Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Ρε παιδια Σάββατο θα είμαι αθηνα για κάτι δουλειές. Σάββατο βράδυ να επισκευτω το μετάξι η θα με φάνε λάχανο? Βράδυ δεν έχω πάει ποτε
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Δεν θα επέλεγα πάντως γενικά να μπω στενά Ιάσωνος κλπ αλλά πείτε κάθε βοήθεια - απάντηση δεκτη
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Δεν θα επέλεγα πάντως γενικά να μπω στενά Ιάσωνος κλπ αλλά πείτε κάθε βοήθεια - απάντηση δεκτη
Η Κολωνού σαν δρόμος είναι γενικά ασφαλής, από γυναίκες βέβαια μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο ως επί το πλείστον κατιμάς οπότε εσύ αποφασίζεις
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
112
Like
128
Πόντοι
1
Χαλάρωσε φιλέ μου.δεν περνάς και απο το bronx
Όλοι για υοννιδιο λογο πάμε στην Ιάσωνος.
Τα ζακια αν δεν τους ενοχλήσεις δεν σε ενοχλουν...
Τώρα μην Πας και με κάνα giorgio armani rolex κσι πούρο...
Καιεγώ θα προσπαθούσα να σε φερμαρω στην συγκεκριμένη περιπτωση.(τροπος του λέγειν)

Κυριλε με κυριλε casual ρουχαλακια...
Και μην βγαλεις κάνα Πάκο με πενηνταετρα να πληρωσεις.
Άντε το πολύ ενα 20 ευρώ ξσι ενα 10 να εχεις πανω σου.
Μην το παιξεις εκεί λεφτας.
Πήγαινε σύνταγμα μετα και κάνε τον Μπρούκλι...
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Όλοι για υοννιδιο λογο πάμε στην Ιάσωνος.

Εδώ τι εννοείς? Είναι καλά?

Κυριακή πρωί είχα πάει τελευταία φορά και ήταν κάτω από κωλο ου στον παράλληλο γεμάτο αράπηδες έξω και πιο πέρα απ τα σπίτια που σε κοιτούσαν με επιβλητικό τρόπο... Δεν συνεχησα τη βόλτα γι αυτο
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Ρεσιτάλ σαπίλα και παρακμής χθες σαββατόβραδο σε νυχτερινή βόλτα στο. Μετάξι μετάξι μετά τις 12. Μπήκα στο κολονου από πάνω μεριά το πρώτο. Εντύπωση μου έκαναν 2 πακια εκ των όποιον ο πρώτος παραμορφομενος σαν τερατογεννεση. Ευτυχώς έφυγαν και πέρασα εγώ στην κοπέλα. Παρακάτω σάπια όλα. Μιλφ. Εντύπωση επίσης μου έκανε το πρώτο Ιάσωνος δεξιά πάνω από μεγάλου Αλεξάνδρου που φιλοξενεί 3 σπίτια μέσα. Ο χορός φωτεινός και καθαρός. Στο πάνω ένα ρωσακι καλό αλλά είχε αδειάσει ήδη... Συνεχίζοντας τη βόλτα μεγάλου Αλεξάνδρου δεξιά και μετά από πέρδικα μπήκα στο νέο υπόγειο. Εκεί ίσως άξιζε η τσατσά για καμιά πιπα. Στο πάνω ή τσατσά είχε δύο Ρωσίδες χοντρές και στο σερβίρισμα παρουσίαζε προγράμματα χωρίς κάποτε. Ιάσωνος κάτω από μεγάλου Αλεξάνδρου ρεσιτάλ παρακμής. Η μία μαστουρωμενη Μιλφ με τη βραχνιασμενη φωνή και το ζαρωμενο αδύνατο σώμα που φώναζε μπλετ μαζί με τη γυδτισσα τσατσά στον πέλατι ήταν όλα τα λεφτά! Ο χορός άθλιος άθλιος άθλιος και βρώμικος. Μην αγγίξει κανένας τις πετσέτες που έχουν βάλει στις πόρτες για να μην χτυπάνε παίζει να του σαπίσει το χέρι χαχαχα
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Η βόλτα τελείωσε στο μαγαλου Αλεξάνδρου 17 που περίμενα 2 ώρες και δεν είδα υπήρχε. Η τσατσά με την κοπέλα και τον πακι ψωνιζαν παπούτσια στο κουζίνα κι και δεν έδιναν σημασία τι υπάρχει εξω. Μετά Καλλέργης 33 μια ψηλή Αλβανία μάλλον μέτρια αλλά ωραία γυναίκα οκ. Εδοσα έναν ακόμα. Με μιαου με υποδέχτηκε η τσατσά και τσιριζε μιαου μιαου και όταν έφυγα. Αυτές είναι πουτανες γυναικες
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Και σόρυ που τρελαινω γράφοντας σχόλια ξεχωριστά...ειμαι νέο ακομα...η καλτιλα έχει γοητεία. Ποιο είναι το πιο άθλιο κατά τη γνώμη σας στο μετάξι? Από όλες τις απόψεις.
Επίσης ρε παίδες τι σκατα θέλουν να πετύχουν οι νταβαδες βάζοντας να παιζουν βαριά τσιφτετέλια με κλαρινα μέσαστα σπιτια? Τι να μερακλωσουμε? Να καυλωσουμε? Αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα της σαπιλας.
 

dzk37z

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα. Ειναι να κατέβω Αθήνα για δουλειες αλλα δεν ξέρω καθόλου τι φάση παίζει. Απο ότι είδα τα μπουρδελα είναι μαζεμένα σε αυτην την περιοχή από ότι κατάλαβα δεν είναι και πολύ καλή για να πας μόνος Σάββατο βράδυ. Εχετε καμία προταση; θέλω να εχω το κεφάλι μου ήσυχο να γαμησω καλα και να μην ξοδέψω μια περιουσία. Αρχικα έλεγα θα παω στα πουρδελα γιατί 20ε ειναι λίγα θα παω σε κανα 2. Μετά σκέφτηκα μήπως παω μόνο στούντιο. Μάγκες βοήθεια επειγόντως!!
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Και εγω θέλω μασάζ...που να πάω παιδιά...να είναι καλή τήμη και καλές κοπέλες;
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
181
Κριτικές
2
Like
226
Πόντοι
21

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ορεπει ν σαι καντεμης γ ν κολησεις ετσι
 

sibado

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Επιστρέφω στο άθλημα μετά από καιρό και θα ήθελα τη βοήθειά σας για να μη φάω καμιά φόλα.

Τι προτείνετε για μεταξουργείο;

Να κάνει καλά προκαταρκτικά, φιλάκια, ομορφούλα κτλ.

Ευχαριστώ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μεταξουργείο: Εκκένωση κατάληψης υγειονομικής «βόμβας» - Γυναίκα νοσεί από κορονοϊό
Νεφροπαθής που ζούσε σε κατάληψη-υγειονομική βόμβα νοσεί από κορονοϊό - Εκκένωση του κτηρίου - Την παρέλαβε ειδικό ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ

Μεγάλη επιχείρηση εκκένωσης κατάληψης πραγματοποιεί η ΕΛΑΣ στο Μεταξουργείο. Πρόκειται για υπό κατάληψη κτήριο στον αριθμό 36 της οδού Φαβιέρου, η οποία αποτελεί υγειονομική βόμβα κορονοϊού. Δυνάμεις της Ασφάλειας, της ΟΠΚΕ, μαζί με συνεργεία του Δήμου Αθηναίων που συμμετέχουν από το πρωί στην επιχείρηση, βρήκαν στο εσωτερικό του κτηρίου δύο ημεδαπούς και πέντε αλλοδαπούς οι οποίοι ζούσαν σε άθλιες συνθήκες, με το κτήριο να αποτελεί υγειονομική βόμβα.

Κατά την είσοδο των αστυνομικών, σύμφωνα με όσα μετέδωσε η ΕΡΤ, μία γυναίκα η οποία είναι νεφροπαθής και κάνει αιμοκάθαρση τους δήλωσε ότι νοσεί από κορονοϊό, και στην περιοχή μετέβη ειδικό κλιμάκιο του ΕΟΔΥ με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ για να παραλάβει τη γυναίκα.

Οι δρόμοι γύρω από την περιοχή έχουν αποκλειστεί και συνεργεία του δήμου πραγματοποιούν απολύμανση όλης της περιοχής.
:shit::zombie::shit::zombie:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Εγώ τσαρκάρω καμιά φορά γιατί τα οικονομικά μου είναι σφικτά! Έχω φύγει πολλές φορές χωρίς να μπω πουθενά. Έχω κάνα-δυο στανταράκια κι αν τις πετύχω, έχει καλώς. Αν όχι, βολτάρω λίγο κι αν δεν βρω καμιά άλλη να με "εμπνεύσει", την κάνω άπραγος!

Πριν λίγους μήνες ο κώλος έπαιζε full. Τώρα το έχουν κόψει, ελάχιστες δίνουν κώλο. Ακάποτα παίζουν, αλλά ακάποτο εγώ προσωπικά στο Μετάξι δεν δίνω. Το επίπεδο είναι μέτριο, όμως βρίσκεις και κάτι διαμαντάκια που και που... όπως και μπάζα τρελά!

Το πιο cult νομίζω είναι αυτό το υπόγειο στην Ιάσωνος (εκεί γύρω στο 30κάτι, δεν θυμάμαι ακριβώς νούμερο). Αυτό βρομάει τόσο πολύ ποδαρίλα που την τελευταία φορά που πήγα (πριν 3 μήνες) μύριζε τόσο που δεν μπορούσα καν να περιμένω να βγει η πουτάνα από το δωμάτιο να την δω. Έφυγα αηδιασμένος! Που να γαμήσεις εκεί μέσα, και μουνάρα να ήταν!

Οι τιμές παίζουν από 10 μέχρι 15 ευρώ, αυτά εκεί στον όροφο επί της Κολωνού. Δεν έχω καταλάβει γιατί αυτά τα δύο μπουρδέλα το έχουν 15άρι... δεν βάζουν καθόλου ξένους, μου είπαν. Τέλος πάντων, 15άρι στο Μετάξι επίσης δεν δίνω, προτιμώ να βάλω άλλα 5 και να πάω Φυλής.

Αυτά τα νέα, έκανα ένα "φρεσκάρισμα" στο thread μιας που περνάω από εκεί πότε-πότε.

Καλά γαμήσια μάγκες.
:( @jean-Claud
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Το Κολωνου 27Β ειναι κλειστο αρκετες ημερες μηπως φιλος γνωριζει εαν εκλεισε και εαν γνωριζει καποιος οι κοπελες Σοφια και Φωτεινη δουλευουν σε αλλο μαγαζι Εαν καποιος γνωριζει παρακαλω απαντησατε μου με Π Μ
Εχουν μετεφερθει στην Ιασωνος 44 ειναι τρια ιδια μαγαζια και δουλευουν στο μεσαιο στον οροφο.. Τωρα λογω κοροιδοιου το μεσαιο ειναι κλειστο. Ελπιζω στις 7 Ιουνιου να ανοιξει
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Εχουν μετεφερθει στην Ιασωνος 44 ειναι τρια ιδια μαγαζια και δουλευουν στο μεσαιο στον οροφο.. Τωρα λογω κοροιδοιου το μεσαιο ειναι κλειστο. Ελπιζω στις 7 Ιουνιου να ανοιξει
την Φωτεινη την έχεις πετύχει τωρα σε κάποιο μαγαζί ?
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
την Φωτεινη την έχεις πετύχει τωρα σε κάποιο μαγαζί ?
Οχι, ειναι εξαφανισμενη... ελπιζω στι 7 να ανοιξει το μαγαζι.... το τηλεφωνο ειναι απενεργοποιημενο προ διμηνου..... ειδομεν......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom