Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
πραγματοποιηθηκε επισκεψη στην αλινα την ρουμανα οπως λεει στο κοκκινο διαμαντι ειχα παει φορτσατος απο τις φωτογραφιες της. περασα με το απλο αλλα δεν εμεινα ενθουσιασμενος σαν να βαριοταν ηταν η κοπελα ισως δεν ταιριαξαμε τι να πω. πιο πολυ με χαλασε η πιπα(αεροπιπα)...
επομενη επισκεψη στο sex and the city πηγα βραδυ οποτε υποθετω οτι ηταν η jessy(δεν ακουσα καλα το ονομα) περασαμα παλι με απλο προγραμμα. σαν μεγαλος φαν της πιπασ ζητησα μονο αυτο λεω θα επικεντρωθει τουλαχισοτν μπας και περασω καλα και παλι τα ιδια...λιγο που δοκιμασα να της ποιασω τα μαλλια να ανεβασω ρυθμους ξυνισε
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια οσο αφορα τα σπιτακια παντως την καλυτερη πιπα μεχρι τωρα ηταν απο Λαρα.
Αν υπαρχει καποια με καλο σωμα που να κανει τετοια πιπα θα ηθελα να δοκιμασω αν εχει να προτεινει καποιος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
πραγματοποιηθηκε επισκεψη στην αλινα την ρουμανα οπως λεει στο κοκκινο διαμαντι ειχα παει φορτσατος απο τις φωτογραφιες της. περασα με το απλο αλλα δεν εμεινα ενθουσιασμενος σαν να βαριοταν ηταν η κοπελα ισως δεν ταιριαξαμε τι να πω. πιο πολυ με χαλασε η πιπα(αεροπιπα)...
επομενη επισκεψη στο sex and the city πηγα βραδυ οποτε υποθετω οτι ηταν η jessy(δεν ακουσα καλα το ονομα) περασαμα παλι με απλο προγραμμα. σαν μεγαλος φαν της πιπασ ζητησα μονο αυτο λεω θα επικεντρωθει τουλαχισοτν μπας και περασω καλα και παλι τα ιδια...λιγο που δοκιμασα να της ποιασω τα μαλλια να ανεβασω ρυθμους ξυνισε
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια οσο αφορα τα σπιτακια παντως την καλυτερη πιπα μεχρι τωρα ηταν απο Λαρα.
Αν υπαρχει καποια με καλο σωμα που να κανει τετοια πιπα θα ηθελα να δοκιμασω αν εχει να προτεινει καποιος
Την Αλίνα την έχω πάρει μια φορά για δοκιμή .
Δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε ,έχεις δίκιο για την πίπα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά εμενα γενικά κοίταξε να περάσω ωραία .
Έχει όλο το πακέτο ωραίο σώμα ,ωραία γκόμενα και πολύ επικοινωνιακή αλλά μένει στα τυπικά ,όχι ότι είναι κάτι που με χάλασε αλλά άμα ήταν στα 30 το απλό θα ξανά πήγαινα σίγουρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kostid

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Την Αλίνα την έχω πάρει μια φορά για δοκιμή .
Δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε ,έχεις δίκιο για την πίπα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά εμενα γενικά κοίταξε να περάσω ωραία .
Έχει όλο το πακέτο ωραίο σώμα ,ωραία γκόμενα και πολύ επικοινωνιακή αλλά μένει στα τυπικά ,όχι ότι είναι κάτι που με χάλασε αλλά άμα ήταν στα 30 το απλό θα ξανά πήγαινα σίγουρα.
στα 30 σιγουρα θα ηταν δυνατο. η λαρα μεχρι τωρα ηταν η μονη που εφυγα με ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια και η ντενισσε που ηταν στο μεδουσα μαρεσε με τα μεγαλα βυζια αλλα εγινε εσκορτ και την εχασα. τωρα θελω να δοκιμασω την μιρελα αλλα εχω παει 1-2 φορες και ηταν κλειστα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
στα 30 σιγουρα θα ηταν δυνατο. η λαρα μεχρι τωρα ηταν η μονη που εφυγα με ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια και η ντενισσε που ηταν στο μεδουσα μαρεσε με τα μεγαλα βυζια αλλα εγινε εσκορτ και την εχασα. τωρα θελω να δοκιμασω την μιρελα αλλα εχω παει 1-2 φορες και ηταν κλειστα
Δεν είναι θέμα τσιγγουνιας η χρημάτων ,αλλά θεωρώ ότι δεν πρέπει να πιάνομαι κορόιδο στην καύλα .
Πληρώνω ότι αναλογεί.
Έχω ξανά πει εμφάνιση μου αρέσει και η Ναρυ αλλά με τα 50 που ξεκινάει δεν την έχω πάρει ποτέ γιατί το θεωρώ κοροϊδία.
Την Μιρέλα δεν πάω όχι επειδή δεν την γουστάρω αλλά δεν με τραβάει γιατι την έχω γαμησει τόσες φορές παλιά να φανταστείς από τις πρώτες της μέρες στο Βαρδάρη.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Δεν είναι θέμα τσιγγουνιας η χρημάτων ,αλλά θεωρώ ότι δεν πρέπει να πιάνομαι κορόιδο στην καύλα .
Πληρώνω ότι αναλογεί.
Έχω ξανά πει εμφάνιση μου αρέσει και η Ναρυ αλλά με τα 50 που ξεκινάει δεν την έχω πάρει ποτέ γιατί το θεωρώ κοροϊδία.
Την Μιρέλα δεν πάω όχι επειδή δεν την γουστάρω αλλά δεν με τραβάει γιατι την έχω γαμησει τόσες φορές παλιά να φανταστείς από τις πρώτες της μέρες στο Βαρδάρη.
Ισχυει ποκυ αυτο πανω στην καυλα εχω δωσει χρημα που μετα ελεγα τι μαλακια εκανα….για καποιες ακομα και τα 30 πολλα ειναι. Μιρελλα δεν εχω τιμησει ποτε δεν την εχω δει καν πως ειναι
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Δεν εχω μεγαλη εμπειρια οσο αφορα τα σπιτακια παντως την καλυτερη πιπα μεχρι τωρα ηταν απο Λαρα.
Αν υπαρχει καποια με καλο σωμα που να κανει τετοια πιπα θα ηθελα να δοκιμασω αν εχει να προτεινει καποιος
'Αμα θες μόνο πίπα πάνε Καρίνα. Μινοταύρου 3, το κόκκινο κτήριο απέναντι από venus. συνήθως βραδινά μετά τις 8.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πήγα για μια αναμνηστική στη Λάρα μετά από καιρό. Λαϊκό προσκύνημα. Λέω την ξέρω θα μπω, μου λέει 50 ξεκινάει το απλό. Είχα κάνει τόσο δρόμο οπότε λέω δε γαμιεται δωστα και τελευταία φορα. Τέλεια μέσα, αλλά δε σκοπεύω να ξαναπάω με 50 απλό. Και καλό θα είναι να απέχουμε όλοι από αυτό γιατί σε λίγο καιρό θα πάνε όλες τόσο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Ισχυει ποκυ αυτο πανω στην καυλα εχω δωσει χρημα που μετα ελεγα τι μαλακια εκανα….για καποιες ακομα και τα 30 πολλα ειναι. Μιρελλα δεν εχω τιμησει ποτε δεν την εχω δει καν πως ειναι
Η Μιρέλα φίλε είναι πολύ ωραία γκόμενα αλλά μην περιμένεις τίποτα ιδιαίτερο.
Δουλεύει παλιό σύστημα ,ούτε εξτραδακια ούτε περίεργα προγράμματα.νομιζω δεν κάνει καν ακαποτη πίπα .
Αλλά να πας είναι ντροπή να μην έχεις πάει μαζί της τόσα χρόνια ! Πέρασε 10ετια ..
Από όταν πρωτοεμφανίστηκε πάντως είναι πιο ωραία τώρα που μεγάλωσε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Πήγα για μια αναμνηστική στη Λάρα μετά από καιρό. Λαϊκό προσκύνημα. Λέω την ξέρω θα μπω, μου λέει 50 ξεκινάει το απλό. Είχα κάνει τόσο δρόμο οπότε λέω δε γαμιεται δωστα και τελευταία φορα. Τέλεια μέσα, αλλά δε σκοπεύω να ξαναπάω με 50 απλό. Και καλό θα είναι να απέχουμε όλοι από αυτό γιατί σε λίγο καιρό θα πάνε όλες τόσο
Προσωπικά με 30αρια έχω γαμησει πολύ καλές περιπτώσεις που δεν αναφέρονται συχνά .
Π.χ. στο poison έχω γαμησει Ίνα στις αρχές .
Στο godiva ένα γυφτάκι Μαρία .
Στο venous μέχρι και την ταιλανδεζα την μαγιά γάμησα με τα σιδεράκια ,χαζογελουσε συνέχεια αλλά γαμιοτανε με πολύ όρεξη !
Έχει καλές περιπτώσεις αλλά όλοι παρασύρονται από αναφορές εδώ σε συγκεκριμένες κοπέλες για αυτό πλέον έχουν σηκώσει τον αμανέ και ζητάνε τρελα ποσα ..η Ναρυ ήταν μια σχιστοματα σαν όλες τις άλλες και όταν πρωτοβγηκε από τις πιο μπαμπατσικες και εδώ μέσα την έκαναν μουναρα ασιατισσα ( καζακστανη είναι) και την είδε εσκορτ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.601
Κριτικές
22
Like
6.860
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
Να αυτό που λέγαμε πιο πάνω ...ζητάνε πενήντα για απλό και κάθονται και σειρά σαλόνι οι μαλακες!
Προσωπική γνώμη δεν έχει κανένας πλέον ρε γαμωτο ;
Διαβάζουν στο σάιτ η τάδε είναι καλή και κάθονται σαν πρόβατα στη σειρά με 50ρικο !
Γυρίστε λίγο κοιτάξτε και τίποτα άλλο
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
Που σαι ρε yakuza! Είχες πει τέλος και τέτοια! Καλώς τον και μη φύγεις πάλι! Keep going
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
Πολύ κράτησε η αποχή :2funny:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
Λαϊκό προσκύνημα στην καυΛαρα σήμερα το μεσημέρι στις 13.30.Περιμενα 50 λεπτά.Υπεροχη για άλλη μια φορά!Το γυμνό μπουκι παραμένει 60 οπότε δεν με χάλασε που το απλο το πήγε 50.Εδω αλλά σαπακια ζητάνε 50.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Συμφωνώ ότι ξεκίνημα με 50 το απλό δεν είναι φτηνά, ωστόσο:
- όταν κορασίδες τύπου Νάρυ και λεγάμενες επιπέδου χοτ λαιντι ζητάνε 50 απλό, το Λαράκι πόσα θα έπρεπε να ξεκινήσει;; :think:
- Λίγες σελίδες πριν είχαμε την κουβέντα με τους αθίγγανους, πακιστανούς, τσακαλοπαρέες,... Αν κατά αυτό το τρόπο γίνετε κάθαρση καλά κάνουνε, λίγοι και καλοί.
πρέπει να διαλέξουμε τι θέλουμε από τη μία μας χαλάει που πηδάει ο αυγουλμάτης δίπλα μας, από την άλλη δεν είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε 10 παραπάνω και να πάμε κάπου πιο "ποιοτικά".
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ ότι ξεκίνημα με 50 το απλό δεν είναι φτηνά, ωστόσο:
- όταν κορασίδες τύπου Νάρυ και λεγάμενες επιπέδου χοτ λαιντι ζητάνε 50 απλό, το Λαράκι πόσα θα έπρεπε να ξεκινήσει;; :think:
- Λίγες σελίδες πριν είχαμε την κουβέντα με τους αθίγγανους, πακιστανούς, τσακαλοπαρέες,... Αν κατά αυτό το τρόπο γίνετε κάθαρση καλά κάνουνε, λίγοι και καλοί.
πρέπει να διαλέξουμε τι θέλουμε από τη μία μας χαλάει που πηδάει ο αυγουλμάτης δίπλα μας, από την άλλη δεν είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε 10 παραπάνω και να πάμε κάπου πιο "ποιοτικά".
Από αυτή την άποψη ένα δίκιο το έχεις ,μακάρι να ειναι αυτός ο σκοπός και όχι απλά να το χρησιμοποιήσουν σαν δικαιολογία για να ανεβάσουν τις τιμές
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.010
Like
4.350
Πόντοι
456
Αεροπιπα η Αλινα;; Μου κανει εντυπώση. Γτ περιποίηση σε όλα τα σημεία κάνει οπότε περναω
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Συμφωνώ ότι ξεκίνημα με 50 το απλό δεν είναι φτηνά, ωστόσο:
- όταν κορασίδες τύπου Νάρυ και λεγάμενες επιπέδου χοτ λαιντι ζητάνε 50 απλό, το Λαράκι πόσα θα έπρεπε να ξεκινήσει;; :think:
- Λίγες σελίδες πριν είχαμε την κουβέντα με τους αθίγγανους, πακιστανούς, τσακαλοπαρέες,... Αν κατά αυτό το τρόπο γίνετε κάθαρση καλά κάνουνε, λίγοι και καλοί.
πρέπει να διαλέξουμε τι θέλουμε από τη μία μας χαλάει που πηδάει ο αυγουλμάτης δίπλα μας, από την άλλη δεν είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε 10 παραπάνω και να πάμε κάπου πιο "ποιοτικά".
Κατα την άποψη μου και 50 να παει το απλό θα το δίνει ο πακιστανος ή άλλος αλλοδαπός που δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να γαμησει ελληνιδα
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
441
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Συμφωνώ ότι ξεκίνημα με 50 το απλό δεν είναι φτηνά, ωστόσο:
- όταν κορασίδες τύπου Νάρυ και λεγάμενες επιπέδου χοτ λαιντι ζητάνε 50 απλό, το Λαράκι πόσα θα έπρεπε να ξεκινήσει;; :think:
- Λίγες σελίδες πριν είχαμε την κουβέντα με τους αθίγγανους, πακιστανούς, τσακαλοπαρέες,... Αν κατά αυτό το τρόπο γίνετε κάθαρση καλά κάνουνε, λίγοι και καλοί.
πρέπει να διαλέξουμε τι θέλουμε από τη μία μας χαλάει που πηδάει ο αυγουλμάτης δίπλα μας, από την άλλη δεν είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε 10 παραπάνω και να πάμε κάπου πιο "ποιοτικά".
Νομίζεις τώρα με τα 50 δεν θα πάει ο αυγουλοματης; Μην σε πω ότι οι Έλληνες θα λιγοστέψουν παρά αυτοί!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Πήγα να δω την αγάπη και τρόμαξα με τόσο νέα που είναι ακόμα ίσως φώτα έκρυβαν ηλικία της αλλά δεν μπήκα, πήγα venus για σίγουρια βγήκε Αθηνά σαν τσ2 και έδειξε 3 κοπέλες και ήταν ωραία αλλά ήθελα να πάω και από πίσω.
Και εκεί που περίμενα τσατσο βγήκε τσατσά λέει έχει 3 και περιμένει 4η ναι μεν είδα τις 2 πήρα ριτα για εγγύηση και ήταν τέλεια αν και δεν μου έκανε το περίεργο που κάνει σε άλλους που διάβασα εδώ.
Ανέβασα κριτική αν και έχω πάει πάνω από 30 φορές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom