Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
πολυ τα απλοποιεις,γνωστος μου μεγαλοδικηγορος εχασε το σπιτι του(ς) οταν τον χωρισε η γυναικα του και πιστεψε με αυτος ειχε βαλει ολα τα λεφτα.

Ποτε δεν ξερεις ποσο εκδικητικη θα θελησει να ειναι και αν θα το παρει στο χαλαρο οπως φαινεται να πιστευεις.
ρε φιλε μου, αν δεν υπαρχουν περιουσιακα (αποκτηθεντα ΜΕΤΑ τον γαμο), ουτε παιδια, ουτε δανεια, τι θα μου παρει? ααααν θελησει διαζυγιο.
εχω επιγνωση αφου πηδαω χρονια, οτι καποια στιγμη οπως εξηγησα, θα συνεβαινε αυτο. απροετοιμαστος θαρρεις οτι ειμαι?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Φίλε, οι καταγγελίες δεν γίνονται ούτε τηλεφωνικά ούτε με email. Στην περίπτωση σου, η αστυνομία θα σου έστελνε ειδοποίηση να πας στο τμήμα για τα περαιτέρω και εκεί θα σου κοινοποιουσαν την καταγγελία με λεπτομέρειες. Οπότε δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντήσεις σε κανέναν και για τίποτα εφόσον δεν έχει γίνει έγγραφη καταγγελία και δεν έχεις λάβει κανένα επίσημο έγγραφο είτε από την αστυνομία είτε από δικηγόρο με καταγγελία
 

taraktsoglou

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
18
Like
19
Πόντοι
0
Φίλε η αστυνομία δεν παίρνει ποτέ ,μα ποτέ τηλέφωνο, ακόμη κι αν το έκανε θα ήταν με απόκρυψη
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Τύπε πριν λίγες σελίδες μας είπες ότι δεν ανέφερες τίποτα για γαμησια στον αστυνομικό.
Τότε πως σου είπε ότι δεν αξίζει να κλείσουν 2 σπίτια για ένα παλιό πήδημα;
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Τύπε πριν λίγες σελίδες μας είπες ότι δεν ανέφερες τίποτα για γαμησια στον αστυνομικό.
Τότε πως σου είπε ότι δεν αξίζει να κλείσουν 2 σπίτια για ένα παλιό πήδημα;
απαντησα ηδη σχετικα. στο αρχικο μηνυμα που εγραψα δεν το διατυπωσα σωστα, λογω κεκτημενης ταχυτητας. και ως γνωστο, αν περασει λιγη ωρα δεν μπορει ενα μηνυμα εδω να τροποποιηθει. η λεξη πηδημα ΔΕΝ ειπωθηκε ουτε απο μενα, ουτε απο τον αστυνομο. ανεφερα μονο οτι την ξερω.
με ρωτησε επισης, αν ειχαμε σχεση. κατηγορηματικα ΟΧΙ απαντησα.
 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
απαντησα ηδη σχετικα. στο αρχικο μηνυμα που εγραψα δεν το διατυπωσα σωστα, λογω κεκτημενης ταχυτητας. και ως γνωστο, αν περασει λιγη ωρα δεν μπορει ενα μηνυμα εδω να τροποποιηθει. η λεξη πηδημα ΔΕΝ ειπωθηκε ουτε απο μενα, ουτε απο τον αστυνομο. ανεφερα μονο οτι την ξερω.
με ρωτησε επισης, αν ειχαμε σχεση. κατηγορηματικα ΟΧΙ απαντησα.

Γειά.

1. Είσαι σίγουρος ότι η γυναίκα αυτή έκανε καταγγελεία; Θα μπορούσε να την κάνει αν την απειλούσες κλπ, ή αν συνέχιζες να τις στέλνεις μηνύματα αφού σου έχει ζητήσει να μην το ξανακάνεις. Έτσι στη ψύχρα να το κάνει, νοουμένου μάλιστα ότι θα εκτεθεί και η ίδια, το βρίσκω μάλλον παράξενο.

2. Το βρίσκω επίσης πολύ παράξενο και πολύ απίθανο ένας αστυνομικός να μπει στον κόπο να κάνει τέτοιου είδους προσωπικό τηλεφώνημα για να κλείσει κάτι ήρεμα. Εάν υπήρξε καταγγελεία, θα σε καλούσαν στο τμήμα για να στην απαγγείλουν από κοντά. Αλοίμονο αν οι αστυνομικοί έκαναν τέτοιου είδους τηλεφωνήματα. Δες το και από την πλευρά κάποιου αστυνομικού. Τί θα πει στους προϊστάμενους του αν εσύ κάνεις κάτι άσχημο στο μέλλον; Ναι, γνώριζα για την περίπτωση αλλά είπα δε γαμιέται, είπα να μην ακολουθήσω τις διαδικασίες και προσπάθησα να λύσω το πρόβλημα σε προσωπικό επίπεδο. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.

Το πιο πιθανό είναι αυτό που έχουν ανάφερει άλλοι, ότι αυτός που σε πήρε τηλέφωνο να μην είναι αστυνομικός. Τώρα, ποιός ακριβώς ήταν, μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε. Ίσως ο σύζυγος και να προσπαθούσε να ψαρέψει πληροφορίες, ειδικά αν σε ρωτούσε αν έχετε δεσμό και πόσο καιρό κλπ (Ένας αστυνομικός για ποιό λόγο να ρωτά τέτοιου είδους προσωπικές πληροφορίες;)

Σποκ
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
56
Like
6.264
Πόντοι
4.806

Eδω ειμαστε,σημερινο δημοσιευμα.
Είτε η τύπισσα πρέπει να κάνει σπέσιαλ τσιμπουκι, για να μην μπορεί ο άλλος να ξεκολλήσει, Είτε είναι τρομερά ψυχακιας.
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Γειά.

1. Είσαι σίγουρος ότι η γυναίκα αυτή έκανε καταγγελεία; Θα μπορούσε να την κάνει αν την απειλούσες κλπ, ή αν συνέχιζες να τις στέλνεις μηνύματα αφού σου έχει ζητήσει να μην το ξανακάνεις. Έτσι στη ψύχρα να το κάνει, νοουμένου μάλιστα ότι θα εκτεθεί και η ίδια, το βρίσκω μάλλον παράξενο.

2. Το βρίσκω επίσης πολύ παράξενο και πολύ απίθανο ένας αστυνομικός να μπει στον κόπο να κάνει τέτοιου είδους προσωπικό τηλεφώνημα για να κλείσει κάτι ήρεμα. Εάν υπήρξε καταγγελεία, θα σε καλούσαν στο τμήμα για να στην απαγγείλουν από κοντά. Αλοίμονο αν οι αστυνομικοί έκαναν τέτοιου είδους τηλεφωνήματα. Δες το και από την πλευρά κάποιου αστυνομικού. Τί θα πει στους προϊστάμενους του αν εσύ κάνεις κάτι άσχημο στο μέλλον; Ναι, γνώριζα για την περίπτωση αλλά είπα δε γαμιέται, είπα να μην ακολουθήσω τις διαδικασίες και προσπάθησα να λύσω το πρόβλημα σε προσωπικό επίπεδο. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.

Το πιο πιθανό είναι αυτό που έχουν ανάφερει άλλοι, ότι αυτός που σε πήρε τηλέφωνο να μην είναι αστυνομικός. Τώρα, ποιός ακριβώς ήταν, μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε. Ίσως ο σύζυγος και να προσπαθούσε να ψαρέψει πληροφορίες, ειδικά αν σε ρωτούσε αν έχετε δεσμό και πόσο καιρό κλπ (Ένας αστυνομικός για ποιό λόγο να ρωτά τέτοιου είδους προσωπικές πληροφορίες;)

Σποκ
την καταγγελια την εκανε ο κερατας. συνοψιζοντας για μην διαβασεις ολα τα ποστ ως τωρα, μαλλον μπατσος ειναι που με βρηκε ως ονοματεπωνυμο, επαγγελματικη ιδιοτητα, οικογενειακη ιδιοτητα κλπ, με ψαρεψε κι εγω τσιμπησα. εδειξε ομως πολυ λογικη και συνεση ο τροπος που μου μιλησε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.314
Κριτικές
8
Like
27.180
Πόντοι
6.536
ρε φιλε μου, αν δεν υπαρχουν περιουσιακα (αποκτηθεντα ΜΕΤΑ τον γαμο), ουτε παιδια, ουτε δανεια, τι θα μου παρει? ααααν θελησει διαζυγιο.
εχω επιγνωση αφου πηδαω χρονια, οτι καποια στιγμη οπως εξηγησα, θα συνεβαινε αυτο. απροετοιμαστος θαρρεις οτι ειμαι?
Τύπε ξέρεις τι πάει να πεί πληγωμένη γυναίκα?
Θα σε ταράξει στα ασφαλιστικά μέτρα.....
Και ας τα χάσει όλα θα σου έχει σπάσει τα αρχίδια για χρόνια....

:coffee:
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Τύπε ξέρεις τι πάει να πεί πληγωμένη γυναίκα?
Θα σε ταράξει στα ασφαλιστικά μέτρα.....
Και ας τα χάσει όλα θα σου έχει σπάσει τα αρχίδια για χρόνια....

:coffee:
δηλαδη τωρα και μεχρι σημερα σωτηρια μερα 20 αυγουστου 2023 που μιλαμε, γλυτωνω απο τον Καρυοθραυστη της ε?
αχαχαχα
 

ROBERTINO69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
8
Like
677
Πόντοι
280
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Το πιθανότερο είναι ότι δε σε πήρε αστυνομικός….
Σε πήρε ο άντρας της ή κάποιος φίλος για να ψαρέψει αν τη γαμησες….
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Το πιθανότερο είναι ότι δε σε πήρε αστυνομικός….
Σε πήρε ο άντρας της ή κάποιος φίλος για να ψαρέψει αν τη γαμησες….
σιγα μην βρουν και τα απολιθωμενα μου φλοκια...:rockon:

ΥΓ-τα οποια παρεπιπτοντως στην πρωτη συνευρεση επικαθισαν επι του στομαχου της κυριας, διαμεσω της οδου του οισοφαγου της...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
339
Πόντοι
20
Από τη στιγμή πουψεχει γίνει καταγγελία ο αστυνομικός είναι υποχρεωμένος να ακολουθήσει όλες τις προβλεπομενες διαδικασίες.
Εξηγήσεις προτροπές "συμφωνίες " μέσω τηλεφώνου δεν γίνονται σε καμία περίπτωση και ούτε υπάρχει καμία κάποιος αστυνομικός να κάνει κάτι τέτοιο γιατί είναι παράβαση των κανονισμών κ θα διωχθεί.
Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να σε καλέσουν από το τμήμα κ από εκεί κ πέρα έχει....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Δράκος τύπε …
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φίλε, οι καταγγελίες δεν γίνονται ούτε τηλεφωνικά ούτε με email. Στην περίπτωση σου, η αστυνομία θα σου έστελνε ειδοποίηση να πας στο τμήμα για τα περαιτέρω και εκεί θα σου κοινοποιουσαν την καταγγελία με λεπτομέρειες. Οπότε δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντήσεις σε κανέναν και για τίποτα εφόσον δεν έχει γίνει έγγραφη καταγγελία και δεν έχεις λάβει κανένα επίσημο έγγραφο είτε από την αστυνομία είτε από δικηγόρο με καταγγελία
Δράκος είναι ..αυτά δεν γίνονται … Αν έγινε κάτι τέτοιο ο μπάτσος που λέει δεν είναι μπάτσος αλλά κάποιος γκόμενος της και θέλουν να το εκμεταλλευτούν το χαϊβάνι ..απλά τα πράγματα !!! Αν λέει αλήθεια αν το τονίζω ! Να μην ξανασηκώσει τηλ άγνωστο και να περιμένει να δει κινήσεις !! Τέλος σιγά μην σου έκανε και μήνυση παντρεμένη είναι ρε !! Εκτός αν έμπλεξες με κάνα τελειωμένο πρεζακι με άνδρα πρεζακια και προσπαθούν να σε φάνε πεσόντες τος αυτός μπάτσος και αυτή ΠΑρενοχλημένη χαχα!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
λοιπον με απλα λογια.
ειμαι παντρεμενος ετων 52, με πλουσια δραση κλπ. μεχρι και σημερα δεν ειχα αποκαλυφθει ποτε.
ομως με βαση το Νομο των Πιθανοτητων, ειχα κατα νου οτι καποια στιγμη θα συνεβαινε. αυτο συνεβη σημερα.
τι ακριβως εγινε?
Ιστορικο: πηδηχτηκαμε με μια παντρεμενη 2 φορες πριν 7 χρονια. εκτοτε δεν εχουμε ξαναβρεθει. ομως που και που 3 φορες τον χρονο της στελνω μηνυμα μπας και ξαναπροκυψει σεξακι. αλλες φορες απανταει, αλλες οχι. δεν πιεζω ποτε καταστασεις.

χθες λοιπον εστειλα μηνυμα, του στυλ γεια σου γλυκια μου, πως εισαι κλπ... οχι βρωμικο σεξ, οχι βρισιες. ανταλλαξαμε 3 μηνυματα , μου ειπε οτι την ενοχλω και σταματησα.
σημερα το μεσημερι με πηρε τηλεφωνο αστυνομικος, ρωτησε το ονομα μου, ανεφερε το περιεχομενο των μηνυματων και με πολυ ευγενικο τροπο, μου ειπε οτι εχω δεχθει καταγγελια απο τον αντρα της για παρενοχληση. του εξηγησα την αληθεια που ξερω και ηδη σας εξιστορησα και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να ληξει το θεμα προτου παρει διαστασεις. επι λεξη ανεφερε οτι δεν εξυπηρετει κανεναν η αποκαλυψη, κινδυνευουν για ενα παλιο πηδημα 2 οικογενειες με διαλυση. τον ρωτησα αν εχω προβλημα με το Νομο και ειπε οτι αυτα τα αθωα μηνυματα, θεωρουνται παρενοχληση. δεν εχω προβλημα διοτι δεν εχω γραψει τιποτα σπουδαιο, με πληρη επιγνωση σε οτι λεω. ουτε καν καυλα μου, τιποτα. το θεμα μου ειναι αν ο κερατας μπορει να μαθει τα στοιχεια μου Νομιμα.
ο αστυνομος ειπε οτι ο κερατας ακομα δεν εχει ιδεα ποιος ειμαι, ουτε εχει δει την φωτογραφια μου. εχει δικαιωμα για Αρση Απορρητου στο τηλεφωνο μου, απλα και μονο επειδη εγινε καταγγελια? υποθετω ο αστυνομικος ανεπισημα προσπαθει να χειριστει με λεπτοτητα το θεμα, αλλωστε μου το ειπε. η γυναικα του που πηδηχτηκαμε δεν ξερει το επιθετο μου. ετσι εκτιμω.

κατα συνεπεια ρωταω τους συναγωνιστες τη γνωμη τους πανω στο Θεμα, Νομος και Αρση Απορρητου τηλεφωνου μου. και ποιος μπορει να μαθει την ταυτοτητα μου.
ΥΓ1- εικασιες παρακαλω διχως γνωση Νομου, δεν θα με βοηθησουν.
ΥΓ2- ειμαι μαλακας και την πατησα, το ξερω

σας ευχαριστω για την αναγνωση του μικρου σεντονιου
Πας καλά βρε άνθρωπε? Σου τηλεφώνησε αστυνομικός? Ρώτησες από ποιο αστυνομικό τμήμα? Ρώτησες ποιος ήταν? Έχεις δικαίωμα προφανώς...... Από εκεί και πέρα, η αστυνομία δεν είναι δοσατζής να σε παίρνει τηλέφωνο. Σε καλεί στο τμήμα και εσύ, αν είσαι ψιλιασμενος για κάποια μαλακία σου, πας με τον δικηγόρο σου και όχι μόνος σου. Η μονή περίπτωση που αστυνομία σε καλεί στο τηλέφωνο, είναι για κανένα φύλλο επιστράτευσης ή αν βρεθεί κάτι που σου ανήκει και το έχεις χάσει ή για να σε ενημερώσουν για κάτι πολύ δυσάρεστο (ατύχημα, δυστύχημα στενού συγγενικού προσώπου........ παιδί, σύζυγος).
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
8
Like
3.459
Πόντοι
736
Πολλές γυναίκες που καβλεντιζουν οταν τις πιάσει ο σύζυγος η ο γκομενος
παίζουν το χαρτί της σεξουαλικης παρενόχλησης

Αυτομάτως είναι αθωες και θύματα και εσύ ο μαλακας τις υπόθεσης και παίζει να έχεις και μπλεξίματα με το νόμο...

Μην γράφεται μηνύματα ούτε στην γκόμενά σας ...
Απαντάται στα δικά τους παντα μονολεκτικά... ναι ... όχι... Ίσως...

Και βάλτε στην ζωή σας τις πουτανες ... ειναι πιο ξηγημενες από ολες
 

dg67

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
47
Like
66
Πόντοι
0
Μου κάνει εντύπωση που τόσο πολλοί λένε με σιγουριά ότι αποκλείεται να ήταν αστυνομικός γιατί οι επίσημες διαδικασίες είναι άλλες... Πού ζείτε;

Έγραψε ο άνθρωπος ότι η γκόμενα είναι στην επαρχία. Δε ξέρετε πώς δουλεύουν τα πράγματα σε μικρότερες κοινωνίες; Φυσικά και ο φίλος ο Μπάμπης ο αστυνομικός θα κάνει μια διευκόλυνση, θα βρει τα στοιχεία του ανθρώπου και θα τον πάρει να προσπαθήσει να το κλείσει το θέμα. Και φυσικά ο φίλος ο Κώστας που δουλεύει στην Κοσμοτέ θα κοιτάξει τι άλλα νούμερα είναι στο ίδιο όνομα και θα τα πει στο Μπάμπη.
Όπως φυσικά και ο φίλος ο Αντρέας που είναι ταμίας στην τράπεζα θα πει στην παρέα του πόσα λεφτά έχει στο λογαριασμό του ο κ. Παπαδόπουλος (αυτό άσχετο με την περίπτωση που συζητάμε, αλλά αυτό κι αν γίνεται!).

Όλα αυτά είναι τόσο συχνά που σε κανένα δεν κάνουν εντύπωση. Μόνο ο κόσμος εδώ στο φόρουμ πιστεύει ότι όλα γίνονται πάντα με το γράμμα του νόμου.
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
89
Like
122
Πόντοι
0
Μου κάνει εντύπωση που τόσο πολλοί λένε με σιγουριά ότι αποκλείεται να ήταν αστυνομικός γιατί οι επίσημες διαδικασίες είναι άλλες... Πού ζείτε;

Έγραψε ο άνθρωπος ότι η γκόμενα είναι στην επαρχία. Δε ξέρετε πώς δουλεύουν τα πράγματα σε μικρότερες κοινωνίες; Φυσικά και ο φίλος ο Μπάμπης ο αστυνομικός θα κάνει μια διευκόλυνση, θα βρει τα στοιχεία του ανθρώπου και θα τον πάρει να προσπαθήσει να το κλείσει το θέμα. Και φυσικά ο φίλος ο Κώστας που δουλεύει στην Κοσμοτέ θα κοιτάξει τι άλλα νούμερα είναι στο ίδιο όνομα και θα τα πει στο Μπάμπη.
Όπως φυσικά και ο φίλος ο Αντρέας που είναι ταμίας στην τράπεζα θα πει στην παρέα του πόσα λεφτά έχει στο λογαριασμό του ο κ. Παπαδόπουλος (αυτό άσχετο με την περίπτωση που συζητάμε, αλλά αυτό κι αν γίνεται!).

Όλα αυτά είναι τόσο συχνά που σε κανένα δεν κάνουν εντύπωση. Μόνο ο κόσμος εδώ στο φόρουμ πιστεύει ότι όλα γίνονται πάντα με το γράμμα του νόμου.
Ακριβώς αυτό όπως τα λες όλα ετσι πάνε στην Ελλάδα.Και εγώ μια φορά πήγα στη Vodafone να πληρώσω μία κοπέλα μου λέει πωπώ τι ωραία χείλια που τα έκανες λέω εκεί μου λέει δωσε μου το τηλέφωνο σε παρακαλώ τα δεινά πήγε τα έκανε πάρα πολύ ευχαριστημένη και μετά από ένα διάστημα της λέω θέλω να σου πω κάτι ρε μπορείς να μου βρεις σε ποιον ανήκει αυτό το τηλέφωνο και αν έχει και οικογενειακό πακέτο γιατί εγώ πιστεύα ότι είναι παντρεμένος αυτός μου ελεγε όχι τελικά ήταν παντρεμένος δυστηχως.
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
0
Η λεγαμενη έδωσε το τηλέφωνο σου σε κάποιον γνωστό της και καλά να το παίξει μπάτσος και να σε ψαρωσει για να μην την ξαναενοχλήσεις
συμφωνώ κι εγώ, είναι το πιθανότερο σενάριο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom