Νέα

Επίσκεψη πελάτη σε οίκο που δουλεύει η πρώην του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oldboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Οι περιπέτειες του Πινόκιο | clickatlife
Βαριέμαι να λέω τα ίδια. Ότι πείτε…..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ιδού η αξιοπρέπεια μετά το πρώτο σόκ , που προφανέστατα δεν κατάφερε να διαχειριστεί.

Ποια αξιοπρέπεια ρεεέεεεεε τύπε μου τώρα... εάν ήθελε να τα έχει καλά με τον εαυτό της με το που τον έβλεπε έπρεπε πολύ απλά να αποσυρθεί στο κουζινάκι!
Σιγά ΜΗΝ την λυπηθούμε κιόλας!
Κάτι τέτοια διαβάζουν οι φεμινίστριες και έχουν καβαλήσει το καλάμι!!!!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
μα ο αντρας που εκμεταλευεται καταστασεις για να πληξει μια γυναικα η οποια δεν μπορει να αντιδρασει ειναι αξιολυπητος...Νομιζω οτι ετσι ειναι τζαμπα μαγκας...αμα ηταν πραγματι ανωτεροσ θα το αποδεικνυε αλλου...οχι σε πληρωνω κ κατσε να σε πηδηξω...σιγα το νταηλικι...πληρωσε 20 κ πηδηξε..
Επειδή δεν σε έχω κόψει για παπατζή, θα δεχθώ το ενδεχόμενο να συνέβη. Εδώ που τα λέμε όμως τον κράζεις για κάτι που οι γκόμενες θα το έκαναν για πλάκα, διότι τέτοιου είδους κατινιές τις έχουν για ψωμοτύρι. Επίσης δεν διακρίνω κανένα νταηλίκι όπως λες, απλά πήγε εκεί να την φέρει σε λίγο δύσκολη και αμήχανη θέση. Δεν υπάρχει γενικώς κανένας λόγος για ιπποτιλίκια την σήμερον, δεν θα σου πει κανένας «μπράβο», ούτε καν οι ίδιες. Και στη περίπτωση του τύπου/πρώην της, μια χαρά μάγκας μου φαίνεται που δέχθηκε να κάνει σχέση μαζί της ενώ εκείνη εξακολουθούσε «να πηδιέται στη δουλειά». Ακόμα κι ένας light πυρφόρος, τέτοιο πράμα δεν θα το δεχόταν πιστεύω...
Υ.Γ. Εσύ τον κράζεις και να δεις που ο μερακλής πήγε να κανονίσει τούζα με αυτήν και την καινούργια του.:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.616
Κριτικές
62
Like
41.396
Πόντοι
8.530
Μερικές φορές σου λείπουν τα γαμήσια της πρώην.
Ειδικά αν σε έχει σουτάρει ακόμα περισσότερο.
Aυτο το κάνει ακόμα πιο ΑΚΥΡΟ το σκηνικο γιατί πρέπει να είσαι τελείως ναυάγιο για να δίνεις λεφτά σε πρώην ιδίως ενώ υπάρχει νυν να στα τρώει....τόσα πολλά λεφτά έχει ο τύπος πια;
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
δεν νομίζω να γούσταρε. Γτ μου είπε ότι στην αρχή ξαφνιάστηκε αλλά του φέρθηκε σαν πελάτη αλλά μετά τσατίστηκε κ είπε ότι θα του έριχνε άκυρο αν ξαναρχόταν
Καλά εσύ αντί να γαμας άκουγες τα ψυχολογικά της ;
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Επειδή δεν σε έχω κόψει για παπατζή, θα δεχθώ το ενδεχόμενο να συνέβη. Εδώ που τα λέμε όμως τον κράζεις για κάτι που οι γκόμενες θα το έκαναν για πλάκα, διότι τέτοιου είδους κατινιές τις έχουν για ψωμοτύρι. Επίσης δεν διακρίνω κανένα νταηλίκι όπως λες, απλά πήγε εκεί να την φέρει σε λίγο δύσκολη και αμήχανη θέση. Δεν υπάρχει γενικώς κανένας λόγος για ιπποτιλίκια την σήμερον, δεν θα σου πει κανένας «μπράβο», ούτε καν οι ίδιες. Και στη περίπτωση του τύπου/πρώην της, μια χαρά μάγκας μου φαίνεται που δέχθηκε να κάνει σχέση μαζί της ενώ εκείνη εξακολουθούσε «να πηδιέται στη δουλειά». Ακόμα κι ένας light πυρφόρος, τέτοιο πράμα δεν θα το δεχόταν πιστεύω...
Υ.Γ. Εσύ τον κράζεις και να δεις που ο μερακλής πήγε να κανονίσει τούζα με αυτήν και την καινούργια του.:2funny::2funny::2funny::2funny:
Φίλε μου το γεγονός ότι θα το έκανε το ίδιο μια γκόμενα και δη Κατίνα δεν σημαίνει ότι το κάνει λιγότερο αξιολυπητο για έναν άντρα. Άλλωστε αυτό είναι κ η διαφορά μεταξύ μιας Κατίνας κ ενός άντρα. Μην ξεχνάς ότι ο τύπος δεν προκλήθηκε δεν του έκανε κάποιο σκηνικό η κοπέλλα έτσι ώστε να της κάνει αντίποινα. Καθόταν σπίτι του κ λέει δεν πάω να της την σπάσω κ να πηδήξω κιολασ? Άρα δεν απαιτείται κάποιος να είναι ιππότης για να μην πάει. Αρκεί να είναι ελάχιστα σοβαρός.αλλωστε κ εσύ παραδέχεσαι ότι ήθελε να την φέρει σε δύσκολη θέση. Τώρα το ποσό μάγκας είσαι με το να κάνεισ σχέση με πουτανα δεν είμαι σε θέση να κρίνω. Αν βάλω όμως τον εαυτό μου στη θέση του δεν θα άντεχα να έχω σχέση κ να περνάνε την δικιά μου 30 την ημέρα. Αν όμως την είχα γραμμένη εντελώς κ ήθελα να πηδάω τζάμπα( αν κ με γκόμενα σου έρχεται πιο ακριβά) ή για να αυτοεπιβεβαιωνομαι ότι εγώ είμαι πιο μάγκας από όλους τους πελάτες της γιατί πηδάω τζάμπα κ εμένα με γουστάρει τότε να εμένα. Αν λοιπόν εννοείς αυτήν την μαγκιά τότε ναι είναι μάγκας. Όσο για την παρτουζα τι να σου πω....όλα είναι πιθανά??
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Καλά εσύ αντί να γαμας άκουγες τα ψυχολογικά της ;ξόδεψαν 2 λεπτά για να τα ακούσω κ να την ....στηρίξω. Νομίζεις ότι δεν μου το ανταπέδωσε με περισσότερο χρόνο και εξτραδακια που δεν ανακοινώνονται στο σαλόνι???????
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Ξόδεψα δύο λεπτά για να ακούσω τα ψυχολογικά της και να την .....στηρίξω. Πιστεύεις ότι δεν κάθισε παραπάνω και με εξτραδακια που ούτε καν ακούγονται στο σαλόνι.?????
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Δεν αμφεβαλα, αλλα ακραιο και τοξικο σκηνικο φιλε!
Τρομερά. Κ μάλιστα μου έκανε κ εμένα εντύπωση ότι και αυτή πέρασε κανονικά στο δωμάτιο αντί να τον στείλει. Βέβαια ο συναγωνιστής πρύτανης έδωσε παραπάνω μια εξήγηση ότι έφαγε σοκ κ δεν μπόρεσε να το διαχειριστεί κ μετα που το σκέφτηκε είπε ότι θα του ρίξει άκυρο αν ξανάρθει. Απλά για μένα που μπήκα στο δωμάτιο και μου τα έλεγε ήταν σουρεαλιστικό το όλο σκηνικό.!!!!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Τρομερά. Κ μάλιστα μου έκανε κ εμένα εντύπωση ότι και αυτή πέρασε κανονικά στο δωμάτιο αντί να τον στείλει. Βέβαια ο συναγωνιστής πρύτανης έδωσε παραπάνω μια εξήγηση ότι έφαγε σοκ κ δεν μπόρεσε να το διαχειριστεί κ μετα που το σκέφτηκε είπε ότι θα του ρίξει άκυρο αν ξανάρθει. Απλά για μένα που μπήκα στο δωμάτιο και μου τα έλεγε ήταν σουρεαλιστικό το όλο σκηνικό.!!!!
Σκεψου ομως με τη λυσσα θα καβαλησε το καυλι σου οσο σκεφτοταν οτι ο αλλος την ειχε για χυσοσακουλα απο την νυν
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Σκεψου ομως με τη λυσσα θα καβαλησε το καυλι σου οσο σκεφτοταν οτι ο αλλος την ειχε για χυσοσακουλα απο την νυν
Σίγουρα της άρεσε που ασχολήθηκε έστω κ για δύο λεπτά κράζοντας τον τύπο....με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό....γιατί έκανε εξτραδακια χωριά καν να τα ζητήσω...?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

..που ασχολήθηκα...
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Μαλακίες. Τον δέχτηκε μήπως και την παρακαλέσει να τα ξαναφτιάξουνε. Μετά που τη γάμησε και έφυγε τότε της ήρθε να θιχτεί.
:2funny:
Δεν μου φάνηκε έτσι...αλλά βέβαια δεν ήμουν μέσα στο δωμάτιο ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Καλά εσύ αντί να γαμας άκουγες τα ψυχολογικά της ;
φαίνεται δεν είχε ακούσει την παλιά παροιμία, τη βγαλμένη από τη ζωή, Μην πιστεύεις Πούστη λόγια, και Πουτάνας Μοιρολόγια
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
φαίνεται δεν είχε ακούσει την παλιά παροιμία, τη βγαλμένη από τη ζωή, Μην πιστεύεις Πούστη λόγια, και Πουτάνας Μοιρολόγια
???την ξέρω.....απλα άκουγα.....κ το έπαιξα κ ψυχολόγος....το τι συνέβη δεν το ξέρω. Άλλα το σκηνικό το έζησα ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
???την ξέρω.....απλα άκουγα.....κ το έπαιξα κ ψυχολόγος....το τι συνέβη δεν το ξέρω. Άλλα το σκηνικό το έζησα ...
αφού τη γνωρίζεις την παροιμία, γιατί άκουγες τα μοιρολόγια της;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom