Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
287
Like
1.112
Πόντοι
201
Πολύ καλό μασαζ επαγγελματικο την πρωτη φορά σιγουρα πετσετα χωρις εσωρουχο αλλα μεχρι εκει.
Καποιες φορες βαζει πετσετα καποιες οχι αλλα δε προχωραει παραπανω οσες φορες και να πας

Αν θες πραγματικο μασαζ ειναι οτι πρεπει με πολλές γνωσεις
Έχει ξαναφέρθει για εξαιρετικό μουνι κ πολύ καλό μασάζ,αλλά όντως μέχρι εκεί,φήμες λένε ότι ο άντρας τις είναι μπάτσος χωμένος παντού οπότε προσοχή τι ζητάτε κ αν ζητάτε
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
48
Like
207
Πόντοι
20
Παιδια σκεφτομαι να δοκιμασω dames... Αξιζει η κοιταν να σε ξεπεταξουν και κλαις τα λεφτα?
Πεταμένα λεφτά δεν είναι απο την άποψη οτι το παλεύουν, αλλά να ξέρεις οτι είναι μεγαλοκοπέλες όλες εκεί μέσα. Τουλάχιστον εγώ στις 5-6 φορές που έχω πάει (τελευταία πριν κανά 6μηνο), αυτό θυμάμαι.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.031
Like
286
Πόντοι
36
Έχει ξαναφέρθει για εξαιρετικό μουνι κ πολύ καλό μασάζ,αλλά όντως μέχρι εκεί,φήμες λένε ότι ο άντρας τις είναι μπάτσος χωμένος παντού οπότε προσοχή τι ζητάτε κ αν ζητάτε
Καμμία σχέση αυτο με τον άντρα της
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
35
Like
22
Πόντοι
0
Πεταμένα λεφτά δεν είναι απο την άποψη οτι το παλεύουν, αλλά να ξέρεις οτι είναι μεγαλοκοπέλες όλες εκεί μέσα. Τουλάχιστον εγώ στις 5-6 φορές που έχω πάει (τελευταία πριν κανά 6μηνο), αυτό θυμάμαι.
Έχει φέρει και 2 πιτσιρίκες ωραία μωρά.. Ηλεκτρα η μία την άλλη μια κοντουλα με σφιχτό κωλαράκι δεν θυμάμαι όνομα.Αλκα όντως ισχύει μεγαλοκοπελες..
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
176
Like
532
Πόντοι
81
εδω και λίγες μέρες με τρώει να καλέσω απο το moremassage κοπέλα μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν φώτο κάποιες για να διαλέξω και μου είπαν πως αν δεν ειναι αυτες στη φώτο να της στείλω πίσω .
Οτι ξεκιναει απο 60 μια ωρα μασαζ συν τα εξτρα που θα κανουμε απο 120 εως 150 αναλογα την κοπελα .
ερχονται οπου θελω σε 45 λεπτα .
λογο κοστους 120 + χοτελ 30 το σκεφτομαι .
τι λετε ????????????????????????????????????????
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
137
Like
246
Πόντοι
21
εδω και λίγες μέρες με τρώει να καλέσω απο το moremassage κοπέλα μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν φώτο κάποιες για να διαλέξω και μου είπαν πως αν δεν ειναι αυτες στη φώτο να της στείλω πίσω .
Οτι ξεκιναει απο 60 μια ωρα μασαζ συν τα εξτρα που θα κανουμε απο 120 εως 150 αναλογα την κοπελα .
ερχονται οπου θελω σε 45 λεπτα .
λογο κοστους 120 + χοτελ 30 το σκεφτομαι .
τι λετε ????????????????????????????????????????
Τα εξτρα που λες ρωτησες τι ειναι?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
εδω και λίγες μέρες με τρώει να καλέσω απο το moremassage κοπέλα μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν φώτο κάποιες για να διαλέξω και μου είπαν πως αν δεν ειναι αυτες στη φώτο να της στείλω πίσω .
Οτι ξεκιναει απο 60 μια ωρα μασαζ συν τα εξτρα που θα κανουμε απο 120 εως 150 αναλογα την κοπελα .
ερχονται οπου θελω σε 45 λεπτα .
λογο κοστους 120 + χοτελ 30 το σκεφτομαι .
τι λετε ????????????????????????????????????????
Αυτά που γράφονται εδώ μέσα τα διαβάζετε ή απλά όταν θέλετε γράφετε εσείς κάτι; Από την αρχή γράφτηκε ότι το συγκεκριμένο είναι μούφα και ότι οι φωτογραφίες που στέλνει είναι κοπέλες από γραφεία μασάζ στην Αθήνα.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
176
Like
532
Πόντοι
81
Αυτά που γράφονται εδώ μέσα τα διαβάζετε ή απλά όταν θέλετε γράφετε εσείς κάτι; Από την αρχή γράφτηκε ότι το συγκεκριμένο είναι μούφα και ότι οι φωτογραφίες που στέλνει είναι κοπέλες από γραφεία μασάζ στην Αθήνα.
αν διαβάζεις όμως και εσύ μου είπαν οτι κάνω επιστροφή αν δεν ειναι αυτη που διάλεξα
και δεύτερον επειδή εισαι ειρωνικός σου διαβεβαιώνω οτι αν δεν τα ειχα διαβάσει θα ειχα πάρει με κλειστά μάτια και δεν θα ρωτούσα εδω μεσα μήπως υπαρχή καμιά καινούρια εμπειρία .
Αρα πριν μιλήσεις σκέψου τι θέλει να πει ο ποιητής
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
35
Like
22
Πόντοι
0
Έχεις πάει κανείς τελευταια body free να μας πει τι παίζει;
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
32
Πόντοι
0
Πεταμένα λεφτά δεν είναι απο την άποψη οτι το παλεύουν, αλλά να ξέρεις οτι είναι μεγαλοκοπέλες όλες εκεί μέσα. Τουλάχιστον εγώ στις 5-6 φορές που έχω πάει (τελευταία πριν κανά 6μηνο), αυτό θυμάμαι.

Έχει φέρει και 2 πιτσιρίκες ωραία μωρά.. Ηλεκτρα η μία την άλλη μια κοντουλα με σφιχτό κωλαράκι δεν θυμάμαι όνομα.Αλκα όντως ισχύει μεγαλοκοπελες..

Ευχαριστω συναγωνιστες αν παω θα ριξω ενημερωση!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Πόσο βαριέστε να διαβάσετε μερικοί ρε φίλε...πόσο.
Τα έχουν γράψει 500 φορές τα παιδιά.
Δηλαδή φαντάσου, εγώ που ΔΕΝ έχω πάει ποτέ εκεί ξέρω ότι

Η Μαρία επειδή πάντα το έδινε, τώρα δίνει μόνο κώλο.
Η Νικόλ πέρα από το footjob, κάνει τρίο και με τη θεία της.
Η Βασιλεία, μόνο πίπες με φετίχ να της χύνεις τα μαλλιά.

Διαβάστε ρε μερικές σελίδες, αμέσως πετάτε ένα συναθλητές και ρωτάτε.
Και φυσικά, ποτέ μετά δεν ενημερώνετε.
Πέρασμα από relief με Νικολ. το μασάζ δεν κράτησε ούτε 30 λεπτά και μου πε ότι δήθεν πήγα νωρίτερα και άλλα τέτοια όταν της είπα ότι δεν πέρασε η 1 ώρα που συμφωνήσαμε.... Footjob δεν έκανε παρά μόνο χαϊδεμα με τα πόδια στο σώμα, δεν θα ξανά πήγαινα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
αν διαβάζεις όμως και εσύ μου είπαν οτι κάνω επιστροφή αν δεν ειναι αυτη που διάλεξα
και δεύτερον επειδή εισαι ειρωνικός σου διαβεβαιώνω οτι αν δεν τα ειχα διαβάσει θα ειχα πάρει με κλειστά μάτια και δεν θα ρωτούσα εδω μεσα μήπως υπαρχή καμιά καινούρια εμπειρία .
Αρα πριν μιλήσεις σκέψου τι θέλει να πει ο ποιητής
Ρε ποιητή τι εμπειρία να υπάρχει σε ένα γραφείο που είναι μούφα; Ψεύτικες φωτογραφίες σου στέλνουνε. Ποντάρουν στο να ντραπεί ο πελάτης να στείλει πίσω την κοπέλα.
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Relief, η Βασιλεία κάνει τίποτα; Πήρα τηλεφ και μου είπε γυμνός και μπροστά μια μικρή πετσέτα...
Η άλλη η ξανθιά πιο ωραία φαίνεται αλλά με βάση τα λεγόμενα άλλων μου φαίνεται πεταμένο χρήμα η υπόθεση εκεί
Ισχύει για την Νικόλ, δεν λέει και τίποτα το μασάζ της
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
643
Like
984
Πόντοι
86
εδω και λίγες μέρες με τρώει να καλέσω απο το moremassage κοπέλα μίλησα μαζί τους και μου έστειλαν φώτο κάποιες για να διαλέξω και μου είπαν πως αν δεν ειναι αυτες στη φώτο να της στείλω πίσω .
Οτι ξεκιναει απο 60 μια ωρα μασαζ συν τα εξτρα που θα κανουμε απο 120 εως 150 αναλογα την κοπελα .
ερχονται οπου θελω σε 45 λεπτα .
λογο κοστους 120 + χοτελ 30 το σκεφτομαι .
τι λετε ????????????????????????????????????????
Φίλε Μ την ίδια συζήτηση έκανα και εγώ είναι μια κοπέλα όλο και ολο και σου στέλνουν φωτογραφίες από 4 δεν ειναι καμία από τις φωτογραφίες....την πήρα και την εδιωξα
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!
Έκανα συνεδρία με Χριστιάννα στην Αγίου Δημητρίου για nuru. Έμεινα για άλλη μια φορά πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της. Την νοιάζει πολύ να περάσεις καλά, να χαλαρώσεις και ξέρει καλά αυτό που κάνει. Απίθανες κινήσεις με το κορμί της σε όλο το σώμα μου, εκτόνωση με διαφορετικό τρόπο από τα συνηθισμένα, ξανά μασάζ και ξανά εκτόνωση. Μπανάκι μαζί που πάντα στο προσφέρει ευγενικά για κλείσιμο της συνάντησης. Ναι μεν ακριβό το σπορ, αλλά που και που χρειάζεται.

Robyman82 κάποια βοήθεια για να κλείσω ραντεβού ;;​

 

Amdro

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Καλά λένε οι συναγωνιστές,είναι ακριβή και υγραινεται χωρίς δάχτυλο ή βάζει κρυφά τζελ από την κουζίνα .
Έλα στην πιάτσα στεφάνια ,με ένα 20ρικο θα υγραινεσαι μόνο που θα κατεβαίνει το παράθυρο του συνοδηγού!
Τι γίνεται εδώ μέσα ρε σεις ..
Ρε φιλε κατι ασχετο θελω να σε ρωτησω κατι γινεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom