Νέα

Luxury Spa Λ. Βουλιαγμένης 144 & Γ. Μπουζιάνη 2 (Sensuality)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
πρώην sensuality σήμερα πολυτελές σπα. Μπορώ να βρω μόνο παλιές πληροφορίες για αυτό. είναι στούντιο ή κατάστημα μασάζ;
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.490
Πόντοι
17.806
Από πού προκύπτει το πολυτελές σπα ???
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
34
Like
3.155
Πόντοι
4.365
Έχω την εντύπωση ότι είναι στούντιο. Αν κάνω λάθος ας μιλήσει κάποιος να μπει τα υπόψιν
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Ηταν ένα απο τα καλύτερα στουντιο για καποια χρονια (αλλαγή σεντόνια σε κάθε πελάτη, ιδιαιτερη μουσική σε κάθε δωματιο, καθαριότητα κλπ., κλπ.), είχε και εχει βασικό κίνητρο τη Λαουρα που για εμένα είναι ότι καλυτερο απο service έχει εμφανιστεί στα στουντιο διαχρονικά. Αυτη τη στιγμή έχουν βαλει και κρεββάτι μασαζ σε κάθε δωματιο. Πιστεύω ότι βασικό dna είναι στουντιο, δεν ξέρω αν η Λαουρα κάνει και μασαζ, αλλα οι τιμές έχουν προσαρμοστεί σε κατι ενδιάμεσο....
Μέχρι εκεί μπορω να βοηθήσω
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
19
Like
2.205
Πόντοι
1.196
Έχω την εντύπωση ότι είναι στούντιο. Αν κάνω λάθος ας μιλήσει κάποιος να μπει τα υπόψιν
Το Luxury Spa, τελευταία θέλει να αυτοπροσδιορίζεται σαν μασατζίδικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

hanszimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
26
Like
780
Πόντοι
990
εκεί ακόμα κάνει πρόγραμμα η θρυλική μουναρα Λάουρα. γνωρίζει κάποιος αν κάνει και μασάζ?
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
512
Κριτικές
24
Like
1.649
Πόντοι
1.076
Ηταν ένα απο τα καλύτερα στουντιο για καποια χρονια (αλλαγή σεντόνια σε κάθε πελάτη, ιδιαιτερη μουσική σε κάθε δωματιο, καθαριότητα κλπ., κλπ.), είχε και εχει βασικό κίνητρο τη Λαουρα που για εμένα είναι ότι καλυτερο απο service έχει εμφανιστεί στα στουντιο διαχρονικά. Αυτη τη στιγμή έχουν βαλει και κρεββάτι μασαζ σε κάθε δωματιο. Πιστεύω ότι βασικό dna είναι στουντιο, δεν ξέρω αν η Λαουρα κάνει και μασαζ, αλλα οι τιμές έχουν προσαρμοστεί σε κατι ενδιάμεσο....
Μέχρι εκεί μπορω να βοηθήσω
Τι συμαίνει "ενδιάμεσο" ? Πόσο κάνει το κάθε πρόγραμμα?
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
512
Κριτικές
24
Like
1.649
Πόντοι
1.076
εκεί ακόμα κάνει πρόγραμμα η θρυλική μουναρα Λάουρα. γνωρίζει κάποιος αν κάνει και μασάζ?
Απ όσο μου είπε στο τηλέφωνο είναι κυρίως στην πόρτα, αλλά για παλιούς καλούς πελάτες μπαίνει και στο δωμάτιο. Για μασάζ δεν ξέρω, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πως δεν κάνει. Αν έπρεπε να μαντέψω, θα έλεγα πως κάνει και πολύ καλό.
 

Myrodias

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος αν η Σύλβια που διαφημίζεται είναι η ίδια απο Σ29;
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
555
Like
957
Πόντοι
86
Ηταν ένα απο τα καλύτερα στουντιο για καποια χρονια (αλλαγή σεντόνια σε κάθε πελάτη, ιδιαιτερη μουσική σε κάθε δωματιο, καθαριότητα κλπ., κλπ.), είχε και εχει βασικό κίνητρο τη Λαουρα που για εμένα είναι ότι καλυτερο απο service έχει εμφανιστεί στα στουντιο διαχρονικά. Αυτη τη στιγμή έχουν βαλει και κρεββάτι μασαζ σε κάθε δωματιο. Πιστεύω ότι βασικό dna είναι στουντιο, δεν ξέρω αν η Λαουρα κάνει και μασαζ, αλλα οι τιμές έχουν προσαρμοστεί σε κατι ενδιάμεσο....
Μέχρι εκεί μπορω να βοηθήσω
Εξαιρετικός στουντιακός χώρος, όταν ξεκίνησε ο καλύτερος και καθαρότερος στην Αθήνα. Πέρασαν ενδιαφέρουσες (σε εμφάνιση ή υπηρεσίες) στουντιοκοπέλες από εκεί. Η Λάουρα έγραψε τη δική της στουντιοιστορία στα αθηναϊκά μαγαζιά, αν και εγώ δεν της το είχα και τόσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom