι εξηγηται και η άγνοια για κάποιες κοπέλες ,αφού αποδεικνύεται ότι μεγάλο ποσοστό πάει στοχευμένα κατευθείαν εκεί που έγινε διαφήμιση για να γαμησει
 

koukourr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
9
Like
493
Πόντοι
280
Συν μια κριτικη για Ναστια, και αυτη αργοπορημενη.

Μπελα ντονα πεντακαθαρο. Η κοπέλα προσπαθησε να με εξυπηρετήσει και να με ικανοποιησει. Εγω δεν ημουν και στην καλυτερη μου φάση. Δυσανασχετησε λίγο όταν είδε την μπιφτεκα (σορρυ επρεπε), μου ειπε πιο αργά 2-3 φορες (που δεν ειμαι πηγαινα και....γαμιωντας...απλα νομιζω ηταν βαρια μερα για κεινη) αλλα μπορώ να πω οτι το προσπαθησε και τα τιμησε τα λεφτά της. Καλη πίπα, 4 στασεις αλλαξαμε.

Δεν θα ξαναπηγαινα γιατι δεν ηταν φουλ του γουστου μου και γενικα δυσκολα παω σε ιδια δευτερη φορα.

Εχει κανεις καμια προταση για pse απο κοπέλα που να ταιριαζει στον ρολο?
 

koukourr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
9
Like
493
Πόντοι
280
Τα γραφω ξεχωριστα για να φυγει το στιγμα του Νεοπα.

Περασμα με Ναρυ, προγραμμα.

Αρχικα να πω οτι βλεπωντας φωτο περιμενα μπουμπουκι. Οταν ειδα προσωπο το επαθα ενα μινι σοκ αλλα εχει σωματαρα και ειπα να περασω.

Πιπα σαν τρελη, απ τις καλυτερες που μου εχουν κανει. Εξαιρετικο στησιμο σε καθε σταση. Μετανιωνω που δεν την εβαλα να με καβαλησει γιατι μαλλον θα κανει καλο παιχνιδι. Κοντεψα να τελειωσω στο 8λεπτο. Στα τεσσερα η κωλαρα της ειναι απ τις καλυτερες σε αισθηση που εχω δει (οχι δεν εδωσε κωλο, δεν ζητησα - δεν ξερω αν δινει)
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
βόλτα βραδινή....Θα αναφέρω ο,τι άγνωστο είδα.
Ενα καινούριο μικρό όχι άσχημο στη Φρίξου απέναντι απο το sex and the city, δεν συγκράτησα όνομα ....Δεν μου άρεσε το ύφος της και έφυγα.
Είδα Σανέλ και Κρυσταλία και Αμπερ ,Αμάρα....η Αμάρα είναι μινιόν κοριτσάκι για αυτους που γουστάρουν μικρές σε σωματοτυπο.....Η Κρισταλία δεν μου άρεσε το πρόσωπο της και με προιδέαζε αρνητικά(καθαρα προσωπικό)
Η Σανέλ είχε πιο μεγάλο κώλο απο την Κρυσταλία.
Θεωρώ πως και οι δύο έχουν φτιαχτό κώλο.....
Η Άμπερ είναι μουνάρα...Απορώ πως δεν πέρασα μαζί της.

Πήρα Σανέλ,Κολομβιανή,δεν είπε όχι σε τίποτα,δυσκολη επικοινωνία γιατί δεν ξέρει καλά αγγλικά ,αλλα δεν είναι καθόλου αρνητική.Δεν μου είπε όχι σε δάχτυλα,γλειψίματα βυζιά κτλ.Αλλα όλα πάνω της είναι με σιλικόνη.Τα βυζιά δε ήταν πέτρα και ο κώλος επίσης πέτρα πρέπει να έκανε και λιποαναρροφηση στην κοιλιά γιατί και εκεί φάνηκε να είχε τομή,εκτός απο τα βυζιά.
Δεν ηταν αρνητική ,αλλα δεν θα θυμάμαι κατι σε μερικές μέρες.Οπως την βλέπετε στις φωτογραφίες με λίγο μεγαλύτερο κώλο.....
Θα γράψω κάποια στιγμή κριτική.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
βόλτα βραδινή....Θα αναφέρω ο,τι άγνωστο είδα.
Ενα καινούριο μικρό όχι άσχημο στη Φρίξου απέναντι απο το sex and the city, δεν συγκράτησα όνομα ....Δεν μου άρεσε το ύφος της και έφυγα.
Είδα Σανέλ και Κρυσταλία και Αμπερ ,Αμάρα....η Αμάρα είναι μινιόν κοριτσάκι για αυτους που γουστάρουν μικρές σε σωματοτυπο.....Η Κρισταλία δεν μου άρεσε το πρόσωπο της και με προιδέαζε αρνητικά(καθαρα προσωπικό)
Η Σανέλ είχε πιο μεγάλο κώλο απο την Κρυσταλία.
Θεωρώ πως και οι δύο έχουν φτιαχτό κώλο.....
Η Άμπερ είναι μουνάρα...Απορώ πως δεν πέρασα μαζί της.

Πήρα Σανέλ,Κολομβιανή,δεν είπε όχι σε τίποτα,δυσκολη επικοινωνία γιατί δεν ξέρει καλά αγγλικά ,αλλα δεν είναι καθόλου αρνητική.Δεν μου είπε όχι σε δάχτυλα,γλειψίματα βυζιά κτλ.Αλλα όλα πάνω της είναι με σιλικόνη.Τα βυζιά δε ήταν πέτρα και ο κώλος επίσης πέτρα πρέπει να έκανε και λιποαναρροφηση στην κοιλιά γιατί και εκεί φάνηκε να είχε τομή,εκτός απο τα βυζιά.
Δεν ηταν αρνητική ,αλλα δεν θα θυμάμαι κατι σε μερικές μέρες.Οπως την βλέπετε στις φωτογραφίες με λίγο μεγαλύτερο κώλο.....
Θα γράψω κάποια στιγμή κριτική.
Επέστρεψε η Άμπερ βλέπω :happy::happy:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Την Αμαρα θα την γαμησει επιτέλους κανένας να μάθουμε τι γίνεται ;
Μια εβδομάδα είναι εδώ και ακόμα λες και την κρατάνε παρθένα
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Σωστός peter ...έτσι εξηγηται και η άγνοια για κάποιες κοπέλες ,αφού αποδεικνύεται ότι μεγάλο ποσοστό πάει στοχευμένα κατευθείαν εκεί που έγινε διαφήμιση για να γαμησει
Εχθές μιλούσαμε για τις Ταϊλανδές στο Venus και έκανες αναφορά στην Maya και σήμερα τσουπ να τη η Maya στο άλλο σάιτ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Εχθές μιλούσαμε για τις Ταϊλανδές στο Venus και έκανες αναφορά στην Maya και σήμερα τσουπ να τη η Maya στο άλλο σάιτ.
Δεν ξέρω άμα είναι η ίδια φίλε! Το σκέφτηκα και εγώ μόλις την είδα στο άλλο σάιτ .
Σίγουρα πάντως αυτή που είχα πάρει φορούσε σιδεράκια ..και ήταν πολύ πετιτ και αδύνατη .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Όχι πολλά φίλε ,αλλά είναι δεκτική έπιανα παντού .
Φιλιά δεν επιδίωξα ούτε αυτή

αν κάνει τουλάχιστον τα αυτονόητα στο απλό πρόγραμμα, ίσως σε μεγαλύτερα προγράμματα να ξεδιπλώνεται πιο πολύ. Εγώ βάζω θετικό πρόσημο για την Νατάσσα σ' αυτά που διάβασα. Πάντως δεν έχει ειπωθεί τόσο καιρό κάτι γι' αυτή, είσαι ο πρώτος που γράφεις, θα την έχω στα υπόψην μου πάντως για μελλοντική συνάντηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σωστός peter ...έτσι εξηγηται και η άγνοια για κάποιες κοπέλες ,αφού αποδεικνύεται ότι μεγάλο ποσοστό πάει στοχευμένα κατευθείαν εκεί που έγινε διαφήμιση για να γαμησει

έτσι ακριβώς :thumbsup:, το έχουμε διαπιστώσει αυτό πολλές φορές όταν εκθειάστηκε κάποια κοπέλα από κάποιον συναγωνιστή εδώ στο νήμα, τις επόμενες μέρες στο στούντιο που δουλεύει γινόταν λαικό προσκύνημα
 

bigjohny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
19
Like
512
Πόντοι
290
Με τη Bella που εχει το αλλο site που ειναι βραδυ σημερα στο Villa prive εχει καποιος εμπειρια; Φαινεται πολυ ωραια απο τις φωτογραφιες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Ναρυ συνηθως οταν ειναι στο Ν.Ουρανου 8, τα εχει 10€ κατω τα προγραμματα, ή τα καταβαζει οταν βλεπει οτι δεν περναει κοσμος, αλλα το απλο δεν θυμαμαι να το ειχε κατω απο 50.
Η Νατασσα που λες στο μπελα ντονα, δεν την εχω δει, ειναι και αυτη καιρο, αλλα αναφορες μηδεν.

δυστυχώς, όπως λέει και η παροιμία καλόμαθε η γριά στα σύκα. Την εκθείασαν με τόσο καλά λόγια συναγωνιστές και ιδού το αποτέλεσμα και αύξηση τιμών και υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο κατά παραγγελία
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
έτσι ακριβώς :thumbsup:, το έχουμε διαπιστώσει αυτό πολλές φορές όταν εκθειάστηκε κάποια κοπέλα από κάποιον συναγωνιστή εδώ στο νήμα, τις επόμενες μέρες στο στούντιο που δουλεύει γινόταν λαικό προσκύνημα
Ολα είναι σχετικά ,γράφεις την εμπειρία σου ,δεν σημαίνει ότι όλοι θα περάσουν το ίδιο καλά.
Σε άλλους μπορεί να μην αρέσει γιατί έχουν αλλά γούστα,μπορεί να ζητάνε διαφορετικά πράγματα και πολλά άλλα ..
Όταν καταλάβουν αρκετοί εδώ ,πόσο μάλλον οι κλειδαρότρυπες ,ότι στα στούντιο πας πρώτα απ' όλα για την προσωπική σου ανάγκη ,θα μάθουν να διαλέγουν και μόνοι τους .
Και εγώ έχω τύχει πάνω σε τσάρκα πολλές φορές κοπέλες που ακούς μέρα νύχτα εδώ μέσα αλλά κατέληγα σε κάποια που γούσταρα εγώ να μπω και όχι εκεί που γράφει ο άλλος ότι πέρασε καλά και με χίλιες σάλτσες στα σχόλια..
Το ίδιο ακριβώς έγινε όταν είχα πάει στη Αλίνα την Ρουμάνα ..όταν την ανέφερα πάλι ξένιζε σε πολλούς .
Ακριβώς πάλι το ίδιο όταν πήγα στην Μαρίνα στο βίλλα πριβέ ,μόνο δύο τρεις ήταν αυτή που λίγο είχαν ιδέα ..
Άρα κάτι δεν πάει καλά με τις βόλτες πολλών .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
αν κάνει τουλάχιστον τα αυτονόητα στο απλό πρόγραμμα, ίσως σε μεγαλύτερα προγράμματα να ξεδιπλώνεται πιο πολύ. Εγώ βάζω θετικό πρόσημο για την Νατάσσα σ' αυτά που διάβασα. Πάντως δεν έχει ειπωθεί τόσο καιρό κάτι γι' αυτή, είσαι ο πρώτος που γράφεις, θα την έχω στα υπόψην μου πάντως για μελλοντική συνάντηση.
Φίλε είναι απλά μια τίμια επιλογή και για μένα τουλάχιστον στα γούστα μου .
Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει στον καθένα και σε προγράμματα ,μπορεί να είναι και καλύτερη μπορεί να αποδειχθεί και φόλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom