Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.012
Like
6.168
Πόντοι
1.056
Έτσι. Το "La luna" άμα πας φραγκάτος ειδικά το Σάββατο το βράδυ είναι ένα μαγαζί που θα περάσεις γενικότερα καλά, πέρα από τις γκόμενες δηλαδή και τα γαμήσια που μπορείς να κάνεις κι αυτό είναι το δυνατό του σημείο σε σχέση με άλλα μαγαζιά του είδους
Καλή περίπτωσηηη
Παίζουν κ εκτός μαγαζιού τα κορίτσια? Η μόνο εντός έδρας?
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
564
Κριτικές
11
Like
1.496
Πόντοι
496
Έτσι. Το "La luna" άμα πας φραγκάτος ειδικά το Σάββατο το βράδυ είναι ένα μαγαζί που θα περάσεις γενικότερα καλά, πέρα από τις γκόμενες δηλαδή και τα γαμήσια που μπορείς να κάνεις κι αυτό είναι το δυνατό του σημείο σε σχέση με άλλα μαγαζιά του είδους
Ολο για LaLuna γραφετε, αλλά κανείς δεν κανει τον κόπο να πει πού; στη Μιχαλακοπούλου βρίσκεται..

(La Luna λεγοταν και η ντίσκο στην αντίπαρο 90'ς - 00ς. Nεοι ήμασταν και γαμούσαμε τζάμπα,αχ και βαχ, ερημα μουνια τα πουτσα κίσατε...)
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056
Ολο για LaLuna γραφετε, αλλά κανείς δεν κανει τον κόπο να πει πού; στη Μιχαλακοπούλου βρίσκεται..
Μαιάνδρου 3, πίσω από το παρκάκι (είναι παράλληλη της Μιχαλακοπούλου).
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Ολο για LaLuna γραφετε, αλλά κανείς δεν κανει τον κόπο να πει πού; στη Μιχαλακοπούλου βρίσκεται..

(La Luna λεγοταν και η ντίσκο στην αντίπαρο 90'ς - 00ς. Nεοι ήμασταν και γαμούσαμε τζάμπα,αχ και βαχ, ερημα μουνια τα πουτσα κίσατε...)
Φίλε μου το thread έχει τίτλο "Μιχαλακοπούλου - Κωλόμπαρα", οπότε είναι περιττό να αναφέρουμε ότι το "La luna" βρίσκεται στη Μιχαλακοπούλου, εξυπακούεται
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Καλή περίπτωσηηη
Παίζουν κ εκτός μαγαζιού τα κορίτσια? Η μόνο εντός έδρας?
Κάποια παίζουν και εκτός αλλά δεν είναι σωστό να αναφέρουμε δημοσίως ονόματα. Άλλωστε δεν έχει και πολύ νόημα γιατί όποιος γουστάρει μπορεί όταν θα πάει να ρωτήσει την κοπέλα της αρεσκείας του (την οποία εννοείται ότι θα την έχει κεράσει πρώτα) αν βγαίνει και έξω ή όχι
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.012
Like
6.168
Πόντοι
1.056
Κάποια παίζουν και εκτός αλλά δεν είναι σωστό να αναφέρουμε δημοσίως ονόματα. Άλλωστε δεν έχει και πολύ νόημα γιατί όποιος γουστάρει μπορεί όταν θα πάει να ρωτήσει την κοπέλα της αρεσκείας του (την οποία εννοείται ότι θα την έχει κεράσει πρώτα) αν βγαίνει και έξω ή όχι
Πάρα πολύ σωστά
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
564
Κριτικές
11
Like
1.496
Πόντοι
496
Φίλε μου το thread έχει τίτλο "Μιχαλακοπούλου - Κωλόμπαρα", οπότε είναι περιττό να αναφέρουμε ότι το "La luna" βρίσκεται στη Μιχαλακοπούλου, εξυπακούεται
Φιλε, δεν θελω να σπαω @@, αλλά 1ον, η Μιχαλακοπούλου είναι ... μεγαλούτσικη, και 2ον, τελικά το La Luna ΔΕΝ βρισκεται στην Μιχαλακοπούλου, αλλά Μαιάνδρου. Αντε να το βρεις αμα δεν ξερεις..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Φιλε, δεν θελω να σπαω @@, αλλά 1ον, η Μιχαλακοπούλου είναι ... μεγαλούτσικη, και 2ον, τελικά το La Luna ΔΕΝ βρισκεται στην Μιχαλακοπούλου, αλλά Μαιάνδρου. Αντε να το βρεις αμα δεν ξερεις..
Εντάξει, η Μαιάνδρου είναι ένας παράδρομος του κώλου παράλληλος με τη Μιχαλακοπούλου, αν δε σου πω νούμερο για να το βάλεις στο GPS και να σε στείλει καρφί πίστεψέ με αυτήν τη Μαιάνδρου δεν τη βρίσκεις με τίποτα... Πιο εύκολο είναι οδηγώντας στη Μιχαλακοπούλου να έχεις το νου σου για να δεις τη φωτεινή ταμπέλα του "La luna" πίσω από το παρκάκι, τα έχουμε γράψει πολλές φορές, το "La luna" είναι απέναντι από το "Lido - FBI" και σχεδόν απέναντι από τη διάσημη καντίνα της Μιχαλακοπούλου
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Φιλε, δεν θελω να σπαω @@, αλλά 1ον, η Μιχαλακοπούλου είναι ... μεγαλούτσικη, και 2ον, τελικά το La Luna ΔΕΝ βρισκεται στην Μιχαλακοπούλου, αλλά Μαιάνδρου. Αντε να το βρεις αμα δεν ξερεις..
Στο GPS θα βάλεις Μιχαλακοπούλου 38 και θα το δείς απέναντι στο παρκακι. Εαν έρχεσαι από Βόρεια στο κέντρο θα βάλεις Μιχαλακοπούλου 51 και θα το δείς ακριβώς δεξια σου. Μιχαλακοπουλου 38 είναι η Καντινα της Μιχαλακοπουλου, ακριβως απέναντι είναι. Πιστεύω σε κατατόπισα οσο καλυτερα γινότανε.
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Κάποια παίζουν και εκτός αλλά δεν είναι σωστό να αναφέρουμε δημοσίως ονόματα. Άλλωστε δεν έχει και πολύ νόημα γιατί όποιος γουστάρει μπορεί όταν θα πάει να ρωτήσει την κοπέλα της αρεσκείας του (την οποία εννοείται ότι θα την έχει κεράσει πρώτα) αν βγαίνει και έξω ή όχι
Και μην ξεχνάμε , αναλογα με τον πελάτη και αναλογα με την γυναίκα. Αλλες θα σου πουν ΟΧΙ , διοτι π΄προτιμουν να σε κρατήσουν πελάτη στο μαγαζι. Καποια που θα πει οχι σε αλλον θα πει ΝΑΙ σε εσενα. ΔΕιναι κάποια που πια δεν βγαινει έξω ποτέ όσο ξέρω , αλλα με κάποιον εδω μεσα παρολο που είναι καλλος πελατης, θα βγει άνετα εξω μαζί του και δίοτι όπως μου έχει πει, το άτομο έχει επιπεδο και γουσταρει περναει καλα.
Δεν ξέρω εαν πάνε σε ξενοδοχείο , αλλα πανε θεατρο και σινεμα σαν ζευγαρι και δεν ζηταει τιποτα παραπανω για τον χρόνο της. Αναλογα την κοπελα και αναλογα ποιος είσαι και πως την συμφέρει για το μαγαζι.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
17
Like
2.720
Πόντοι
1.206
Και μην ξεχνάμε , αναλογα με τον πελάτη και αναλογα με την γυναίκα. Αλλες θα σου πουν ΟΧΙ , διοτι π΄προτιμουν να σε κρατήσουν πελάτη στο μαγαζι. Καποια που θα πει οχι σε αλλον θα πει ΝΑΙ σε εσενα. ΔΕιναι κάποια που πια δεν βγαινει έξω ποτέ όσο ξέρω , αλλα με κάποιον εδω μεσα παρολο που είναι καλλος πελατης, θα βγει άνετα εξω μαζί του και δίοτι όπως μου έχει πει, το άτομο έχει επιπεδο και γουσταρει περναει καλα.
Δεν ξέρω εαν πάνε σε ξενοδοχείο , αλλα πανε θεατρο και σινεμα σαν ζευγαρι και δεν ζηταει τιποτα παραπανω για τον χρόνο της. Αναλογα την κοπελα και αναλογα ποιος είσαι και πως την συμφέρει για το μαγαζι.

Όλα ισχύουν όπως τα αναφέρετε. Το θέμα είναι να βρίσκουμε τις άνετες και όχι τα αρπακτικά που κοροϊδεύουν
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
135
Like
204
Πόντοι
21
Όλα ισχύουν όπως τα αναφέρετε. Το θέμα είναι να βρίσκουμε τις άνετες και όχι τα αρπακτικά που κοροϊδεύουν

man

κατα την αποψη μου ολες αρπακτικα ειναι για να κανουν αυτη την δουλεια .

Εναν στοχο εχουν και μονο εναν ....Το πορτοφολι σου ...για ολα τα υπολοιπα ουτε που τους ενδιαφερει .

Περνας απο το μπαρ ? κανεις καταθεση ? Εισαι ο καλυτερος ....

Αυτη η συζητηση εχει πολλες υποκατηγοριες για το πως κινουνται οι κοπελες .

Η καθε μια εχει τον δικο της στοχο ...αλλα ολες συγκλίνουν... σε εναν Το πορτοφολι
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
17
Like
2.720
Πόντοι
1.206
man

κατα την αποψη μου ολες αρπακτικα ειναι για να κανουν αυτη την δουλεια .

Εναν στοχο εχουν και μονο εναν ....Το πορτοφολι σου ...για ολα τα υπολοιπα ουτε που τους ενδιαφερει .

Περνας απο το μπαρ ? κανεις καταθεση ? Εισαι ο καλυτερος ....

Αυτη η συζητηση εχει πολλες υποκατηγοριες για το πως κινουνται οι κοπελες .

Η καθε μια εχει τον δικο της στοχο ...αλλα ολες συγκλίνουν... σε εναν Το πορτοφολι

Ακριβώς. Στο Άγιο πορτοφόλι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Το πορτοφολι σε κανει αρχηγο
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
892
Κριτικές
33
Like
2.656
Πόντοι
5.345
Καλησπερα, Κάποτε στο la luna ήταν μια κοπέλα από τη Βραζιλία? ( ξανθιά, δεν θυμάμαι όνομα) να είναι ακόμα εκεί άραγε?
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
892
Κριτικές
33
Like
2.656
Πόντοι
5.345
Το platinum στην Μιχαλακοπούλου ήταν;; κάτι μου λέει σαν όνομα!!!για Παγκράτι πιο πολύ μου κάνει!!
Κάποτε το platinum ως strip bar ηταν στην εθνική οδό Αθηνών Λαμίας, Κ.Κηφισια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Ναι ητανε μονο σττριπ ομως αυστηρα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
833
Κριτικές
12
Like
2.322
Πόντοι
496
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για το LaLuna
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom